Ostatnie
Artyku³y Fan Fiction

Magiczne puzzle HP

Kategoria: Inne
Autor: Smierciojadek

Wspó³praca z Tactic Games
>> Czytaj Wiêcej

Prorok Niecodzienny ...

Kategoria: Prorok Niecodzienny
Autor: Prefix u¿ytkownikaProrok Niecodzienny

Wydanie stworzyli: Nieoryginalna, Klaudia Lind, Anastazja Schubert, Takoizu, CoSieDzieje, Syriusz32.
>> Czytaj Wiêcej

The House of Gaunt

Kategoria: Recenzje filmów
Autor: Anastazja Schubert

Jak wygl±da³o ¿ycie Gauntów? Powsta³ film, który Wam to poka¿e.
>> Czytaj Wiêcej

HPnet istnieje napra...

Kategoria: HPnet
Autor: Anastazja Schubert

W sierpniu HPnetowicze mieli okazjê spotkaæ siê w Krakowie. Jak by³o?
>> Czytaj Wiêcej

Prorok Niecodzienny ...

Kategoria: Prorok Niecodzienny
Autor: Syriusz32

Wydanie stworzyli: Klaudia Lind, louise60, Zireael, Aneta02, Anastazja Schubert, Lilyatte, Syrius...
>> Czytaj Wiêcej

Prorok Niecodzienny ...

Kategoria: Prorok Niecodzienny
Autor: Prefix u¿ytkownikaProrok Niecodzienny

Wydanie stworzyli: Klaudia Lind, Hanix082, Sam Quest, louise60, PaulaSmith, CoSieDzieje, Syriusz32.
>> Czytaj Wiêcej

Historia pod skór±...

Kategoria: Wywiady
Autor: Anastazja Schubert

Ka¿dy tatua¿ niesie ze sob± jak±¶ historiê. Jakie nios± te fanowskie, zwi±zane z m³odym ...
>> Czytaj Wiêcej

>> Wiêcej artyku³ów! <<

[NZ]Rozdzia³ 10 cz...

Tytu³: Rozdzia³ 10 cz.2 - Wizyta u Hagrida
Seria: Hermiona Granger i Powrót do Hogwartu
Gatunek: Przygodowe
Autor: Prefix u¿ytkownikaNicram_93

Hermiona nie mo¿e zapomnieæ o dziwnym zachowaniu profesora Hughesa. Pe³na z³ych przeczuæ dec...
>> Czytaj Wiêcej

[NZ]Rozdzia³ 10 cz...

Tytu³: Rozdzia³ 10 cz.1 - Wizyta u Hagrida
Seria: Hermiona Granger i Powrót do Hogwartu
Gatunek: Przygodowe
Autor: Prefix u¿ytkownikaNicram_93

Hermiona nie mo¿e zapomnieæ o dziwnym zachowaniu profesora Hughesa. Pe³na z³ych przeczuæ dec...
>> Czytaj Wiêcej

[NZ]Rozdzia³ 9 cz....

Tytu³: Rozdzia³ 9 cz.2 - Nocna przechadzka
Seria: Hermiona Granger i Powrót do Hogwartu
Gatunek: Przygodowe
Autor: Prefix u¿ytkownikaNicram_93

Rok szkolny nabiera rozpêdu, a Hermiona staje przed zadaniem patrolowania korytarzy kolejnej noc...
>> Czytaj Wiêcej

Remus Lupin

Tytu³: Remus Lupin
Gatunek: Poezja
Autor: Kasia Koziorowska

Cykl wierszy po¶wiêcony Remusowi. :)
>> Czytaj Wiêcej

[NZ]Rozdzia³ 9 cz....

Tytu³: Rozdzia³ 9 cz.1 - Nocna przechadzka
Seria: Hermiona Granger i Powrót do Hogwartu
Gatunek: Przygodowe
Autor: Prefix u¿ytkownikaNicram_93

Rok szkolny nabiera rozpêdu, a Hermiona staje przed zadaniem patrolowania korytarzy kolejnej noc...
>> Czytaj Wiêcej

[NZ]Rozdzia³ 8 cz....

Tytu³: Rozdzia³ 8 cz.2 - Nowi nauczyciele
Seria: Hermiona Granger i Powrót do Hogwartu
Gatunek: Przygodowe
Autor: Prefix u¿ytkownikaNicram_93

W Hogwarcie rozpoczyna siê nowy rok szkolny. Hermiona wraz z przyjació³kami ma pierwsze zajêc...
>> Czytaj Wiêcej

[NZ]Rozdzia³ 8 cz....

Tytu³: Rozdzia³ 8 cz.1 - Nowi nauczyciele
Seria: Hermiona Granger i Powrót do Hogwartu
Gatunek: Przygodowe
Autor: Prefix u¿ytkownikaNicram_93

W Hogwarcie rozpoczyna siê nowy rok szkolny. Hermiona wraz z przyjació³kami ma pierwsze zajêc...
>> Czytaj Wiêcej

>> Wiêcej fan fiction! <<
Statystyki
Online Statystyki
Go¶cie online: 44
Administratorzy online: 0
Aktualnie online: 0 osób
£±cznie na portalu jest
48,158 osób
Ostatnio zarejestrowany:

Rekord osób online:
Najwiêcej userów: 1414
By³o: 24.05.2026 16:48:00
Napisanych artyku³ów: 1,087
Dodanych newsów: 10,564
Zdjêæ w galerii: 21,490
Tematów na forum: 3,921
Postów na forum: 319,637
Komentarzy do materia³ów: 222,019
Rozdanych pochwa³: 3,327
Wlepionych ostrze¿eñ: 4,170
Puchar Domów
Aktualnym mistrzem domów jest  GRYFFINDOR!

Gryffindor
Punktów: 1509
uczniów: 4220
Hufflepuff
Punktów: 335
uczniów: 3778
Ravenclaw
Punktów: 916
uczniów: 4452
Slytherin
Punktów: 115
uczniów: 4107

Ankieta
Zima przejê³a Hogwart i okolice, ¶nieg mocno sypie, ale to Ciê nie powstrzyma przed robieniem planów. Zastanawiasz siê, co ciekawego mo¿na robiæ w weekend:

Bitwa na ¶nie¿ki to jest to! Mo¿e "zupe³nym przypadkiem" oberwie od nas przechodz±cy obok Snape.
12% [9 g³osów]

Plan to brak planu. Bêdê le¿eæ w ³ó¿ku, piæ kakao i plotkowaæ ze wspó³lokatorami z dormitorium.
40% [31 g³osów]

Mój nos utknie g³êboko w ksi±¿kach. Tylko pani Pince bêdzie mnie mog³a odgoniæ od czytania.
13% [10 g³osów]

Wymknê siê cicho do Miodowego Królestwa. Najwy¿sza pora uzupe³niæ zapasy s³odko¶ci.
9% [7 g³osów]

Postraszê we Wrzeszcz±cej Chacie. Uwielbiam ogl±daæ miny przechodniów, kiedy wydaje im siê, ¿e uciekaj± od duchów i upiorów.
12% [9 g³osów]

Ka¿da pogoda jest dobra na Quidditcha. ¦nieg nie powstrzyma mnie przed regularnymi treningami.
14% [11 g³osów]

Ogó³em g³osów: 77
Musisz zalogowaæ siê, aby móc zag³osowaæ.
Rozpoczêto: 07.02.23

Archiwum ankiet
Ostatnio w Hogwarcie
Hufflepuff[P]Louise Lainey ostatnio widziano 17.12.2024 o godzinie 15:44 w B³onia
HufflepuffValerie Adams ostatnio widziano 02.07.2023 o godzinie 13:40 w Stacja kolejowa
HufflepuffValerie Adams ostatnio widziano 27.06.2023 o godzinie 21:20 w B³onia
HufflepuffValerie Adams ostatnio widziano 23.06.2023 o godzinie 16:46 w Sala transmutacji
HufflepuffValerie Adams ostatnio widziano 22.06.2023 o godzinie 19:04 w VII piêtro
HufflepuffValerie Adams ostatnio widziano 12.06.2023 o godzinie 18:15 w Dziedziniec Transmutacji
Andrzejkowa Noc Wró¿enia 2017
Strona


Drodzy Czarodzieje! Witajcie w tym pe³nym magii i wró¿b dniu!


Niezwykle przyjemnie jest mi siê przedstawiæ Wam tutaj, na ³amach tak na wskro¶ magicznej strony. Jam jest Najlepsze Wewnêtrzne Oko Hogwartu, Muza Przysz³o¶ci, Pani Jasnowidzenia, Sybilla Patricia Trelawney, Urodzona Pod Szczê¶liw± Gwiazd±. W porównaniu do wiêkszo¶ci z Was, z tego co widzê.

Poniewa¿ jeste¶cie jak ma³e ¶lepe kotki, które tego dnia próbuj± odgadn±æ we wró¿ebnej mgle co ich czeka w nadchodz±cym roku, przyby³am, by Was o¶wieciæ! Oczywi¶cie jedynie delikatnie przybli¿ê Wam Wasze przeznaczenie, gdy¿ nie jest moj± rol± prowadziæ Was w Andrzejki za r±czkê, co to, to nie! w ¿aden inny dzieñ równie¿, pragnê zaznaczyæ.

Tak¿e zapraszam do zapoznania siê z repertuarem dzisiejszych wró¿b i mo¿liwo¶ci odkrywania swojego prawdziwego, wewnêtrznego JA.

Z tego te¿ miejsca pragnê pozdrowiæ wszystkie magiczne Andrzeje, gdy¿ to równie¿ ich ¶wiêto. Wasze matki musia³y mieæ w sobie chocia¿ odrobinkê krwi prawdziwej wró¿bitki, by móc Was tak nazwaæ, tote¿ ¿yczê Wam otworzenia Waszych wewnêtrznych oczu i prawdziwej kariery niesamowitego wró¿bity. Szczególnie uca³owania dla A.



REPERTUAR WRÓ¯B I ODKRYWANIA PRZYSZ£O¦CI
autor: Sybilla Trelawney


WRÓ¯ENIE Z FUSÓW
Poniewa¿ uczê m³odzie¿ tak± jak Wy, doskonale wiem, co w tym miejscu nale¿y podkre¶liæ. Je¿eli chcecie wró¿yæ z fusów, potrzebne Wam bêd± FUSY! Czyli lepiej zaopatrzcie siê w herbatê li¶ciast±. Je¿eli jeste¶cie zwolennikami torebek (a tfu tfu!), to mo¿ecie torebkê ze swoj± ulubion± herbat± rozerwaæ, a jej zawarto¶æ wysypaæ do fili¿anki. Wiem, ¿e chcecie zadaæ teraz pytanie czy to koniecznie musi byæ fili¿anka? Ale¿ pani profesor, ja nie mam fili¿anki, i co teraz? Moje drogie dziecko, z takimi pytaniami daleko nie zajdziesz. Mo¿esz parzyæ swoje fusiki nawet w misce na pranie. O ile masz tyle gor±cej wody.

Do wró¿enia z fusów zapraszam tutaj: Sala wró¿enia z fusów

NUMEROLOGIA
Zdradzê Wam tajemnicê: liczby maj± znaczenie! Ogromne! Praktycznie ca³e nasze ¿ycie opiera siê na liczbach. Jestem w stanie nawet wyliczyæ twoj± ¶mieræ i to na milion sposobów. A tak patrz±c na ciebie, jeste¶ chyba urodzony w dwunastym miesi±cu, prawda? Nie, w siódmym? Nie zazdroszczê! Chcesz siê dowiedzieæ czemu? Koniecznie wylicz sobie przysz³o¶æ. A potem p³acz w poduszkê.

Do pradawnej magii liczb zapraszam tutaj: Sala numerologii

WRÓ¯ENIE Z KRYSZTA£OWEJ KULI
Najbardziej charakterystyczny styl wró¿enia. Wszyscy prawdziwi wró¿bici od niemowlêcia ¶pi±, tul±c siê do swojej pierwszej i ostatniej w ¿yciu kryszta³owej kuli. Gdy zostanie ona zbita, moc wró¿bity ulega zatraceniu. Dlatego z prawdziw± niechêci± i tylko z okazji imienin Andrzejów, zgodzi³am siê wypo¿yczyæ wam, ma³e ¶lepe koteczki, moj± w³asn± kryszta³ow± kulê. Oczywi¶cie nigdy w ¿yciu jej nie dotkniecie, ale jestem w stanie przepowiedzieæ Wam z niej Wasz± przysz³o¶æ na najbli¿sze, powiedzmy... dwadzie¶cia cztery godziny. Wiecie, nie mo¿na kuli za du¿o mêczyæ, bo potem robi siê dra¿liwa i pokazuje same tragedie. A poniewa¿ ja robiê siê jeszcze dra¿liwsza, gdy siê mnie mêczy, kulê wypo¿yczam Waszym smerfom.

Do wró¿enia z kryszta³owej kuli zapraszam tutaj: Sala wró¿enia z kuli

SENNIK
To niedopuszczalne! Zauwa¿y³am, ¿e zupe³nie olali¶cie tak zacny, potrzebny i wrêcz niezbêdny do prawid³owego funkcjonowania ka¿dego czarodzieja, temat! Sny, moi drodzy, to potêga?! Rozumiemy siê? POTÊGA! Macie natychmiast siê poprawiæ, bo inaczej Wasza przysz³o¶æ stanie siê jeszcze czarniejsza, a wierzcie mi, ju¿ i tak jest w ciemnych barwach! I Wy chcecie wró¿yæ?!

Koniecznie masz wypowiedzieæ siê w tym temacie: Sennik

PSYCHOTEST: Jaka przysz³o¶æ czeka ciê na HPnecie?

Ja rzecz jasna wiem to i bez robienia tego psychotestu - ponura, okropna, najgorsza. Jednak je¿eli mi nie wierzycie, ¶mia³o, wype³nijcie ten psychotest. Tylko nie oszukujcie, moje wewnêtrzne oko bêdzie Was bardzo uwa¿nie obserwowaæ! A gdy ju¿ siê dowiecie tej najprawdziwszej prawdy, nie p³aczcie. Nikt nie bêdzie po Was sprz±ta³ gili.

Psychotest bêdzie dostêpny w kolejnym newsie (który pojawi siê poni¿ej, gdy¿ mój news jest najwa¿niejszy).

Na sam koniec przedstawiam wisienkê na torcie i g³ówn± gwiazdê dzisiejszej Nocy Wró¿b:
CZAROT
Zostawi³am go na koniec nie bez powodu. Kto ma odpowiedni± wra¿liwo¶æ na rezonanse przysz³o¶ci, ten szybko odgadnie, o co tutaj chodzi. Czarot, moi drodzy, to magiczne karty, które jedynie prawdziwi wybrañcy o niesamowicie otwartych na fale przysz³o¶ci umys³ach potrafi± postawiæ tak, ¿e odkrywaj± przed ¶miertelnikiem najprawdziwsz± przysz³o¶æ. I JA, nie chwal±c siê wcale, jestem w Czarocie naprawdê niesamowita. Wszystkie poprzednie wró¿by to jedynie przedsmak tego, co prawdziwe wró¿biarstwo umie wyci±gn±æ z silnych, zaci¶niêtych ³apsk przysz³o¶ci. Je¿eli jeste¶ naprawdê ciekawy, co przyniesie Ci jutro a tak¿e pojutrze i ca³y nastêpny rok, b±d¼my szczerzy!, to koniecznie popro¶ mnie o postawienie Czarota!
A ja to z prawdziw± przyjemno¶ci± uczyniê, o ile spe³nisz kilka maleñkich warunków. W koñcu sam wiesz ju¿, ¿e odkrywanie przysz³o¶ci nie jest ³atwe.
Wszystkie szczegó³y, a tak¿e odpowiednie pomieszczenie do stawiania Czarota, znajduje siê tutaj: Sala Czarota

PROROK NIECODZIENNY
Przewa¿nie nie czytam gazet. Moje wewnêtrzne oko i tak wie wszystko prêdzej, ni¿ te Wasze papierowe szmat³awce. Jednak temat tego wydania Proroka Niecodziennego jest szczególnie bliski mojemu sercu, a redaktorzy okazali wcale nie takimi laikami w ¶wiecie wró¿b i przysz³o¶ci, na jakich wygl±daj±, ekhm. Dlatego gor±co polecam zacz±æ swoj± przygodê z wró¿bami w³a¶nie od przeczytania ¶wie¿o wydanego numeru Proroka Niecodziennego. Tylko nie s³uchajcie tego przyziemnego Redaktora Naczelnego, T³usty Czwartek do Andrzejek to jak papier toaletowy do brokatowej papeterii. Wszyscy wiemy, co wygrywa.... brokatowa papeteria, jasne?!

Liczê, ¿e przysz³o¶æ odkryje siê przed Wami. Pamiêtajcie jednak, ¿e nawet dzisiaj, w ¦wiêto Wró¿b, jest ona zamglona i nie chce zostaæ odgadniona. Dlatego niech to bêd± dla Was g³ównie wskazówki, dziêki którym ³atwiej Wam bêdzie czarowaæ przez ca³y nastêpny rok.
Oczywi¶cie niektórzy z Was maj± na tyle nisk± aurê, ¿e co najwy¿ej mog± swoje fusy przegry¼æ na podwieczorek, ale i tym spróbujemy dzisiaj pomóc.

Mi³ego wró¿enia, moje ma³e ¶lepe koteczki...

Andrzejkowe wró¿enie trwa do 30 listopada do godziny 23:59

Podziel siê z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo
Facebook - Lubiê To:


Komentarze
avatar
Prefix u¿ytkownikaHermionka78  dnia 29.11.2017 18:25
D³ugo czeka³am co tam wymy¶lili¶cie i muszê powiedzieæ, ¿e siê nie zawiod³am. Jest du¿o atrakcji i zabaw, wiêc jest na czym zawiesiæ oko. Tak w ogóle dziêki tej zabawie pierwszy raz wypi³am herbatê z fusami xD Co do proroka nie muszê siê na razie wypowiadaæ, bo niespodzianka jest mniejsza ni¿ gdybym nie by³a w redakcji ;)
avatar
Prefix u¿ytkownikaRue Riddle  dnia 29.11.2017 18:52
Komentujê, aby ratowaæ mój paznokieæ przed kl±tw±, wiêc ¶mialo mogê powiedzieæ, ¿e zabawa siê rokrêcaxD Naprawdê, te¿ czeka³am co bêdzie i uwa¿am, ¿e Redakcja stanê³a na wysoko¶ci zadania. Zabaw na pewno nie brakuje i raczej nie bêdzie da³o siê tu nudziæ (szkoda tylko, ¿e jutro wracam pó¼no, ech:(), wiêc... Udanego wró¿enia!
Dodaj komentarz
Zaloguj siê, aby móc dodaæ komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani u¿ytkownicy mog± oceniaæ zawarto¶æ strony
Zaloguj siê lub zarejestruj, ¿eby móc zag³osowaæ.

Brak ocen. Mo¿e czas dodaæ swoj±?
Logowanie
Nazwa u¿ytkownika

Has³o



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj siê

Nie mo¿esz siê zalogowaæ?
Popro¶ o nowe has³o
Facebook
Shoutbox
Musisz siê zalogowaæ aby wys³aæ wiadomo¶æ.

O choinka!
03.08.2026 15:12
Dziêki Hug

Do szopy hipogryfy, do szopy wszyscy wraz!
01.08.2026 11:39
Racja, I will mourn old Hog forever, to ju¿ nie by³o to samo :v
I mimo ¿e ciê¿ko w te urodziny, to i tak wszystkiego naj naj, 17 mo¿na mieæ do 40 na spokojnie Love

O choinka!
31.07.2026 23:57
z innymi, bo brakowa³o mi pomys³ów, bo pogorszy³a siê moja sytuacja psychiczna i bo LYS zniknê³a bez s³owa

O choinka!
31.07.2026 23:57
Nie cierpiê urodzin Wrozka Nadal czujê siê na 17 lat, a ju¿ 26 na karku ;(

A co do poprzedniego Hog, bardzo têskniê. Nowy mniej mi siê podoba³, bo nie wysz³y mi poboczne, bo za ma³o pisa³am

Do szopy hipogryfy, do szopy wszyscy wraz!
26.07.2026 20:12
Jako tako, nawet mi siê sb dzi¶ ¶ni³o xD

Wspó³praca
Najaktywniejsi

1) Prefix u¿ytkownikaAlette

Avatar

Posiada 59643 punktów.

2) Prefix u¿ytkownikafuerte

Avatar

Posiada 58190 punktów.

3) Prefix u¿ytkownikaKatherine_Pierce

Avatar

Posiada 47342 punktów.

4) Prefix u¿ytkownikaSam Quest

Avatar

Posiada 45365 punktów.

5) Prefix u¿ytkownikaShanti Black

Avatar

Posiada 44242 punktów.

6) Prefix u¿ytkownikaA.

Avatar

Posiada 43682 punktów.

7) Prefix u¿ytkownikamonciakund

Avatar

Posiada 43236 punktów.

8) Prefix u¿ytkownikaania919

Avatar

Posiada 39464 punktów.

9) Prefix u¿ytkownikaulka_black_potter

Avatar

Posiada 36829 punktów.

10) Prefix u¿ytkownikaKlaudia Lind

Avatar

Posiada 34220 punktów.

Losowe zdjêcie
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2026 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme by Andrzejster
Copyright © 2006-2015 by Harry-Potter.net.pl
All rights reserved.
Wygenerowano w sekund: 0.16