Ostatnie
Artyku³y Fan Fiction

Magiczne puzzle HP

Kategoria: Inne
Autor: Smierciojadek

Wspó³praca z Tactic Games
>> Czytaj Wiêcej

Prorok Niecodzienny ...

Kategoria: Prorok Niecodzienny
Autor: Prefix u¿ytkownikaProrok Niecodzienny

Wydanie stworzyli: Nieoryginalna, Klaudia Lind, Anastazja Schubert, Takoizu, CoSieDzieje, Syriusz32.
>> Czytaj Wiêcej

The House of Gaunt

Kategoria: Recenzje filmów
Autor: Anastazja Schubert

Jak wygl±da³o ¿ycie Gauntów? Powsta³ film, który Wam to poka¿e.
>> Czytaj Wiêcej

HPnet istnieje napra...

Kategoria: HPnet
Autor: Anastazja Schubert

W sierpniu HPnetowicze mieli okazjê spotkaæ siê w Krakowie. Jak by³o?
>> Czytaj Wiêcej

Prorok Niecodzienny ...

Kategoria: Prorok Niecodzienny
Autor: Syriusz32

Wydanie stworzyli: Klaudia Lind, louise60, Zireael, Aneta02, Anastazja Schubert, Lilyatte, Syrius...
>> Czytaj Wiêcej

Prorok Niecodzienny ...

Kategoria: Prorok Niecodzienny
Autor: Prefix u¿ytkownikaProrok Niecodzienny

Wydanie stworzyli: Klaudia Lind, Hanix082, Sam Quest, louise60, PaulaSmith, CoSieDzieje, Syriusz32.
>> Czytaj Wiêcej

Historia pod skór±...

Kategoria: Wywiady
Autor: Anastazja Schubert

Ka¿dy tatua¿ niesie ze sob± jak±¶ historiê. Jakie nios± te fanowskie, zwi±zane z m³odym ...
>> Czytaj Wiêcej

>> Wiêcej artyku³ów! <<

[NZ]Rozdzia³ 10 cz...

Tytu³: Rozdzia³ 10 cz.2 - Wizyta u Hagrida
Seria: Hermiona Granger i Powrót do Hogwartu
Gatunek: Przygodowe
Autor: Prefix u¿ytkownikaNicram_93

Hermiona nie mo¿e zapomnieæ o dziwnym zachowaniu profesora Hughesa. Pe³na z³ych przeczuæ dec...
>> Czytaj Wiêcej

[NZ]Rozdzia³ 10 cz...

Tytu³: Rozdzia³ 10 cz.1 - Wizyta u Hagrida
Seria: Hermiona Granger i Powrót do Hogwartu
Gatunek: Przygodowe
Autor: Prefix u¿ytkownikaNicram_93

Hermiona nie mo¿e zapomnieæ o dziwnym zachowaniu profesora Hughesa. Pe³na z³ych przeczuæ dec...
>> Czytaj Wiêcej

[NZ]Rozdzia³ 9 cz....

Tytu³: Rozdzia³ 9 cz.2 - Nocna przechadzka
Seria: Hermiona Granger i Powrót do Hogwartu
Gatunek: Przygodowe
Autor: Prefix u¿ytkownikaNicram_93

Rok szkolny nabiera rozpêdu, a Hermiona staje przed zadaniem patrolowania korytarzy kolejnej noc...
>> Czytaj Wiêcej

Remus Lupin

Tytu³: Remus Lupin
Gatunek: Poezja
Autor: Kasia Koziorowska

Cykl wierszy po¶wiêcony Remusowi. :)
>> Czytaj Wiêcej

[NZ]Rozdzia³ 9 cz....

Tytu³: Rozdzia³ 9 cz.1 - Nocna przechadzka
Seria: Hermiona Granger i Powrót do Hogwartu
Gatunek: Przygodowe
Autor: Prefix u¿ytkownikaNicram_93

Rok szkolny nabiera rozpêdu, a Hermiona staje przed zadaniem patrolowania korytarzy kolejnej noc...
>> Czytaj Wiêcej

[NZ]Rozdzia³ 8 cz....

Tytu³: Rozdzia³ 8 cz.2 - Nowi nauczyciele
Seria: Hermiona Granger i Powrót do Hogwartu
Gatunek: Przygodowe
Autor: Prefix u¿ytkownikaNicram_93

W Hogwarcie rozpoczyna siê nowy rok szkolny. Hermiona wraz z przyjació³kami ma pierwsze zajêc...
>> Czytaj Wiêcej

[NZ]Rozdzia³ 8 cz....

Tytu³: Rozdzia³ 8 cz.1 - Nowi nauczyciele
Seria: Hermiona Granger i Powrót do Hogwartu
Gatunek: Przygodowe
Autor: Prefix u¿ytkownikaNicram_93

W Hogwarcie rozpoczyna siê nowy rok szkolny. Hermiona wraz z przyjació³kami ma pierwsze zajêc...
>> Czytaj Wiêcej

>> Wiêcej fan fiction! <<
Statystyki
Online Statystyki
Go¶cie online: 37
Administratorzy online: 0
Aktualnie online: 0 osób
£±cznie na portalu jest
48,158 osób
Ostatnio zarejestrowany:

Rekord osób online:
Najwiêcej userów: 1414
By³o: 24.05.2026 16:48:00
Napisanych artyku³ów: 1,087
Dodanych newsów: 10,564
Zdjêæ w galerii: 21,490
Tematów na forum: 3,921
Postów na forum: 319,637
Komentarzy do materia³ów: 222,019
Rozdanych pochwa³: 3,327
Wlepionych ostrze¿eñ: 4,170
Puchar Domów
Aktualnym mistrzem domów jest  GRYFFINDOR!

Gryffindor
Punktów: 1509
uczniów: 4220
Hufflepuff
Punktów: 335
uczniów: 3778
Ravenclaw
Punktów: 916
uczniów: 4452
Slytherin
Punktów: 115
uczniów: 4107

Ankieta
Zima przejê³a Hogwart i okolice, ¶nieg mocno sypie, ale to Ciê nie powstrzyma przed robieniem planów. Zastanawiasz siê, co ciekawego mo¿na robiæ w weekend:

Bitwa na ¶nie¿ki to jest to! Mo¿e "zupe³nym przypadkiem" oberwie od nas przechodz±cy obok Snape.
12% [9 g³osów]

Plan to brak planu. Bêdê le¿eæ w ³ó¿ku, piæ kakao i plotkowaæ ze wspó³lokatorami z dormitorium.
40% [31 g³osów]

Mój nos utknie g³êboko w ksi±¿kach. Tylko pani Pince bêdzie mnie mog³a odgoniæ od czytania.
13% [10 g³osów]

Wymknê siê cicho do Miodowego Królestwa. Najwy¿sza pora uzupe³niæ zapasy s³odko¶ci.
9% [7 g³osów]

Postraszê we Wrzeszcz±cej Chacie. Uwielbiam ogl±daæ miny przechodniów, kiedy wydaje im siê, ¿e uciekaj± od duchów i upiorów.
12% [9 g³osów]

Ka¿da pogoda jest dobra na Quidditcha. ¦nieg nie powstrzyma mnie przed regularnymi treningami.
14% [11 g³osów]

Ogó³em g³osów: 77
Musisz zalogowaæ siê, aby móc zag³osowaæ.
Rozpoczêto: 07.02.23

Archiwum ankiet
Ostatnio w Hogwarcie
Hufflepuff[P]Louise Lainey ostatnio widziano 17.12.2024 o godzinie 15:44 w B³onia
HufflepuffValerie Adams ostatnio widziano 02.07.2023 o godzinie 13:40 w Stacja kolejowa
HufflepuffValerie Adams ostatnio widziano 27.06.2023 o godzinie 21:20 w B³onia
HufflepuffValerie Adams ostatnio widziano 23.06.2023 o godzinie 16:46 w Sala transmutacji
HufflepuffValerie Adams ostatnio widziano 22.06.2023 o godzinie 19:04 w VII piêtro
HufflepuffValerie Adams ostatnio widziano 12.06.2023 o godzinie 18:15 w Dziedziniec Transmutacji
Ile czasu ogl±dali¶my postacie drugoplanowe?
InneNiektóre postacie s± postrzegane jako wa¿ne i wydaje siê oczywiste, ¿e na ekranie pojawiaj± siê o wiele czê¶ciej ni¿ naprawdê. Tom Felton dziêki roli Draco Malfoya zebra³ tak wielu fanów, ¿e wrêcz niemo¿liwe wydaje siê, ¿eby nie by³ pokazywany co drug± scenê.

Okazuje siê, ¿e fani postanowili to zbadaæ. W rzeczywisto¶ci g³ówny antagonista na ekranie w czasie ca³ej serii pojawia siê na zaledwie 31 minut! Najkrótszy jego wystêp to jedynie pó³torej minuty w Zakonie Feniksa.

Inne postacie, które zosta³y silnie zapamiêtane przez fanów, choæ nie pojawia³y siê czêsto, to Ginny, McGonagall i Neville. Mogli¶my ich ogl±daæ przez odpowiednio 30 minut 15 sekund, 28 minut 45 sekund i 28 minut 15 sekund.

Krótki wystêp dotyczy tak¿e Hagrida. Choæ odegra³ w ¿yciu Harry'ego wa¿n± rolê, to wcielaj±cy siê w pó³olbrzyma Robbie Coltrane wystêpowa³ w serii o m³odym czarodzieju przez jedynie 45 minut 45 sekund, z czego a¿ 16 minut 30 sekund w pierwszej czê¶ci.

Z postaci innych ni¿ ludzkie najkrócej pokazywana by³a Hedwiga, która towarzyszy³a Harry'emu przez zaledwie 6 minut i 15 sekund.

Po drugiej stronie skali, co nikogo nie zdziwi, znajduje siê z³ote trio. Ron i Hermiona pokazywani byli przez 3,5 godziny ka¿de, natomiast Harry przez prawie 9 godzin z 19 godzin i 40 minut ca³ej serii.

Jeste¶cie zaskoczeni którymi¶ liczbami? Czy te¿ my¶leli¶cie, ¿e Malfoy o wiele czê¶ciej pojawia³ siê na ekranie?

¬ród³o: The Independent

Podziel siê z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo
Facebook - Lubiê To:


Komentarze
avatar
Prefix u¿ytkownikablad logiczny  dnia 15.10.2020 20:43
Zaskoczy³o mnie to na chwilê, ale szybko zda³em sobie sprawê, ¿e ta dziwnie wygl±daj±ca statystyka dotyczy dos³ownego widzenia postaci na ekranie. Podczas gdy w wiêkszo¶ci scen postaæ jest obecna i mo¿e nawet co¶ mówi, ale nie jest w polu widzenia kamery. Mózg cz³owieka matê w³a¶ciwo¶æ, ¿e traktuje to jako obecno¶æ osoby blisko i branie udzia³u w wydarzeniu. Mózgi polityków i celebrytów jednak widocznie dzia³aj± odmiennie. Oni musz± byæ widoczni, bo inaczej my¶l±, ¿e ich nie ma. No có¿ widocznie taka choroba zawodowa :D
avatar
Prefix u¿ytkownikaLiliana2194  dnia 24.10.2020 19:17
Faktycznie krótko by³ pokazywany. Powinni dodaæ "mamo, je¶li zastanawiasz siê, co tak ¶mierdzi, to w³a¶nie wesz³a szlama", "kto ci podbi³ oko, Granger, bo chcê mu wys³aæ kwiaty" albo jak mówi, ¿e pani Weasley jest gruba. Kto wie, czy nie by³oby na ¶wiecie chocia¿ jednego zagorza³ego fana Malfoya i/lub Dramione mniej xD
avatar
Prefix u¿ytkownikaNicram_93  dnia 31.10.2020 14:50
Przyznam szczerze, ¿e zaskoczy³a mnie ta statystyka mimo wszystko. Raczej do tej pory nie pomy¶la³bym, ¿e w ca³ej serii postacie drugoplanowe wymienione wy¿ej, wystêpuj± tylko przez oko³o 30 minut. Do¶æ zaskakuj±ca mimo wszystko jest dla mnie du¿a rozbie¿no¶æ pomiêdzy Ronem i Hermion±, a Harrym. Ale po g³êbszych zastanowieniu, tutaj chyba rzeczywi¶cie jest to mo¿liwe. No có¿, ogl±daj± cz³owiek jednak nie zdaje sobie a¿ tak z tego sprawy ;)
avatar
Prefix u¿ytkownikaLiliana2194  dnia 31.10.2020 15:53
Mnie równie¿ zaskoczy³o, jak ma³o pokazywano Rona i Hermionê w porównaniu do HP ;d Skoro ju¿ o tym mowa, widzia³am co najmniej dwie wyciête sceny, w których Ron by³ dobrym przyjacielem dla Harry'ego (z ZF i KF). Szkoda, my¶lê, ¿e nie ma w HP drugiej tak niedocenianej postaci, przypominam, ¿e w ksi±¿kach mia³ kilka super scen, jak kiedy powiedzia³ "je¶li chcesz zabiæ Harry'ego, musisz zabiæ te¿ nas", z jakich¶ przyczyn w filmie dano tê linijkê Hermionie, a Hermionê i tak wszyscy uwa¿aj± za odwa¿n± xp Zas³u¿y³ na wiêcej scen stawiaj±cych go w dobrym ¶wietle.

Ginny by³o raczej ma³o, ale dla mnie wci±¿ za du¿o (no przepraszam bardzo, ale nie do¶æ, ¿e jest w filmach strasznie nijaka, to jeszcze jej sceny z Harrym s± trudne do ogl±dania, jedno s³owo - SZNURÓWKI).
avatar
Prefix u¿ytkownikaRue Riddle  dnia 31.10.2020 18:50
Pamiêtam, ¿e dowiedzia³am siê o tym rankingu z Instagrama, bo wszystkie fanki Toma Feltona mia³y straszny ból istnienia, ¿e ich ukochany by³ w filmach tak krótko, i ¿e to skandal i jak tak mo¿na xD
Szczerze mówi±c, nic ten ranking specjalnie nie zmienia w moim ¿yciu. By³o tyle ile by³o, w czasie ogl±dania nawet siê o tym nie my¶li - postacie s±, kiedy s± i tyle. Pytanie tylko, komu siê chcia³o to liczyæ xD Kwarantanna najwyra¼niej robi z lud¼mi dziwne rzeczy.
avatar
Prefix u¿ytkownikaSam Quest  dnia 01.11.2020 19:04
Mnie trochê zaskoczy³o, ¿e Harry by³ tylko 9 godzin z 19, ale potem przeczyta³am komentarz Logicznego i my¶lê, ¿e ma absolutnie racje.
Jestem ciekawa ile czasu byli Dumbledorzy xD

No i Hedwiga chyba by³a najdlu¿ej pokazywana?
Dodaj komentarz
Zaloguj siê, aby móc dodaæ komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani u¿ytkownicy mog± oceniaæ zawarto¶æ strony
Zaloguj siê lub zarejestruj, ¿eby móc zag³osowaæ.

Brak ocen. Mo¿e czas dodaæ swoj±?
Logowanie
Nazwa u¿ytkownika

Has³o



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj siê

Nie mo¿esz siê zalogowaæ?
Popro¶ o nowe has³o
Facebook
Shoutbox
Musisz siê zalogowaæ aby wys³aæ wiadomo¶æ.

O choinka!
03.08.2026 15:12
Dziêki Hug

Do szopy hipogryfy, do szopy wszyscy wraz!
01.08.2026 11:39
Racja, I will mourn old Hog forever, to ju¿ nie by³o to samo :v
I mimo ¿e ciê¿ko w te urodziny, to i tak wszystkiego naj naj, 17 mo¿na mieæ do 40 na spokojnie Love

O choinka!
31.07.2026 23:57
z innymi, bo brakowa³o mi pomys³ów, bo pogorszy³a siê moja sytuacja psychiczna i bo LYS zniknê³a bez s³owa

O choinka!
31.07.2026 23:57
Nie cierpiê urodzin Wrozka Nadal czujê siê na 17 lat, a ju¿ 26 na karku ;(

A co do poprzedniego Hog, bardzo têskniê. Nowy mniej mi siê podoba³, bo nie wysz³y mi poboczne, bo za ma³o pisa³am

Do szopy hipogryfy, do szopy wszyscy wraz!
26.07.2026 20:12
Jako tako, nawet mi siê sb dzi¶ ¶ni³o xD

Wspó³praca
Najaktywniejsi

1) Prefix u¿ytkownikaAlette

Avatar

Posiada 59643 punktów.

2) Prefix u¿ytkownikafuerte

Avatar

Posiada 58190 punktów.

3) Prefix u¿ytkownikaKatherine_Pierce

Avatar

Posiada 47342 punktów.

4) Prefix u¿ytkownikaSam Quest

Avatar

Posiada 45365 punktów.

5) Prefix u¿ytkownikaShanti Black

Avatar

Posiada 44242 punktów.

6) Prefix u¿ytkownikaA.

Avatar

Posiada 43682 punktów.

7) Prefix u¿ytkownikamonciakund

Avatar

Posiada 43236 punktów.

8) Prefix u¿ytkownikaania919

Avatar

Posiada 39464 punktów.

9) Prefix u¿ytkownikaulka_black_potter

Avatar

Posiada 36829 punktów.

10) Prefix u¿ytkownikaKlaudia Lind

Avatar

Posiada 34220 punktów.

Losowe zdjêcie
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2026 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme by Andrzejster
Copyright © 2006-2015 by Harry-Potter.net.pl
All rights reserved.
Wygenerowano w sekund: 0.18