Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Pracownik departamentu
12.06.2026 18:36
Padł dziś Facebook i nikt nie pamiętał, żeby tu wejść (*)

Pracownik departamentu
07.06.2026 20:58
Moje ma niecałe 12 lat

Pracownik departamentu
07.06.2026 20:56
Czesc

Wielki Mag
07.06.2026 10:25
no i jutro mi stuknie dekada na stronie...

Wielki Mag
07.06.2026 10:24
Sharllottka, technicznym? nikt. bo czy A. jeszcze o tej stronie pamięta... nie wiem. o Krico już nawet nie wspominając xD

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Avatar

Posiada 59643 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Avatar

Posiada 58190 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Avatar

Posiada 47342 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Avatar

Posiada 45365 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Avatar

Posiada 44242 punktów.

6) Prefix użytkownikaA.

Avatar

Posiada 43682 punktów.

7) Prefix użytkownikamonciakund

Avatar

Posiada 43236 punktów.

8) Prefix użytkownikaania919

Avatar

Posiada 39464 punktów.

9) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Avatar

Posiada 36829 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Avatar

Posiada 34220 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Rysunki Keiry :).
Prefix użytkownikaKeira Karkarow
Hej! Stwierdziłam, że co mi tam, też dodam swoje rysunki. Z góry mówię, że wszystkie pochodzą z czasów liceum (czyli najmłodsze są sprzed 3 lat), ale poszukam też bardziej aktualnych i z czasem je dodam. Zapraszam do oglądania i oceniania :).

http://zapodaj.ne...9.jpg.html
http://zapodaj.ne...c.jpg.html
http://zapodaj.ne...8.jpg.html
http://zapodaj.ne...0.jpg.html
http://zapodaj.ne...5.jpg.html
http://zapodaj.ne...f.jpg.html
http://zapodaj.ne...b.jpg.html
http://zapodaj.ne...0.jpg.html
http://zapodaj.ne...f.jpg.html
http://zapodaj.ne...3.jpg.html
http://zapodaj.ne...9.jpg.html
http://zapodaj.ne...7.jpg.html
http://zapodaj.ne...9.jpg.html
http://zapodaj.ne...1.jpg.html
http://zapodaj.ne...b.jpg.html
http://zapodaj.ne...d.jpg.html
http://zapodaj.ne...d.jpg.html
http://zapodaj.ne...5.jpg.html
http://zapodaj.ne...1.jpg.html
http://zapodaj.ne...7.jpg.html
http://zapodaj.ne...9.jpg.html
http://zapodaj.ne...6.jpg.html
http://zapodaj.ne...1.jpg.html
http://zapodaj.ne...f.jpg.html
"Someone let the doors open,
Who left me outside?
I'm bent I'm not broken,
Come live in my life.

All the worlds left unspoken
All the pages I write
On my knees and I'm hoping
That someone holds me tonight.
Hold me tonight..."
 
Smierciojadek
Hej, a może zrobisz tak, żeby zdjęcia od razu się wyświetlały i przez co nie trzeba będzie wchodzić w każdy link? ;)
media2.giphy.com/media/6qdkSaKx2MfMA/giphy.gif

Nie można zapłacić za coś, co nie ma ceny. Niektórzy twierdzą, że każda, absolutnie każda rzecz na świecie ma swoją cenę. To nieprawda. Są rzeczy, które ceny nie mają, są bezcenne. Najłatwiej poznać takie rzeczy po tym, że raz utracone, są utracone na zawsze.

66.media.tumblr.com/d139938a33b1b4a6e9d05302028f7545/tumblr_nwp9a04Ew81qdp7auo3_500.gif

Nie wiesz, co pamiętasz, dopóki nie spróbujesz tego opowiedzieć. I nie wiesz, co tak naprawdę sądzisz na dany temat, dopóki nie zaczniesz się o to z kimś kłócić. W samotności nie jesteś nawet świadomy swoich sprzeczności.

media.tumblr.com/3ad8106e3bbe79c5eb59d42068d27812/tumblr_inline_ncezf4w8z41spqcq1.gif

Pamiętaj. W śnie nie da się szeptać.

38.media.tumblr.com/aafd9a4ade7ecf23ca4f3335aeabfaf9/tumblr_n5nak092R91sai67qo1_500.gif

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-wydarzenie1.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najadm2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najnick20202.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/pieko.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najlepszy_newsman.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najoryginalniejszy_nick_jadek.png
www.harry-potter.net.pl/images/najoryginalniejszy_nick.png
 
Prefix użytkownikaKeira Karkarow
Chciałam tak zrobić, ale niestety okazalo się, że nie działa. Dlatego koniec końców wstawiłam linki.
"Someone let the doors open,
Who left me outside?
I'm bent I'm not broken,
Come live in my life.

All the worlds left unspoken
All the pages I write
On my knees and I'm hoping
That someone holds me tonight.
Hold me tonight..."
 
Prefix użytkownikaMonicMalfoyWeasley
Hej! Bardzo podobają mi się twoje rysunki :) Są naprawde dobre, a w porównaniu z moimi to mistrzowskie ;) A tak poza tym to ja też nie potrafie zrobić tak żeby zdjęcia od razu sie wyświetlały. Nie mam pojęcia dlaczego tak sie dzieje, ale trudno. Jakoś to przecierpię :3
 
Prefix użytkownikaanusia_zandka
Wszystkie rysunki są ładne.
Ja osobiście nie przepadam za rysowaniem martwej natury,
ale tobie wyszło to ładnie.
Pozdrawiam.
zapraszam fanów Dramione na bloga:
"Bo oczy są ślepe. Trzeba szukać sercem."
http://miloscDramione.blogspot.com
 
miloscDramione.blogspot.com
Prefix użytkownikaKeira Karkarow
Anusia - ja też martwej nie lubię, ale jak chodziłam na lekcje rysunku (planowałm iść na ASP) to nie miałam wyjścia :D generalnie najbardziej lubię rysować coś w stylu mangi/komiksu. Teraz niestety nie mam na to czasu :c.

Monic - dziękuję ^^
"Someone let the doors open,
Who left me outside?
I'm bent I'm not broken,
Come live in my life.

All the worlds left unspoken
All the pages I write
On my knees and I'm hoping
That someone holds me tonight.
Hold me tonight..."
 
Prefix użytkownikaHermionka78
Prze piękniutkie są te rysunki!
Tylko talentu zazdrościć (bo ja takeigo nie mam Przepraszam )!
Super gratuluję!
 
Harry-Potter.Net.pl
Prefix użytkownikaKasuumi
Wow, piękne. Czekam na jakies nowsze rysunki z chęcią pooglądam. Zazdroszcze talentu :D
W Hogwarcie - Susan Johnson
img12.deviantart.net/58ef/i/2011/209/f/9/after_all_this_time__always__by_abby27nix-d41zgrx.jpg

media.tumblr.com/tumblr_ltysruCJ1G1qhyluz.png
 
Prefix użytkownikaKeira Karkarow
O matko, zapomniałam kompletnie o tym temacie - niestety nie mam nic bardziej aktualnego, nadającego się do publikacji, bo większość rysunków albo już tu jest, albo je pogubiłam :D. Ale postaram się coś nabazgrać niedługo ;).
"Someone let the doors open,
Who left me outside?
I'm bent I'm not broken,
Come live in my life.

All the worlds left unspoken
All the pages I write
On my knees and I'm hoping
That someone holds me tonight.
Hold me tonight..."
 

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum:
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2026 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme by Andrzejster
Copyright © 2006-2015 by Harry-Potter.net.pl
All rights reserved.
Wygenerowano w sekund: 0.17