Logowanie
Facebook
Shoutbox
Współpraca
Najaktywniejsi
1)
Alette
2)
fuerte
3)
Katherine_Pierce
4)
Sam Quest
5)
Shanti Black
6)
A.
7)
monciakund
8)
ania919
9)
ulka_black_potter
10)
Klaudia Lind
Losowe zdjęcie
Zobacz temat
|
Reklamy
|
|
alekskot |
Dodany dnia 22.11.2015 18:50
|
![]() Postów: 161 Dom: RavenclawPunkty: 2812 Ranga: Osiedlowy szarlatan Data rejestracji: 24.06.14 |
Naprawdę nie ma tu takiego tematu? Dziwne.... Tak, jak w temacie: Co sądzicie o reklamach? Bardzo was irytują?(oczywiście, ,że tak, po co pytam) Czy uważacie, że wszystkie reklamy są głupie, czy też część jest inna? Według mnie najbardziej irytująca w reklamach jest ich długość, ciągną się bez końca. W dodatku moja ciocia z Anglii mówi, że tam są reklamy 2 razy krótsze. Nie zapominajmy o jeszcze jednej cesze reklam: zawsze pojawiają się w najmniej odpowiednim momencie... Wkurza mnie to, że coraz częściej spotykam się z ludźmi gapiącymi się tępo w telewizor, gdy lecą reklamy i mi też zaczyna się to zdarzać.... Wam też? Co o tym sądzicie? Były tu literki.
Teraz nie ma literek. |
|
|
|
Hermionka78 |
Dodany dnia 22.11.2015 18:56
|
![]() Pochwały: 6 Postów: 1108 Dom: RavenclawPunkty: 8296 Ranga: Praktykant w Św Mungu Data rejestracji: 10.08.15 |
Reklamy sa okropne. Nie nawidzę gdy oglądam film lub coś innego i tu takie reklamy i toesZcze w najbardziuej ekstytującym momecie. |
|
|
|
Keira Karkarow |
Dodany dnia 22.11.2015 19:03
|
![]() Postów: 697 Dom: GryffindorPunkty: 1813 Ranga: Świetny czarodziej Data rejestracji: 07.07.15 |
Niektóre reklamy są na prawdę fajne. Ostatnio bardzo mi się spodobała reklama Allegro, z tym pieskiem moknącym na ulicy. Poza tym, podoba mi się też reklama piwa Budweiser, niestety w naszej telewizji się jej nie zobaczy. Fakt, że reklamy w trakcie filmu są irytujące, ale czasem się przyjadą. Rozumiem 1-2 reklamy, ale żeby tak co kilkanaście minut? Przesada. Są również reklamy bardzo głupie, chociaż w tej chwili nie jestem w stanie podać przykładu. "Someone let the doors open,
Who left me outside? I'm bent I'm not broken, Come live in my life. All the worlds left unspoken All the pages I write On my knees and I'm hoping That someone holds me tonight. Hold me tonight..." |
|
|
|
Fenris |
Dodany dnia 22.11.2015 19:07
|
![]() Postów: 165 Dom: SlytherinPunkty: 1745 Ranga: Świetny czarodziej Data rejestracji: 26.10.15 |
Dla mnie najgorszym sortem reklam są te o hemoroidach, problemach z konarem, infekcjach intymnych i grzybicach. Jak jestem w domu, to telewizor zazwyczaj działa na okrągło, więc w porze obiadowej te reklamy są po prostu odrzucające. Co innego reklamy, które są małymi dziełami sztuki, do tej pory pamiętam Kinder Bueno z piosenką Selah Sue :3 ![]() Pottermore: Slytherin Sekwoja, pióro feniksa, 12 i 3/4 cala, giętka ![]() |
|
|
|
Keira Karkarow |
Dodany dnia 24.11.2015 11:42
|
![]() Postów: 697 Dom: GryffindorPunkty: 1813 Ranga: Świetny czarodziej Data rejestracji: 07.07.15 |
O masz rację, te reklamy środków na potencję czy na hemoroidy są okropne, do tych na infekcje intymne nic nie mam, bo nie są aż tak odrzucające. "Someone let the doors open,
Who left me outside? I'm bent I'm not broken, Come live in my life. All the worlds left unspoken All the pages I write On my knees and I'm hoping That someone holds me tonight. Hold me tonight..." |
|
|
|
hermiona03 |
Dodany dnia 24.11.2015 15:33
|
![]() Postów: 172 Dom: RavenclawPunkty: 513 Ranga: Prefekt Ravenclawu Data rejestracji: 29.08.15 |
Mój przyszywany wujek po 60 - tce, twierdzi iż kiedyś reklam wogóle nie było! Słuchajcie, to jedna wielka komercja i zgadzam się z Wami co do ważnych momentów w filmach; oni to robią celowo, żeby przyciągnąć większą liczbę ludzi przed telewizory! No, na przykład, gdy pierwszy raz widziałam Insygnia, dosłownie nie odrywałam wzroku od monitora i gdy już miał być ten moment kiedy Lord zabija Harr'ego - to przed moimi oczyma pojawiła się wspaniała reklama lekarstwa na problemy z wątrobą ;C Powiem szczerze, że jedyną reklamą teraz na przełomie listopad/grudzień jest reklama allegro w której mały chłopiec dostaje prezent od Św. Mikołaja, później jest coraz starszy, a na końcu tego uroczego filmiku to on daje prezent jako Św. Mikołaj swojemu synkowi. Ja się uśmiechnęłam przy tej reklamie Witam!!!
Więc tak, jestem rezolutną nastolatką o imieniu Maja, która kocha swoich najbliższych, muzykę i podróże. Muzyka którą wielbię to przede wszystkim rock, hard rock i metal. Do best zespołów można zaliczyć między innymi Red Hot Chili Peppers, Metallica, Led Zeppelin, Deep Purple, Pearl Jam, Nirvana, Depeche Mode, Pink Floyd, Beirut. Zakochałam się w Open'erze. Potrafię grać na gitarze i trochę na pianinie. Nie mam pojęcia co jeszcze napisać o sobie... lubię książki...AMEN! Jestem również dzielną działaczką w grupie Hermionki78 w której domagamy się śniegu. Pozdrawiam wszystkich jej członków. CHCEMY WIĘCEJ ŚNIEGU!!! Teraz za prezentuje ważne cytaty: ,,Książka to Twój najlepszy przyjaciel, nie wyśmieje, nie zostawi - a nauczy wiele'' Maria Kowalewska ,,Czytanie książek to najlepsza zabawa jaką sobie ludzkość wymyśliła'' Wisława Szymborska ,,Mówi się LewiOsa a nie LewioSA!'' Hermiona Granger'' Teraz jeszcze podziękowania: Fenris, za bycie najlepszą partnerką do rozmowy ![]() Only Dream, za to że mam Cię w znajomych i można z Tobą pogadać i ogólnie za wszystko Hermionka78, kochana, za wszystkie miłe słowa, za każde ,,Hejjo''. batalion_88, za zachęcanie by iść na boisko Kiera Karkarow, za nasze wspólne, długie, rozmowy. kkinga123, za uwielbianie Wspaniałego Stulecia Katherine_Pierce, za gadanie o Twojej pracy EmilyWright, za uciekanie by oglądać The Voice'a Całemu HP - netowi, za to że, razem dzielimy się wielbieniem HP... ![]() W Hogusiu jestem Maja Choda ![]() |
|
|
|
Felice |
Dodany dnia 24.11.2015 16:09
|
![]() Pochwały: 1 Postów: 175 Dom: SlytherinPunkty: 2698 Ranga: Pomocnik Filcha Data rejestracji: 21.10.15 |
Fenris napisał(a): Dla mnie najgorszym sortem reklam są te o hemoroidach, problemach z konarem, infekcjach intymnych i grzybicach. Jak jestem w domu, to telewizor zazwyczaj działa na okrągło, więc w porze obiadowej te reklamy są po prostu odrzucające. Co innego reklamy, które są małymi dziełami sztuki, do tej pory pamiętam Kinder Bueno z piosenką Selah Sue :3 Najlepiej jak siedzisz z rodzicami, obiadek, atmosferka, miło i sympatycznie a tu... o problemie z konarem. Cudowne! Też mnie bardzo irytują takie reklamy. I stały element - zaczyna się program, film, serial i nie minie 10 minut i już reklamy, które trwają nie wiadomo ile. I Felice zapomina co w ogóle oglądała i dlaczego. Noce Węży![]() Elizabeth Prince x Emily Takoizu x Felice Nixon x Keira Foley Mam zielone oczy z charakteru... .![]() Skoro Ty jesteś dziwna i ja jestem dziwny, to się wspaniale składa, razem zadziwmy świat. ![]() |
|
|
|
batalion_88 |
Dodany dnia 31.12.2015 03:09
|
![]() Pochwały: 2 Postów: 4036 Dom: GryffindorPunkty: 31890 Ranga: Pan Śmierci Data rejestracji: 16.07.15 |
Mój przyszywany wujek po 60 - tce, twierdzi iż kiedyś reklam wogóle nie było! Ano nie było... Problem w tym, że w ówczesnych czasach były bodajże 2 programy i poza tym nic, kompletnie nic. Na dobranockę Jacek i Agatka lub Gąska Balbinka , wiadomości na modłę socjalistyczną, jakieś Piątki z Pankracym i słynny Teleranek . Chyba bym tak nie chciał... Mnie reklamy irytują, ale co na to poradzić... Zgodzę się, że pojawiają się zawsze w najmniej odpowiednim momencie i niektóre są doprawdy irytujące. Mnie te z sieciami komórkowymi różnej maści wnerwiają. Nie mam za to nic do takich, w których motywem przewodnim jest piłka nożna ^^ Do dziś pamiętam reklamę chipsów Lays przed Mundialem we Francji, w 1998 roku, w której zagrał słynny brazylijski napastnik Romario. ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Animag37 |
Dodany dnia 31.12.2015 09:27
|
![]() Postów: 212 Dom: RavenclawPunkty: 3149 Ranga: Fascynat Czarnej Magii Data rejestracji: 22.04.15 |
Są strasznie irytujące i są takie w miarę spoko. Najgorsze, moim zdaniem, są reklamy o meblach, te o potencji z podtekstami, bo takie rzeczowe czy opisujące po prostu problem są ok. Jeszcze takie w których powtarza się dane słowo/zdanie. Z tych fajniejszych to zapamiętałem reklamę Oreo w której muzyka była nieziemska .
|
|
|
|
| Podziel się z innymi: |
|
| Przejdź do forum: |


Krnabrny




Ravenclaw


Gryffindor
Slytherin




I Felice zapomina co w ogóle oglądała i dlaczego. 






.