Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Pracownik departamentu
12.06.2026 18:36
Padł dziś Facebook i nikt nie pamiętał, żeby tu wejść (*)

Pracownik departamentu
07.06.2026 20:58
Moje ma niecałe 12 lat

Pracownik departamentu
07.06.2026 20:56
Czesc

Wielki Mag
07.06.2026 10:25
no i jutro mi stuknie dekada na stronie...

Wielki Mag
07.06.2026 10:24
Sharllottka, technicznym? nikt. bo czy A. jeszcze o tej stronie pamięta... nie wiem. o Krico już nawet nie wspominając xD

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Avatar

Posiada 59643 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Avatar

Posiada 58190 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Avatar

Posiada 47342 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Avatar

Posiada 45365 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Avatar

Posiada 44242 punktów.

6) Prefix użytkownikaA.

Avatar

Posiada 43682 punktów.

7) Prefix użytkownikamonciakund

Avatar

Posiada 43236 punktów.

8) Prefix użytkownikaania919

Avatar

Posiada 39464 punktów.

9) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Avatar

Posiada 36829 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Avatar

Posiada 34220 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Podróż do krainy wyobraźni - idealna książka na relaksujące wieczory!
Prefix użytkownikaCookie
Taki piękny tytuł, bo tak!

Z czym do Was tu przychodzę? Otóż chcę stworzyć sobie listę tytułów, które zaciekawią mnie na tyle żebym bardzo chciała je przeczytać. Zaczęłam tworzyć taką listę spośród tomiszczów przeczytanych przed tym wyzwaniem (Jasne, po prostu na razie wpisałam oststnie jakie przeczytałam xD). Dzięki kilku pozycjom po troszeczku przekonuję się do fantastyki (głównie młodzieżowej), która nie specjalnie zabiera mnie w wielkie rejony. Są takie wyjątki Możecie zaproponować mi jakieś dobre książki, które koniecznie muszę przeczytać? Na dole zrobię sobie listę zaznaczając na przeczytane, a na jeszcze nie. ^^
Przy okazji opiszcie co Was w danej książce/książkach urzekło.

1. Dary Anioła - Cassandra Clare
2. Kroniki Bane'a - Casandra Clare
3. Jej wszystkie życia - Kate Atkinson
4. Demoniczne Maszyny - Cassandra Clare
5. Igrzyska Śmierci
6. trylogia Niezgodna
7. trylogie Metro 2033
8. Wiedźmin
9. saga Inkwizytorska Jacka Piekary
10 trylogia Lewa Ręka Boga
11. Gwiazd naszych wina
13. Więzień Labiryntu
14. Trzy metry nad niebem
15. Atramentową Trylogię Cornelii Funke, Pratchetta, Gaimana
Edytowane przez Prefix użytkownikaCookie dnia 06.12.2015 15:07

cibeles.net/imagenes/separator.gif

78.media.tumblr.com/057241507fa7712b870a783e61fac291/tumblr_ovtfl3nOj21qjv5nyo1_1280.gif

cibeles.net/imagenes/separator.gif

68.media.tumblr.com/37b9b60fd4ba9c902ca5b053e0459652/tumblr_oun3dbSw011tyh4luo4_400.gif
68.media.tumblr.com/937af71c74b830841789ea3e5c2cabd0/tumblr_oun3dbSw011tyh4luo3_400.gif

cibeles.net/imagenes/separator.gif


DZIAŁ NARCYZA:
Postać: Jev "Patch" Cipriano
Ścigający i kapitan w drużynie Kruka.
BLOG.

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najbardziej_zakrecony_uzytkownik.png
cibeles.net/imagenes/separator.gif
 
http://rev-from-wonderland.blogspot.com/
Prefix użytkownikaSam Quest
Z książek, które zawsze polecam na jednej z czołowych miejsc jest Jej wszystkie życia - Kate Atkinson.
A gdybyśmy tak mogli przeżywać nasze życie raz za razem, żeby wreszcie zrobić to jak należy? Czy to nie byłoby wspaniałe?
Jak by to było, otrzymać od losu drugą szansę? A potem trzecią? Mieć nieskończoną liczbę możliwości, aby przeżyć swoje życie? Czy za którymś razem udałoby się ocalić świat przed przeznaczeniem, jakie jest mu pisane? I czy ktokolwiek chciałby to w ogóle uczynić?

Te zdanie znajdują się na okładkach książki i dla nich zaczęłam ją czytać.
Dlaczego polecam? Bo uświadomiła mi, że nawet najdrobniejsze wydarzenie w naszym życiu może mieć wpływ na całe życie. Poza tym bardzo dobrze mi się czytało, a nawet się wzruszyłam, co nie zdarza mi się zbyt często.
Moim zdaniem bardzo fajna książka, którą warto przeczytać.
i.imgur.com/T8lLRQU.png


Ściana uznania i miłości


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_59/d5.png


Daniel Radclffe to mój crush
Nie kłam, że go nie znasz
Harry'ego Pottera zagrał
niektórych nawet nabrał,
że ma oczy koloru zielonego
a tak naprawdę są niebieskiego
"Tak jak Ron" - woła Ulica
dziewczyna pięknego lica.
Potteromaniak z niej na schwał
i nie jest to żaden wał.

Daniel Radcliffe to mój crush
Wiesz dlaczego jeżeli oczy masz
Z zarostem mu do twarzy
O takim Danie każda Samica marzy.


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_59/3_t2_2.jpg

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Czy to słońce, czy to deszcz
W moich myślach on wciąż jest
Myślę o nim nieustannie
Nawet gdy się kąpię w wannie

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Nie wiem jak się to zaczęło
Lecz gdy serce moje drgnęło
Cała byłam zakochana
I tak kocham tego Dana

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Nigdy o nim nie zapomnę
Nawet jeśli spotkam bombę
Jest to miłość jednostronna
Ale źle to nie wygląda

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

wiersz by Elizabeth_



i.gifer.com/5lP2.gif

media1.giphy.com/media/Cw4JIAsQHweeQ/source.gif


Ściana chwały

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-redaktor.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-materialy.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-prorok.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najkom20202.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/admlen20201.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydpro2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/adminlenkrico.jpgwww.harry-potter.net.pl/images/articles/wydanieprorokaroku.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_najzabawniejszy.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/auor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najlepszy_newsman.png
zapodaj.net/images/5e3ae3d9098f9.jpg
 
Prefix użytkownikaMrsBlackHP02
Zależy od tego jaki masz gust i w jakim wieku jesteś, ale mam nadzieje że ci się spodoba. Gorąco polecam Trzy medry ponad niebem-Federico Moccia ja za tym szaleje :D Co mnie urzekło? Zdecydowanie uczucie którym oboje siebi dażyli, aż miło czytać o tak wielkiej miłości, która wsumie była "miłością zakazaną" Hug
It Matters Not What Someone Is Born, But What They Grow To Be ~ A.P.W.B.D

Dark Lord is back, you know it

Power=Slytherin
Those cunning folk use any means to achieve their ends

49.media.tumblr.com/13c7dcbb5e18d3406f93b0f5ecad9135/tumblr_mxillgOn2j1rnrddzo1_500.gif

Od cnoty Gryfonów, kretynizmu Puchonów i wszechwiedzy Krukonów, chroń nas Slytherinie.


So so what?
I'm still a rock star
I got my rock moves
And I don't need you
And guess what
I'm having
more fun
And now that we're done

49.media.tumblr.com/6eb912b7ddc7f8f6e2e0d4f77c7640bb/tumblr_mqauxkyjqN1sb7p70o1_500.gif

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Prefix użytkownikaanusia_zandka
Widzę, że masz Dary Anioła Cassandy Clare.
Ja polecam książki tej samej autorki "Demoniczne Maszyny".
Są o tej samej tematyce. Tylko, że z młodą Tessą i bratem Zachariaszem.
zapraszam fanów Dramione na bloga:
"Bo oczy są ślepe. Trzeba szukać sercem."
http://miloscDramione.blogspot.com
 
miloscDramione.blogspot.com
Prefix użytkownikaKeira Karkarow
To nie jest turkusowy xD aswoja droga, czy ten temat nie powinien być w innym dzisle? Bo to Harry Potter -> Książki i cos mi tu nie pasuje.
Wracając do tematu, nie wiem co Cię relaksuje, ale mogę polecić:
- Igrzyska Śmierci,
- trylogie Niezgodna,
- trylogie Metro 2033,
- Wiedźmin,
- saga Inkwizytorska Jacka Piekary,
- trylogia Lewa Ręka Boga,
- Gwiazd naszych wina,
- P.S. Kocham Cię,
- Więzień Labiryntu.
"Someone let the doors open,
Who left me outside?
I'm bent I'm not broken,
Come live in my life.

All the worlds left unspoken
All the pages I write
On my knees and I'm hoping
That someone holds me tonight.
Hold me tonight..."
 
Prefix użytkownikaCookie
Zależy od tego jaki masz gust i w jakim wieku jesteś, ale mam nadzieje że ci się spodoba. Gorąco polecam Trzy medry ponad niebem-Federico Moccia ja za tym szaleje :D Co mnie urzekło? Zdecydowanie uczucie którym oboje siebi dażyli, aż miło czytać o tak wielkiej miłości, która wsumie była "miłością zakazaną" Hug


To też czytałam. xD Nawet oglądałam filmy. :D

Widzę, że masz Dary Anioła Cassandy Clare.
Ja polecam książki tej samej autorki "Demoniczne Maszyny".
Są o tej samej tematyce. Tylko, że z młodą Tessą i bratem Zachariaszem.


A to też odkryłam. xD Ale ląduje na liście. ^^

To nie jest turkusowy xD aswoja droga, czy ten temat nie powinien być w innym dzisle? Bo to Harry Potter -> Książki i cos mi tu nie pasuje.
Wracając do tematu, nie wiem co Cię relaksuje, ale mogę polecić:
- Igrzyska Śmierci,
- trylogie Niezgodna,
- trylogie Metro 2033,
- Wiedźmin,
- saga Inkwizytorska Jacka Piekary,
- trylogia Lewa Ręka Boga,
- Gwiazd naszych wina,
- P.S. Kocham Cię,
- Więzień Labiryntu.


Ale były książki, więc no - książki. xDDD
Stąd akurat najbardziej korci mnie Więzień Labiryntu, za którego jakoś nie mogłam się zabrać. xD
Edytowane przez Prefix użytkownikaBumSzakalaka dnia 29.05.2016 14:34

cibeles.net/imagenes/separator.gif

78.media.tumblr.com/057241507fa7712b870a783e61fac291/tumblr_ovtfl3nOj21qjv5nyo1_1280.gif

cibeles.net/imagenes/separator.gif

68.media.tumblr.com/37b9b60fd4ba9c902ca5b053e0459652/tumblr_oun3dbSw011tyh4luo4_400.gif
68.media.tumblr.com/937af71c74b830841789ea3e5c2cabd0/tumblr_oun3dbSw011tyh4luo3_400.gif

cibeles.net/imagenes/separator.gif


DZIAŁ NARCYZA:
Postać: Jev "Patch" Cipriano
Ścigający i kapitan w drużynie Kruka.
BLOG.

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najbardziej_zakrecony_uzytkownik.png
cibeles.net/imagenes/separator.gif
 
http://rev-from-wonderland.blogspot.com/
Prefix użytkownikaInga Clinton
Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy. Od tej serii trzeba zacząć, potem czytasz Percy Jackson i Herosi Olimpijscy. Ja osobiście przeczytałam wszystkie części oprócz ostatniej z PJ&HO, bo na Krew Olimpu czekam już ponad 2 miesiące xD
naforum.zapodaj.net/thumbs/9274c9d6c552.jpg



imageshack.com/a/img923/3857/utQs1H.gif


#TeamMafia
Valkyrie
 
Prefix użytkownikaulka_black_potter
Witam, nazywam się UlkaBP i z całego serca polecam Ci produkt Brandona Sandersona czyli dwa tomiszcza z Archiwum Burzowego Światła - Droga Królów i Słowa Światłości. Przepiękne dwie książki, których zakończenia wbijają w podłogę, tak że zamieniasz się w dżdżownicę i mieszkasz już sobie pod ziemią. Naprawdę musisz to przeczytać. Grubość tych książek powala, ale to nic, jak już zaczniesz to nie będziesz chciała kończyć, chociaż trzeba się wczuć w klimat i poznać nowe nazwy. Bo tam np. tylko wyższe klasy, czyli jasnoocy mają konie. Biedota jeździ chullami xD Przeczytaj i będziemy się razem zachwycać na jakimś specjalnym forum założonym dla tej ksiązki. Nie patrz co piszą tu inni. Moja propozycja jest najlepsza. Taka hmm... Królewska :DKing


i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.
i.pinimg.com/originals/02/0b/07/020b0757879bbd8cc21454799bff6f55.gif

Bo liczy się to, co masz w środku.
cdn.junglecreations.com/wp/junglecms/2017/12/Christian-Bale-Resized.jpg

Ale czasami warto założyć maskę.
pa1.narvii.com/6412/37cb60531dd1e8002b7ec87c8da0ba734a67f9f3_hq.gif


"ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB"
"zmiennokanoniczne"
"piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma"
"po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu"

by Cantaris


Ula urzędniczka
Zarejestruje ci chomiczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer
 

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum:
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2026 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme by Andrzejster
Copyright © 2006-2015 by Harry-Potter.net.pl
All rights reserved.
Wygenerowano w sekund: 0.18