Logowanie
Facebook
Shoutbox
Współpraca
Najaktywniejsi
1)
Alette
2)
fuerte
3)
Katherine_Pierce
4)
Sam Quest
5)
Shanti Black
6)
A.
7)
monciakund
8)
ania919
9)
ulka_black_potter
10)
Klaudia Lind
Losowe zdjęcie
Zobacz temat
|
HP i ZF - jak przejść...?
|
|
| aduniahp |
Dodany dnia 09.08.2007 16:21
|
![]() Ostrzeżenia: 1 Postów: 9 Dom: Brak przydziału Punkty: 82 Ranga: Uczeń Hogwartu Data rejestracji: 04.08.07 |
co trzeba zrobić żeby przy kamiennym krągu i chatce hagrida mieć 100% ? Bo główkuje i główkuje i nic mi nie wychodzi "Jak gdzies jest raban, to o kazdej porze
Wezwij Irytka, bedzie jeszcze gorzej!" =) |
|
|
|
| tomikwrocek |
Dodany dnia 09.08.2007 16:47
|
![]() Postów: 1 Dom: Brak przydziału Punkty: 1 Ranga: Mugol Data rejestracji: 09.08.07 |
Witajcie! Mam poważny problem. Gdy Nevil prosi o pomoc z bluszczem to należy je spalić, ale gdy to robie to natychmiast odrastają. Nie wiecie dlaczego tak się dzieje? Nie mogę z tego powodu przejść dalej. Pozdrawiam |
|
|
|
| minimka15 |
Dodany dnia 09.08.2007 17:05
|
![]() Postów: 42 Dom: Brak przydziału Punkty: 244 Ranga: Uczeń Hogwartu Data rejestracji: 04.08.07 |
Wiemy muszą wszyscy go spalić musisz cały czas robić ten ruch incendio cały czas rużdżką a syriuszku chodzi o to że żaden filmik sie nie pokazuje a z książką to że harry ma napisąć wyptracowanko dla snapea o kamieniu ksiezycowym no i potrzebna na to książka a ja nie wiem gdzie ona w bibliotece jest |
|
|
|
| Syriuszkaa |
Dodany dnia 09.08.2007 22:11
|
![]() Postów: 5 Dom: Brak przydziału Punkty: 14 Ranga: Mugol Data rejestracji: 03.08.07 |
ojej nie pamietam gdzie znalazłam no ale lezało gdzieś niedaleko obok a wyglądało hmm to taka forma kulki w takiej czarnej siatce. No i sporawe jest Edytowane przez Syriuszkaa dnia 09.08.2007 22:12 Jedyny z prastarego rodu Black'ów należący do Gryffindoru
|
|
|
|
| pol |
Dodany dnia 10.08.2007 22:02
|
![]() Postów: 47 Dom: Brak przydziału Punkty: 270 Ranga: Uczeń Hogwartu Data rejestracji: 29.06.07 |
minimka15 - Mięso jest koło Luny i to taka duża kulka w siatce. Trzeba je doprowadzić na górę w takie miejsce, a żeby nie spadało trzeba je za kamieniami stawiać. Do klatki nie da się dojść, jest tylko dla ozdoby. aduniahp - W obu miejscach trzeba rzucać Acciot82; na paprotki i wylecą z niektórych paczki Freda i George'a i trzeba je wziąść. Na kamiennym kręgu trzeba podnieść ten prostokątny głaz i postawić go pod głzem najbliżej niego i się na to wspiąć. W chatce Hagrida trzeba też wrzucić dynię do komina, kość do okna i znaleźć ślady zwierząt. |
|
|
|
| Serea |
Dodany dnia 10.08.2007 23:53
|
![]() Postów: 1400 Dom: Brak przydziału Punkty: 3927 Ranga: Świetny czarodziej Data rejestracji: 17.06.07 |
Hej. Przeszłam już wszystko tylko w łazience MArty brakuje mi do 100%. Wie ktoś jak to załatwić? ![]() Tak. On ocieka cholernym seksem i jest cholernie cudowny. A jego francuski to marzenie. ![]() FAN CLUB SoLL pod patronatem Trio: Sol, Villemo i Ingrid ![]() * Io ![]() * Sarahis! (dopisałam się sama, sorry )Esey * losiek13 * E-Vaire * Kyinra Zapisy czynne ; P OBSESYJNA FANKA STEPHANA LAMBIELA. I odrobinę mniej obsesyjna kwartetu, który wraz z nim tworzą Brian Joubert, Johnny Weir i Evgeni Plushenko. PseudoBETA do wynajęcia -> Sarahis poleca Wielbicielka palantowatych tworów wyobraźni Serei i Sarahis ![]() ![]() |
|
|
|
| pol |
Dodany dnia 11.08.2007 10:54
|
![]() Postów: 47 Dom: Brak przydziału Punkty: 270 Ranga: Uczeń Hogwartu Data rejestracji: 29.06.07 |
W łazience Marty trzeba zapalić wszystkie pochodnie, otworzyć Komnatę Tajemnic i rzucić Depulso na wszystkie kabiny, a potem Accio. |
|
|
|
| aduniahp |
Dodany dnia 11.08.2007 13:02
|
![]() Ostrzeżenia: 1 Postów: 9 Dom: Brak przydziału Punkty: 82 Ranga: Uczeń Hogwartu Data rejestracji: 04.08.07 |
dzięki wielkie pol ![]() mógłbys mi jeszcze napisac co trzeba zrobić w gabinecie umbridge i klasie obrony przed czarną magią? Z góry dzięki "Jak gdzies jest raban, to o kazdej porze
Wezwij Irytka, bedzie jeszcze gorzej!" =) |
|
|
|
| Mistyk |
Dodany dnia 11.08.2007 13:49
|
![]() Postów: 5 Dom: Brak przydziału Punkty: 42 Ranga: Charłak Data rejestracji: 10.08.07 |
Po pierwsze witam wszystkich jako że to mój pierwszy post na forum. Po drugie: Co do klasy obrony przed czarną magią to napiszę ile pamiętam, może to nie być wszystko: Najpierw na schodach rozmawiamy z garbatym posągiem potem zrzucamy na sam dół miotłę i sprzątamy podłogę. W klasie zaklęciem lewitacji podnosimy wszystkie blaty ławek a następnie popychamy pierwsze od strony nauczyciela[w jednym odkrywamy chochlika]. Oglądamy slajdy w projektorze następnie stosujemy zaklęcie lewitacji na tablicy po czym podchodzimy i używamy jednej, potem drugiej strony. Ruszamy książki na biurku Umbridge otwieramy szuflady po bokach sali... Coś chyba było jeszcze z jakimś portretem... Tyle pamiętam możliwe że coś opuściłem. |
|
|
|
| aduniahp |
Dodany dnia 11.08.2007 15:23
|
![]() Ostrzeżenia: 1 Postów: 9 Dom: Brak przydziału Punkty: 82 Ranga: Uczeń Hogwartu Data rejestracji: 04.08.07 |
dzięki a w gabinecie? "Jak gdzies jest raban, to o kazdej porze
Wezwij Irytka, bedzie jeszcze gorzej!" =) |
|
|
|
| Mistyk |
Dodany dnia 11.08.2007 17:11
|
![]() Postów: 5 Dom: Brak przydziału Punkty: 42 Ranga: Charłak Data rejestracji: 10.08.07 |
Specjalnie sprawdziłem: Pociągnąć albo popchnąć te talerze z kotami na ścianach, oraz kufer w drugim pomieszczeniu[potem podejść do niego i nacisnąć klawisz akcji] , następnie zaklęciem lewitującym spalić wszystkie kartki porozrzucane w gabinecie. |
|
|
|
| mroq |
Dodany dnia 11.08.2007 18:25
|
![]() Postów: 6 Dom: Brak przydziału Punkty: 141 Ranga: Uczeń Hogwartu Data rejestracji: 11.08.07 |
moje pytanie a raczej prosbe kieruje do osob chetnych i skorych do pomocy, mam problem z zadaniem Luny, a dokladniej z zagubionymi rzeczami Luny, pomimo listy rzeczy nie dalem rady tego wykonac, mam juz: 1. Gazete z wielkiej sali 2. To "cos" z biblioteki 3. i to na dziedzincu wiezy z zegarem... wiem ze jest tez na dziedzincu przy sali wejsciowej pod sterta lisci ale w jaki sposob to podniesc... ? tak wiec prosze o pomoc... Edytowane przez mroq dnia 11.08.2007 18:26 |
|
|
|
| aduniahp |
Dodany dnia 11.08.2007 18:47
|
![]() Ostrzeżenia: 1 Postów: 9 Dom: Brak przydziału Punkty: 82 Ranga: Uczeń Hogwartu Data rejestracji: 04.08.07 |
liście trzeba usunąć miotłą czyli po prostu posprzątać ![]() a ostatnia rzecz jest pod portretem przy wejściu na wiadukt "Jak gdzies jest raban, to o kazdej porze
Wezwij Irytka, bedzie jeszcze gorzej!" =) |
|
|
|
| aduniahp |
Dodany dnia 11.08.2007 22:35
|
![]() Ostrzeżenia: 1 Postów: 9 Dom: Brak przydziału Punkty: 82 Ranga: Uczeń Hogwartu Data rejestracji: 04.08.07 |
jeszcze mam prośbe czy możecie mi napisać co zrobic na wiadukcie ( mam 90%), w salonie gryfonów (88%), Na czwartym piętrze (96%) i przy chatce Hagrida (86%) bardzo prosze ... :bigrazz: "Jak gdzies jest raban, to o kazdej porze
Wezwij Irytka, bedzie jeszcze gorzej!" =) |
|
|
|
| mroq |
Dodany dnia 12.08.2007 03:49
|
![]() Postów: 6 Dom: Brak przydziału Punkty: 141 Ranga: Uczeń Hogwartu Data rejestracji: 11.08.07 |
Moje pytanie brzmi: Czy da sie w jakiś sposób obudzic śpiące portrety... ? |
|
|
|
| pol |
Dodany dnia 12.08.2007 12:03
|
![]() Postów: 47 Dom: Brak przydziału Punkty: 270 Ranga: Uczeń Hogwartu Data rejestracji: 29.06.07 |
aduniahp - też miałem ten problem z wiaduktem, ale w końcu odkryłem że trzeba wejść na podwyższenie tuż przy tych dużych drzwiach. W salonie gryfonów może nie wygrałaś szachów, albo nie pomogłaś portretowi do którego trzeba się wspiąć, albo nie rzuciłaś Accio na książkę, aby wyleciała z półki i jak leci trzeba wyciągnąć jeszcze drugą. Na czwartym piętrze nie pamiętam co się robi, ale może nie zapaliłaś wszystkich pochodni? Przy chatce Hagrida pisałem już co trzeba zrobić we wcześniejszym poście, ale zapomniałem dodać też tego że trzeba podnieść konewkę i podlać ziemię w odpowiednich miejscach, niestety nie pamiętam jakich. mroq - jeśli nie masz hasła do portretu to tylko jedna jego część nie śpi. Aby nie spały obie musisz zdobyć hasło wykonując zadanie od tego co nie śpi. Edytowane przez pol dnia 12.08.2007 12:06 |
|
|
|
| aduniahp |
Dodany dnia 12.08.2007 13:23
|
![]() Ostrzeżenia: 1 Postów: 9 Dom: Brak przydziału Punkty: 82 Ranga: Uczeń Hogwartu Data rejestracji: 04.08.07 |
dzięki już sobie prawie ze wszytskim poradziłam, tylko został mi tan nieszczęsny pokój wspólny mam 91% i zero pomysłów co zrobic. Grałam w szachy, gadałam z portretami, znalazłam znicza, przewróciłam tablice, wyciągnełam książki, wsadziłam drewno do kominka i otworzyłam szafke. Błagam pomóżcie co jeszcze trzeba zrobic? "Jak gdzies jest raban, to o kazdej porze
Wezwij Irytka, bedzie jeszcze gorzej!" =) |
|
|
|
| Noemi |
Dodany dnia 12.08.2007 20:40
|
![]() Postów: 3 Dom: Brak przydziału Punkty: 4 Ranga: Mugol Data rejestracji: 12.08.07 |
Witam wszystkich.Mam dwa problemy: 1.Gdzie najlepiej postwaić stół aby złapać znicza? 2.Na wybrukowanym dziedzińcu zdobyłam 84% i nie wiem co jeszcze musze zrobić aby mieć 100%.W gargulki wygralam wiec na pewno nie o to chodzi.
|
|
|
|
| Lukas Snape |
Dodany dnia 13.08.2007 14:48
|
![]() Postów: 10 Dom: Brak przydziału Punkty: 170 Ranga: Uczeń Hogwartu Data rejestracji: 16.12.06 |
Moje pytanie możę nie na miejscu ale ma ktos cd-key do HPiZF ?? |
|
|
|
| minimka15 |
Dodany dnia 13.08.2007 17:37
|
![]() Postów: 42 Dom: Brak przydziału Punkty: 244 Ranga: Uczeń Hogwartu Data rejestracji: 04.08.07 |
Kurcze nadal nie moge znależć tego mięsa pomóżcie nie wiem co mam zrobić nie ma tego miesa koło luny ani nigdzie indziej odpiszcie szybko prosze jak coś to na gg albo tutaj prosze:8933000 |
|
|
|
| Podziel się z innymi: |
|
| Przejdź do forum: |


Krnabrny









