Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Pracownik departamentu
12.06.2026 18:36
Padł dziś Facebook i nikt nie pamiętał, żeby tu wejść (*)

Pracownik departamentu
07.06.2026 20:58
Moje ma niecałe 12 lat

Pracownik departamentu
07.06.2026 20:56
Czesc

Wielki Mag
07.06.2026 10:25
no i jutro mi stuknie dekada na stronie...

Wielki Mag
07.06.2026 10:24
Sharllottka, technicznym? nikt. bo czy A. jeszcze o tej stronie pamięta... nie wiem. o Krico już nawet nie wspominając xD

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Avatar

Posiada 59643 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Avatar

Posiada 58190 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Avatar

Posiada 47342 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Avatar

Posiada 45365 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Avatar

Posiada 44242 punktów.

6) Prefix użytkownikaA.

Avatar

Posiada 43682 punktów.

7) Prefix użytkownikamonciakund

Avatar

Posiada 43236 punktów.

8) Prefix użytkownikaania919

Avatar

Posiada 39464 punktów.

9) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Avatar

Posiada 36829 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Avatar

Posiada 34220 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Youtube
Prefix użytkownikaEmilyWright
Szukałam, szukałam i...


Szukałam.

Ale nie znalazłam, więc postanowiłam sama to stworzyć :D
Otóż Youtube, bo (jak się zapewne domyśliliście po tytule) o nim tu będzie mowa, jest serwisem internetowym działającym od lutego 2005 roku. Wydaje mi się, że prawie każdy w swoim życiu miał z nim mniejszą lub większą styczność, ewentualnie chociaż o tym słyszał.

Moje pytania brzmią następująco: lubicie z niego korzystać? Używacie go do oglądania filmików youtuberów, seriali, słuchania muzyki, można tam robić coś jeszcze? Odważylibyście się wrzucić tam jakiś swój filmik? xD

Możecie się śmiało dzielić swoimi youtubowymi dziełami i zapraszam do dyskusji ;d
funkyimg.com/i/2w1an.jpg
 
Prefix użytkownikaKatherine_Pierce
Ano korzystam, lubię choć czasem za bardzo w nim tonę xD
Z tego miejsca przypominam, że HPnet ma swój kanał na YT i tam wrzucane też są filmiki, jeśli ktoś jeszcze nas nie subskrybuje, nie komentuje i nie ogląda to HAŃBA WAM xD Link znajdziecie o TUTAJ

Swój osobisty kanał też posiadam ( KLIK ).

To czego nie lubię w YT to połączenia z kontem google :/ do tego te ciągłe aktualizacje, które tylko psują fajność ( xD ) portalu. Ten co wymyślił autootwarzanie kolejnych filmików powinien płonąć po wsze czasy w piekle!
Moja chrisowa TOP5 Love
1. Always&Forever Chris Wood
i.imgur.com/y6jpCsU.gif

2. Chris Hemsworth
i.imgur.com/8WsQeui.gif

3. Chris Evans
i.imgur.com/j1wiwO2.gif

4. Chris Pratt
i.imgur.com/HnITXik.gif

5. Chris Pine
i.imgur.com/hq2Slb8.gif


Maybe, you don't know Katherine at all.
Did it ever occur to you that you have no idea who I really am?

i.imgur.com/VgiX9PY.gif i.imgur.com/qBg6eY4.gif

florenceandthemachine.pl/wordpress/wp-content/uploads/2014/06/separator.png[/center]

i.imgur.com/jKG5o7X.jpg

Mam talenty różne, lecz nie należy do nich poezja
staram się klecić słowa aby była w tym finezja.
Obietnice złożyłam, więc spełnić ją należy
admin co nie dotrzymuje słowa? Kto mu uwierzy?
Z przeprosinami do Ciebie Kath pędze
aby nie popaść w wieczna nędzę.
Kiedy Mafia się z wielką pompą rozpoczęłą,
nie chciałam aby osoba z miasta zginęła.
Choć początkowo w mych oczach byłaś podejrzana,
wymówka z brakiem czasu, zdawała się odgrzewana.
Gdy zaś ufać zaczęłam w twe piękne słowa,
mafia nie pozwoliła, by lekka stała się ma głowa.
Rozkazali głosować wbrew mojej woli,
musiałam się pilnować aby nie wyjść z roli.
Swojego słowa bronić miałam zacięcie,
najlepiej tak aby wśród innych miało ono wzięcie.
Przepraszam najszczerzej, lecz nie cała moja jest wina,
głosu bym na Ciebie nie oddała, gdyby nie mafii kpina.
Grałaś zacnie, choć nie każdy to potrafił docenić,
szkoda, że losów miasta nie udało nam się zmienić.

Z najszerszymi przeprosinami, Tako.


Cóż to tak echem pijackich krzyków rozbrzmiewa
I z dupy łzy śmiechu rozlewając rzęsiste
Wciąż sunie w dół siłą tyłków rozpędzone
Ciemność nagłą powitać co się jej nie spodziewa

To z trzech części całość misternie złożona
Co czerwieni blaskiem ciekawskie oczy razi
I bucha wciąż gdy w dół tak pokracznie złazi
Zielonym długim poddupcem połączona

A każdy człon tego przedziwnego bytu
Nie przez Boga do życia powołanego
Lecz przez wyobraźnie chore i łyki płynu czystego
Zdaje się niczym wobec wspaniałości swego odbytu

Bo piękny on niczym moszna na nieboskłonie
Mądry jak żadna ze stóp co na świat zrodzona
A zabawna tak, że aż strach
Oto jest Kath


Gne - Twoje przedtyłcze <3

Ołtarzyk uwielbienia Chrisa

i.imgur.com/BaZgQJY.jpg
Autorstwa pięknej i utalentowanej Gne <3

i.imgur.com/FYC58AY.gif i.imgur.com/ItxKXYK.gif


Chris to dupa jakich wiele,
Męski facet w fajnym ciele,
Serial o nim Kath ogląda,
Lecz na tyłek wciąż spogląda.
Na nic próby oderwania
Wzroku od słodkiego drania,
Uśmiech jego mówi wiele
Aż mam ciarki na całym ciele!

By Sam Quest


i.imgur.com/oRNUlDF.gif

i.imgur.com/yYIWd7f.gif

i.imgur.com/nZLkFvK.gif

i.imgur.com/bkpMkhj.gif


i.imgur.com/bNMFy91.gif

i.imgur.com/zjAUjeo.gif i.imgur.com/RxeMExN.gif


The wasted years, the wasted youth
The pretty lies, the ugly truth
And the day has come where I have died
Only to find, I've come alive

~Teen idle


i.imgur.com/1jQBv6y.png

I was angry with my friend;
I told my wrath, my wrath did end.
I was angry with my foe:
I told it not, my wrath did grow.

And I waterd it in fears,
Night & morning with my tears:
And I sunned it with smiles,
And with soft deceitful wiles.

And it grew both day and night.
Till it bore an apple bright.
And my foe beheld it shine,
And he knew that it was mine.

And into my garden stole,
When the night had veild the pole;
In the morning glad I see;
My foe outstretched beneath the tree.


Do hymnu!
Katherine jak ten kwiat wykwitła na stronie,
Katherine zostanie z nami po wsze czas.
Skromniutka i gadatliwa, wielka jej chwała,
bo serce jej ogromne niczym głowa Andrzeja.

Refren:
Chwała Ci nasza, Katherino!
Filmowcu najlepszy, kochana userko!
Znajomość TVD największą masz!
Chwała Ci, nasz pierniczku!

Twa sława się ciągnie za Tobą niczym smród.
Lecz nie martw się tym, bo oznacza on Twój trud.
Każdy go do docenia, bo robisz cuda od niechcenia.
Trzymaj tak dalej, a nagrodzi Cię ktoś!

Refren.

Upijałaś się w Karczmie, szalałaś w Hogwarcie,
lecz byłaś w stanie pokonać Parchatego Trolla.
Dzielnie walczyłaś w konkursie literackim,
w redakcji Proroka zasiadłaś niczym król.


Refren x2
~ Pszemek - łosiek <3


www.harry-potter.net.pl/images/articles/najmar20202.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydarzenieroku1.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najmarudakath.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admin_gadula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_gadua.png

i.imgur.com/MMUs8xt.png

i.imgur.com/wSAFrPI.png

i.imgur.com/wcX950I.png

i.imgur.com/ahcM1ve.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najsympatyczniejszy_uzytkownik.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najwiekszy_gawedziarz.png

i.imgur.com/ZWQLEsq.jpg
 
https://www.youtube.com/channel/UClbnb5X3J_Gh8r-AT
Prefix użytkownikaScarllet
Korzystam, bardzo często. Moja playlista na telefonie jest zupełnie pusta, ponieważ od jakiś dwóch lat muzyki słucham tylko na YT. Po mimo, że zużywa to dużo baterii a jeszcze więcej internetu jak się używa danych, to i tak nie zrezygnowałabym tego :D
Tam jaką chcę piosenkę to mam i to jest wspaniałe i niezmiernie wygodne. Jedyne filmiki jakie oglądam to są raczej rzeczy edukacyjne. Znalazłam parę kanałów na którym uczą tego co mam aktualnie na lekcjach tylko trochę jaśniej i dokładniej. Całkiem spoko pomysł na korki :D
''A ja Ciebie zaklnę w żywy kamień! I będą Cię czcić w Republice Nowego Przylądka.''
-Zireael 2020 Serce


img.besty.pl/images/401/33/4013343.jpg







i.imgur.com/cFE02Q9.png



W Hogwarcie Corinne Laurientis
 
Prefix użytkownikaDebbie
Jeśli chodzi o mnie, to z YT korzystam praktycznie codziennie, jeśli to możliwe. :D I jak? W różny sposób - słucham audiobooków, muzyki, oglądam filmiki... Do tego jestem z rodziny częściowo skierowanej muzycznie, więc włączanie różnych piosenek jest nieuniknione.
Dzisiaj znajdziemy w nim prawie wszystko - oczywiście są wyjątki (często z powodu praw autorskich). Mało oglądam "youtuberów", chociaż byłoby ciekawe tworzyć sobie własne widea, covery, fanduby i dzielenie się z nimi z resztą internetu.

Ogólnie lubię YouTube, jednak... Myślę, że ludzie ostatnio zamieszczają tam aż za dużo rzeczy, a czasami to już traci czar, jaki posiada na przykład słuchanie prawdziwej płyty.
 
Prefix użytkownikaKlaudia Lind
Nie korzystam zbyt często z You Tuba, ale jak już to z następujących powodów:
- aby oglądać filmiki dotyczące rysowania lub handmade, obserwuje kilka kanałów o tej tematyce
- jeśli chce wybrać np. fajne anime do oglądania to włanczam np. Top 10 romans anime
- czasami mam ochotę pooglądać najfajniejsze sceny z jakiegoś filmu
- Słycham na youtube muzyki, najczęściej puszczam liste rockową, classic lub z anime
- czasami oglądam naukę tańca, np. zumbę

Oczywiście subscrybuje kanał HPneta^^

Aaaha mam.też kanał:
https://m.youtube...ed/account

Na razie są tam dwa filmiki:)
 
www.sagaoludziachlodu-rysunki.blogspot.com
Prefix użytkownikaEwa Potter
Denerwuje mnie zwiększająca się ilość reklam... ale poza tym to lubię korzystać z youtube'a.
Przede wszystkim używam go do słuchania muzyki, szukania przepisów kulinarnych, czasami zdarza mi się sprawdzić jak coś złożyć bo instrukcja obrazkowa nie za dużo mi mówi (ostatnio składałam zasłonki/ żaluzje czy jak to sie nazywa) xD
Albo jak mam zamiar kupić/użyć jakiś nieznany produkt typu podejrzany szampon to sprawdzam co o nim mówią- żeby mi przypadkiem włosy nie wypadły xD
A i jeszcze czasami ćwiczę z jakimiś trenerkami, bo sama sobie nie potrafię ułożyć programu ćwiczeń.
 
Prefix użytkownikabatalion_88
Znam, znam, znam ^^ Co prawda hańba mi, bo HP-net na YouTube kompletnie mnie nie ciekawi, ale cóż... ;d Może kiedyś zajrzę.

Mi odkąd pamiętam zawsze służył do oglądanie filmów. I tylko do tego. Jednak kiepskie tam filmy raczej - a już na pewno horrory. Typowe filmy grozy klasy C xD Także nic specjalnego. Lubię też muzykę - znajdę zawsze coś dla siebie. No i filmiki z Marszu Niepodległości, wypowiedzi Michalkiewicza, Cejrowskiego, Maxa Kolonko, JKM, Kowalskiego, Winnickiego i innych/ <poglądy prawicowe, konserwatywne, wolnorynkowe, narodowe, to ja <3 - to mimo wszystko dobre źródło wiedzy. Na pewno lepsze niż TVN xD Tam tylko POprawnie POlitycznie mają swój skarb z alkoholikiem Olbrychskim i konfidentem Wałęsą na czele. Właśnie to był jakiś odruch - powiew wolności - coś czego przez 8 lat nigdy w TVP nie zobaczyłem, nigdy nie usłyszałem, taka niezależność - i to mi się bardzo podobało. W dobie Internetu wolę patrzeć na "Idź pod Prąd" czy "Prawicowy Internet".

Reklamy bywają upierdliwe. Kiedyś jakiś film chciałem zobaczyć, a tam 8 czy 9 reklam w czasie oglądania xD Także taka wada dosyć typowa dla wszystkich. Kiedyś tak potrafiłem zasnąć na You Tube - w czasie mojego snu zdążyło się 'wyświetlić' z 5 filmów ^^ (automatyczne odtwarzanie). No i są klasyki, których ciężko w TV szukać jak "Kwiaty na poddaszu" czy "Gajwer" - dobre /:
i67.tinypic.com/2rdhw1i.png



m.popkey.co/ce2f16/X1Oxe_f-maxage-0_s-200x150.gifm.popkey.co/f3c2c0/YAAKy_f-maxage-0_s-200x150.gif
 
Prefix użytkownikablad logiczny
YouTube, chyba skądś znam coś takiego :D Serio to czasami korzystam, oglądam głównie filmy z różnych efektownych eksperymentów, np. wrzucanie probówki z rubidem i cezem do plastikowej wanny z wodą, albo podpalanie rodanku rtęci lub dwuchromianu amonu, (węże faraona i symulacja wybuchu wulkanu. Najlepsze efekty dało jednak połączenie tych efektów, (pod nazwą "Łapanie diabła za rogi". Oglądam filmiki dokumentalne, oraz takie zabawne teksty czy filmiki typu "Nie bądź darmowym informatykiem" lub "Bogdan informatyk". Jest też całe mnóstwo testów i różnych wynalazków. Ostatnio ugrzązłem, w tematach kowalskich, tzn. tworzonych przez nich noży, mieczy i toporów ze stali, oraz ich niesamowitych pomysłów na noże ze stali wielowarstwowych i naśladowanie struktury stali damasceńskich. Jako 7-8 latek potrafiłem godzinami obserwować pracę rzemieślników, było, w tym coś niemal magicznego. Potem okazało się, że jakimś cudem wszystko pamiętam i zadziwiająco łatwo sam opanowuję tę sztukę, bo rozumiem o co chodzi Czarodziej Więc to taki powrót do dzieciństwa.
Błąd mam zawsze przed sobą.
Wszelkie błędy, gramatyczne, stylistyczne, ortograficzne, interpunkcyjne, to moi kuzyni.
Nie lubię kuzynów.
Uważam, że należy wypędzić błendy z pustymi do puszczy.
 
Prefix użytkownikaKatherine_Pierce
Ja chciałam tylko dodać, że blad logiczny to mój ulubiony użytkownik pod względem YT xD komentuje filmiki i zawsze są to fajne komentarze :D nie wiem na ile szczere a na ile chce być miły, ale zawsze się uśmiecham jak widzę, że coś na HPnetowym kanale na YT skomentuje Love

batalion, hańba Ci Przepraszam
Moja chrisowa TOP5 Love
1. Always&Forever Chris Wood
i.imgur.com/y6jpCsU.gif

2. Chris Hemsworth
i.imgur.com/8WsQeui.gif

3. Chris Evans
i.imgur.com/j1wiwO2.gif

4. Chris Pratt
i.imgur.com/HnITXik.gif

5. Chris Pine
i.imgur.com/hq2Slb8.gif


Maybe, you don't know Katherine at all.
Did it ever occur to you that you have no idea who I really am?

i.imgur.com/VgiX9PY.gif i.imgur.com/qBg6eY4.gif

florenceandthemachine.pl/wordpress/wp-content/uploads/2014/06/separator.png[/center]

i.imgur.com/jKG5o7X.jpg

Mam talenty różne, lecz nie należy do nich poezja
staram się klecić słowa aby była w tym finezja.
Obietnice złożyłam, więc spełnić ją należy
admin co nie dotrzymuje słowa? Kto mu uwierzy?
Z przeprosinami do Ciebie Kath pędze
aby nie popaść w wieczna nędzę.
Kiedy Mafia się z wielką pompą rozpoczęłą,
nie chciałam aby osoba z miasta zginęła.
Choć początkowo w mych oczach byłaś podejrzana,
wymówka z brakiem czasu, zdawała się odgrzewana.
Gdy zaś ufać zaczęłam w twe piękne słowa,
mafia nie pozwoliła, by lekka stała się ma głowa.
Rozkazali głosować wbrew mojej woli,
musiałam się pilnować aby nie wyjść z roli.
Swojego słowa bronić miałam zacięcie,
najlepiej tak aby wśród innych miało ono wzięcie.
Przepraszam najszczerzej, lecz nie cała moja jest wina,
głosu bym na Ciebie nie oddała, gdyby nie mafii kpina.
Grałaś zacnie, choć nie każdy to potrafił docenić,
szkoda, że losów miasta nie udało nam się zmienić.

Z najszerszymi przeprosinami, Tako.


Cóż to tak echem pijackich krzyków rozbrzmiewa
I z dupy łzy śmiechu rozlewając rzęsiste
Wciąż sunie w dół siłą tyłków rozpędzone
Ciemność nagłą powitać co się jej nie spodziewa

To z trzech części całość misternie złożona
Co czerwieni blaskiem ciekawskie oczy razi
I bucha wciąż gdy w dół tak pokracznie złazi
Zielonym długim poddupcem połączona

A każdy człon tego przedziwnego bytu
Nie przez Boga do życia powołanego
Lecz przez wyobraźnie chore i łyki płynu czystego
Zdaje się niczym wobec wspaniałości swego odbytu

Bo piękny on niczym moszna na nieboskłonie
Mądry jak żadna ze stóp co na świat zrodzona
A zabawna tak, że aż strach
Oto jest Kath


Gne - Twoje przedtyłcze <3

Ołtarzyk uwielbienia Chrisa

i.imgur.com/BaZgQJY.jpg
Autorstwa pięknej i utalentowanej Gne <3

i.imgur.com/FYC58AY.gif i.imgur.com/ItxKXYK.gif


Chris to dupa jakich wiele,
Męski facet w fajnym ciele,
Serial o nim Kath ogląda,
Lecz na tyłek wciąż spogląda.
Na nic próby oderwania
Wzroku od słodkiego drania,
Uśmiech jego mówi wiele
Aż mam ciarki na całym ciele!

By Sam Quest


i.imgur.com/oRNUlDF.gif

i.imgur.com/yYIWd7f.gif

i.imgur.com/nZLkFvK.gif

i.imgur.com/bkpMkhj.gif


i.imgur.com/bNMFy91.gif

i.imgur.com/zjAUjeo.gif i.imgur.com/RxeMExN.gif


The wasted years, the wasted youth
The pretty lies, the ugly truth
And the day has come where I have died
Only to find, I've come alive

~Teen idle


i.imgur.com/1jQBv6y.png

I was angry with my friend;
I told my wrath, my wrath did end.
I was angry with my foe:
I told it not, my wrath did grow.

And I waterd it in fears,
Night & morning with my tears:
And I sunned it with smiles,
And with soft deceitful wiles.

And it grew both day and night.
Till it bore an apple bright.
And my foe beheld it shine,
And he knew that it was mine.

And into my garden stole,
When the night had veild the pole;
In the morning glad I see;
My foe outstretched beneath the tree.


Do hymnu!
Katherine jak ten kwiat wykwitła na stronie,
Katherine zostanie z nami po wsze czas.
Skromniutka i gadatliwa, wielka jej chwała,
bo serce jej ogromne niczym głowa Andrzeja.

Refren:
Chwała Ci nasza, Katherino!
Filmowcu najlepszy, kochana userko!
Znajomość TVD największą masz!
Chwała Ci, nasz pierniczku!

Twa sława się ciągnie za Tobą niczym smród.
Lecz nie martw się tym, bo oznacza on Twój trud.
Każdy go do docenia, bo robisz cuda od niechcenia.
Trzymaj tak dalej, a nagrodzi Cię ktoś!

Refren.

Upijałaś się w Karczmie, szalałaś w Hogwarcie,
lecz byłaś w stanie pokonać Parchatego Trolla.
Dzielnie walczyłaś w konkursie literackim,
w redakcji Proroka zasiadłaś niczym król.


Refren x2
~ Pszemek - łosiek <3


www.harry-potter.net.pl/images/articles/najmar20202.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydarzenieroku1.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najmarudakath.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admin_gadula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_gadua.png

i.imgur.com/MMUs8xt.png

i.imgur.com/wSAFrPI.png

i.imgur.com/wcX950I.png

i.imgur.com/ahcM1ve.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najsympatyczniejszy_uzytkownik.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najwiekszy_gawedziarz.png

i.imgur.com/ZWQLEsq.jpg
 
https://www.youtube.com/channel/UClbnb5X3J_Gh8r-AT
Prefix użytkownikabatalion_88
batalion, hańba Ci


No przepraszam Wstydniś Wybacz mi Kath, jakoś to nadrobię <kiedyś tam> Młotek Ja nawet konta nie mam na youtube. Serio (tak jak na tych wszystkich Facebookach, Twitterach itp. <; Jednak Twoje filmiki zawsze, ale to ZAWSZE mi się bardzo podobały. Jeden - ten taki słodki i super zniszczyłaś co prawda ;), ale oglądałem je po kilkanaście razy. Sceny i muzyka były cudowne i fenomenalne <3 Naprawdę ^^ Wszystko tak fanie dobrane i zapięte na ostatni guzik. Jednak na stronie to widziałem. W komentarzach swój zachwyt niejednokrotnie wyraziłem.

Błąd logiczny mi przypomniał o tych śmiesznych filmikach - Czy pan lubi czytać książki, słynne będę grał w grę xD czy wakacje - i coś słabego, znaczy mniej górnolotnego - Orzeł, czyli te wszystkie filmiki z Menele TV - oglądałem, ale czy to takie śmieszne? Na co dzień podobne sceny i gadki pijanych widzę, więc... takie sobie /:
i67.tinypic.com/2rdhw1i.png



m.popkey.co/ce2f16/X1Oxe_f-maxage-0_s-200x150.gifm.popkey.co/f3c2c0/YAAKy_f-maxage-0_s-200x150.gif
 
Prefix użytkownikablad logiczny
Katherine, zapomniałem dodać, że obejrzałem też wszystkie, jakie tylko znalazłem usunięte sceny z oryginalnej serii HP, oraz mnóstwo różnych HP. ff. Kanał YT HP.net mam subskrybowany, więc informacje na e-mail przychodzą. Mimo iż nie jestem wielbicielem serii filmów HP części IV do VIII włącznie, to fragmenty zawsze miło sobie przypomnieć. Inne wcześniej obejrzane filmy, też często oglądam tylko fragmentami, czasami jest to jeden lub dwa fragmenty i wyłączam. Taki mam "dziwny" styl :D
Błąd mam zawsze przed sobą.
Wszelkie błędy, gramatyczne, stylistyczne, ortograficzne, interpunkcyjne, to moi kuzyni.
Nie lubię kuzynów.
Uważam, że należy wypędzić błendy z pustymi do puszczy.
 
Prefix użytkownikabatalion_88
Wiele filmów obejrzałem nie wiedząc, że istnieją w ogóle xD To dla mnie coś tak charakterystycznego, że nawet cda nie dorównuje youtube, choć programy znaczy filmy tam, a tu, to niebo a ziemia. Jednak te wszystkie animowane mam w pamięci i sercu <3

a, jeszcze te wszystkie teorie o zamachu w Smoleńsku - ten filmik ze strzałami, który obiegał sieć, potem setki tych analiz, zwolnione tempa, te różne wersje i interpretacje. Ech, czy tam coś słychać - a potem z tego beka szła - w 30 sekundzie słychać strzały.

No i fajnie na youtube pijanego Kwaśniewskiego się oglądało, tak samo jak wpadki Komora xD Jednak kończąc już tutaj napiszę, że dla mnie to pozytywne mam uczucia co do youtube - praktycznie codziennie tam wchodzę.
i67.tinypic.com/2rdhw1i.png



m.popkey.co/ce2f16/X1Oxe_f-maxage-0_s-200x150.gifm.popkey.co/f3c2c0/YAAKy_f-maxage-0_s-200x150.gif
 
Prefix użytkownikaMikasa
Kath! Po pierwsze, przecież da się ustawić, czy chcesz miec automatyczne odtwarzanie kolejnych filmików, czy nie.

Po drugie - nie wiedziałam, że masz kanał, a do tego całkiem sporo subskrybentów! Też niedługo zacznę się uczyć jakiegoś edytowania filmików, więc już wiem, kogo na ten temat katować :D

Youtuba używam przede wszystkim do słuchania muzyki, nie śledzę za bardzo żadnych youtuberów, nie oglądam nawet teledysków czy jakichś popularnych kanałów, bo bardzo szybko mnie to nudzi. Kiedyś oglądałam Polimaty, dzisiaj to w zasadzie tylko Fitness Blender i kilka osób mówiących o bieżących wydarzeniach w Europie i Ameryce, ale nie są to Polacy.
zapodaj.net/images/5fc92f2c1a6a1.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgaw2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/guruforummikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgawedziarzmikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/maruda.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najpowazniejszy_uzytkownik.png
 

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum:
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2026 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme by Andrzejster
Copyright © 2006-2015 by Harry-Potter.net.pl
All rights reserved.
Wygenerowano w sekund: 0.17