Logowanie
Facebook
Shoutbox
Współpraca
Najaktywniejsi
1)
Alette
2)
fuerte
3)
Katherine_Pierce
4)
Sam Quest
5)
Shanti Black
6)
A.
7)
monciakund
8)
ania919
9)
ulka_black_potter
10)
Klaudia Lind
Losowe zdjęcie
Zobacz temat
|
'Dorosłe' marzenia
|
|
beciaptterhead |
Dodany dnia 01.07.2016 18:48
|
![]() Ostrzeżenia: 1 Pochwały: 1 Postów: 62 Dom: HufflepuffPunkty: 498 Ranga: Ulubieniec nauczycieli Data rejestracji: 16.10.15 |
Co chcielibyście robić w przyszłości? Jeśli jesteście pełnoletni i już macie pracę, jakie były wasze marzenia odnośnie zawodu? Ja chciałabym otworzyć największą księgarnię w Polsce, założyć wydawnicwo, zostać tłumaczem i recenzentką książek. Takie tam marzenia nie do spełnienia. A Wy w jakim zawodzie chcecie/chcieliście pracować? Wiceprezes oraz zastępca rzecznika prasowego ANTYmafi HPneta
"Dziewczynka z zapałkami" W Hogwarcie Betty Lorance Różdżka 11 cali, cis i pióro feniksa Najlepsza piosenki ever ![]() https://www.youtube.com/watch?v=EIpDlqRWFQI https://www.youtube.com/watch?v=D9Mv6gXqADM Jak można tak niszczyć książkę!? ![]() ![]() Mój chłopak ma być *Odważny jak Harry *Sexowny jak Draco *Wytrwały jak Ron *Zabawny jak Fred i George *Mądry jak Remus *Miły jak Neville *Z nosem jak każdy (oprócz Voldemorta) A Ty się pytasz czemu jestem wolna. ![]() ![]() Czarne oczy, czarna dusza Czarne włosy i nos kruczy Zostań fanem Severusa! A on mikstur cię nauczy Jeśli lubisz profesora Albo kochasz tak jak my! To jest bardzo dobra pora By ziściły się Twe sny Elitarny Fan Club Snape'a Dołącz do nas, czaruj z nami! Elitarny Fan Club Snape'a On jest Mistrzem nad Mistrzami! Zamyślony, tajemniczy On jest Always&Forever Z każdym wrogiem się policzy! Ave! Ave! Boski Sever! Śmierciożerca ukochany! Tłustowłosy idol nasz! Profesorze! Pamiętamy! Twoją tajemniczą twarz. Elitarny Fan Club Snape'a Dołącz do nas, czaruj z nami! Elitarny Fan Club Snape'a On jest Mistrzem nad Mistrzami |
|
|
|
Sam Quest |
Dodany dnia 01.07.2016 19:18
|
![]() Pochwały: 35 Postów: 3698 Dom: RavenclawPunkty: 45365 Ranga: Specjalista ds. sprzedaży Data rejestracji: 09.04.15 |
Nie wiem, niby powinnam wiedzieć, ale nie wiem. Kiedyś chciałam zostać księdzem, nie wyszło. Chciałam być nauczycielem, rozmyśliłam się, chciałam być finansistką, to Nie dla mnie. Nie wiem kim chce być jak dorosne. Serio. Nigdy nie miałam marzeń odnośnie pracy. Wolę marzyć o zwiedzaniu Nowego Jorku, o ponownym odwiedzeniu Balcerony o przejechaniu Polski wzdłuż i wszerz, o tym by nie dożyć 70 urodzin bo nie chce wiedzieć jak ten świat będzie wyglądał za 48 lat. Wolę marzyć o tym, że kiedyś znajdę coś co sprawi, że będę szczęśliwa, albo chociaż w jakiś sposób spełniona, że nie zgorzknieje na starość i nie będę taka zrzędliwa jak Anton. Więc nie mam marzeń odnośnie pracy, ale warto marzyć! Polecam Sam Quest ![]() Edit., mam nadzieję, że Tobie się uda i jak już otworzysz księgarnie daj znać. Kupię coś ![]() Ściana uznania i miłości ![]() Daniel Radclffe to mój crush Nie kłam, że go nie znasz Harry'ego Pottera zagrał niektórych nawet nabrał, że ma oczy koloru zielonego a tak naprawdę są niebieskiego "Tak jak Ron" - woła Ulica dziewczyna pięknego lica. Potteromaniak z niej na schwał i nie jest to żaden wał. Daniel Radcliffe to mój crush Wiesz dlaczego jeżeli oczy masz Z zarostem mu do twarzy O takim Danie każda Samica marzy. ![]() Oj nana, oj nana Bardzo kocham Dana Czy to słońce, czy to deszcz W moich myślach on wciąż jest Myślę o nim nieustannie Nawet gdy się kąpię w wannie Oj nana, oj nana Bardzo kocham Dana Nie wiem jak się to zaczęło Lecz gdy serce moje drgnęło Cała byłam zakochana I tak kocham tego Dana Oj nana, oj nana Bardzo kocham Dana Nigdy o nim nie zapomnę Nawet jeśli spotkam bombę Jest to miłość jednostronna Ale źle to nie wygląda Oj nana, oj nana Bardzo kocham Dana wiersz by Elizabeth_ ![]() ![]() Ściana chwały ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Shanti Black |
Dodany dnia 01.07.2016 19:36
|
![]() Pochwały: 29 Postów: 3240 Dom: GryffindorPunkty: 44242 Ranga: Do szopy hipogryfy, do szopy wszyscy wraz! Data rejestracji: 20.07.14 |
Ja chciałam być nauczycielem polskiego, niestety, albo i stety z tego pomysłu zrezygnowałam, gdy przyszło mi popilnować przez godzinę rozwydrzonych dzieci. Później miałam fazę na sport i chciałam być piłkarką, ale z moim szczęściem do kontuzji i dużą tuszą, przez którą miałabym problemy w szkole sportowej, zrezygnowałam. Faza na sport nie przeszła, więc stwierdziłam, że chcę być dziennikarzem sportowym, a potem, że komentatorem, nawet poszłam na profil dziennikarski do liceum. Niestety, to również nie wyszło, wylądowałam na biolchemie i zaczęłam się zastanawiać, co można po tym robić. Moja mama jest pielęgniarką, i dużo osób pytało, czy nie chcę iść w jej ślady, ale kategorycznie odmawiałam. I w końcu chyba wymyśliłam. Studiuję fizjoterapię, jestem właśnie po pierwszym dniu praktyk i stwierdzam, że to to chcę robić ![]() ![]() W Hogwarcie Cynthia Lynwood. Nikt ważny, ale lubi przypały, prefekt Hogwartu. Na stronie: - prefekt Gryffindoru (14 edycja; 27.07.2015 - 11.11.2015) - przewodnicząca Karczmy pod Parchatym Trollem (31.08.2015 - 21.11.2015) - Redaktor Naczelna Proroka Niecodziennego (Wydanie 4 - Halloween), (Wydanie 5 - Nowy Rok, (Wydanie 15 Walentynki), (Wydanie 16 (Huncwoci)) - Prefekt Hogwartu (27.08.2017-) ![]() Bo mogę ![]() ![]() Sim Shanti w wykonaniu EmilyWright ![]() ![]() Magiczna siódemka ![]() Magiczna siódemka part II ![]() Ciekawa liczba punkcików ![]() ![]() |
|
|
|
blad logiczny |
Dodany dnia 01.07.2016 20:02
|
![]() Pochwały: 3 Postów: 525 Dom: RavenclawPunkty: 10701 Ranga: Do szopy hipogryfy, do szopy wszyscy wraz! Data rejestracji: 13.12.14 |
Na pewnym bardzo wczesnym etapie mojego życia zatraciłem marzenia o konkretnym zawodzie. Doskonale zdaję sobie sprawę co potrafię, lub czego jestem, w stanie szybko się nauczyć i o to, w życiu mi zawsze chodziło. Lubię stabilną, uporządkowaną, spokojną pracę, do której mogę podejść metodycznie i z gruntownym przygotowaniem. Czasami jednak lubię wyzwania i wszelkie nietypowe przypadki napraw. Właściwie to mam predyspozycje do bycia farmaceutą, ale, w mojej rodzinie rodzinie chyba już ich wystarczy. Niestety nadal wykonuje też jeden zawód którego z całego serca nienawidziłem i nadal nie lubię, ale niestety wszyscy uważają, że jestem do niego stworzony . To miała być praca na rok, góra dwa. Tak to jest z tymi marzeniami. Błąd mam zawsze przed sobą.
Wszelkie błędy, gramatyczne, stylistyczne, ortograficzne, interpunkcyjne, to moi kuzyni. Nie lubię kuzynów. Uważam, że należy wypędzić błendy z pustymi do puszczy. |
|
|
|
KHZP |
Dodany dnia 01.07.2016 20:55
|
![]() Pochwały: 4 Postów: 400 Dom: HufflepuffPunkty: 4582 Ranga: Świetny czarodziej Data rejestracji: 14.06.13 |
Ujmę to jak najkrócej. Chciałem być piratem. Potem astronautą i naukowcem w jednym. Potem tak bardziej twardo medycyna. A obecnie jestem w kropce. Wiem , że nie chce juz być lekarzem bo zbyt wiele osób podcheycilo ten luźny temat i zacząłem się z tym źle czuć. Obecnie zastanawiam się nad zawodem architekta, ale tak, abym mógł prowadzić kanał gameingowy na YT. Nie wiem co z tego będzie, ale postaram się spełniać marzenia i jakoś utrzymać. Obecnie będę szedł do trzeciej klasy gimnazjum i uważam, że mam mało czasu, ale to ważna decyzja, wiec jeszcze się będę zastanawiał. Na pewno nie porzuce ''pracy-życia'' na HPnecie. Pozdro, Puchon KHZP Pozdro, Puchon KHZP /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\ Dawno mnie tu nie było. Trochę śmiesznie. /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\ ![]() ![]() Ja i HPnet: od 14.06.2013 10:41 - na zawsze! ![]() Olśniewający swym uśmiechem KHZP ![]() Dziękuję! ![]() Moje arcydzieła: FF: 1. Na plaży. 2. Cukierki. 3. Wróżba z przeszłości Artystycznie: 1. Borsuk - wyszywanka. ************************************************************* NAJMROCZNIEJSZY OBSZAR MOJEGO PODPISU ![]() <p align="justify"> </p> ************************************************************* |
|
|
|
ulka_black_potter |
Dodany dnia 01.07.2016 21:02
|
![]() Pochwały: 39 Postów: 3422 Dom: HufflepuffPunkty: 36829 Ranga: Harrych świąt! Data rejestracji: 14.05.09 |
Kuźwa, ja to bym chciała być Simem, ale sama bym sobą kierowała i innymi też. I założyłbym ogród i rozpalała wielki ogniska. Robiłabym też imprezy w piwnicach a jakby mnie ktoś wkurzał to pyk i nie ma drabinki. Puchonka ulka_black_potter ![]() Christian. ![]() Bo liczy się to, co masz w środku. ![]() Ale czasami warto założyć maskę. ![]() "ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB" "zmiennokanoniczne" "piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma" "po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu" by Cantaris Ula urzędniczka Zarejestruje ci chomiczka Da mu zielona kartę I marchewki starte <muza> by fuer |
|
|
|
Sam Quest |
Dodany dnia 01.07.2016 21:06
|
![]() Pochwały: 35 Postów: 3698 Dom: RavenclawPunkty: 45365 Ranga: Specjalista ds. sprzedaży Data rejestracji: 09.04.15 |
Kuźwa, ja to bym chciała być Simem, ale sama bym sobą kierowała i innymi też. I założyłbym ogród i rozpalała wielki ogniska. Robiłabym też imprezy w piwnicach a jakby mnie ktoś wkurzał to pyk i nie ma drabinki. Puchonka ulka_black_potter <3 możnaby powiedzieć, że leże i kwicze, ale za bardzo mi się to z batalionem i ustawką kojarzy Ale tak idąc tym tropem bylabys sterowana przez kogoś innego. Ale warto marzyć ![]() Ściana uznania i miłości ![]() Daniel Radclffe to mój crush Nie kłam, że go nie znasz Harry'ego Pottera zagrał niektórych nawet nabrał, że ma oczy koloru zielonego a tak naprawdę są niebieskiego "Tak jak Ron" - woła Ulica dziewczyna pięknego lica. Potteromaniak z niej na schwał i nie jest to żaden wał. Daniel Radcliffe to mój crush Wiesz dlaczego jeżeli oczy masz Z zarostem mu do twarzy O takim Danie każda Samica marzy. ![]() Oj nana, oj nana Bardzo kocham Dana Czy to słońce, czy to deszcz W moich myślach on wciąż jest Myślę o nim nieustannie Nawet gdy się kąpię w wannie Oj nana, oj nana Bardzo kocham Dana Nie wiem jak się to zaczęło Lecz gdy serce moje drgnęło Cała byłam zakochana I tak kocham tego Dana Oj nana, oj nana Bardzo kocham Dana Nigdy o nim nie zapomnę Nawet jeśli spotkam bombę Jest to miłość jednostronna Ale źle to nie wygląda Oj nana, oj nana Bardzo kocham Dana wiersz by Elizabeth_ ![]() ![]() Ściana chwały ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
MonicMalfoyWeasley |
Dodany dnia 04.07.2016 18:31
|
![]() Postów: 51 Dom: RavenclawPunkty: 204 Ranga: Mol książkowy Data rejestracji: 29.09.15 |
Zawsze chciałam zostać architektem <3 Pamiętam jak miałam 7 lat i wszystkie moje koleżanki grały w ubieranki i we fryzjerów, a ja wchodziłam na paint'a i projektowałam najróżniejsze budowle Zostało mi to do dziś i mam nadzieje, że dostane się na studia architektoniczne i będę projektować najlepsze budynki na świecie i że kiedyś ulicą będe szła z wnukami i im powiem "a to zaprojektowała wasza babcia, super co nie?" a oni "taaak" Takie zwyczajnie marzenie W Ravenclawie tylko ci Których umysł pięknem lśni. "Prawda to cudowna i straszliwa rzecz, więc trzeba się z nią obchodzić ostrożnie." ~ Albus Dumbledore "Czasem trzeba być w życiu ofiarą, żeby kiedyś stać się zwycięzcą." ~ Autor Nieznany "Telewizja to tylko zastępcza rozrywka dla mózgu, kto nie czyta, ten właściwie nie potrzebuje już głowy, nie mówiąc oczywiście o wyobraźni i fantazji" Billie Joe |
|
|
|
| Podziel się z innymi: |
|
| Przejdź do forum: |


Krnabrny




Hufflepuff



Ravenclaw

















Gryffindor





















