Logowanie
Facebook
Shoutbox
Współpraca
Najaktywniejsi
1)
Alette
2)
fuerte
3)
Katherine_Pierce
4)
Sam Quest
5)
Shanti Black
6)
A.
7)
monciakund
8)
ania919
9)
ulka_black_potter
10)
Klaudia Lind
Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Strona 2 z 2: 12
|
|
Telefony!
|
|
askaeddie |
Dodany dnia 23.02.2015 22:39
|
![]() Ostrzeżenia: 1 Pochwały: 3 Postów: 1058 Dom: SlytherinPunkty: 6070 Ranga: Fascynat Czarnej Magii Data rejestracji: 10.01.15 |
Ja mam Sony Ericsson Xperia Po dwóch latach użytkowania przeszedł w moje ręce i jest ok Bateria trzyma, pamięci sporo, zdjęcia fajne wychodzą. Denerwuje mnie że nie mogę sobie ustawić aby zrobił mi aparat kilka zdjęć w sesji... W jednym ze starszych miałam taką możliwość a tutaj lepszy i lipa. Ale ogólnie jest ok, nie jestem świruską która musi mieć wypasiony fon. ![]() |
|
|
|
Sherlocked |
Dodany dnia 24.02.2015 15:36
|
![]() Postów: 149 Dom: GryffindorPunkty: 759 Ranga: Bohater Hogwartu Data rejestracji: 17.09.14 |
Od miesiąca posiadam nowy telefon- LG L Fino. Nadarzyły się dwie okazje, także ten telefon jest prezentem od mojego chłopaka ( uuuuuu sponsoring... )- można powiedzieć, że upiekł dwie pieczenie na jednym ogniu. Mój poprzedni telefon Nokia N8, musiał zostać zmieniony, ponieważ często nie dało się do mnie dodzwonić, ja również nie mogłam wykonywać połączeń - telefon się wyłączał mimo ładowania, karta SIM często się luzowała, co skutkowało włączaniem się trybu offline, nieczytaniem karty i włączaniem się zabezpieczeń które blokowały cały telefon bla bla bla bla...Z nowego telefonu na dzień dzisiejszy jestem jestem zadowolona. LG są znane z tego, ze się zacinają i tego się obawiałam, póki co działa sprawnie. Jedyny minus to mała pamięć wbudowana ( 4 GB - w Nokii 16 GB ) Jestem zadowolona bo przy poprzednim telefonie dostawałam szału. Ten telefon wydawał mi się tak delikatny, ze musiałam kupić etui kabure - inaczej bym tego telefonu chyba nie użyła ![]() ![]() "-Jak się czujesz Georgie? - szepnęła pani Weasley. Pomacał sobie głowę. -Jak uduchowiony - wymamrotał. -Co mu się stało? - wychrypiał Fred z przerażoną miną. - Mózg ma uszkodzony? -Jak uduchowiony - powtórzył George, otwierając oczy i patrząc na brata. - Widzisz.. jestem trochę uduchowiony. ODUCHOWIONY, Fred, łapiesz teraz?" ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Neterin |
Dodany dnia 19.07.2015 20:09
|
![]() Ostrzeżenia: 1 Pochwały: 2 Postów: 270 Dom: SlytherinPunkty: 6381 Ranga: Pomocnik Filcha Data rejestracji: 09.09.14 |
Obecnie męczę się z LG L50 Sporty. Większego szajsu nigdy nie miałem Wziąłem go sobie, bo wydawał się fajny i był biały <3 Z początku było wszystko dobrze. Przeglądałem internet, oglądałem filmy, czytałem książki i w ogóle same pozytywy. Do czasu. Teraz chwilami nie mogę z niego korzystać, bo się tak zacina. Filmy odtwarza losowo, wywala mnie z apek, ciągle gubi zasięg i ekran potwornie się rysuje mimo, że staram się na niego uważać. Wcześniej miałem Samsunga Galaxy Ace i to było coś Może nie działały na nim nowsze i fajniejsze aplikacje, ale prawie w ogóle się nie zacinał, dotyk zawsze reagował i po długim użytkowaniu ekran miał może z 3/4 rysy. Teraz ma go mama i nie wypada zabierać ![]() ![]() |
|
|
|
Keira Karkarow |
Dodany dnia 02.08.2015 00:49
|
![]() Postów: 697 Dom: GryffindorPunkty: 1813 Ranga: Świetny czarodziej Data rejestracji: 07.07.15 |
Świat się zmienia, to i potrzeby się zmieniają. Kiedyś wystarczyło mi, żeby telefon dzwonił, wysyłał i odbierał smsy i tyle. Teraz nie wyobrażam sobie telefonu bez dostępu do internetu, bez facebook'a, maila, stron internetowych, odtwarzacza muzycznego... Za to aparatu w telefonie w ogóle nie używam, mogłoby go jak dla mnie nie być ![]() Obecnie mam Nokię Lumię i jest bardzo fajna. Początkowo nie chciałam Lumii, bo kafelki, bo windows... Ale kupiłam laptopa z windowsem 8 i zaczęłam się do niego przekonywać. Kiedy mój poprzedni telefon się zgubił (Huawei Ascend G510, niezniszczalny i w ogóle super, nie mogę odżałować, że go zgubiłam...), zdecydowałam kupić Lumię. Jest to taki telefon, ale jakościowo bardzo dobry Przeżył ze mną wiele, a ja telefony bardzo szybko psuję. "Someone let the doors open,
Who left me outside? I'm bent I'm not broken, Come live in my life. All the worlds left unspoken All the pages I write On my knees and I'm hoping That someone holds me tonight. Hold me tonight..." |
|
|
|
Ron Mulek |
Dodany dnia 02.08.2015 02:09
|
![]() Postów: 32 Dom: RavenclawPunkty: 940 Ranga: Alfa i Omega Data rejestracji: 21.09.14 |
Ja od miesiąca użytkuję telefon Microsoft Lumia 640 XL LTE (tegoroczna nowość, debiutowała w marcu) - to świetny telefon. Poprzednio miałem Nokię Lumię 625 i też świetnie się sprawowała. Ogólnie system Windows Phone jest fenomenalny, choć jest stosunkowo mało aplikacji na Windowsa w porównaniu z Androidem czy szajsowatym IPhone'm. Nie mógłbym już używać telefonu z Androidem, że już nie wspomnę o modelach z tradycyjną klawiaturą. W przyszłości kolejny telefon będzie koniecznie z Windowsem i najlepiej Lumia. |
|
|
|
RazorBMW |
Dodany dnia 02.08.2015 06:46
|
![]() Pochwały: 7 Postów: 561 Dom: HufflepuffPunkty: 3368 Ranga: Harrych świąt! Data rejestracji: 30.08.07 |
Ron Mulek napisał(a): choć jest stosunkowo mało aplikacji na Windowsa w porównaniu z Androidem I TO jest jego największy problem. Nawet jak są, to są czasem słabsze niż na reszcie systemów. MS po prostu nie umie zrobić dobrych fonów, stąd - fajny tel do zdjęć, dzwonienia i SMSów, a do reszty już się średnio nadaje - efekt? Słupki sprzedaży mówią same za siebie. szajsowatym IPhone'm. iOS pod względem nawet optymalizacji przewyższa WP, który jest stosunkowo wolnym systemem... tylko to maskuje ![]() I mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że iOS pod względem obsługi, opcji, jest dla Kowalskiego najlepszym systemem na komórki i tablety ever... kwestia hajsu, a pisze to człowiek, który średnio lubi japka. ![]() ![]() ![]() ![]() Mikołaj Święty wielu przyjaciół posiadał Wielu walniętych, jednego wiernego miał Skrzata wspaniałego, zawsze zaufanego Zgryzika onego, zaiste rozrywkowego Umilacza czasu, pracownika wybitnego Co zawsze w potrzebie rozweseli... A i pomoże na Pomorzu, również tym po kądzieli. The enemy is among us The enemy is among us And nobody is doing anything about it They don't care So we had to take matters into our own hands A WORLD NOT OF MY MAKING YET A WORLD OF MY DESIGN SO STRANGE AND SO FAMILIAR BUT NO MATTER HOW DISTANT IN TIME OR SPACE ONE CONSTANT REMAINS CHAOS |
|
|
|
Keira Karkarow |
Dodany dnia 02.08.2015 11:05
|
![]() Postów: 697 Dom: GryffindorPunkty: 1813 Ranga: Świetny czarodziej Data rejestracji: 07.07.15 |
Fakt, niektórych aplikacji, z których korzystałam na Androidzie nie ma, ale dla mnie to akurat nie problem, bo znalazłam zamienniki albo radzę sobie bez tych aplikacji. Poza tym, Lumia bardzo mi się podoba (model 630). Nie dość, że fajnie się prezentuje (zielona tylna klapka) to jeszcze działa szybko. Chociaż ostatnio mam problemy, ponieważ wywala mnie z aplikacji, a czasem telefon się sam resetuje. Dzieje się tak po ostatnim update systemu.. .__. "Someone let the doors open,
Who left me outside? I'm bent I'm not broken, Come live in my life. All the worlds left unspoken All the pages I write On my knees and I'm hoping That someone holds me tonight. Hold me tonight..." |
|
|
|
| Podziel się z innymi: |
|
Strona 2 z 2: 12
| Przejdź do forum: |


Krnabrny




Slytherin
Po dwóch latach użytkowania przeszedł w moje ręce i jest ok
Bateria trzyma, pamięci sporo, zdjęcia fajne wychodzą. Denerwuje mnie że nie mogę sobie ustawić aby zrobił mi aparat kilka zdjęć w sesji... W jednym ze starszych miałam taką możliwość a tutaj lepszy i lipa. 

Gryffindor
)- można powiedzieć, że upiekł dwie pieczenie na jednym ogniu. Mój poprzedni telefon Nokia N8, musiał zostać zmieniony, ponieważ często nie dało się do mnie dodzwonić, ja również nie mogłam wykonywać połączeń - telefon się wyłączał mimo ładowania, karta SIM często się luzowała, co skutkowało włączaniem się trybu offline, nieczytaniem karty i włączaniem się zabezpieczeń które blokowały cały telefon bla bla bla bla...










Ravenclaw
Hufflepuff



