Logowanie
Facebook
Shoutbox
Współpraca
Najaktywniejsi
1)
Alette
2)
fuerte
3)
Katherine_Pierce
4)
Sam Quest
5)
Shanti Black
6)
A.
7)
monciakund
8)
ania919
9)
ulka_black_potter
10)
Klaudia Lind
Losowe zdjęcie
Zobacz temat
|
Co zrobisz z tym, co Ci dam?
|
|
| Norie-14 |
Dodany dnia 12.04.2008 14:17
|
![]() Postów: 325 Dom: Brak przydziału Punkty: 372 Ranga: Uczeń Hogwartu Data rejestracji: 02.12.07 |
Od razu połykam, bo głowa boli mnie przez cały czas. Daję Ci mój zeszyt od matmy. Nigdy więcej nie będę płakać... Bez względu na to, jak bardzo będzie bolało... Nie można iść samotnie przez życie... Ale niektórzy nie mają wyboru... ~~~~~ Coś o mnie: Nazywam się: Nie wiesz? No cóż... Mówi się trudno ^^ Jak zasłużysz, to Ci powiem Wiek: 14 lat Lubię: rysować Nie lubię: użalania się nad sobą Marzenia: nie mam Wyznanie: Ateizm Charakter: bezczelna (nie zawsze), wredna, uparta, nikomu nie ufająca, rzadko się uśmiechająca dziewczyna bez uczuć, która nigdy nie płacze i niczego się nie boi... Ale, czy tak jest naprawdę? Chcesz wiedzieć o mnie więcej? Poczytaj pamiętnik: [LINK] - mój pamiętnik ^^ ~~~~~ watashi ni tomodachi :* ZgreD - za wspólne zinteresowania (M&A) chimer - za podobne poczucie humoru x] DracoMalfoyowy - bo go lovam :* Aberrant - jest niepowtarzalna (a Draco jest mój) x]Qin - za wspólną ksywke ^^ Ania 95 - heh... ma poczucie humoru takie jak Abi ^^ KaputDraconis - powalona na glowe z klapką na móchy przewroconą na drugi bok (jej własny tekst ^^)Karolcia_potteromaniaczka - bo fajnie mi sie z nia gada ^^ Mateusz Dumbledore - jest dla mnie namber tu... ^^ Esey - bo jest dla mnie miły i fajnie sie z nim gada ^^ fankahp14 - fajnie sie z nią gada ^^ Hermiona26 - fajnie sie z nią rozmawia i jest bardzo miła ^^ Soraya - fajnie sie z nią gada, jest super ^^ Deathly - jest bardzo mila ^^ Basia92 - również miła i fajna ^^ Mam cie dodać? Napisz na PW! Kolejność jest bez znaczenia! ~~~~~ ~~~~~ Stowarzyszenie osób Urodzonych w Lipcu Pocisk - 14 lipiec 1992 rok Ania 95 - 26 lipiec 1995 rok Bernadetta144 - 9 lipca 1993 rok Kasiaczka1993 - 15 lipiec 1993 rok Norie-14 - 21 lipca 1993 rok KaputDraconis - 1 Lipca 1992 rok Qin - 4 lipca 1993 rok ginny 7 - 20 lipca 1993 rok |
|
|
|
Roksia |
Dodany dnia 12.04.2008 14:42
|
![]() Postów: 1302 Dom: HufflepuffPunkty: 2262 Ranga: Osiedlowy szarlatan Data rejestracji: 18.10.07 |
Przeglądam,zostawiam sobie na wypadek gdybym czegoś nie umiała. Daję ci mój spr. z angielskiego którego nie oddałam nauczycielce. |
|
|
|
| Nacia |
Dodany dnia 12.04.2008 15:14
|
![]() Ostrzeżenia: 1 Pochwały: 1 Postów: 3664 Dom: Brak przydziału Punkty: 3252 Ranga: Fascynat Czarnej Magii Data rejestracji: 27.08.07 |
Masz pecha, bo ja go nie chcę. Skleroza nie boli. Daję ci moje ciężkie życie. A bÓ! Life is wasted on the living ![]() |
|
|
|
| bernadetta144 |
Dodany dnia 12.04.2008 19:47
|
![]() Postów: 819 Dom: Brak przydziału Punkty: 1126 Ranga: Prefekt Naczelny Data rejestracji: 09.02.08 |
Oddaję ci je spowrotem. Daję ci mój długopis. |
|
|
|
| Nacia |
Dodany dnia 13.04.2008 09:12
|
![]() Ostrzeżenia: 1 Pochwały: 1 Postów: 3664 Dom: Brak przydziału Punkty: 3252 Ranga: Fascynat Czarnej Magii Data rejestracji: 27.08.07 |
Piszę nim. Proste, nie? Daję ci konto na hogsmeade. Life is wasted on the living ![]() |
|
|
|
| bernadetta144 |
Dodany dnia 13.04.2008 17:41
|
![]() Postów: 819 Dom: Brak przydziału Punkty: 1126 Ranga: Prefekt Naczelny Data rejestracji: 09.02.08 |
oddaję ci je bo mam swoje Daję ci paczkę chipsów paprykowych Lay's. |
|
|
|
gne |
Dodany dnia 13.04.2008 18:06
|
![]() Pochwały: 24 Postów: 3001 Dom: RavenclawPunkty: 23582 Ranga: Niezwyciężony mag Data rejestracji: 29.08.07 |
Wywalam, bo własnie zjadłam ze znajomymi i mam już dość. Daję Ci bokserki w różowe prążki i niebieskie serduszka. ![]() |
|
|
|
| Norie-14 |
Dodany dnia 13.04.2008 18:58
|
![]() Postów: 325 Dom: Brak przydziału Punkty: 372 Ranga: Uczeń Hogwartu Data rejestracji: 02.12.07 |
Daję jakiemuś chłopakowi... Po co mi bokserki?! Daję Ci różowe koronkowe stringi. Nigdy więcej nie będę płakać... Bez względu na to, jak bardzo będzie bolało... Nie można iść samotnie przez życie... Ale niektórzy nie mają wyboru... ~~~~~ Coś o mnie: Nazywam się: Nie wiesz? No cóż... Mówi się trudno ^^ Jak zasłużysz, to Ci powiem Wiek: 14 lat Lubię: rysować Nie lubię: użalania się nad sobą Marzenia: nie mam Wyznanie: Ateizm Charakter: bezczelna (nie zawsze), wredna, uparta, nikomu nie ufająca, rzadko się uśmiechająca dziewczyna bez uczuć, która nigdy nie płacze i niczego się nie boi... Ale, czy tak jest naprawdę? Chcesz wiedzieć o mnie więcej? Poczytaj pamiętnik: [LINK] - mój pamiętnik ^^ ~~~~~ watashi ni tomodachi :* ZgreD - za wspólne zinteresowania (M&A) chimer - za podobne poczucie humoru x] DracoMalfoyowy - bo go lovam :* Aberrant - jest niepowtarzalna (a Draco jest mój) x]Qin - za wspólną ksywke ^^ Ania 95 - heh... ma poczucie humoru takie jak Abi ^^ KaputDraconis - powalona na glowe z klapką na móchy przewroconą na drugi bok (jej własny tekst ^^)Karolcia_potteromaniaczka - bo fajnie mi sie z nia gada ^^ Mateusz Dumbledore - jest dla mnie namber tu... ^^ Esey - bo jest dla mnie miły i fajnie sie z nim gada ^^ fankahp14 - fajnie sie z nią gada ^^ Hermiona26 - fajnie sie z nią rozmawia i jest bardzo miła ^^ Soraya - fajnie sie z nią gada, jest super ^^ Deathly - jest bardzo mila ^^ Basia92 - również miła i fajna ^^ Mam cie dodać? Napisz na PW! Kolejność jest bez znaczenia! ~~~~~ ~~~~~ Stowarzyszenie osób Urodzonych w Lipcu Pocisk - 14 lipiec 1992 rok Ania 95 - 26 lipiec 1995 rok Bernadetta144 - 9 lipca 1993 rok Kasiaczka1993 - 15 lipiec 1993 rok Norie-14 - 21 lipca 1993 rok KaputDraconis - 1 Lipca 1992 rok Qin - 4 lipca 1993 rok ginny 7 - 20 lipca 1993 rok |
|
|
|
| bernadetta144 |
Dodany dnia 13.04.2008 19:16
|
![]() Postów: 819 Dom: Brak przydziału Punkty: 1126 Ranga: Prefekt Naczelny Data rejestracji: 09.02.08 |
Oddaję ci je. Daję ci psa. |
|
|
|
| __Cameron__ |
Dodany dnia 14.04.2008 15:05
|
![]() Ostrzeżenia: 1 Postów: 303 Dom: Brak przydziału Punkty: 401 Ranga: Uczeń Hogwartu Data rejestracji: 15.03.08 |
To jeszcze zależy, jakiego psa, więc oddaję. Mam uczulenie na sierść. Daję Ci grę Call of Duty. |
|
|
|
| Aberrant |
Dodany dnia 14.04.2008 15:08
|
![]() Postów: 872 Dom: Brak przydziału Punkty: 1047 Ranga: Prefekt Naczelny Data rejestracji: 09.01.08 |
Aaa! D Tylko nie ta gra... Oddaje ją koleżance z klasy. DDaję Ci Draco. DTaa... jasne . Od cnót Gryfonów, kretynizmu Puchonów i wiedzy-o-własnej-wszechwiedzy Krukonów, chroń nas Slytherinie!
*** Kiedy myślę i nic nie wymyślę to sobie myślę po co ja tyle myślałem aby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił. Gdyby mężczyzna nawet potrafił zrozumieć co myśli kobieta i tak by w to nie uwierzył. [Dorothy Parker] Dziś mężczyzna uchodzi już za dżentelmena, kiedy wyjmuje papierosa z ust, zanim pocałuje kobietę. [Barbara Streisand] Jeśli potrafisz śmiać się z siebie - to najlepszy dowód, ze masz poczucie humoru. [Molier] Nic tak nie odmładza, jak prawdziwie niedorzeczny kawał. Właśnie najgłupsze prawa natury są najbardziej smakowite. [Witold Gombrowicz] Jeśli czasem Polka się Panu Bogu uda, to już mówiąc po prostu, klękajcie narody! [Henryk Sienkiewicz] Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym. [Phil Bosmans] *** ![]() Naj, naj: Norie-14 leśniczówka, terrorystka ![]() Mój grzybek^^ Jest niepowtarzalna, uwielbiam z nią rozmawiać (szczególnie o lesie ). Ma wspaniałe poczucie humoru ;]Draco i tak jest mój ![]() Ania 95 Za nasze skojarzenia^^ Jest po prostu niemożliwa ![]() Ma świetne poczucie humoru, uwielbiam z nią rozmawiać... I w ogóle... Jest jedną z najlepszych... Kochana Anix ;* Najlepszy tekst: "A Rudy je gumki" ( inne na końcu podpisu^^) miszel14 Szelka ![]() Ma świetne poczucie humoru, uwielbiam z nią rozmawiać. Ma fajnego (?) sąsiada ![]() Myszaaa ;* pocisk Obojniaczka taka sama jak ja. Klub Obojniaków ![]() Ma duże poczucie humoru ;] Qin Terrorystka, zabawka ![]() Fajnie się z nią gada, można z nią pożartować ( bez skojarzeń )Kochana Fiszka ;* ;] Evi-Lyn Hmm... Jest miła, sympatyczna Sama nie wiem za co ją lubię. KaputDraconis Za jej troske o moje włosy...^^ Ha! Jest powalona...^^ I dobrze DMateusz Dumbledore Za genialne teksty, przez które umieram ![]() Esey Za poczucie humoru, świetne teksty, miłe rozmowy^^ inne nie znaczy gorsze, inne znaczy zboczone lesniczowki smiley Nacia1234 Za to, że zawsze mówi to co myśli, jest ślizgonką, fajnie się z nią gada^^. Lubie ją DKarolcia_potteromaniaczka Za miłe rozmowy, poczucie humoru... ;* Uwielbiam z nią rozmawiać Utilisateur Utilek^^ Jest miły, można z nim pożartować. ^^ Klaudia@Harry Potter Fajnie się z nią rozmawia... I... w ogóle jest super d*** By Ania 95 ! D Proszę nie umierać...Abi i Nori były w lesie! W nocy... w domku... A tu: Domek z piernika! Abi i Norie oblewały Dzień Kobiet na swój sposób... W domku z piernika -Abi kocha las. Las kocha Abi. A Abi i Norie są w lesie! Rudy=Gumkopożeracz Ja: ja pieje.... DAnia: Kogut! kura jajko płód nowe życie "Psze pani, psze pani, bo on je gumki"... buhha Znaczy się gumy... "A skąd ten wytrysk?" "Util, nie wiem dlaczego ale twoj avek kojarzy mi sie z pedofilem, ktory chce komus to zrobic przez ekran..." Zgon... zgony... zgoń go, zgoń... Dobrze, że nie powiedziałam "zgol go, zgol"... buahah "A Abi bedzie ogladac Norie" "Ty nie wiesz co to sa gumki?" "Ty pedofilu, nie jedz tego dywanu!" Do Teletubisia - królika)Abi, od dzisiaj nazywasz sie "Gumeczka" |
|
|
|
| __Cameron__ |
Dodany dnia 14.04.2008 15:14
|
![]() Ostrzeżenia: 1 Postów: 303 Dom: Brak przydziału Punkty: 401 Ranga: Uczeń Hogwartu Data rejestracji: 15.03.08 |
Abi, po cholorę mi go dajesz jak on jest mój?Zapamiętaj sobie raz na zawsze Tom, jak i Draco jest MÓJ Daję Ci Insygnia Śmierci. |
|
|
|
| Aberrant |
Dodany dnia 14.04.2008 15:18
|
![]() Postów: 872 Dom: Brak przydziału Punkty: 1047 Ranga: Prefekt Naczelny Data rejestracji: 09.01.08 |
Przydadzą się . Chowam w bezpiecznym miejscu. ![]() Buhaha. Draco nie jest twój, tylko mój. To jasne jak słońce, a nawet jaśniejsze. ![]() Daję Ci kartke papieru. Od cnót Gryfonów, kretynizmu Puchonów i wiedzy-o-własnej-wszechwiedzy Krukonów, chroń nas Slytherinie!
*** Kiedy myślę i nic nie wymyślę to sobie myślę po co ja tyle myślałem aby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił. Gdyby mężczyzna nawet potrafił zrozumieć co myśli kobieta i tak by w to nie uwierzył. [Dorothy Parker] Dziś mężczyzna uchodzi już za dżentelmena, kiedy wyjmuje papierosa z ust, zanim pocałuje kobietę. [Barbara Streisand] Jeśli potrafisz śmiać się z siebie - to najlepszy dowód, ze masz poczucie humoru. [Molier] Nic tak nie odmładza, jak prawdziwie niedorzeczny kawał. Właśnie najgłupsze prawa natury są najbardziej smakowite. [Witold Gombrowicz] Jeśli czasem Polka się Panu Bogu uda, to już mówiąc po prostu, klękajcie narody! [Henryk Sienkiewicz] Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym. [Phil Bosmans] *** ![]() Naj, naj: Norie-14 leśniczówka, terrorystka ![]() Mój grzybek^^ Jest niepowtarzalna, uwielbiam z nią rozmawiać (szczególnie o lesie ). Ma wspaniałe poczucie humoru ;]Draco i tak jest mój ![]() Ania 95 Za nasze skojarzenia^^ Jest po prostu niemożliwa ![]() Ma świetne poczucie humoru, uwielbiam z nią rozmawiać... I w ogóle... Jest jedną z najlepszych... Kochana Anix ;* Najlepszy tekst: "A Rudy je gumki" ( inne na końcu podpisu^^) miszel14 Szelka ![]() Ma świetne poczucie humoru, uwielbiam z nią rozmawiać. Ma fajnego (?) sąsiada ![]() Myszaaa ;* pocisk Obojniaczka taka sama jak ja. Klub Obojniaków ![]() Ma duże poczucie humoru ;] Qin Terrorystka, zabawka ![]() Fajnie się z nią gada, można z nią pożartować ( bez skojarzeń )Kochana Fiszka ;* ;] Evi-Lyn Hmm... Jest miła, sympatyczna Sama nie wiem za co ją lubię. KaputDraconis Za jej troske o moje włosy...^^ Ha! Jest powalona...^^ I dobrze DMateusz Dumbledore Za genialne teksty, przez które umieram ![]() Esey Za poczucie humoru, świetne teksty, miłe rozmowy^^ inne nie znaczy gorsze, inne znaczy zboczone lesniczowki smiley Nacia1234 Za to, że zawsze mówi to co myśli, jest ślizgonką, fajnie się z nią gada^^. Lubie ją DKarolcia_potteromaniaczka Za miłe rozmowy, poczucie humoru... ;* Uwielbiam z nią rozmawiać Utilisateur Utilek^^ Jest miły, można z nim pożartować. ^^ Klaudia@Harry Potter Fajnie się z nią rozmawia... I... w ogóle jest super d*** By Ania 95 ! D Proszę nie umierać...Abi i Nori były w lesie! W nocy... w domku... A tu: Domek z piernika! Abi i Norie oblewały Dzień Kobiet na swój sposób... W domku z piernika -Abi kocha las. Las kocha Abi. A Abi i Norie są w lesie! Rudy=Gumkopożeracz Ja: ja pieje.... DAnia: Kogut! kura jajko płód nowe życie "Psze pani, psze pani, bo on je gumki"... buhha Znaczy się gumy... "A skąd ten wytrysk?" "Util, nie wiem dlaczego ale twoj avek kojarzy mi sie z pedofilem, ktory chce komus to zrobic przez ekran..." Zgon... zgony... zgoń go, zgoń... Dobrze, że nie powiedziałam "zgol go, zgol"... buahah "A Abi bedzie ogladac Norie" "Ty nie wiesz co to sa gumki?" "Ty pedofilu, nie jedz tego dywanu!" Do Teletubisia - królika)Abi, od dzisiaj nazywasz sie "Gumeczka" |
|
|
|
Roksia |
Dodany dnia 14.04.2008 17:14
|
![]() Postów: 1302 Dom: HufflepuffPunkty: 2262 Ranga: Osiedlowy szarlatan Data rejestracji: 18.10.07 |
Jeśli jest zapisana to wyrzucam a jeśli jest czysta to też wyrzucam. Daję ci bilet autobusowy. |
|
|
|
| Nacia |
Dodany dnia 14.04.2008 20:33
|
![]() Ostrzeżenia: 1 Pochwały: 1 Postów: 3664 Dom: Brak przydziału Punkty: 3252 Ranga: Fascynat Czarnej Magii Data rejestracji: 27.08.07 |
Jadę autobusem, skorzystam, dzięki. Daję ci frytki z makiem. Life is wasted on the living ![]() |
|
|
|
| bernadetta144 |
Dodany dnia 14.04.2008 20:59
|
![]() Postów: 819 Dom: Brak przydziału Punkty: 1126 Ranga: Prefekt Naczelny Data rejestracji: 09.02.08 |
oddaję ci je Daję ci szczura. |
|
|
|
| Justka |
Dodany dnia 15.04.2008 12:18
|
![]() Postów: 19 Dom: Brak przydziału Punkty: 30 Ranga: Charłak Data rejestracji: 15.04.08 |
oddaje szwagrowi bo bardzo lubi szczury daje Ci 3 zyczenia |
|
|
|
| __Cameron__ |
Dodany dnia 15.04.2008 16:09
|
![]() Ostrzeżenia: 1 Postów: 303 Dom: Brak przydziału Punkty: 401 Ranga: Uczeń Hogwartu Data rejestracji: 15.03.08 |
Jeśli jest zapisana to wyrzucam a jeśli jest czysta to też wyrzucam. Nie wiem dlaczego, ale jak to przeczytałam to spadłam z krzesła. Życzenia biorę, jeśli je da się dosłownie 'wziąć'. No i bez szczegółów, bo jak powiem jakie życzenia to się nie spełnią. Daję Ci podręcznik od biologii. |
|
|
|
Roksia |
Dodany dnia 15.04.2008 21:51
|
![]() Postów: 1302 Dom: HufflepuffPunkty: 2262 Ranga: Osiedlowy szarlatan Data rejestracji: 18.10.07 |
Czemu spadłaś z krzesła po przeczytaniu mojego posta? Podręcznik chowam do szafki.Mam w niej pełno zeszytów i książek po bracie. Daję ci...moje głupie,beznadziejne,ciężkie życie które nie ma sensu. |
|
|
|
| Claire |
Dodany dnia 15.04.2008 23:44
|
![]() Pochwały: 1 Postów: 643 Dom: Brak przydziału Punkty: 2346 Ranga: Świetny czarodziej Data rejestracji: 10.03.08 |
Dziękuję, mam swoje ![]() Daję Ci stratocastera. Dla niezorientowanych: Gitara. I'm burning up a sun just to say goodbye. ![]() |
|
|
|
| Podziel się z innymi: |
|
| Przejdź do forum: |


Krnabrny







Hufflepuff

Ravenclaw

Do Teletubisia - królika)

