Logowanie
Facebook
Shoutbox
Współpraca
Najaktywniejsi
1)
Alette
2)
fuerte
3)
Katherine_Pierce
4)
Sam Quest
5)
Shanti Black
6)
A.
7)
monciakund
8)
ania919
9)
ulka_black_potter
10)
Klaudia Lind
Losowe zdjęcie
Zobacz temat
|
Rysunki Keiry :).
|
|
Keira Karkarow |
Dodany dnia 01.10.2015 13:16
|
![]() Postów: 697 Dom: GryffindorPunkty: 1813 Ranga: Świetny czarodziej Data rejestracji: 07.07.15 |
Hej! Stwierdziłam, że co mi tam, też dodam swoje rysunki. Z góry mówię, że wszystkie pochodzą z czasów liceum (czyli najmłodsze są sprzed 3 lat), ale poszukam też bardziej aktualnych i z czasem je dodam. Zapraszam do oglądania i oceniania . http://zapodaj.ne...9.jpg.html http://zapodaj.ne...c.jpg.html http://zapodaj.ne...8.jpg.html http://zapodaj.ne...0.jpg.html http://zapodaj.ne...5.jpg.html http://zapodaj.ne...f.jpg.html http://zapodaj.ne...b.jpg.html http://zapodaj.ne...0.jpg.html http://zapodaj.ne...f.jpg.html http://zapodaj.ne...3.jpg.html http://zapodaj.ne...9.jpg.html http://zapodaj.ne...7.jpg.html http://zapodaj.ne...9.jpg.html http://zapodaj.ne...1.jpg.html http://zapodaj.ne...b.jpg.html http://zapodaj.ne...d.jpg.html http://zapodaj.ne...d.jpg.html http://zapodaj.ne...5.jpg.html http://zapodaj.ne...1.jpg.html http://zapodaj.ne...7.jpg.html http://zapodaj.ne...9.jpg.html http://zapodaj.ne...6.jpg.html http://zapodaj.ne...1.jpg.html http://zapodaj.ne...f.jpg.html "Someone let the doors open,
Who left me outside? I'm bent I'm not broken, Come live in my life. All the worlds left unspoken All the pages I write On my knees and I'm hoping That someone holds me tonight. Hold me tonight..." |
|
|
|
| Smierciojadek |
Dodany dnia 01.10.2015 13:24
|
![]() Pochwały: 14 Postów: 6913 Dom: GryffindorPunkty: 60618 Ranga: Harrych świąt! Data rejestracji: 22.04.07 |
Hej, a może zrobisz tak, żeby zdjęcia od razu się wyświetlały i przez co nie trzeba będzie wchodzić w każdy link? ![]() Nie można zapłacić za coś, co nie ma ceny. Niektórzy twierdzą, że każda, absolutnie każda rzecz na świecie ma swoją cenę. To nieprawda. Są rzeczy, które ceny nie mają, są bezcenne. Najłatwiej poznać takie rzeczy po tym, że raz utracone, są utracone na zawsze. ![]() Nie wiesz, co pamiętasz, dopóki nie spróbujesz tego opowiedzieć. I nie wiesz, co tak naprawdę sądzisz na dany temat, dopóki nie zaczniesz się o to z kimś kłócić. W samotności nie jesteś nawet świadomy swoich sprzeczności. ![]() Pamiętaj. W śnie nie da się szeptać. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Keira Karkarow |
Dodany dnia 01.10.2015 18:19
|
![]() Postów: 697 Dom: GryffindorPunkty: 1813 Ranga: Świetny czarodziej Data rejestracji: 07.07.15 |
Chciałam tak zrobić, ale niestety okazalo się, że nie działa. Dlatego koniec końców wstawiłam linki. "Someone let the doors open,
Who left me outside? I'm bent I'm not broken, Come live in my life. All the worlds left unspoken All the pages I write On my knees and I'm hoping That someone holds me tonight. Hold me tonight..." |
|
|
|
MonicMalfoyWeasley |
Dodany dnia 01.10.2015 20:01
|
![]() Postów: 51 Dom: RavenclawPunkty: 204 Ranga: Mol książkowy Data rejestracji: 29.09.15 |
Hej! Bardzo podobają mi się twoje rysunki Są naprawde dobre, a w porównaniu z moimi to mistrzowskie A tak poza tym to ja też nie potrafie zrobić tak żeby zdjęcia od razu sie wyświetlały. Nie mam pojęcia dlaczego tak sie dzieje, ale trudno. Jakoś to przecierpię :3
|
|
|
|
anusia_zandka |
Dodany dnia 01.10.2015 20:35
|
![]() Postów: 27 Dom: SlytherinPunkty: 1287 Ranga: Dorosły czarodziej Data rejestracji: 31.07.15 |
Wszystkie rysunki są ładne. Ja osobiście nie przepadam za rysowaniem martwej natury, ale tobie wyszło to ładnie. Pozdrawiam. zapraszam fanów Dramione na bloga: "Bo oczy są ślepe. Trzeba szukać sercem." http://miloscDramione.blogspot.com |
|
|
|
Keira Karkarow |
Dodany dnia 01.10.2015 20:56
|
![]() Postów: 697 Dom: GryffindorPunkty: 1813 Ranga: Świetny czarodziej Data rejestracji: 07.07.15 |
Anusia - ja też martwej nie lubię, ale jak chodziłam na lekcje rysunku (planowałm iść na ASP) to nie miałam wyjścia generalnie najbardziej lubię rysować coś w stylu mangi/komiksu. Teraz niestety nie mam na to czasu :c.Monic - dziękuję ^^ "Someone let the doors open,
Who left me outside? I'm bent I'm not broken, Come live in my life. All the worlds left unspoken All the pages I write On my knees and I'm hoping That someone holds me tonight. Hold me tonight..." |
|
|
|
Hermionka78 |
Dodany dnia 09.12.2015 20:41
|
![]() Pochwały: 6 Postów: 1108 Dom: RavenclawPunkty: 8296 Ranga: Praktykant w Św Mungu Data rejestracji: 10.08.15 |
Prze piękniutkie są te rysunki! Tylko talentu zazdrościć (bo ja takeigo nie mam )!Super gratuluję! |
|
|
|
Kasuumi |
Dodany dnia 09.12.2015 20:54
|
![]() Postów: 9 Dom: HufflepuffPunkty: 411 Ranga: Ulubieniec nauczycieli Data rejestracji: 09.12.15 |
Wow, piękne. Czekam na jakies nowsze rysunki z chęcią pooglądam. Zazdroszcze talentu W Hogwarcie - Susan Johnson
![]() ![]() |
|
|
|
Keira Karkarow |
Dodany dnia 09.12.2015 21:01
|
![]() Postów: 697 Dom: GryffindorPunkty: 1813 Ranga: Świetny czarodziej Data rejestracji: 07.07.15 |
O matko, zapomniałam kompletnie o tym temacie - niestety nie mam nic bardziej aktualnego, nadającego się do publikacji, bo większość rysunków albo już tu jest, albo je pogubiłam . Ale postaram się coś nabazgrać niedługo . "Someone let the doors open,
Who left me outside? I'm bent I'm not broken, Come live in my life. All the worlds left unspoken All the pages I write On my knees and I'm hoping That someone holds me tonight. Hold me tonight..." |
|
|
|
| Podziel się z innymi: |
|
| Przejdź do forum: |


Krnabrny




Gryffindor
. 












Ravenclaw
Slytherin
generalnie najbardziej lubię rysować coś w stylu mangi/komiksu. Teraz niestety nie mam na to czasu :c.
)!
Hufflepuff
