Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Pracownik departamentu
12.06.2026 18:36
Padł dziś Facebook i nikt nie pamiętał, żeby tu wejść (*)

Pracownik departamentu
07.06.2026 20:58
Moje ma niecałe 12 lat

Pracownik departamentu
07.06.2026 20:56
Czesc

Wielki Mag
07.06.2026 10:25
no i jutro mi stuknie dekada na stronie...

Wielki Mag
07.06.2026 10:24
Sharllottka, technicznym? nikt. bo czy A. jeszcze o tej stronie pamięta... nie wiem. o Krico już nawet nie wspominając xD

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Avatar

Posiada 59643 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Avatar

Posiada 58190 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Avatar

Posiada 47342 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Avatar

Posiada 45365 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Avatar

Posiada 44242 punktów.

6) Prefix użytkownikaA.

Avatar

Posiada 43682 punktów.

7) Prefix użytkownikamonciakund

Avatar

Posiada 43236 punktów.

8) Prefix użytkownikaania919

Avatar

Posiada 39464 punktów.

9) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Avatar

Posiada 36829 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Avatar

Posiada 34220 punktów.

Zobacz temat
Drukuj temat
Życiowe rozkminy
Prefix użytkownikaVestanaros
Czy mieliście kiedyś życiowe rozkminy skąd np. mogło się wziąć jakieś słowo? Albo dlaczego czujecie się sobą (nie wiem jak to wytłumaczyć xD) lub co jest po śmierci?
Ja na przykład zastanawiałam się ostatnio nad słowem brzoskwinia, ale jedyne do czego doszłam to to, że część "brzos" kojarzy mi się z włosem, a "kwinia" ze świnią. :v
Pomyślałam że fajnie byłoby założyć takowy temat na Nasze małe dziwactwa. :D
We live alone.
We die alone.
Everything else is just an illusion.

66.media.tumblr.com/2b45e8cbf8ec6dbdb031842528f06aae/tumblr_nywrweIIxS1s307p6o1_500.gif
 
Prefix użytkownikaulka_black_potter
Chyba każdy z nas czasem spojrzy na butelkę i pomyśli skąd jej nazwa, jednak potem stwierdza, że lepiej z tej butelki nalać sobie wina i pić, przy czym zapomina o sprawie :D
Co po śmierci będzie, no cóż... Każde moje rozmyslania kończą się tym, że wiruje gdzieś pośród gwiazdxD


i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.
i.pinimg.com/originals/02/0b/07/020b0757879bbd8cc21454799bff6f55.gif

Bo liczy się to, co masz w środku.
cdn.junglecreations.com/wp/junglecms/2017/12/Christian-Bale-Resized.jpg

Ale czasami warto założyć maskę.
pa1.narvii.com/6412/37cb60531dd1e8002b7ec87c8da0ba734a67f9f3_hq.gif


"ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB"
"zmiennokanoniczne"
"piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma"
"po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu"

by Cantaris


Ula urzędniczka
Zarejestruje ci chomiczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer
 
Prefix użytkownikaVestanaros
Jeśli chodzi o to, co będzie po śmierci to wg. mnie każda zła osoba (czyli właściwie każda, bo nie ma osoby bez grzechu) trafi do swojego największego koszmaru, ewentualnie reinkarnacja. :v

Przypominam o 3 linijkach!
Sam

Edytowane przez Prefix użytkownikaSam Quest dnia 10.12.2016 22:38
We live alone.
We die alone.
Everything else is just an illusion.

66.media.tumblr.com/2b45e8cbf8ec6dbdb031842528f06aae/tumblr_nywrweIIxS1s307p6o1_500.gif
 
Prefix użytkownikaScarllet
Idealny temat dla mnie jezyk jak mam zajęcia zawodowe to zawsze w głowie formują mi się jakieś dziwne pytania i się nad nimi potem zastanawiam bardzo długo xD
Ostatnio miałam rozkmine o tym jak myśli głuchy xD I jak niewidomy wyobraża sobie kolory...
 
Prefix użytkownikaKeira Karkarow
Czasem mam takie rozkminy, zwłaszcza jeśli powtórzę jakieś słowo kilka razy. Zazwyczaj wtedy się zaczynam zastanawiać, skąd się wzięła jego nazwa.
Pamiętam jak w podstawówce rozkminiałam czemu żelazko nazywa się żelazko, a nie np. Prasowadło. Wiedziałam, że chodziło o materiał, z którego były robione, ale to mi nie przeszkadzało w zastanawianiu się.
Oatatnio oglądałam po raz kolejny serial Dr. House i byl tam ślepy chłopak, który w wyniku leczenia mógł ogłuchnąć i się zastanawiałam jak on by funkcjonoqał i porozumiewał się z innymi.
Pozostając w temacie bycia ślepym lub głuchym, zawsze zastanawiało mnie jak wyglądają sny ślepego i jak myśli głuchy. Ludzie słyszący, kiedy myślą zazwyczaj słyszą swój własny głos, a jak myśli głuchy? Obrazami?
"Someone let the doors open,
Who left me outside?
I'm bent I'm not broken,
Come live in my life.

All the worlds left unspoken
All the pages I write
On my knees and I'm hoping
That someone holds me tonight.
Hold me tonight..."
 
Prefix użytkownikaVestanaros
Pozostając w temacie bycia ślepym lub głuchym, zawsze zastanawiało mnie jak wyglądają sny ślepego i jak myśli głuchy. Ludzie słyszący, kiedy myślą zazwyczaj słyszą swój własny głos, a jak myśli głuchy? Obrazami?


Teraz jak o tym napisałaś, zaczęłam nad tym myśleć i podejrzewam, że głuchy >widzi< w swojej głowie litery, zdania i tym podobne, ale to tylko moje przypuszczenia. Być może osoba głucha od urodzenia tak jak ty napisałaś, "myśli obrazami", a osoba która ogłuchła, załóżmy, w wieku 11lat myśli swoim głosem tak jak my.
Ślepy według mnie może śnić same odgłosy, co właściwie może być nawet straszniejsze niż coponiektóre nasze sny.
We live alone.
We die alone.
Everything else is just an illusion.

66.media.tumblr.com/2b45e8cbf8ec6dbdb031842528f06aae/tumblr_nywrweIIxS1s307p6o1_500.gif
 
Prefix użytkownikaSam Quest
Ja zawsze jak jestem w sklepie mam rozkmine, że 'jest Crunchips jest impreza' no to czy crunchipsy warunkują imprezę? Czy jeśli mam imprezę a nie ma crunchipsow to nadal jest impreza? A może jak jest crunchips to wtedy zaczyna się impreza? A co jeśli mam crunchipsy, a imprezy nie ma?
No i to właśnie jest moje największe życiowe zmartwienie, chociaż jest coś jeszcze.
Taki Mem z Schopenhauerem, że 'najpierw pranie potem siebie', po co wieszać pranie jak chce się powiesić siebie? Kto to potem zdejmie i podkłada? No chyba, że to ciuchy na pogrzeb.
Jak to mówią YODO xD
i.imgur.com/T8lLRQU.png


Ściana uznania i miłości


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_59/d5.png


Daniel Radclffe to mój crush
Nie kłam, że go nie znasz
Harry'ego Pottera zagrał
niektórych nawet nabrał,
że ma oczy koloru zielonego
a tak naprawdę są niebieskiego
"Tak jak Ron" - woła Ulica
dziewczyna pięknego lica.
Potteromaniak z niej na schwał
i nie jest to żaden wał.

Daniel Radcliffe to mój crush
Wiesz dlaczego jeżeli oczy masz
Z zarostem mu do twarzy
O takim Danie każda Samica marzy.


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_59/3_t2_2.jpg

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Czy to słońce, czy to deszcz
W moich myślach on wciąż jest
Myślę o nim nieustannie
Nawet gdy się kąpię w wannie

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Nie wiem jak się to zaczęło
Lecz gdy serce moje drgnęło
Cała byłam zakochana
I tak kocham tego Dana

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Nigdy o nim nie zapomnę
Nawet jeśli spotkam bombę
Jest to miłość jednostronna
Ale źle to nie wygląda

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

wiersz by Elizabeth_



i.gifer.com/5lP2.gif

media1.giphy.com/media/Cw4JIAsQHweeQ/source.gif


Ściana chwały

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-redaktor.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-materialy.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-prorok.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najkom20202.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/admlen20201.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydpro2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/adminlenkrico.jpgwww.harry-potter.net.pl/images/articles/wydanieprorokaroku.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_najzabawniejszy.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/auor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najlepszy_newsman.png
zapodaj.net/images/5e3ae3d9098f9.jpg
 
Prefix użytkownikabatalion_88
Ja bardzo często rozkminiam skąd pochodzi Wielka Stopa. Nie wiem, rozkminę mam takową, że on na pewno nie jest z kosmosu (innej galaktyki)/planety. Według mnie to nie wchodzi w grę. Obcy gatunek nie przetrwałby na naszej ziemi od tak sobie ;p Może to po prostu jakiś typ, odludek, który ma ponad dwa metry wzrostu (tacy niektórzy koszykarze z NBA mają po 2 metry z kawałkiem), no i nie chodzi do fryzjera i się nie goli. Coś a la pustelnik czy co. Albo nieodkryty gatunek zwierzęcia ;p Rozmkminiam, że to hybryda ; połączenie niedźwiedzia grizli z jakąś panterą czy co... A może jakiś jaskiniowiec przespał tysiące lat, i nagle się obudził?
i67.tinypic.com/2rdhw1i.png



m.popkey.co/ce2f16/X1Oxe_f-maxage-0_s-200x150.gifm.popkey.co/f3c2c0/YAAKy_f-maxage-0_s-200x150.gif
 
Prefix użytkownikaSam Quest
Muszę się z Wami podzielić moją dzisiejszą rozkminą, która mnie nurtuje od dwóch godzin. Jeszcze tego nie rozgryzłam do końca, ale mam jakąś tam niby teorię.

Bo mówi się, że ktoś ma "przekichane" no i mnie zastanawia dlaczego nie mówimy: "ale masz przekaszlane" albo "przebekane", dlaczego akurat od kichania się to wzięło? Czy to dlatego, że kichanie męczy? w sumie uciążliwy kaszel też może męczyć. Googlr mi w tym nie pomogły, a nurtuje mnie to strasznie. Dlaczego kichanie utożsamiamy z jakimś takim bagnem? jakieś pomysły?
i.imgur.com/T8lLRQU.png


Ściana uznania i miłości


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_59/d5.png


Daniel Radclffe to mój crush
Nie kłam, że go nie znasz
Harry'ego Pottera zagrał
niektórych nawet nabrał,
że ma oczy koloru zielonego
a tak naprawdę są niebieskiego
"Tak jak Ron" - woła Ulica
dziewczyna pięknego lica.
Potteromaniak z niej na schwał
i nie jest to żaden wał.

Daniel Radcliffe to mój crush
Wiesz dlaczego jeżeli oczy masz
Z zarostem mu do twarzy
O takim Danie każda Samica marzy.


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_59/3_t2_2.jpg

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Czy to słońce, czy to deszcz
W moich myślach on wciąż jest
Myślę o nim nieustannie
Nawet gdy się kąpię w wannie

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Nie wiem jak się to zaczęło
Lecz gdy serce moje drgnęło
Cała byłam zakochana
I tak kocham tego Dana

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Nigdy o nim nie zapomnę
Nawet jeśli spotkam bombę
Jest to miłość jednostronna
Ale źle to nie wygląda

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

wiersz by Elizabeth_



i.gifer.com/5lP2.gif

media1.giphy.com/media/Cw4JIAsQHweeQ/source.gif


Ściana chwały

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-redaktor.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-materialy.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-prorok.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najkom20202.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/admlen20201.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydpro2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/adminlenkrico.jpgwww.harry-potter.net.pl/images/articles/wydanieprorokaroku.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_najzabawniejszy.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/auor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najlepszy_newsman.png
zapodaj.net/images/5e3ae3d9098f9.jpg
 

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum:
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2026 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme by Andrzejster
Copyright © 2006-2015 by Harry-Potter.net.pl
All rights reserved.
Wygenerowano w sekund: 0.16