Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Pracownik departamentu
12.06.2026 18:36
Padł dziś Facebook i nikt nie pamiętał, żeby tu wejść (*)

Pracownik departamentu
07.06.2026 20:58
Moje ma niecałe 12 lat

Pracownik departamentu
07.06.2026 20:56
Czesc

Wielki Mag
07.06.2026 10:25
no i jutro mi stuknie dekada na stronie...

Wielki Mag
07.06.2026 10:24
Sharllottka, technicznym? nikt. bo czy A. jeszcze o tej stronie pamięta... nie wiem. o Krico już nawet nie wspominając xD

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Avatar

Posiada 59643 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Avatar

Posiada 58190 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Avatar

Posiada 47342 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Avatar

Posiada 45365 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Avatar

Posiada 44242 punktów.

6) Prefix użytkownikaA.

Avatar

Posiada 43682 punktów.

7) Prefix użytkownikamonciakund

Avatar

Posiada 43236 punktów.

8) Prefix użytkownikaania919

Avatar

Posiada 39464 punktów.

9) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Avatar

Posiada 36829 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Avatar

Posiada 34220 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Out of range value for column 'thread_views' at row 1
Drukuj temat
Co zrobisz z tym, co Ci dam?
Norie-14
Od razu połykam, bo głowa boli mnie przez cały czas.

Daję Ci mój zeszyt od matmy.
Nigdy więcej nie będę płakać... Bez względu na to, jak bardzo będzie bolało...

Nie można iść samotnie przez życie... Ale niektórzy nie mają wyboru...


~~~~~


Coś o mnie:

Nazywam się: Nie wiesz? No cóż... Mówi się trudno ^^ Jak zasłużysz, to Ci powiem xD

Wiek: 14 lat

Lubię: rysować

Nie lubię: użalania się nad sobą

Marzenia: nie mam

Wyznanie: Ateizm

Charakter: bezczelna (nie zawsze), wredna, uparta, nikomu nie ufająca, rzadko się uśmiechająca dziewczyna bez uczuć, która nigdy nie płacze i niczego się nie boi... Ale, czy tak jest naprawdę?

Chcesz wiedzieć o mnie więcej? Poczytaj pamiętnik: [LINK] - mój pamiętnik ^^




~~~~~



watashi ni tomodachi :*


ZgreD - za wspólne zinteresowania (M&A)

chimer - za podobne poczucie humoru x]

DracoMalfoyowy - bo go lovam :*

Aberrant - jest niepowtarzalna xD (a Draco jest mój) x]

Qin - za wspólną ksywke ^^

Ania 95 - heh... ma poczucie humoru takie jak Abi ^^

KaputDraconis - powalona na glowe z klapką na móchy przewroconą na drugi bok xD (jej własny tekst ^^)

Karolcia_potteromaniaczka - bo fajnie mi sie z nia gada ^^

Mateusz Dumbledore - jest dla mnie namber tu... ^^

Esey - bo jest dla mnie miły i fajnie sie z nim gada ^^

fankahp14 - fajnie sie z nią gada ^^

Hermiona26 - fajnie sie z nią rozmawia i jest bardzo miła ^^

Soraya - fajnie sie z nią gada, jest super ^^

Deathly - jest bardzo mila ^^

Basia92 - również miła i fajna ^^

Mam cie dodać? Napisz na PW! Kolejność jest bez znaczenia!



~~~~~


hogsmeade.pl/button/hufflepuff.jpg


~~~~~


Stowarzyszenie osób Urodzonych w Lipcu

Pocisk - 14 lipiec 1992 rok
Ania 95 - 26 lipiec 1995 rok
Bernadetta144 - 9 lipca 1993 rok
Kasiaczka1993 - 15 lipiec 1993 rok
Norie-14 - 21 lipca 1993 rok
KaputDraconis - 1 Lipca 1992 rok
Qin - 4 lipca 1993 rok
ginny 7 - 20 lipca 1993 rok
 
www.norie14.blog.interia.pl
Prefix użytkownikaRoksia
Przeglądam,zostawiam sobie na wypadek gdybym czegoś nie umiała.
Daję ci mój spr. z angielskiego którego nie oddałam nauczycielce.
 
Nacia
Masz pecha, bo ja go nie chcę. Skleroza nie boli.

Daję ci moje ciężkie życie. A bÓ!
Life is wasted on the living


i49.tinypic.com/282m7op.jpg
 
bernadetta144
Oddaję ci je spowrotem.

Daję ci mój długopis.
 
Nacia
Piszę nim. Proste, nie?

Daję ci konto na hogsmeade.
Life is wasted on the living


i49.tinypic.com/282m7op.jpg
 
bernadetta144
oddaję ci je bo mam swoje

Daję ci paczkę chipsów paprykowych Lay's.
 
Prefix użytkownikagne
Wywalam, bo własnie zjadłam ze znajomymi i mam już dość.

Daję Ci bokserki w różowe prążki i niebieskie serduszka.
www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_C9HW0VT8HWB4j5ioQty4pa6Ex9wMeLs6.jpg
 
Norie-14
Daję jakiemuś chłopakowi... Po co mi bokserki?!

Daję Ci różowe koronkowe stringi.
Nigdy więcej nie będę płakać... Bez względu na to, jak bardzo będzie bolało...

Nie można iść samotnie przez życie... Ale niektórzy nie mają wyboru...


~~~~~


Coś o mnie:

Nazywam się: Nie wiesz? No cóż... Mówi się trudno ^^ Jak zasłużysz, to Ci powiem xD

Wiek: 14 lat

Lubię: rysować

Nie lubię: użalania się nad sobą

Marzenia: nie mam

Wyznanie: Ateizm

Charakter: bezczelna (nie zawsze), wredna, uparta, nikomu nie ufająca, rzadko się uśmiechająca dziewczyna bez uczuć, która nigdy nie płacze i niczego się nie boi... Ale, czy tak jest naprawdę?

Chcesz wiedzieć o mnie więcej? Poczytaj pamiętnik: [LINK] - mój pamiętnik ^^




~~~~~



watashi ni tomodachi :*


ZgreD - za wspólne zinteresowania (M&A)

chimer - za podobne poczucie humoru x]

DracoMalfoyowy - bo go lovam :*

Aberrant - jest niepowtarzalna xD (a Draco jest mój) x]

Qin - za wspólną ksywke ^^

Ania 95 - heh... ma poczucie humoru takie jak Abi ^^

KaputDraconis - powalona na glowe z klapką na móchy przewroconą na drugi bok xD (jej własny tekst ^^)

Karolcia_potteromaniaczka - bo fajnie mi sie z nia gada ^^

Mateusz Dumbledore - jest dla mnie namber tu... ^^

Esey - bo jest dla mnie miły i fajnie sie z nim gada ^^

fankahp14 - fajnie sie z nią gada ^^

Hermiona26 - fajnie sie z nią rozmawia i jest bardzo miła ^^

Soraya - fajnie sie z nią gada, jest super ^^

Deathly - jest bardzo mila ^^

Basia92 - również miła i fajna ^^

Mam cie dodać? Napisz na PW! Kolejność jest bez znaczenia!



~~~~~


hogsmeade.pl/button/hufflepuff.jpg


~~~~~


Stowarzyszenie osób Urodzonych w Lipcu

Pocisk - 14 lipiec 1992 rok
Ania 95 - 26 lipiec 1995 rok
Bernadetta144 - 9 lipca 1993 rok
Kasiaczka1993 - 15 lipiec 1993 rok
Norie-14 - 21 lipca 1993 rok
KaputDraconis - 1 Lipca 1992 rok
Qin - 4 lipca 1993 rok
ginny 7 - 20 lipca 1993 rok
 
www.norie14.blog.interia.pl
bernadetta144
Oddaję ci je.

Daję ci psa.
 
__Cameron__
To jeszcze zależy, jakiego psa, więc oddaję. Mam uczulenie na sierść.

Daję Ci grę Call of Duty.
 
Aberrant
Aaa! xDD Tylko nie ta gra... xD Oddaje ją koleżance z klasy. xDD

Daję Ci Draco. xDD
Taa... jasne xD.
Od cnót Gryfonów, kretynizmu Puchonów i wiedzy-o-własnej-wszechwiedzy Krukonów, chroń nas Slytherinie!


***
Kiedy myślę i nic nie wymyślę to sobie myślę po co ja tyle myślałem aby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

Gdyby mężczyzna nawet potrafił zrozumieć co myśli kobieta i tak by w to nie uwierzył.
[Dorothy Parker]


Dziś mężczyzna uchodzi już za dżentelmena, kiedy wyjmuje papierosa z ust, zanim pocałuje kobietę.
[Barbara Streisand]

Jeśli potrafisz śmiać się z siebie - to najlepszy dowód, ze masz poczucie humoru.
[Molier]

Nic tak nie odmładza, jak prawdziwie niedorzeczny kawał. Właśnie najgłupsze prawa natury są najbardziej smakowite.
[Witold Gombrowicz]

Jeśli czasem Polka się Panu Bogu uda, to już mówiąc po prostu, klękajcie narody!
[Henryk Sienkiewicz]

Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym.
[Phil Bosmans]

***
img301.imageshack.us/img301/8681/snapetoosexyoq5.gif
Naj, naj:
Norie-14
leśniczówka, terrorystka xD
Mój grzybek^^
Jest niepowtarzalna, uwielbiam z nią rozmawiać (szczególnie o lesie xD). Ma wspaniałe poczucie humoru ;]
Draco i tak jest mój xD
Ania 95
Za nasze skojarzenia^^
Jest po prostu niemożliwa xD
Ma świetne poczucie humoru, uwielbiam z nią rozmawiać...
I w ogóle... Jest jedną z najlepszych... Kochana Anix ;*
Najlepszy tekst:
"A Rudy je gumki"
( inne na końcu podpisu^^)
miszel14
Szelka xD
Ma świetne poczucie humoru, uwielbiam z nią rozmawiać.
Ma fajnego (?) sąsiada xD
Myszaaa ;*
pocisk
Obojniaczka taka sama jak ja.
Klub Obojniaków xD
Ma duże poczucie humoru ;]
Qin
Terrorystka, zabawka xD
Fajnie się z nią gada, można z nią pożartować ( bez skojarzeń xD)
Kochana Fiszka ;* ;]
Evi-Lyn
Hmm...
Jest miła, sympatyczna xD
Sama nie wiem za co ją lubię.
KaputDraconis
Za jej troske o moje włosy...^^ Ha! xD Jest powalona...^^ I dobrze xDD
Mateusz Dumbledore
Za genialne teksty, przez które umieram xD
Esey
Za poczucie humoru, świetne teksty, miłe rozmowy^^
inne nie znaczy gorsze, inne znaczy zboczone lesniczowki smiley
Nacia1234
Za to, że zawsze mówi to co myśli, jest ślizgonką, fajnie się z nią gada^^. Lubie ją xDD
Karolcia_potteromaniaczka
Za miłe rozmowy, poczucie humoru... xD ;* Uwielbiam z nią rozmawiać xD
Utilisateur
Utilek^^
Jest miły, można z nim pożartować. ^^
Klaudia@Harry Potter
Fajnie się z nią rozmawia... I... w ogóle jest super xDd

***

By Ania 95 ! xDD Proszę nie umierać...

Abi i Nori były w lesie! W nocy... w domku... A tu: Domek z piernika!

Abi i Norie oblewały Dzień Kobiet na swój sposób... W domku z piernika

-Abi kocha las. Las kocha Abi. A Abi i Norie są w lesie!

Rudy=Gumkopożeracz

Ja: ja pieje....xDD
Ania:
Kogut!
kura
jajko
płód
nowe życie

"Psze pani, psze pani, bo on je gumki"... buhha Znaczy się gumy...

"A skąd ten wytrysk?"

"Util, nie wiem dlaczego ale twoj avek kojarzy mi sie z pedofilem, ktory chce komus to zrobic przez ekran..."

Zgon... zgony... zgoń go, zgoń...
Dobrze, że nie powiedziałam "zgol go, zgol"... buahah

"A Abi bedzie ogladac Norie"

"Ty nie wiesz co to sa gumki?"

"Ty pedofilu, nie jedz tego dywanu!";( Do Teletubisia - królika)

Abi, od dzisiaj nazywasz sie "Gumeczka"
 
__Cameron__
Abi, po cholorę mi go dajesz jak on jest mój?Zapamiętaj sobie raz na zawsze
Tom, jak i Draco jest MÓJ

Daję Ci Insygnia Śmierci.
 
Aberrant
Przydadzą się xD. Chowam w bezpiecznym miejscu. xD

Buhaha. xD Draco nie jest twój, tylko mój. xD
To jasne jak słońce, a nawet jaśniejsze. xD

Daję Ci kartke papieru. xD
Od cnót Gryfonów, kretynizmu Puchonów i wiedzy-o-własnej-wszechwiedzy Krukonów, chroń nas Slytherinie!


***
Kiedy myślę i nic nie wymyślę to sobie myślę po co ja tyle myślałem aby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

Gdyby mężczyzna nawet potrafił zrozumieć co myśli kobieta i tak by w to nie uwierzył.
[Dorothy Parker]


Dziś mężczyzna uchodzi już za dżentelmena, kiedy wyjmuje papierosa z ust, zanim pocałuje kobietę.
[Barbara Streisand]

Jeśli potrafisz śmiać się z siebie - to najlepszy dowód, ze masz poczucie humoru.
[Molier]

Nic tak nie odmładza, jak prawdziwie niedorzeczny kawał. Właśnie najgłupsze prawa natury są najbardziej smakowite.
[Witold Gombrowicz]

Jeśli czasem Polka się Panu Bogu uda, to już mówiąc po prostu, klękajcie narody!
[Henryk Sienkiewicz]

Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym.
[Phil Bosmans]

***
img301.imageshack.us/img301/8681/snapetoosexyoq5.gif
Naj, naj:
Norie-14
leśniczówka, terrorystka xD
Mój grzybek^^
Jest niepowtarzalna, uwielbiam z nią rozmawiać (szczególnie o lesie xD). Ma wspaniałe poczucie humoru ;]
Draco i tak jest mój xD
Ania 95
Za nasze skojarzenia^^
Jest po prostu niemożliwa xD
Ma świetne poczucie humoru, uwielbiam z nią rozmawiać...
I w ogóle... Jest jedną z najlepszych... Kochana Anix ;*
Najlepszy tekst:
"A Rudy je gumki"
( inne na końcu podpisu^^)
miszel14
Szelka xD
Ma świetne poczucie humoru, uwielbiam z nią rozmawiać.
Ma fajnego (?) sąsiada xD
Myszaaa ;*
pocisk
Obojniaczka taka sama jak ja.
Klub Obojniaków xD
Ma duże poczucie humoru ;]
Qin
Terrorystka, zabawka xD
Fajnie się z nią gada, można z nią pożartować ( bez skojarzeń xD)
Kochana Fiszka ;* ;]
Evi-Lyn
Hmm...
Jest miła, sympatyczna xD
Sama nie wiem za co ją lubię.
KaputDraconis
Za jej troske o moje włosy...^^ Ha! xD Jest powalona...^^ I dobrze xDD
Mateusz Dumbledore
Za genialne teksty, przez które umieram xD
Esey
Za poczucie humoru, świetne teksty, miłe rozmowy^^
inne nie znaczy gorsze, inne znaczy zboczone lesniczowki smiley
Nacia1234
Za to, że zawsze mówi to co myśli, jest ślizgonką, fajnie się z nią gada^^. Lubie ją xDD
Karolcia_potteromaniaczka
Za miłe rozmowy, poczucie humoru... xD ;* Uwielbiam z nią rozmawiać xD
Utilisateur
Utilek^^
Jest miły, można z nim pożartować. ^^
Klaudia@Harry Potter
Fajnie się z nią rozmawia... I... w ogóle jest super xDd

***

By Ania 95 ! xDD Proszę nie umierać...

Abi i Nori były w lesie! W nocy... w domku... A tu: Domek z piernika!

Abi i Norie oblewały Dzień Kobiet na swój sposób... W domku z piernika

-Abi kocha las. Las kocha Abi. A Abi i Norie są w lesie!

Rudy=Gumkopożeracz

Ja: ja pieje....xDD
Ania:
Kogut!
kura
jajko
płód
nowe życie

"Psze pani, psze pani, bo on je gumki"... buhha Znaczy się gumy...

"A skąd ten wytrysk?"

"Util, nie wiem dlaczego ale twoj avek kojarzy mi sie z pedofilem, ktory chce komus to zrobic przez ekran..."

Zgon... zgony... zgoń go, zgoń...
Dobrze, że nie powiedziałam "zgol go, zgol"... buahah

"A Abi bedzie ogladac Norie"

"Ty nie wiesz co to sa gumki?"

"Ty pedofilu, nie jedz tego dywanu!";( Do Teletubisia - królika)

Abi, od dzisiaj nazywasz sie "Gumeczka"
 
Prefix użytkownikaRoksia
Jeśli jest zapisana to wyrzucam a jeśli jest czysta to też wyrzucam.
Daję ci bilet autobusowy.
 
Nacia
Jadę autobusem, skorzystam, dzięki.

Daję ci frytki z makiem.
Life is wasted on the living


i49.tinypic.com/282m7op.jpg
 
bernadetta144
oddaję ci je

Daję ci szczura.
 
Justka
oddaje szwagrowi bo bardzo lubi szczury

daje Ci 3 zyczenia
 
__Cameron__
Jeśli jest zapisana to wyrzucam a jeśli jest czysta to też wyrzucam.

Nie wiem dlaczego, ale jak to przeczytałam to spadłam z krzesła.

Życzenia biorę, jeśli je da się dosłownie 'wziąć'. No i bez szczegółów, bo jak powiem jakie życzenia to się nie spełnią.

Daję Ci podręcznik od biologii.
 
Prefix użytkownikaRoksia
Czemu spadłaś z krzesła po przeczytaniu mojego posta?
Podręcznik chowam do szafki.Mam w niej pełno zeszytów i książek po bracie.
Daję ci...moje głupie,beznadziejne,ciężkie życie które nie ma sensu.
 
Claire
Dziękuję, mam swoje xD

Daję Ci stratocastera. Dla niezorientowanych: Gitara.
I'm burning up a sun just to say goodbye.

i56.tinypic.com/2pqqqn9.gif
 

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum:
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2026 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme by Andrzejster
Copyright © 2006-2015 by Harry-Potter.net.pl
All rights reserved.
Wygenerowano w sekund: 0.17