Logowanie
Facebook
Shoutbox
Współpraca
Najaktywniejsi
1)
Alette
2)
fuerte
3)
Katherine_Pierce
4)
Sam Quest
5)
Shanti Black
6)
A.
7)
monciakund
8)
ania919
9)
ulka_black_potter
10)
Klaudia Lind
Losowe zdjęcie
Zobacz temat
|
Czemu redakcja zamieniła się w kurczaki?!
|
|
| Angelina Johnson |
Dodany dnia 21.04.2014 11:31
|
![]() Pochwały: 23 Postów: 8024 Dom: SlytherinPunkty: 32803 Ranga: Komentuj FF, to się uśmiechnę Data rejestracji: 13.05.07 |
Jak niektórzy wiedzą, obiecałam narysować Wam Harry'ego w roli kurczaka lub zająca, by wspomóc Was w tym ciężkim zadaniu i udowodnić, że nie każdy musi być niezwykłym artystą, by wyszło coś fajnego ;> Mam nadzieję, że mi się to udało. Jednakże stała się rzecz straszna! Okazało się, że cała redakcja rano obudziła się... w jajku!. Ludzie, zostaliśmy kurczakami! A nad nami kicał sobie zadowolony nie wiadomo z czego Harry Potter. Postanowiłam więc uwiecznić to na papierze, ale rysowanie mając skrzydła jest niezwykłe trudne, więc wybaczcie jakość. prawda jest taka, że nie mam kredek, więc kolorowałam jakimiś ochłapami. Mam też nadzieję, że żaden z adminów się na mnie nie obrazi, gdyż w rzeczywistości są oczywiście ładniejszymi kurczakami, wierzcie mi. ;D Pomysł zaczerpnięty od Ulki, kurczaki i zając z kolorowanek. Proszę państwa, uśmiech proszę! ![]() Co i jak? - Gne i A są dużo więksi, co symbolizuje ich funkcję SA. - Gne zawsze jest spokojna i stara się zażegnać wszelkie spory, dlatego kojarzy mi się z delikatnością. Symbolizują to kwiaty. - Andrzej jest technicznym, więc ma na jajku html i system binarny (0101). - Christina ma na jajku aparat, tak samo jak YS, która na dodatek się szeroko uśmiecha (a jakże by inaczej). Aparat symbolizuje galerię. - Jadek ma księżyc i gwiazdy, co przypomina o jej codziennym "dobranoc" na sb. - U Sann tak niestety nie widać, ale na jajku ma kałamarz i piórko, w końcu zajmuje się artykułami. - Seferyn jako silny pierwiastek męski w tym zgrupowaniu kobiet podnosi skorupkę do góry i wpada na jakiś genialny pomysł (ma żarówkę na skorupce). - Ja mam na jajku FF, czyli fan fiction, oczywiście ;>. - Krico nie wyszedł ze swojej skorupki. Nikt nie wie dlaczego. - Jest też Harry Potter w postaci zająca, który ma na sobie czerwoną koszulkę (kolor Gryfonów) i gryfońską tarczę. Jest w lekkim szoku, gdyż powiedziałam mu, że ładniej mu gdy jest królikiem niż czarodziejem (specjalnie, bo się z nas śmiał!). Mam nadzieję, że jakoś to wyszło. Im więcej rysunków SWOICH przyślecie, tym szybciej zostaniemy odczarowani. Skrzydłami nie da się nic robić! Edytowane przez Angelina Johnson dnia 21.04.2014 20:07 Pamiętaj chemiku młody, komentuj ficki lub zmień się w odchody made by Mikasa, Butelka 31.07.2020r. ![]() ![]() ![]() ![]() Slytherin! Sss.. Nigdy nie pozwoliłem aby szkoła przeszkadzała mi w edukacji. Zawsze miałam szczęście. I znów będę je mieć. Krew na twoich rękach, Falka, Krew na twej sukience Płoń, płoń, Falka, za twe zbrodnie Spłoń i skonaj w męce! Trochę wstyd, ale cóż, zasłużyłam ;D ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Anciol |
Dodany dnia 21.04.2014 11:39
|
![]() Pochwały: 10 Postów: 1288 Dom: RavenclawPunkty: 21527 Ranga: Niezwyciężony mag Data rejestracji: 11.08.13 |
Sann jak prawdziwa, poznaje ten jej niezadowolony dziób Nie no postarałaś się Ang, duży szacun! Pozazdrościć talentów A kredki faktycznie musisz mieć świetne Ja mam podobne dlatego nie malowałam mojego konkursowego rysunku Zepsułabym tylko Jeg elsker Seferyn fordi han også elsker norsk ^^ <3 Wiersz autorstwa łośka <3 Anciolu, piękny i wspaniały, kimże ja przy Tobie jestem, taki niedojrzały... Spójrz w oczy me, jak lekki wiatr, pieszczą Cię. Odpowiedz na to pytanie, czy życie razem nam dane? Oddaj mnie rentę swę*, a szepnę Ci do ucha, Kocham Cię! *rentę swę - użyte tu celowo ,,Twój artykuł został odrzucony przez administratora Sann dnia 22.01.2014 16:43. Powód odrzucenia: Nie będę tego sprawdzać. I ch*j! ;D" ![]() ![]() |
|
|
|
ulka_black_potter |
Dodany dnia 21.04.2014 11:59
|
![]() Pochwały: 39 Postów: 3422 Dom: HufflepuffPunkty: 36829 Ranga: Harrych świąt! Data rejestracji: 14.05.09 |
A już myślałam, że Gne taka wielka, bo grubas z niej niesamowity Pamiętam jak w kolorowankach były stworzonka tego typu, haha. Bardzo fajnie Ci to wyszłoD ![]() Christian. ![]() Bo liczy się to, co masz w środku. ![]() Ale czasami warto założyć maskę. ![]() "ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB" "zmiennokanoniczne" "piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma" "po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu" by Cantaris Ula urzędniczka Zarejestruje ci chomiczka Da mu zielona kartę I marchewki starte <muza> by fuer |
|
|
|
Alette |
Dodany dnia 21.04.2014 14:14
|
![]() Pochwały: 18 Postów: 7186 Dom: HufflepuffPunkty: 59643 Ranga: Poziomka! <3 Data rejestracji: 29.03.09 |
Krico jest superaśny. Idealnie to oddaje jego postać na tej stronie ;p Czadersko przedstawia się też Sef - entuzjazm na dziobie godny oryginału ![]() Pozostali też piękni ;p Każdy na swój własny sposób ; ) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Kazui <3 ![]() W zasadzie lepiej tkwić w słodkiej niewiedzy. Umiejętność braku myślenia i brak odczuwania tego braku, w połączeniu z brakiem myślenia o myśleniu i przekonaniem, że się wszystko dobrze przemyślało jest darem, który posiadają tylko wybrani. Im więcej wiesz, tym mniej rozumiesz, więc w zasadzie lepiej nic nie wiedzieć i mieć święty spokój. Dziękuję Wilenie za cudowny wiersz o moich Rycerzykach <3 Za siedmioma górami, za siedmioma lasami Żył sobie Racław z rycerzykami. Wielu ich tam było, innej maści każdy, Jednak każdy spośród nich był bardzo odważny, Choć nie tak jak Racław - mąż najlepszy w świecie, Rozpalający serce niemal każdej kobiecie, Lecz kochając jedną, tę spoza Lagary, Którą owładnęły miłości jego czary I wyczekuje tylko kiedy się zobaczą... Ale koniec historii! Nie za to mi płacą. Wracając do Lagary, żyła tam Liliana, Która, chociaż nieporadnością owiana I znana w otoczeniu z niechęci do koni, Nie bała się prawie dzierżyć w ręku broni. Gdy tylko nadszedł rozkaz, wskoczyła na konia. Mając u swego boku Gaję, Aarona, Fomę i Milana, a przed sobą zadanie, Ruszyła, nie bacząc, czy coś jej się stanie. Jednak Racława niestety przy nich nie było, A szkoda, bo to by się lepiej skończyło. Zamiast niego, Nadar przewodził tej grupie I chociaż zdawało się, że ma wszystko w dupie, Doprowadził ich całych do kapitana, Nie mającego nic z Narnią wspólnego - Kasjana, Który miał przy sobie ogiera wspaniałego, Nawet dla stajennych nieprzyjemnego, Z piękną grzywą i gracją, jakiej więcej miało Jedynie zgrabne, Racławowe ciało... Co było z Aaronem? Z ostrzem w jego dłoni? I Lilianą? Jak z jej podejściem do koni? Co z zaciętą Gają? Co z nadętym Milanem? Potwornym ogierem wraz z jego panem? Co z Fomą? Jak żyje? I jak jego rany? Kiedy tego wszystkiego dowiedzieć się mamy? Gdy tylko na Alette wielka wena spłynie. Może nigdy, może jutro, może w czarnej godzinie, Byle, jak to nastąpi, napisała wreszcie O Racławie i jego kochanej niewieście. Authors act like they are sorry for killing characters but really they are like this... ![]() ![]() ![]() Lista ficków, które przeczytałam i polecam Miniaturki "Nieszczęśliwa historia" ulki_black_potter "Czterdzieści pięć" Barloma "Pierwsza ofiara" Katherine_Pierce "Przemyślenia" Wileny Romus Przyjaciołom, których już nie ma Fuerte "Zazdrość według Hermiony Weasley" Sam Quest "Glizdogon" Nieoryginalnej "Las mnie wzywa" Klaudek884 "***" Zirael Serie "Trudny wybór" Penelope "Jako w piekle, tak i na ziemi" Christiny "Proszę, powiedz moje imię" Only Dream "Między wierszami" Fuerte Drabble "Znalezisko" Ann "Miłość" Wioletty "Bogini" ulki_black_potter Poezja "Feniks" Wileny Romus "Na chwałę! Na honor!" Ann "Zwariował!" Wileny Romus "Wspaniały i Starożytny Hymn Rodu Black" Ann ![]() "Niewiele rzeczy ma na człowieka tak wielki wpływ jak pierwsza książka, która od razu trafia do jego serca. Owe pierwsze obrazy, echa słów, choć wydają się pozostawać gdzieś daleko za nami, towarzyszą nam przez całe życie i wznoszą w pamięci pałac, do którego, wcześniej czy później... i nie ważne, ile w tym czasie przeczytaliśmy książek, ile nowych światów odkryliśmy, ile się nauczyliśmy i ile zdążyliśmy zapomnieć... wrócimy." Carlos Ruiz Zafon ![]() Oglądam chińskie bajki, czytam romanse a ciasto najbardziej lubię surowe. Pozdrawiam wszystkich, których karmiłam, a szczególnie tych, którzy z tego powodu cierpieli. Lubię gotować dla Gne, której wszystko smakuje i Ciemka, któremu śmierdzą (gotowane!) jajka. Piję herbatę koło kibla z Ang, o miłości rozmawiam z Pene, śpię na podłodze Ulki albo na kolanach Christiny. W moim sercu zawsze jest miejsce dla tych, z którymi obieram ziemniaki. Pozdrawiam mistrza otwierania zamków Sam i specjalistę od łowienia smerfów Katherine ... a kiełbasa to najbardziej smakuje mi u Pauli love ![]() |
|
|
|
Majka11 |
Dodany dnia 21.04.2014 20:08
|
![]() Pochwały: 3 Postów: 131 Dom: RavenclawPunkty: 1830 Ranga: Świetny czarodziej Data rejestracji: 24.06.13 |
Hihi. Jeśli stroną rządzą kurczaki to ogłaszam protest. Harry zając, dość ciekawe. Rysunek ładny. Super!Kurczaki,w redakcji HP-netu, eeeeechchch ,,Somewhere, between the sacred silence and sleep, Disorder, disorder, disorder." -System of a Down ,,Toxicity" ![]() |
|
|
|
harry7potter |
Dodany dnia 21.04.2014 20:21
|
![]() Pochwały: 3 Postów: 303 Dom: SlytherinPunkty: 3877 Ranga: Wróg ciemnej strony Data rejestracji: 13.06.13 |
haahaha fajna trórczość. ładnie rysujesz i masz niezle pomysły Pottermore - dom:Gryffindor, różdżka: głóg, włos jednorożca,14.5 cala, względnie giętka
http://www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najwiekszy_potteromaniak_harry7potter.png ![]() "Dotknij mnie tylko, to cię zabiję do krówki nędzy" "Bo widzisz, Harry, to nasze wybory ukazują, kim naprawdę jesteśmy, o wiele bardziej niż nasze zdolności." "Im więcej ludzi pokochasz tym będziesz słabsza" "Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoim słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie." "-Emocje, kaprysy, fascynacja i gra. Uczucia i ich brak...Dary, których nie wolno przyjąć...Kłamstwo i prawda. Czym jest prawda? Zaprzeczeniem kłamstwa? Czy stwierdzeniem faktu? A jeżeli fakt jest kłamstwem, czym jest wówczas prawda?Kto jest pełen uczuć, które nim targają a kto pustą skorupą zimnego czerepu?Kto? Co jest prawdą, Geralt?Czym jest prawda? - Nie wiem, Yen. Powiedz mi! - Nie- powiedziała i spuściła oczy. Po raz pierwszy. Nigdy przedtem nie widział, by to robiła. Nigdy. -Nie- powtórzyła, -Nie mogę Geralt. Nie mogę ci tego powiedzieć. Powie ci to ten ptak, zrodzony z dotknięcia twojej dłoni. Ptaku? Czym jest prawda? - Prawda - powiedziała pustułka- jest okruchem lodu. |
|
|
|
losiek13 |
Dodany dnia 21.04.2014 20:59
|
![]() Ostrzeżenia: 2 Pochwały: 33 Postów: 2832 Dom: RavenclawPunkty: 34217 Ranga: Pan Śmierci Data rejestracji: 19.06.08 |
Ja bym tak nie potrafił xp Podziwiam! Pytanie tylko czemu ten Krico taki nieforemny? haha ![]() Always ![]() |
|
|
|
Upadly Aniol |
Dodany dnia 21.04.2014 23:31
|
![]() Ostrzeżenia: 3 Postów: 641 Dom: HufflepuffPunkty: 4098 Ranga: Sprzedawca prac domowych Data rejestracji: 10.03.14 |
Ja też chylę czoła przed kunsztem artystycznym Angeliny. Za żadne skarby nie umiałbym tak ślicznie narysować. Zajączek jest przecudny ^^. Ogólnie super to wyszło, ręce same do oklasków się składają. Mam też nadzieję, że żaden z adminów się na mnie nie obrazi, gdyż w rzeczywistości są oczywiście ładniejszymi kurczakami, wierzcie mi. Ale te kurczęta są przeurocze, i takie słodkie. No jak nimfy śliczne, nie ma ładniejszych człowieków od tych istotek ;p ![]() ![]() |
|
|
|
| Angelina Johnson |
Dodany dnia 22.04.2014 11:11
|
![]() Pochwały: 23 Postów: 8024 Dom: SlytherinPunkty: 32803 Ranga: Komentuj FF, to się uśmiechnę Data rejestracji: 13.05.07 |
Pytanie tylko czemu ten Krico taki nieforemny? ![]() Bo dopiero jak weszłam na listę redakcji, by zobaczyć czy na pewno o nikim nie zapomniałam, przypomniało mi się o Krico i musiałam szybko coś dorysować, a już średnio mi się chciało ;DD Dziękuję i fajnie, że się Wam podoba! Pamiętaj chemiku młody, komentuj ficki lub zmień się w odchody made by Mikasa, Butelka 31.07.2020r. ![]() ![]() ![]() ![]() Slytherin! Sss.. Nigdy nie pozwoliłem aby szkoła przeszkadzała mi w edukacji. Zawsze miałam szczęście. I znów będę je mieć. Krew na twoich rękach, Falka, Krew na twej sukience Płoń, płoń, Falka, za twe zbrodnie Spłoń i skonaj w męce! Trochę wstyd, ale cóż, zasłużyłam ;D ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
| Smierciojadek |
Dodany dnia 22.04.2014 13:03
|
![]() Pochwały: 14 Postów: 6913 Dom: GryffindorPunkty: 60618 Ranga: Harrych świąt! Data rejestracji: 22.04.07 |
Rysunek do obejrzenia także na naszym fanpage. ![]() https://www.faceb...=1&theater ![]() Nie można zapłacić za coś, co nie ma ceny. Niektórzy twierdzą, że każda, absolutnie każda rzecz na świecie ma swoją cenę. To nieprawda. Są rzeczy, które ceny nie mają, są bezcenne. Najłatwiej poznać takie rzeczy po tym, że raz utracone, są utracone na zawsze. ![]() Nie wiesz, co pamiętasz, dopóki nie spróbujesz tego opowiedzieć. I nie wiesz, co tak naprawdę sądzisz na dany temat, dopóki nie zaczniesz się o to z kimś kłócić. W samotności nie jesteś nawet świadomy swoich sprzeczności. ![]() Pamiętaj. W śnie nie da się szeptać. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
| Podziel się z innymi: |
|
| Przejdź do forum: |


Krnabrny




Slytherin






















Ravenclaw
A kredki faktycznie musisz mieć świetne 


Hufflepuff



























Gryffindor









