Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Pracownik departamentu
12.06.2026 18:36
Padł dziś Facebook i nikt nie pamiętał, żeby tu wejść (*)

Pracownik departamentu
07.06.2026 20:58
Moje ma niecałe 12 lat

Pracownik departamentu
07.06.2026 20:56
Czesc

Wielki Mag
07.06.2026 10:25
no i jutro mi stuknie dekada na stronie...

Wielki Mag
07.06.2026 10:24
Sharllottka, technicznym? nikt. bo czy A. jeszcze o tej stronie pamięta... nie wiem. o Krico już nawet nie wspominając xD

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Avatar

Posiada 59643 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Avatar

Posiada 58190 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Avatar

Posiada 47342 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Avatar

Posiada 45365 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Avatar

Posiada 44242 punktów.

6) Prefix użytkownikaA.

Avatar

Posiada 43682 punktów.

7) Prefix użytkownikamonciakund

Avatar

Posiada 43236 punktów.

8) Prefix użytkownikaania919

Avatar

Posiada 39464 punktów.

9) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Avatar

Posiada 36829 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Avatar

Posiada 34220 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Nerka
Prefix użytkownikaulka_black_potter
Cześć, dzisiaj przychodzę do Was z nowym tematem! Zastanawiam się czy bylibyście w stanie oddać lub sprzedać jedną ze swoich nerek. Jeśli oddać to dla kogo i dlaczego, a jeśli sprzedać to jaka suma lub rzecz albo korzyć przekonałaby Was do takiego kroku? A może zastanawialiście się kiedyś nad oddaniem lub sprzedaża innego organu? Zapraszam do dyskusji!


i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.
i.pinimg.com/originals/02/0b/07/020b0757879bbd8cc21454799bff6f55.gif

Bo liczy się to, co masz w środku.
cdn.junglecreations.com/wp/junglecms/2017/12/Christian-Bale-Resized.jpg

Ale czasami warto założyć maskę.
pa1.narvii.com/6412/37cb60531dd1e8002b7ec87c8da0ba734a67f9f3_hq.gif


"ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB"
"zmiennokanoniczne"
"piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma"
"po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu"

by Cantaris


Ula urzędniczka
Zarejestruje ci chomiczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer
 
Prefix użytkownikaSam Quest
Ja oddałabym nerkę dla osoby z mojej rodziny albo ze znajomych, ale takich znajomych, których lubię, a nie randomów z fb. Tobie Ulka bym oddała gdybyś potrzebowała, ale Anczejowi już nie.
Nie wiem czy oddałabym ją komuś obcemu, bo jednak lubię moje nerki.
Co do reszty to mogę podzielić się wątrobą bo sama się regeneruje. Jestem zapisana w bazie dawców szpiku i oddaje krew jak mogę.
Chętnie oddam też fałdki tłuszczu, ale tylko w dobre ręce bo to jednak mój tłuszcz i go lubię :D
Ogólnie póki żyję to większość organów mi się przyda, ale złożyłam oświadczenie, że jeżeli kiedyś przejdę przez Łuk w MM to mogą brać moje organy do woli i wszystko co się nada.
i.imgur.com/T8lLRQU.png


Ściana uznania i miłości


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_59/d5.png


Daniel Radclffe to mój crush
Nie kłam, że go nie znasz
Harry'ego Pottera zagrał
niektórych nawet nabrał,
że ma oczy koloru zielonego
a tak naprawdę są niebieskiego
"Tak jak Ron" - woła Ulica
dziewczyna pięknego lica.
Potteromaniak z niej na schwał
i nie jest to żaden wał.

Daniel Radcliffe to mój crush
Wiesz dlaczego jeżeli oczy masz
Z zarostem mu do twarzy
O takim Danie każda Samica marzy.


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_59/3_t2_2.jpg

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Czy to słońce, czy to deszcz
W moich myślach on wciąż jest
Myślę o nim nieustannie
Nawet gdy się kąpię w wannie

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Nie wiem jak się to zaczęło
Lecz gdy serce moje drgnęło
Cała byłam zakochana
I tak kocham tego Dana

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Nigdy o nim nie zapomnę
Nawet jeśli spotkam bombę
Jest to miłość jednostronna
Ale źle to nie wygląda

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

wiersz by Elizabeth_



i.gifer.com/5lP2.gif

media1.giphy.com/media/Cw4JIAsQHweeQ/source.gif


Ściana chwały

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-redaktor.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-materialy.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-prorok.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najkom20202.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/admlen20201.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydpro2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/adminlenkrico.jpgwww.harry-potter.net.pl/images/articles/wydanieprorokaroku.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_najzabawniejszy.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/auor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najlepszy_newsman.png
zapodaj.net/images/5e3ae3d9098f9.jpg
 
Prefix użytkownikaKeira Karkarow
Gdybym była zdrowa - myślę, że zdecydowałabym się na oddanie nerki komuś bliskiemu, kto by tego potrzebował. Natomiast mam rpopsuter1; serce i jednak fajnie mieć obie, dobrze działające nerki, to zawsze dodatkowe działające narządy :D.
Nie oddaję krwi, chociaż chciałabym, ale niestety, jestem beznadziejnym kandydatem na dawcę, bo nie dość, że ciężko mi się wbić w żyłę, to jeszcze krew bezczelnie nie chce lecieć. Napełnienie probówki do badań trwa na prawdę długo i nie zawsze się udaje, także nie wiem, ile by trzeba było się meczyc, żeby uzbierać cały woreczek.
Zastanawiam się nad zarejestrowaniem jako dawczyni szpiku, ale tu z kolei problem stanowi moja obecna praca - mam umowę zlecenie, także nie mam prawa do L4, a niestety, żeby oddać szpik, trzeba sobie zagospodarować 2 dni wolnego. Może kiedyś moja sytuacja się zmieni i będę mogła się zarejestrować :)
Jeśli chodzi o to, co się stanie ze mną po śmierci - niech biorą wszystko, co się do czegoś nada. Mi to się już do niczego nie przyda. Chętnie oddałabym też swoje ciało do celów naukowych, w końcu przyszli lekarze muszą się na czymś uczyć :)
"Someone let the doors open,
Who left me outside?
I'm bent I'm not broken,
Come live in my life.

All the worlds left unspoken
All the pages I write
On my knees and I'm hoping
That someone holds me tonight.
Hold me tonight..."
 

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum:
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2026 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme by Andrzejster
Copyright © 2006-2015 by Harry-Potter.net.pl
All rights reserved.
Wygenerowano w sekund: 0.13