Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Pracownik departamentu
12.06.2026 18:36
Padł dziś Facebook i nikt nie pamiętał, żeby tu wejść (*)

Pracownik departamentu
07.06.2026 20:58
Moje ma niecałe 12 lat

Pracownik departamentu
07.06.2026 20:56
Czesc

Wielki Mag
07.06.2026 10:25
no i jutro mi stuknie dekada na stronie...

Wielki Mag
07.06.2026 10:24
Sharllottka, technicznym? nikt. bo czy A. jeszcze o tej stronie pamięta... nie wiem. o Krico już nawet nie wspominając xD

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Avatar

Posiada 59643 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Avatar

Posiada 58190 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Avatar

Posiada 47342 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Avatar

Posiada 45365 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Avatar

Posiada 44242 punktów.

6) Prefix użytkownikaA.

Avatar

Posiada 43682 punktów.

7) Prefix użytkownikamonciakund

Avatar

Posiada 43236 punktów.

8) Prefix użytkownikaania919

Avatar

Posiada 39464 punktów.

9) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Avatar

Posiada 36829 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Avatar

Posiada 34220 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
'Dorosłe' marzenia
Prefix użytkownikabeciaptterhead
Co chcielibyście robić w przyszłości? Jeśli jesteście pełnoletni i już macie pracę, jakie były wasze marzenia odnośnie zawodu?

Ja chciałabym otworzyć największą księgarnię w Polsce, założyć wydawnicwo, zostać tłumaczem i recenzentką książek.
Takie tam marzenia nie do spełnienia.
A Wy w jakim zawodzie chcecie/chcieliście pracować?

Wiceprezes oraz zastępca rzecznika prasowego ANTYmafi HPneta
"Dziewczynka z zapałkami"


W Hogwarcie
Betty Lorance
Różdżka 11 cali, cis i pióro feniksa


Najlepsza piosenki ever xD
https://www.youtube.com/watch?v=EIpDlqRWFQI
https://www.youtube.com/watch?v=D9Mv6gXqADM

Jak można tak niszczyć książkę!? xD
img.zszywka.pl/0/0543/thb_3233/oo-kocham-lt3-lt3-lt3.jpg


Mój chłopak ma być
*Odważny jak Harry
*Sexowny jak Draco
*Wytrwały jak Ron
*Zabawny jak Fred i George
*Mądry jak Remus
*Miły jak Neville
*Z nosem jak każdy (oprócz Voldemorta)


A Ty się pytasz czemu jestem wolna.



img.zszywka.pl/0/0541/w_6334/cytaty.png



zapodaj.net/images/405f15f85fc1c.png

Czarne oczy, czarna dusza
Czarne włosy i nos kruczy
Zostań fanem Severusa!
A on mikstur cię nauczy

Jeśli lubisz profesora
Albo kochasz tak jak my!
To jest bardzo dobra pora
By ziściły się Twe sny

Elitarny Fan Club Snape'a
Dołącz do nas, czaruj z nami!
Elitarny Fan Club Snape'a
On jest Mistrzem nad Mistrzami!

Zamyślony, tajemniczy
On jest Always&Forever
Z każdym wrogiem się policzy!
Ave! Ave! Boski Sever!

Śmierciożerca ukochany!
Tłustowłosy idol nasz!
Profesorze! Pamiętamy!
Twoją tajemniczą twarz.


Elitarny Fan Club Snape'a
Dołącz do nas, czaruj z nami!
Elitarny Fan Club Snape'a
On jest Mistrzem nad Mistrzami
 
Prefix użytkownikaSam Quest
Nie wiem, niby powinnam wiedzieć, ale nie wiem. Kiedyś chciałam zostać księdzem, nie wyszło. Chciałam być nauczycielem, rozmyśliłam się, chciałam być finansistką, to Nie dla mnie.
Nie wiem kim chce być jak dorosne. Serio.
Nigdy nie miałam marzeń odnośnie pracy.
Wolę marzyć o zwiedzaniu Nowego Jorku, o ponownym odwiedzeniu Balcerony o przejechaniu Polski wzdłuż i wszerz, o tym by nie dożyć 70 urodzin bo nie chce wiedzieć jak ten świat będzie wyglądał za 48 lat.
Wolę marzyć o tym, że kiedyś znajdę coś co sprawi, że będę szczęśliwa, albo chociaż w jakiś sposób spełniona, że nie zgorzknieje na starość i nie będę taka zrzędliwa jak Anton.
Więc nie mam marzeń odnośnie pracy, ale warto marzyć! Polecam Sam Quest :D

Edit., mam nadzieję, że Tobie się uda i jak już otworzysz księgarnie daj znać. Kupię coś xD
i.imgur.com/T8lLRQU.png


Ściana uznania i miłości


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_59/d5.png


Daniel Radclffe to mój crush
Nie kłam, że go nie znasz
Harry'ego Pottera zagrał
niektórych nawet nabrał,
że ma oczy koloru zielonego
a tak naprawdę są niebieskiego
"Tak jak Ron" - woła Ulica
dziewczyna pięknego lica.
Potteromaniak z niej na schwał
i nie jest to żaden wał.

Daniel Radcliffe to mój crush
Wiesz dlaczego jeżeli oczy masz
Z zarostem mu do twarzy
O takim Danie każda Samica marzy.


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_59/3_t2_2.jpg

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Czy to słońce, czy to deszcz
W moich myślach on wciąż jest
Myślę o nim nieustannie
Nawet gdy się kąpię w wannie

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Nie wiem jak się to zaczęło
Lecz gdy serce moje drgnęło
Cała byłam zakochana
I tak kocham tego Dana

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Nigdy o nim nie zapomnę
Nawet jeśli spotkam bombę
Jest to miłość jednostronna
Ale źle to nie wygląda

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

wiersz by Elizabeth_



i.gifer.com/5lP2.gif

media1.giphy.com/media/Cw4JIAsQHweeQ/source.gif


Ściana chwały

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-redaktor.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-materialy.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-prorok.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najkom20202.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/admlen20201.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydpro2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/adminlenkrico.jpgwww.harry-potter.net.pl/images/articles/wydanieprorokaroku.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_najzabawniejszy.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/auor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najlepszy_newsman.png
zapodaj.net/images/5e3ae3d9098f9.jpg
 
Prefix użytkownikaShanti Black
Ja chciałam być nauczycielem polskiego, niestety, albo i stety z tego pomysłu zrezygnowałam, gdy przyszło mi popilnować przez godzinę rozwydrzonych dzieci.
Później miałam fazę na sport i chciałam być piłkarką, ale z moim szczęściem do kontuzji i dużą tuszą, przez którą miałabym problemy w szkole sportowej, zrezygnowałam.
Faza na sport nie przeszła, więc stwierdziłam, że chcę być dziennikarzem sportowym, a potem, że komentatorem, nawet poszłam na profil dziennikarski do liceum. Niestety, to również nie wyszło, wylądowałam na biolchemie i zaczęłam się zastanawiać, co można po tym robić.
Moja mama jest pielęgniarką, i dużo osób pytało, czy nie chcę iść w jej ślady, ale kategorycznie odmawiałam. I w końcu chyba wymyśliłam.
Studiuję fizjoterapię, jestem właśnie po pierwszym dniu praktyk i stwierdzam, że to to chcę robić Wrozka
www.harry-potter.net.pl/images/articles/shantiwielkawojanff.jpg


www.harry-potter.net.pl/images/articles/shanti.png


W Hogwarcie Cynthia Lynwood. Nikt ważny, ale lubi przypały, prefekt Hogwartu.
Na stronie:
- prefekt Gryffindoru (14 edycja; 27.07.2015 - 11.11.2015)
- przewodnicząca Karczmy pod Parchatym Trollem (31.08.2015 - 21.11.2015)
- Redaktor Naczelna Proroka Niecodziennego (Wydanie 4 - Halloween), (Wydanie 5 - Nowy Rok, (Wydanie 15 Walentynki), (Wydanie 16 (Huncwoci))
- Prefekt Hogwartu (27.08.2017-)


www.harry-potter.net.pl/images/articles/shant.jpg


Bo mogę Cwaniak
i.imgur.com/N9bzzWn.png

Sim Shanti w wykonaniu EmilyWright Love
i.imgur.com/MbrWM9r.jpg


Magiczna siódemka
i.imgur.com/GRVPG1y.png

Magiczna siódemka part II
i.imgur.com/M0pcH5X.png


Ciekawa liczba punkcików
i.imgur.com/p9aV7MW.pngi.imgur.com/JTHiWfJ.png
 
Prefix użytkownikablad logiczny
Na pewnym bardzo wczesnym etapie mojego życia zatraciłem marzenia o konkretnym zawodzie. Doskonale zdaję sobie sprawę co potrafię, lub czego jestem, w stanie szybko się nauczyć i o to, w życiu mi zawsze chodziło. Lubię stabilną, uporządkowaną, spokojną pracę, do której mogę podejść metodycznie i z gruntownym przygotowaniem. Czasami jednak lubię wyzwania i wszelkie nietypowe przypadki napraw. Właściwie to mam predyspozycje do bycia farmaceutą, ale, w mojej rodzinie rodzinie chyba już ich wystarczy.
Niestety nadal wykonuje też jeden zawód którego z całego serca nienawidziłem i nadal nie lubię, ale niestety wszyscy uważają, że jestem do niego stworzony :D. To miała być praca na rok, góra dwa. Tak to jest z tymi marzeniami.
Błąd mam zawsze przed sobą.
Wszelkie błędy, gramatyczne, stylistyczne, ortograficzne, interpunkcyjne, to moi kuzyni.
Nie lubię kuzynów.
Uważam, że należy wypędzić błendy z pustymi do puszczy.
 
Prefix użytkownikaKHZP
Ujmę to jak najkrócej.
Chciałem być piratem. Potem astronautą i naukowcem w jednym. Potem tak bardziej twardo medycyna. A obecnie jestem w kropce. Wiem , że nie chce juz być lekarzem bo zbyt wiele osób podcheycilo ten luźny temat i zacząłem się z tym źle czuć. Obecnie zastanawiam się nad zawodem architekta, ale tak, abym mógł prowadzić kanał gameingowy na YT. Nie wiem co z tego będzie, ale postaram się spełniać marzenia i jakoś utrzymać. Obecnie będę szedł do trzeciej klasy gimnazjum i uważam, że mam mało czasu, ale to ważna decyzja, wiec jeszcze się będę zastanawiał. Na pewno nie porzuce ''pracy-życia'' na HPnecie. ;)
Pozdro, Puchon KHZP
Pozdro, Puchon KHZP


/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Dawno mnie tu nie było. Trochę śmiesznie.
/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

i58.tinypic.com/30tq9n8.jpg





i61.tinypic.com/531hle.jpg



Ja i HPnet: od 14.06.2013 10:41 - na zawsze!


i66.tinypic.com/fymvk1.jpg


Olśniewający swym uśmiechem KHZP

i64.tinypic.com/xgktat.png


Love Dziękuję! Love



Moje arcydzieła:

FF:
1. Na plaży.
2. Cukierki.
3. Wróżba z przeszłości

Artystycznie:
1. Borsuk - wyszywanka.












*************************************************************


NAJMROCZNIEJSZY OBSZAR MOJEGO PODPISU



i63.tinypic.com/2ia8lmv.png


<p align="justify"> </p>


*************************************************************
 
Prefix użytkownikaulka_black_potter
Kuźwa, ja to bym chciała być Simem, ale sama bym sobą kierowała i innymi też. I założyłbym ogród i rozpalała wielki ogniska. Robiłabym też imprezy w piwnicach a jakby mnie ktoś wkurzał to pyk i nie ma drabinki.

Puchonka ulka_black_potter


i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.
i.pinimg.com/originals/02/0b/07/020b0757879bbd8cc21454799bff6f55.gif

Bo liczy się to, co masz w środku.
cdn.junglecreations.com/wp/junglecms/2017/12/Christian-Bale-Resized.jpg

Ale czasami warto założyć maskę.
pa1.narvii.com/6412/37cb60531dd1e8002b7ec87c8da0ba734a67f9f3_hq.gif


"ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB"
"zmiennokanoniczne"
"piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma"
"po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu"

by Cantaris


Ula urzędniczka
Zarejestruje ci chomiczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer
 
Prefix użytkownikaSam Quest
Kuźwa, ja to bym chciała być Simem, ale sama bym sobą kierowała i innymi też. I założyłbym ogród i rozpalała wielki ogniska. Robiłabym też imprezy w piwnicach a jakby mnie ktoś wkurzał to pyk i nie ma drabinki.

Puchonka ulka_black_potter


<3 możnaby powiedzieć, że leże i kwicze, ale za bardzo mi się to z batalionem i ustawką kojarzy xD
Ale tak idąc tym tropem bylabys sterowana przez kogoś innego. Ale warto marzyć Tak
i.imgur.com/T8lLRQU.png


Ściana uznania i miłości


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_59/d5.png


Daniel Radclffe to mój crush
Nie kłam, że go nie znasz
Harry'ego Pottera zagrał
niektórych nawet nabrał,
że ma oczy koloru zielonego
a tak naprawdę są niebieskiego
"Tak jak Ron" - woła Ulica
dziewczyna pięknego lica.
Potteromaniak z niej na schwał
i nie jest to żaden wał.

Daniel Radcliffe to mój crush
Wiesz dlaczego jeżeli oczy masz
Z zarostem mu do twarzy
O takim Danie każda Samica marzy.


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_59/3_t2_2.jpg

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Czy to słońce, czy to deszcz
W moich myślach on wciąż jest
Myślę o nim nieustannie
Nawet gdy się kąpię w wannie

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Nie wiem jak się to zaczęło
Lecz gdy serce moje drgnęło
Cała byłam zakochana
I tak kocham tego Dana

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Nigdy o nim nie zapomnę
Nawet jeśli spotkam bombę
Jest to miłość jednostronna
Ale źle to nie wygląda

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

wiersz by Elizabeth_



i.gifer.com/5lP2.gif

media1.giphy.com/media/Cw4JIAsQHweeQ/source.gif


Ściana chwały

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-redaktor.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-materialy.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-prorok.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najkom20202.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/admlen20201.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydpro2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/adminlenkrico.jpgwww.harry-potter.net.pl/images/articles/wydanieprorokaroku.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_najzabawniejszy.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/auor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najlepszy_newsman.png
zapodaj.net/images/5e3ae3d9098f9.jpg
 
Prefix użytkownikaMonicMalfoyWeasley
Zawsze chciałam zostać architektem <3 Pamiętam jak miałam 7 lat i wszystkie moje koleżanki grały w ubieranki i we fryzjerów, a ja wchodziłam na paint'a i projektowałam najróżniejsze budowle :D Zostało mi to do dziś i mam nadzieje, że dostane się na studia architektoniczne i będę projektować najlepsze budynki na świecie i że kiedyś ulicą będe szła z wnukami i im powiem "a to zaprojektowała wasza babcia, super co nie?" a oni "taaak" :D Takie zwyczajnie marzenie xD
W Ravenclawie tylko ci
Których umysł pięknem lśni.



"Prawda to cudowna i straszliwa rzecz, więc trzeba się z nią obchodzić ostrożnie." ~ Albus Dumbledore


"Czasem trzeba być w życiu ofiarą, żeby kiedyś stać się zwycięzcą." ~ Autor Nieznany


"Telewizja to tylko zastępcza rozrywka dla mózgu, kto nie czyta, ten właściwie nie potrzebuje już głowy, nie mówiąc oczywiście o wyobraźni i fantazji"

Billie Joe
 

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum:
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2026 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme by Andrzejster
Copyright © 2006-2015 by Harry-Potter.net.pl
All rights reserved.
Wygenerowano w sekund: 0.22