Logowanie
Facebook
Shoutbox
Współpraca
Najaktywniejsi
1)
Alette
2)
fuerte
3)
Katherine_Pierce
4)
Sam Quest
5)
Shanti Black
6)
A.
7)
monciakund
8)
ania919
9)
ulka_black_potter
10)
Klaudia Lind
Losowe zdjęcie
Zobacz temat
|
Hit czy shit
|
|
batalion_88 |
Dodany dnia 21.06.2017 21:45
|
![]() Pochwały: 2 Postów: 4036 Dom: GryffindorPunkty: 31890 Ranga: Pan Śmierci Data rejestracji: 16.07.15 |
Nawet całkiem fajna ta wilcza zamieć, choć przyznam, że pojęcia nie mam z czym to się jada ;d fajny głos bardzo - taki jakby z pałacu czy zamku jakiejś księżniczki Kocham takie klimaty - wiedźmin to klasyka, więc jestem na tak. Jednak przede wszystkim najbardziej pasuje mi w tym utworze zdecydowanie melodia. Naprawdę wpada w ucho od pierwszego usłyszenia. Jak dla mnie HIT - 9/10 ode mnie: Marino-Marini - Nie Płacz Kiedy Odjadę - https://www.youtu...ycx1JTaUBQ ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
gordian119 |
Dodany dnia 21.06.2017 21:48
|
![]() Pochwały: 3 Postów: 3594 Dom: SlytherinPunkty: 14123 Ranga: Wielki Mag Data rejestracji: 08.06.16 |
O matko, jak ja to kocham Być może to dziwne, ale ta piosenka kojarzy mi się z dzieciństwem. Jak byłem małym, 6-7 letnim brzdącem to ciągnąłem tatę za rękaw żeby mi kupował kasety ze starymi piosenkami, no i tam była też ta piękna, wyjątkowo zapadająca w pamięć piosenka, tylko że w wykonaniu Mieczysława Wojnickiego. Dzisiaj, po tych 13-14 latach jak tego słucham już z większym zrozumieniem, to aż się wzruszam... Coś pięknego, hit niezaprzeczalny! ![]() to ja jeszcze raz to samo, bo wkradło się nieporozumienie... https://www.youtu...2yRRgFUhxA Edytowane przez gordian119 dnia 21.06.2017 21:54
Witam was, moi drodzy, w krainie czarów! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() A jeśli chcecie zdobyć Druhów gotowych na wiele, To czeka was Slytherin, Gdzie cenią sobie fortele. Posycz sobie, mała żmijko Wij się, żmijko, wij Bądź milutka dla Gordiana Bo cię przybije do drzwi! ![]() Od Hermionki78 na Halloweeeeeeeeeen ![]() Order Dobrego Ucznia za 3. miejsce w konkursie na najaktywniejszego ucznia Hogwartu (2017/2018) ![]() ![]() W Hogwarcie: Gordian Stella (4.07-2016-8.07.2018) Prefekt Slytherinu 2017/2018 Bruno Boccanegra (od 8.07.2018) |
|
|
|
batalion_88 |
Dodany dnia 22.06.2017 16:32
|
![]() Pochwały: 2 Postów: 4036 Dom: GryffindorPunkty: 31890 Ranga: Pan Śmierci Data rejestracji: 16.07.15 |
Ojeju, goridan daje nam tu coś a la rap? Przecież go nie cierpi... jak dla mnie to słaby kawałek niestety. Mezo znany jest dosyć dobrze, ale on nie robi takiego rapu o jakim myśli przeciętny słuchacz <; Słowa są takie sobie, ale jedyny pozytyw )no może niejedyny to głos Kasi Wilk - cudnie <3 No i bardzo mi się podoba melodia, ale takie to średnie i przeciętne. Także dam warunkowego HITA, ale tylko 5/10 ode mnie Młody Duch - Skosztujcie i zobaczcie jak dobry jest Pan https://www.youtu...Jb2UXrTZRE ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Sam Quest |
Dodany dnia 22.06.2017 20:44
|
![]() Pochwały: 35 Postów: 3698 Dom: RavenclawPunkty: 45365 Ranga: Specjalista ds. sprzedaży Data rejestracji: 09.04.15 |
Nie wiem jak to ocenić. Wartości artystycznych nie jestem w stanie ocenić, ani muzyki, tekst też nie bardzo. Ciężko takie piosenki oceniać w Hitach bo ciężko się odnieść do czegokolwiek. Ogólnie takie 6/10 bo lubię takie chóralne śpiewy, tekst ładny, ale nie jestem w stanie o tym napisać więcej. ![]() Ode mnie coś accantusów, chyba nie wrzucałam wcześniej bo raczej ich nie wstawiałam tutaj: Sylwia Banasik i Kuba Jurzyk - Coś więcej https://www.youtu...0Y3E1iFnhI (piosenka nie trwa 7 minut, jest potem pogadanka, sama piosenka to jakieś 4 minuty, mniej więcej ) ![]() Ściana uznania i miłości ![]() Daniel Radclffe to mój crush Nie kłam, że go nie znasz Harry'ego Pottera zagrał niektórych nawet nabrał, że ma oczy koloru zielonego a tak naprawdę są niebieskiego "Tak jak Ron" - woła Ulica dziewczyna pięknego lica. Potteromaniak z niej na schwał i nie jest to żaden wał. Daniel Radcliffe to mój crush Wiesz dlaczego jeżeli oczy masz Z zarostem mu do twarzy O takim Danie każda Samica marzy. ![]() Oj nana, oj nana Bardzo kocham Dana Czy to słońce, czy to deszcz W moich myślach on wciąż jest Myślę o nim nieustannie Nawet gdy się kąpię w wannie Oj nana, oj nana Bardzo kocham Dana Nie wiem jak się to zaczęło Lecz gdy serce moje drgnęło Cała byłam zakochana I tak kocham tego Dana Oj nana, oj nana Bardzo kocham Dana Nigdy o nim nie zapomnę Nawet jeśli spotkam bombę Jest to miłość jednostronna Ale źle to nie wygląda Oj nana, oj nana Bardzo kocham Dana wiersz by Elizabeth_ ![]() ![]() Ściana chwały ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Ewa Potter |
Dodany dnia 23.06.2017 18:04
|
![]() Pochwały: 1 Postów: 510 Dom: GryffindorPunkty: 10267 Ranga: Wielki mag Data rejestracji: 17.07.15 |
Moje kochane studio Accantus *.*Kuba bardzo ładnie śpiewa i ma ładny głos, ale i tak wolę Adriana ^^ Taka życiowa ta piosenka, wiele razy słuchałam, a ostatnio o niej zapomniałam ![]() Sylwia też ma bardzo ładny głos, fajnie wypadła w wilczej zamieci, a dobra tam, ona we wszystkim dobrze wypada Kocham, 10/10 HIT <3 Paula ! ja daję to https://youtu.be/...G33hMAoqmg |
|
|
|
gordian119 |
Dodany dnia 24.06.2017 19:39
|
![]() Pochwały: 3 Postów: 3594 Dom: SlytherinPunkty: 14123 Ranga: Wielki Mag Data rejestracji: 08.06.16 |
Rock jak zawsze spoko Choć to taka bardziej ballada... Podoba mi się i swego czasu był to wielki przebój, dziś już taki trochę zapomniany, ale wiem że Bon Jovi stać na nieco "żywsze" piosenki (Livin' on the prayer, It's my life) i szczerze mówiąc wolę tamte... Dlatego jak dla mnie hit ale taki 6/10.https://www.youtu...D5zbXREo4w Edytowane przez gordian119 dnia 24.06.2017 22:39
Witam was, moi drodzy, w krainie czarów! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() A jeśli chcecie zdobyć Druhów gotowych na wiele, To czeka was Slytherin, Gdzie cenią sobie fortele. Posycz sobie, mała żmijko Wij się, żmijko, wij Bądź milutka dla Gordiana Bo cię przybije do drzwi! ![]() Od Hermionki78 na Halloweeeeeeeeeen ![]() Order Dobrego Ucznia za 3. miejsce w konkursie na najaktywniejszego ucznia Hogwartu (2017/2018) ![]() ![]() W Hogwarcie: Gordian Stella (4.07-2016-8.07.2018) Prefekt Slytherinu 2017/2018 Bruno Boccanegra (od 8.07.2018) |
|
|
|
batalion_88 |
Dodany dnia 26.06.2017 13:07
|
![]() Pochwały: 2 Postów: 4036 Dom: GryffindorPunkty: 31890 Ranga: Pan Śmierci Data rejestracji: 16.07.15 |
O.o. Dionizos? Mitologia grecka<3 no i jakimś hymn jak mniemam <; Dla mnie bomba. Kocham mitologię i zawsze brałem udział w konkursach szkolnych. To dla mnie absolutna nowość. Już sam wstęp mnie niejako "oczarował". Dlatego nie mam zastrzeżeń. Melodia jest wprost cudna <3 hit jak nic 10/10 ^^ ode mnie może coś takiego: Karmelici Bosi - Salve Regina https://www.youtu...4n_sUidMO0 ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Sam Quest |
Dodany dnia 28.06.2017 23:25
|
![]() Pochwały: 35 Postów: 3698 Dom: RavenclawPunkty: 45365 Ranga: Specjalista ds. sprzedaży Data rejestracji: 09.04.15 |
Nie wymyślę dużo więcej ponad to co do tej pory napisałam o tych pieśniach od Ciebie Bat. Tutaj fajny ten początek taki podniosły. Ogólnie całość jest spoko, taka podniosła i wzniosła, pewnie na żywo miałabym ciarki i byłabym zachwycona. Tak mogę tylko powiedzieć, że całkiem fajne. daje 7/10 Z wczorajszego odkrycia serialowego: Dark Dark Dark - In Your Dreams https://www.youtu...YFI_yRlpOs ![]() Ściana uznania i miłości ![]() Daniel Radclffe to mój crush Nie kłam, że go nie znasz Harry'ego Pottera zagrał niektórych nawet nabrał, że ma oczy koloru zielonego a tak naprawdę są niebieskiego "Tak jak Ron" - woła Ulica dziewczyna pięknego lica. Potteromaniak z niej na schwał i nie jest to żaden wał. Daniel Radcliffe to mój crush Wiesz dlaczego jeżeli oczy masz Z zarostem mu do twarzy O takim Danie każda Samica marzy. ![]() Oj nana, oj nana Bardzo kocham Dana Czy to słońce, czy to deszcz W moich myślach on wciąż jest Myślę o nim nieustannie Nawet gdy się kąpię w wannie Oj nana, oj nana Bardzo kocham Dana Nie wiem jak się to zaczęło Lecz gdy serce moje drgnęło Cała byłam zakochana I tak kocham tego Dana Oj nana, oj nana Bardzo kocham Dana Nigdy o nim nie zapomnę Nawet jeśli spotkam bombę Jest to miłość jednostronna Ale źle to nie wygląda Oj nana, oj nana Bardzo kocham Dana wiersz by Elizabeth_ ![]() ![]() Ściana chwały ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Marcus Clinton |
Dodany dnia 28.06.2017 23:51
|
![]() Pochwały: 23 Postów: 1138 Dom: RavenclawPunkty: 30894 Ranga: Do szopy hipogryfy, do szopy wszyscy wraz! Data rejestracji: 14.07.16 |
Coś mi świta w głowie, ale nigdzie nie mogę tej piosenki wrzucić. Nie są to moje klimaty, ale do samochodu mógłbym taką piosenkę sobie nagrać, choć nie wiem czy nie zostałaby odsłuchana tylko ze dwa lub trzy razy. Daje 7/10 bo nie jest zła, ale wow i super też nie. Taka pośrednia. Ode mnie Katy Perry i jej "Hey, hey, hey" https://m.youtube...IEwXhVcLt4 Po prostu Marcin Takie cudo dostałem <3 ![]() Takie miłe słowa mnie spotkały ![]() ![]() Mój ranking najcudowniejszych nóg! 1. Edyta! ![]() 2. Livka! Tu cenzura zdjęcia 3. Scarlett! ![]() https://zapodaj.n...83bd62.jpg Ogłaszam wszem i wobec, iż GiHP to moja siostra bliźniaczka. Dedykuję jej tego gifa Edki, bo mi się podoba i jej też musi się spodobać ![]() Edyta <3 Moja motywatorka! United <3 Śląsk! You laugh at me because I'm different, I laugh at you because you're all the same. "Śmierć będzie ostatnim wrogiem, jaki będzie pokonany" "Każdy ma fanów, ale ja mam najlepszych fanów, ja to wiem. Tak się stało, że moja muzyka odnalazła najpiękniejsze, najfajniejsze, najbardziej szlachetne i wartościowe serca. " - Edyta Górniak |
|
|
|
Bad wolf |
Dodany dnia 29.06.2017 02:48
|
![]() Pochwały: 7 Postów: 1666 Dom: SlytherinPunkty: 12316 Ranga: Wielki Mag Data rejestracji: 20.09.13 |
1/10 góra. A to raczej i tak za wysoko. Tak na poważnie wchodząc w link byłam przekonana o kolejnej średniej piosence Perry, ale chyba się wyrobiła, bo ta do najgorszych nie należy. Ma naprawdę fajny rytmz ta część przed refrenem mi się bardzo spodobała, a mój ulubiony fragment to ten od 2:20-2:35. O dziwo ujdzie w tłumie na jakąś ósemkę ![]() Ode mnie hit z największych hitów! https://m.youtube...KR2n-G-wdM DIMASH ![]() ![]() |
|
|
|
Helenkaa |
Dodany dnia 29.06.2017 09:36
|
![]() Postów: 364 Dom: RavenclawPunkty: 1831 Ranga: Świetny czarodziej Data rejestracji: 21.05.17 |
Nie znałam tego. Myślałam, że może na refrenie mi coś zaskoczy, ale też nie. Mimo wszystko piosenka jest tak pogodną, skoczna i radosna, że aż samemu chcę się tańczyć. Jak najbardziej Hit. A, no i jeszcze muszę wspomnieć, że teledysk też nawet fajny. Declan Mckenna - Brazil https://youtu.be/... ![]() ![]() |
|
|
|
Sam Quest |
Dodany dnia 30.06.2017 21:33
|
![]() Pochwały: 35 Postów: 3698 Dom: RavenclawPunkty: 45365 Ranga: Specjalista ds. sprzedaży Data rejestracji: 09.04.15 |
Fajne to, to. Miło posłuchać czegoś nie kościelnego, ale cały czas rozpraszało mnie jedno, czy w tych ujęciach "z dołu" to była grzywka wokalisty czy czapka. Nie mogłam się przez to skupić na reszcie ![]() Ale słuchało się bardzo przyjemnie i dałam okejkę żeby mi się w jutubowych przestworzach nie zgubiło ![]() Mocne 8/10 Miley Cyrus - Jolene https://www.youtu...OwblaKmyVw ![]() Ściana uznania i miłości ![]() Daniel Radclffe to mój crush Nie kłam, że go nie znasz Harry'ego Pottera zagrał niektórych nawet nabrał, że ma oczy koloru zielonego a tak naprawdę są niebieskiego "Tak jak Ron" - woła Ulica dziewczyna pięknego lica. Potteromaniak z niej na schwał i nie jest to żaden wał. Daniel Radcliffe to mój crush Wiesz dlaczego jeżeli oczy masz Z zarostem mu do twarzy O takim Danie każda Samica marzy. ![]() Oj nana, oj nana Bardzo kocham Dana Czy to słońce, czy to deszcz W moich myślach on wciąż jest Myślę o nim nieustannie Nawet gdy się kąpię w wannie Oj nana, oj nana Bardzo kocham Dana Nie wiem jak się to zaczęło Lecz gdy serce moje drgnęło Cała byłam zakochana I tak kocham tego Dana Oj nana, oj nana Bardzo kocham Dana Nigdy o nim nie zapomnę Nawet jeśli spotkam bombę Jest to miłość jednostronna Ale źle to nie wygląda Oj nana, oj nana Bardzo kocham Dana wiersz by Elizabeth_ ![]() ![]() Ściana chwały ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Yashenah |
Dodany dnia 30.06.2017 23:17
|
![]() Postów: 100 Dom: GryffindorPunkty: 1105 Ranga: Prefekt Naczelny Gryffindoru Data rejestracji: 28.06.17 |
Och, Miley Cyrus jeszcze przed tym, nim zaczęła pokazywać nagość i była naturalna. Choć ma głos i ta piosenka jest ok, to jej nie słucham. Jakoś jej twórczość nie przypadła mi do gustu. Ale ta piosenka, jak już wspomniałam, jest ok i da się słuchać. Takie 6/10. Daughtry - September: https://www.youtu...JzBcKM3ZIE Jest kilka dróg, ale to od Ciebie zależy, którą wybierzesz.
truth, freedom, hope and faith Nothing is true. Everything is permitted. |
|
|
|
gordian119 |
Dodany dnia 01.07.2017 10:56
|
![]() Pochwały: 3 Postów: 3594 Dom: SlytherinPunkty: 14123 Ranga: Wielki Mag Data rejestracji: 08.06.16 |
Lubię takie rockowe, aczkolwiek łagodne brzmienia Dźwięk dość przyjemny dla ucha, ale właśnie z takimi piosenkami jest taki problem, że nigdy nie wiem za bardzo co mam o nich napisać, bo podoba mi się to i tyle Nic więcej, nic mniej. Także taki hit 5/10 ![]() https://www.youtu...BcXQ&t=23s Witam was, moi drodzy, w krainie czarów! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() A jeśli chcecie zdobyć Druhów gotowych na wiele, To czeka was Slytherin, Gdzie cenią sobie fortele. Posycz sobie, mała żmijko Wij się, żmijko, wij Bądź milutka dla Gordiana Bo cię przybije do drzwi! ![]() Od Hermionki78 na Halloweeeeeeeeeen ![]() Order Dobrego Ucznia za 3. miejsce w konkursie na najaktywniejszego ucznia Hogwartu (2017/2018) ![]() ![]() W Hogwarcie: Gordian Stella (4.07-2016-8.07.2018) Prefekt Slytherinu 2017/2018 Bruno Boccanegra (od 8.07.2018) |
|
|
|
PaulaSmith |
Dodany dnia 01.07.2017 11:16
|
![]() Pochwały: 23 Postów: 2775 Dom: HufflepuffPunkty: 23034 Ranga: Niezwyciężony mag Data rejestracji: 05.01.17 |
Oj totalnie nie moje klimaty, jednakże nie brzmi to źle. Nie lubię takich umęczonych głosów Ale melodia fajna. Myślę, że w swoim gatunku może być całkiem, całkiem Dla mnie takie 4/10, więc jednak shit...Ode mnie: Bon Jovi - You Give Love A Bad Name https://www.youtu...rZHPOeOxQQ ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Sarahis ![]() |
|
|
|
BumSzakalaka |
Dodany dnia 01.07.2017 11:30
|
![]() Pochwały: 9 Postów: 1359 Dom: RavenclawPunkty: 17304 Ranga: Pogromca Parchatego Trolla Data rejestracji: 30.11.15 |
Pomimo, że utwór nie w moich klimatach, to dobrze mi znany. Czuję do niego sentyment. Chociaż głos nie odpowiada mi ani trochę i nie cierpię gitar, to daję HIT. To piosenka z dzieciństwa i tak generalnie to szybko wpada w ucho. Pamiętam nawet jak udawałam, że śpiewam ten utwór z moją małą kuzynką Hit, hit. ![]() Ode mnie smuty Harry Styles - Sign of the Times https://www.youtu...N4ooNx77u0 03.01.2019 r. - Pogromca Parchatego Trolla ![]() W Hogwarcie: Madison Dixie ![]() ![]() _____________________~*~_____________________ - I'm gonna do it my way. I suggest you hold very still, prisoner 4587. - My name is OLIVER QUEEN. ![]() ![]() _____________________~*~_____________________ - Tak, jak mówili! Geralt! Tak, jak mówili... Jestem twoim przeznaczeniem? Powiedz! Jestem twoim przeznaczeniem? - Jesteś czymś więcej, Ciri. Czymś więcej. ![]() _____________________~*~_____________________ BumSzakalaka Przyjaciółko ma najdroższa! Pisać wiersze sprawa "prosta" W dniu miłości coś wypada, Prawie głowa mi odpada... Gdzieś zniknęłaś, takie życie.. I na pewno nie w Madrycie. Nasz rysunek gdzieś zgubiłem, Jestem Ci go jednak winien. Szkoła chyba cię wykańcza, Jednak lepsza niż szarańcza ;D Kwaśne żelki mam pod biurkiem, Nie otworze ich więc z hukiem, Bo z tęsknoty już usycham I w te kąty je upycham. Wszędzie różu, kiczu schyłki Życie, zabierz Walentynki. Ps. Z tym obrazkiem to serio ![]() XOXO ~ Erynia. Wielkie serducho ![]() |
|
|
|
kospirre |
Dodany dnia 01.07.2017 11:31
|
![]() Pochwały: 3 Postów: 652 Dom: SlytherinPunkty: 5045 Ranga: Wróg ciemnej strony Data rejestracji: 18.04.16 |
Słysząc, widząc Harry Styles myślę - One Direction. Boże, ja miałam za dzieciaka na ich punkcie bzika, a teraz jak puszczam ich utworu wyłączam pod dziesięciu sekundach. Ale co jak co, Harry jest do nie poznania. Muszę się przyznać, że jego nowy album mnie urzekł, dosłownie. Miło posłuchać jego utworów, miodzio, daję hit ![]() A ode mnie indie rock, smacznego! Hippo Campus - Violet https://www.youtu...A&index=51 Nigdy nie ufaj niczemu i nikomu, jeśli nie wiesz, gdzie jest jego mózg. ![]() ![]() ![]() infj|aquarius|xvii|ravenclaw ~~~ there is something so special about falling in love with nature every time you see a little detail like a fallen leaf on the ground that is slowly turning brown...or spotting a tiny mushroom that is sprouting from a tree... or just getting a warm feeling when you see the moon, i am in love with the little things of life ~~~ ![]() ![]() Natka Potter, Lilyatte Chciałam również podziękować wszystkim kochanym Ślizgonom za bycie tak kochanymi i pomocnymi gadzinkami <3 ![]() |
|
|
|
BumSzakalaka |
Dodany dnia 01.07.2017 11:48
|
![]() Pochwały: 9 Postów: 1359 Dom: RavenclawPunkty: 17304 Ranga: Pogromca Parchatego Trolla Data rejestracji: 30.11.15 |
Przeczytałam "indie rock" i moja pierwsza myśl to, że to będzie masakra Powiem tyle, że nie przepadam. Nie mój gust. To jest takie nijakie Myślałam, że będzie mnie denerwować, a tym czasem nie wywołuje u mnie żadnych emocji. Jednak jestem za tym, żeby utwory nas jakoś poruszały. Dlatego daję shit, aczkolwiek taki słaby. Gdyby było coś pomiędzy... ![]() Ja rzucę Bruno Mars - That's What I Like https://www.youtu...MivT7MJ41M Edytowane przez BumSzakalaka dnia 01.07.2017 11:49
03.01.2019 r. - Pogromca Parchatego Trolla ![]() W Hogwarcie: Madison Dixie ![]() ![]() _____________________~*~_____________________ - I'm gonna do it my way. I suggest you hold very still, prisoner 4587. - My name is OLIVER QUEEN. ![]() ![]() _____________________~*~_____________________ - Tak, jak mówili! Geralt! Tak, jak mówili... Jestem twoim przeznaczeniem? Powiedz! Jestem twoim przeznaczeniem? - Jesteś czymś więcej, Ciri. Czymś więcej. ![]() _____________________~*~_____________________ BumSzakalaka Przyjaciółko ma najdroższa! Pisać wiersze sprawa "prosta" W dniu miłości coś wypada, Prawie głowa mi odpada... Gdzieś zniknęłaś, takie życie.. I na pewno nie w Madrycie. Nasz rysunek gdzieś zgubiłem, Jestem Ci go jednak winien. Szkoła chyba cię wykańcza, Jednak lepsza niż szarańcza ;D Kwaśne żelki mam pod biurkiem, Nie otworze ich więc z hukiem, Bo z tęsknoty już usycham I w te kąty je upycham. Wszędzie różu, kiczu schyłki Życie, zabierz Walentynki. Ps. Z tym obrazkiem to serio ![]() XOXO ~ Erynia. Wielkie serducho ![]() |
|
|
|
kospirre |
Dodany dnia 01.07.2017 11:49
|
![]() Pochwały: 3 Postów: 652 Dom: SlytherinPunkty: 5045 Ranga: Wróg ciemnej strony Data rejestracji: 18.04.16 |
No, Bruno Mars. Specyficzna osoba. Niektóre kawałki lubię, a nie które po prostu... nah. Mimo to do tej właśnie piosenki którą Bum podesłała mam sentyment, pamiętam jak pod namiotami jej słuchaliśmy a kolega grał na ukelele haha. Dobre wspomnienia, daję hit. A ode mnie giatrka elektryczna, kocham *u* Electric Guitar Solo by BabV https://www.youtu...UGzSNxlV2U Ja muszę się przyznać, że mam ciarki i świeczki w oczach. Ten dźwięk na mnie działa jak narkotyk <33333333 Nigdy nie ufaj niczemu i nikomu, jeśli nie wiesz, gdzie jest jego mózg. ![]() ![]() ![]() infj|aquarius|xvii|ravenclaw ~~~ there is something so special about falling in love with nature every time you see a little detail like a fallen leaf on the ground that is slowly turning brown...or spotting a tiny mushroom that is sprouting from a tree... or just getting a warm feeling when you see the moon, i am in love with the little things of life ~~~ ![]() ![]() Natka Potter, Lilyatte Chciałam również podziękować wszystkim kochanym Ślizgonom za bycie tak kochanymi i pomocnymi gadzinkami <3 ![]() |
|
|
|
BumSzakalaka |
Dodany dnia 01.07.2017 11:54
|
![]() Pochwały: 9 Postów: 1359 Dom: RavenclawPunkty: 17304 Ranga: Pogromca Parchatego Trolla Data rejestracji: 30.11.15 |
Och rety. Niewątpliwie mężczyzna radzi sobie doskonale i ogromny podziw dla niego, za tak świetnie zagrany utwór. Jednakże to znowu nie to co lubię. Nie przepadam za gitarami, jak już wspominałam, ale mam niezwykły szacunek do osób, które grają na tym instrumencie i chociażby przez wzgląd na to daję HIT. Eiffel 65 - Blue ale remix https://www.youtu...VLmZMjxfjw Edytowane przez BumSzakalaka dnia 01.07.2017 12:01
03.01.2019 r. - Pogromca Parchatego Trolla ![]() W Hogwarcie: Madison Dixie ![]() ![]() _____________________~*~_____________________ - I'm gonna do it my way. I suggest you hold very still, prisoner 4587. - My name is OLIVER QUEEN. ![]() ![]() _____________________~*~_____________________ - Tak, jak mówili! Geralt! Tak, jak mówili... Jestem twoim przeznaczeniem? Powiedz! Jestem twoim przeznaczeniem? - Jesteś czymś więcej, Ciri. Czymś więcej. ![]() _____________________~*~_____________________ BumSzakalaka Przyjaciółko ma najdroższa! Pisać wiersze sprawa "prosta" W dniu miłości coś wypada, Prawie głowa mi odpada... Gdzieś zniknęłaś, takie życie.. I na pewno nie w Madrycie. Nasz rysunek gdzieś zgubiłem, Jestem Ci go jednak winien. Szkoła chyba cię wykańcza, Jednak lepsza niż szarańcza ;D Kwaśne żelki mam pod biurkiem, Nie otworze ich więc z hukiem, Bo z tęsknoty już usycham I w te kąty je upycham. Wszędzie różu, kiczu schyłki Życie, zabierz Walentynki. Ps. Z tym obrazkiem to serio ![]() XOXO ~ Erynia. Wielkie serducho ![]() |
|
|
|
| Podziel się z innymi: |
|
| Przejdź do forum: |


Krnabrny




Gryffindor


Slytherin
Być może to dziwne, ale ta piosenka kojarzy mi się z dzieciństwem. Jak byłem małym, 6-7 letnim brzdącem to ciągnąłem tatę za rękaw żeby mi kupował kasety ze starymi piosenkami, no i tam była też ta piękna, wyjątkowo zapadająca w pamięć piosenka, tylko że w wykonaniu Mieczysława Wojnickiego. Dzisiaj, po tych 13-14 latach jak tego słucham już z większym zrozumieniem, to aż się wzruszam... Coś pięknego, hit niezaprzeczalny! 








Ravenclaw







































Dźwięk dość przyjemny dla ucha, ale właśnie z takimi piosenkami jest taki problem, że nigdy nie wiem za bardzo co mam o nich napisać, bo podoba mi się to i tyle
Nic więcej, nic mniej. Także taki hit 5/10
Hufflepuff


















Myślałam, że będzie mnie denerwować, a tym czasem nie wywołuje u mnie żadnych emocji. Jednak jestem za tym, żeby utwory nas jakoś poruszały. Dlatego daję shit, aczkolwiek taki słaby. Gdyby było coś pomiędzy...