Logowanie
Facebook
Shoutbox
Współpraca
Najaktywniejsi
1)
Alette
2)
fuerte
3)
Katherine_Pierce
4)
Sam Quest
5)
Shanti Black
6)
A.
7)
monciakund
8)
ania919
9)
ulka_black_potter
10)
Klaudia Lind
Losowe zdjęcie
Zobacz temat
|
GRA NA PC - HOGWART W STYLU SIMS
|
|
poterromianka |
Dodany dnia 13.01.2014 00:58
|
![]() Postów: 1 Dom: GryffindorPunkty: 55 Ranga: Uczeń Hogwartu Data rejestracji: 13.01.14 |
Cześć piszę w dość nietypowej sprawie, ale w sumie potrzebujemy pomocy.Razem z grupką znajomych którzy są programistami i uwielbiają Harry`ego równie mocno jak ja i mnóstwo osób, postanowiliśmy zacząć pracę nad symulatorem Hogwartu. Będzie on polegał na stworzeniu dogodnej dla nas postaci - będzie tam zawarta waga, wzrost, cechy - one będą wpływać na dom do którego przydzieli nas Tiara przydziału, imię, nazwisko. Można wybrać płeć, kolor włosów - tak samo jak w symulatorze The Sims. Mamy na tą chwilę kilka szkiców, pomysłów, robimy istną burzę mózgów. I tutaj oto mam prośbę do Was: macie dużo fanów, wiele osób na pewno z dnia na dzień przybywa. Zapytajcie proszę ludzi co oni chcieliby zobaczyć w takiej grze. Czy jakąś akcję, czy jakieś zadania - cokolwiek co zachęciłoby ich do zakupu tej gry. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc. Ps. Nasza prośba ma na celu rozeznanie rynku, tak samo, jak chcesz założyć restaurację, ale nie wiesz jakie dania mieszkańcy chcą jeść i na co mają ochotę - najpierw są ankiety, pytania, a potem dopiero zaczynasz działać. W tej chwili mamy problem z dopasowaniem gry do wymogów graczy, bo chcielibyśmy wszystko zawrzeć na jednej płycie, lub dwóch, bez żadnych zbędnych dodatków, wszystko od razu w jednym opakowaniu. Jeśli będziecie moli nam pomóc to będę wdzięczna do końca życia
|
|
|
|
ulka_black_potter |
Dodany dnia 13.01.2014 01:13
|
![]() Pochwały: 39 Postów: 3422 Dom: HufflepuffPunkty: 36829 Ranga: Harrych świąt! Data rejestracji: 14.05.09 |
Hmm, co ja bym chciała zobaczyć w takiej grze? Ciężko stwierdzić. Na pewno branie udziału w lekcjach byłoby fajne, oczywiście zajęcia praktyczne mile widziane. Zadania? Hmm, a chcecie opierać się na fabule? W sumie trochę nie widzę tego jeżeli mielibyście opierać się na fabule 7 tomów... Dobra, może odpowiem co mnie zachęciłoby do zakupu tej gry. Oczywiście grafika. Nie chciałabym grać klocowatym Harrym biegającym za klocowatym Voldemortem. Potter strzela w niego zaklęciem, a tu się okazuję, że to prawdziwy kloc ![]() Chciałabym zobaczyć tam jakieś misje Wielkiej Trójki, no nie wiem... Czy tam ich nocne wypady po Hogwarcie w poszukiwaniu, powiedzmy, zaginionego składnika eliksiru... Chyba nie za wiele pomogłam, jestem za stara na gry.;p Chciaż jeśli jak w Simsach będę mogła zrobić dziecko Harry'emu i Ginny to biorę to za każdą cenę: D ![]() Christian. ![]() Bo liczy się to, co masz w środku. ![]() Ale czasami warto założyć maskę. ![]() "ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB" "zmiennokanoniczne" "piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma" "po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu" by Cantaris Ula urzędniczka Zarejestruje ci chomiczka Da mu zielona kartę I marchewki starte <muza> by fuer |
|
|
|
Seferyn Collotye |
Dodany dnia 13.01.2014 08:15
|
![]() Ostrzeżenia: 2 Pochwały: 7 Postów: 1060 Dom: RavenclawPunkty: 19293 Ranga: Żywa legenda Data rejestracji: 20.04.10 |
Cóż, pomysł jest fajny, ale jeśli myślicie o korzyściach majątkowych, to możecie mieć problemy ze strony EA i Warner Bros. Nie piszę tego, żeby Was zniechęcić, po prostu taka jest prawda, że są to wielkie marki i są bezwzględne. Tym bardziej, że nazwy typu Hogwart, Ravenclaw, Slytherin, Gryffindor i Hufflepuff są pewnie zastrzeżone, a bez nich taki symulator raczej nie ma sensu. W każdym razie życzę powodzenia. Na pewno fajna byłaby możliwość interakcji z innymi graczami i z przedmiotami, przenoszenia, przesuwania, etc. Witaj, przybyszu, w przedsionku mojego umysłu, lecz strzeż się! Dla tych, którzy zagubią się w jego zakamarkach, nie ma ratunku. Przekraczaj więc jego bramy na własną odpowiedzialność. ![]() Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light... ![]() Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real? ![]() Praca na rzecz HPnetu: listopad - grudzień 2011 - moderator grudzień 2011 - listopad 2014 - administrator lipiec 2016 - luty 2017 - administrator techniczny ![]() Studnia przeznaczenia W studni przeznaczenia Na wysokim szczycie Pośród bezistocia Błyszczą gwiezdne oczy ![]() W studni przeznaczenia Dźwięczą bezustannie Echa próśb i modlitw Smętne treny wiatru ![]() W studni przeznaczenia Świecą wraz z księżycem Srebrnych monet stosy Puste zabobony W studni przeznaczenia Woda krwawi złotem Diament krzesi ogień Srebrem tętnią żyły ![]() W studni przeznaczenia Iskrzą się marzenia Myśli jak kryształy Krzyczą z bezsilności ![]() W studni przeznaczenia Plączą się warkocze Zdobne pantofelki Słychać jęk cierpienia ![]() ![]() Hall of Fame "I'd really like to be in closer contact with life. I'm a little too distant, I guess. I like to place myself outside." Yves Saint Laurent ![]() "I don't care if people I admire criticize me because their opinion is valuable to me." Karl Lagerfeld ![]() |
|
|
|
| Angelina Johnson |
Dodany dnia 13.01.2014 14:51
|
![]() Pochwały: 23 Postów: 8024 Dom: SlytherinPunkty: 32803 Ranga: Komentuj FF, to się uśmiechnę Data rejestracji: 13.05.07 |
Właśnie, mógłby być problem z pozwoleniami. Jeżeli podchodzicie do tego na serio, byście musieli się w tym dokładnie rozejrzeć. Co do samej gry, to myślę, że najważniejsze, by nasza postać miała sporo do zrobienia. Nie koniecznie na przymus, raczej lepiej do wyboru. Lekcje to chyba przymus, w końcu to jest szkoła. Można by też mieć jakieś misje z odkrywaniem tajemnych przejść szkoły i okolic, cykliczne wypadu do Hogsmeade (choć tutaj chyba byłoby już trochę więcej roboty dla programistów), można by robić jakieś misje z wykorzystaniem nauczonych zaklęć (np. na jakiś testach z danej lekcji, z wykorzystaniem jakiegoś druzgotka, albo coś), odwiedzanie Wielkiej Sali i kuchni, możliwość meczów quidditch'a i najważniejsze to interakcji z resztą postaci. Jakieś szkolne miłostki, przyjaźnie. Można by automatycznie zrobić, że postacie ze Slytherinu i Gryffindoru za sobą nie przepadają. Jakieś nocne eskapady w poszukiwaniu potrzebnego składnika do jakiegoś tam wywaru, możliwość zdobycia Mapy Huncwotów itd... itd... Kurczę, powinnam chyba sama pomyśleć o wymyśleniu jakiejś gry ;DD Pamiętaj chemiku młody, komentuj ficki lub zmień się w odchody made by Mikasa, Butelka 31.07.2020r. ![]() ![]() ![]() ![]() Slytherin! Sss.. Nigdy nie pozwoliłem aby szkoła przeszkadzała mi w edukacji. Zawsze miałam szczęście. I znów będę je mieć. Krew na twoich rękach, Falka, Krew na twej sukience Płoń, płoń, Falka, za twe zbrodnie Spłoń i skonaj w męce! Trochę wstyd, ale cóż, zasłużyłam ;D ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Anciol |
Dodany dnia 13.01.2014 17:35
|
![]() Pochwały: 10 Postów: 1288 Dom: RavenclawPunkty: 21527 Ranga: Niezwyciężony mag Data rejestracji: 11.08.13 |
Sądzę, że jeśli ktoś sie zastanawia i robi projekty to już zainteresował się jak to rozegrać z EA. Albo chcecie im to po prostu sprzedać czy cos w tym stylu Wiecie na czym to by się mogło opierac troche? Na the sims średniowiecze. Są np misje dzienne, które trzeba wykonać - iść na konkretną lekcje, robić coś w bibliotece itd. Powinny być kary jesli złapia was na czyms niedozwlonym. Różne formy szlabanów. Fabuła powinna wygladac tak, ze przechodzimy przez 7 lat nauki. Mogą to byc czasy HP. Np Fred i George beda nam dawac zadania zeby cos dla nich ukradli. Pomgamy postaciom z róznych tomow w rozynych rzeczach. Ale nie musimy. Od naszego zachowania i umiejetnosci bedzie zalezec czy zalapiemy sie na tytul prefekta (ktory otworzy dla nas nowe pomieszczenia) Oczywiscie powinnismy tez zdawac testy na wiedzę co roku. Moze przerwynikiem miedzy kazdym rokiem bylby wybor wakacji? Np kilka dodatkowych lokacji (wakacje w Londynie, wakacje w Egipcie itd) Przez nieograniczony czas moglibysmy zbierac przedmioty nam potrzebne i galeony. To gdzie pojedziemy zalezy od tego jak zdalismy egzaminy koncowe. Potem koncząc wakacje przenosimy sie na pokątną gdzie dokonujemy zakupow na kolejny rok. Po zakonczeniu fabula przenosi nas automatycznie do pociagu i znow do Hogwartu Generalnie fajnie jakby to nawiazywało do RPGów, otwierało nowe obszary co roku, mozna było zdobywać pieniądze i przedmioty. Jeg elsker Seferyn fordi han også elsker norsk ^^ <3 Wiersz autorstwa łośka <3 Anciolu, piękny i wspaniały, kimże ja przy Tobie jestem, taki niedojrzały... Spójrz w oczy me, jak lekki wiatr, pieszczą Cię. Odpowiedz na to pytanie, czy życie razem nam dane? Oddaj mnie rentę swę*, a szepnę Ci do ucha, Kocham Cię! *rentę swę - użyte tu celowo ,,Twój artykuł został odrzucony przez administratora Sann dnia 22.01.2014 16:43. Powód odrzucenia: Nie będę tego sprawdzać. I ch*j! ;D" ![]() ![]() |
|
|
|
ulka_black_potter |
Dodany dnia 13.01.2014 17:41
|
![]() Pochwały: 39 Postów: 3422 Dom: HufflepuffPunkty: 36829 Ranga: Harrych świąt! Data rejestracji: 14.05.09 |
Anciol napisał(a): Sądzę, że jeśli ktoś sie zastanawia i robi projekty to już zainteresował się jak to rozegrać z EA. Albo chcecie im to po prostu sprzedać czy cos w tym stylu Wiecie na czym to by się mogło opierac troche? Na the sims średniowiecze. Są np misje dzienne, które trzeba wykonać - iść na konkretną lekcje, robić coś w bibliotece itd. Powinny być kary jesli złapia was na czyms niedozwlonym. Różne formy szlabanów. Fabuła powinna wygladac tak, ze przechodzimy przez 7 lat nauki. Mogą to byc czasy HP. Np Fred i George beda nam dawac zadania zeby cos dla nich ukradli. Pomgamy postaciom z róznych tomow w rozynych rzeczach. Bardzo podobnie było w grze HP i ZF. Też trzeba było pomagać bliźniakom w różnych rzeczach. I w sumie ciężko w jednej grze zawrzeć całą fabułę 7 książek. : ) ![]() Christian. ![]() Bo liczy się to, co masz w środku. ![]() Ale czasami warto założyć maskę. ![]() "ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB" "zmiennokanoniczne" "piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma" "po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu" by Cantaris Ula urzędniczka Zarejestruje ci chomiczka Da mu zielona kartę I marchewki starte <muza> by fuer |
|
|
|
Alexandra Snape |
Dodany dnia 30.01.2014 10:20
|
![]() Ostrzeżenia: 1 Postów: 7 Dom: SlytherinPunkty: 2914 Ranga: Wróg ciemnej strony Data rejestracji: 27.01.14 |
Byłoby super gdyby komuś się udało stworzyć taką grę. Rzeczywiście jedyny problem to prawa autorskie, ale możecie sprzedać pomysł EA. Ja na pewno kupiłabym tą grę gdybym tylko ją zobaczyła w sklepie. Osobiście chciałabym w tej grze zobaczyć wszystkich nauczycieli. A zwłaszcza profesora Snape'a. (h) I chciałabym też aby była możliwość rozgrywki wieloosobowej. Więc życzę wam powodzenia w stworzeniu tego symulatora. ![]() Ps. Poinformujcie jeżeli coś dałoby się zrobić. Edytowane przez Alexandra Snape dnia 30.01.2014 10:48
Czasami ktoś może rzucić na ciebie zły urok i tylko może go zdjąć najlepsza przyjaciółka. Tak było w moim przypadku.
|
|
|
|
PatrykLestrange |
Dodany dnia 08.02.2014 21:52
|
![]() Postów: 1 Dom: SlytherinPunkty: 2 Ranga: Mugol Data rejestracji: 17.12.11 |
Byłoby super gdyby komuś się udało stworzyć taką grę. Rzeczywiście jedyny problem to prawa autorskie, ale możecie skontaktować się z EA. Ja na pewno kupiłbym tą grę gdybym tylko ją zobaczył w sklepie. Osobiście chciałbym w tej grze zobaczyć wszystkich śmierciożerców. A zwłaszcza śmierciożerczynię Bellatrix. (h) I chciałbym też aby była możliwość rozgrywki wieloosobowej. Więc życzę wam powodzenia w stworzeniu tego symulatora.
|
|
|
|
Upadly Aniol |
Dodany dnia 25.03.2014 21:48
|
![]() Ostrzeżenia: 3 Postów: 641 Dom: HufflepuffPunkty: 4098 Ranga: Sprzedawca prac domowych Data rejestracji: 10.03.14 |
I jest ta gra już ? Chciałbym, żeby można było chodzić do Zakazanego Lasu - na własne ryzyko. ;p. No i być Hagridem i mieszkać w chatce - obserwować tych uczniaków sobie. Fajnie też byłyby wycieczki - a może lepiej imprezy turystyczne do Hogsmeade. Takie a la Simy...Naprawdę fajnie by się w to grało. No i praca...tryb kariery by się zdał - że taki uczeń Hogwartu dorasta, potem się przenosi, i jest np. bankowcem wśród goblinów albo aurorem. Lata do pracy na miotle lub podrzucają mu zaprzęg z testralami, hoduje w swoim ogrodzie te dziwne roślinki, ma udomowionego hipogryfa, sowę lub kota. Zaprasza przyjaciół na potańcówki, organizuje Halloween, obchodzi urodziny...Oj pomysłów jest sporo ; ![]() ![]() |
|
|
|
beciaptterhead |
Dodany dnia 23.11.2015 20:00
|
![]() Ostrzeżenia: 1 Pochwały: 1 Postów: 62 Dom: HufflepuffPunkty: 498 Ranga: Ulubieniec nauczycieli Data rejestracji: 16.10.15 |
Ja kupiłabym Hogwart w stylu the sims od razu i bez wahania ![]() Zadania tp. przygotuj eliksir, transmutuj się mile widziane. YouTuberka LamoGranie nagrała film z Hogwartem, ulepszona wersja z Hogsmeade, Doliną Gordryka itd. była by bardzo ciekawa. |
|
|
|
| Podziel się z innymi: |
|
| Przejdź do forum: |


Krnabrny




Gryffindor
piszę w dość nietypowej sprawie, ale w sumie potrzebujemy pomocy.
Hufflepuff




Ravenclaw









Slytherin
























