Logowanie
Facebook
Shoutbox
Współpraca
Najaktywniejsi
1)
Alette
2)
fuerte
3)
Katherine_Pierce
4)
Sam Quest
5)
Shanti Black
6)
A.
7)
monciakund
8)
ania919
9)
ulka_black_potter
10)
Klaudia Lind
Losowe zdjęcie
Zobacz temat
|
Czy potrafilibyśmy zaprzyjaźnić się z Harrym?
|
|
Katherine_Pierce |
Dodany dnia 25.12.2015 08:50
|
![]() Pochwały: 29 Postów: 5926 Dom: GryffindorPunkty: 47342 Ranga: Członek Rady Strachu Data rejestracji: 31.10.14 |
Zapewne wiele osób czytając HP marzyło, choć przez chwilkę, aby stać się jednym z bohaterów, kolejnym członkiem paczki, albo i kolejnym wrogiem Harry'ego Pottera. Zastanawiam się jednak czy uważacie, że bylibyście w stanie zaprzyjaźnić się z kimś takim jak Harry? Umielibyście żyć w cieniu jego sławy jak Ron i Hermiona? Czy wręcz przeciwnie. Wolelibyście trzymać z Draco i razem z nim stawać przeciw Potterowi? A może umielibyście pozostać neutralni? Moja chrisowa TOP5 ![]() 1. Always&Forever Chris Wood ![]() 2. Chris Hemsworth ![]() 3. Chris Evans ![]() 4. Chris Pratt ![]() 5. Chris Pine ![]() Maybe, you don't know Katherine at all. Did it ever occur to you that you have no idea who I really am? [/center]![]() Mam talenty różne, lecz nie należy do nich poezja staram się klecić słowa aby była w tym finezja. Obietnice złożyłam, więc spełnić ją należy admin co nie dotrzymuje słowa? Kto mu uwierzy? Z przeprosinami do Ciebie Kath pędze aby nie popaść w wieczna nędzę. Kiedy Mafia się z wielką pompą rozpoczęłą, nie chciałam aby osoba z miasta zginęła. Choć początkowo w mych oczach byłaś podejrzana, wymówka z brakiem czasu, zdawała się odgrzewana. Gdy zaś ufać zaczęłam w twe piękne słowa, mafia nie pozwoliła, by lekka stała się ma głowa. Rozkazali głosować wbrew mojej woli, musiałam się pilnować aby nie wyjść z roli. Swojego słowa bronić miałam zacięcie, najlepiej tak aby wśród innych miało ono wzięcie. Przepraszam najszczerzej, lecz nie cała moja jest wina, głosu bym na Ciebie nie oddała, gdyby nie mafii kpina. Grałaś zacnie, choć nie każdy to potrafił docenić, szkoda, że losów miasta nie udało nam się zmienić. Z najszerszymi przeprosinami, Tako. Cóż to tak echem pijackich krzyków rozbrzmiewa I z dupy łzy śmiechu rozlewając rzęsiste Wciąż sunie w dół siłą tyłków rozpędzone Ciemność nagłą powitać co się jej nie spodziewa To z trzech części całość misternie złożona Co czerwieni blaskiem ciekawskie oczy razi I bucha wciąż gdy w dół tak pokracznie złazi Zielonym długim poddupcem połączona A każdy człon tego przedziwnego bytu Nie przez Boga do życia powołanego Lecz przez wyobraźnie chore i łyki płynu czystego Zdaje się niczym wobec wspaniałości swego odbytu Bo piękny on niczym moszna na nieboskłonie Mądry jak żadna ze stóp co na świat zrodzona A zabawna tak, że aż strach Oto jest Kath Gne - Twoje przedtyłcze <3 Ołtarzyk uwielbienia Chrisa ![]() Autorstwa pięknej i utalentowanej Gne <3 Chris to dupa jakich wiele, Męski facet w fajnym ciele, Serial o nim Kath ogląda, Lecz na tyłek wciąż spogląda. Na nic próby oderwania Wzroku od słodkiego drania, Uśmiech jego mówi wiele Aż mam ciarki na całym ciele! By Sam Quest ![]() The wasted years, the wasted youth The pretty lies, the ugly truth And the day has come where I have died Only to find, I've come alive ~Teen idle ![]() I was angry with my friend; I told my wrath, my wrath did end. I was angry with my foe: I told it not, my wrath did grow. And I waterd it in fears, Night & morning with my tears: And I sunned it with smiles, And with soft deceitful wiles. And it grew both day and night. Till it bore an apple bright. And my foe beheld it shine, And he knew that it was mine. And into my garden stole, When the night had veild the pole; In the morning glad I see; My foe outstretched beneath the tree. Do hymnu! Katherine jak ten kwiat wykwitła na stronie, Katherine zostanie z nami po wsze czas. Skromniutka i gadatliwa, wielka jej chwała, bo serce jej ogromne niczym głowa Andrzeja. Refren: Chwała Ci nasza, Katherino! Filmowcu najlepszy, kochana userko! Znajomość TVD największą masz! Chwała Ci, nasz pierniczku! Twa sława się ciągnie za Tobą niczym smród. Lecz nie martw się tym, bo oznacza on Twój trud. Każdy go do docenia, bo robisz cuda od niechcenia. Trzymaj tak dalej, a nagrodzi Cię ktoś! Refren. Upijałaś się w Karczmie, szalałaś w Hogwarcie, lecz byłaś w stanie pokonać Parchatego Trolla. Dzielnie walczyłaś w konkursie literackim, w redakcji Proroka zasiadłaś niczym król. Refren x2 ~ Pszemek - łosiek <3 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Felice |
Dodany dnia 25.12.2015 10:19
|
![]() Pochwały: 1 Postów: 175 Dom: SlytherinPunkty: 2698 Ranga: Pomocnik Filcha Data rejestracji: 21.10.15 |
Dobry temat! Wiele razy nad tym myślałam. Powiem szczerze, że chyba nie dałabym rady żyć w cieniu wielkiego i sławnego Pottera. Wkurzałby mnie. Szczególnie jakby zachowywał się tak jak w szóstej części HP. Ciągle trzeba latać za nim, głaskać go po główce, przytakiwać mu, bo inaczej będzie foch. Ron to Ron.. taka ciapa. :> A Hermiona, jeśli by nie prawiła mi morałów byłaby do zniesienia. Moim zdaniem świetnym materiałem na przyjaciółkę <dla mnie> jest Luna. Taak, bardzo lubię jej oryginalność i inność myślenia. Co do Draco... jest przystojniakiem, uwielbiam go, ale mimo wszystko nie mam takiego charakteru jak on i nie potrafiłabym chyba traktować innych z góry. Noce Węży![]() Elizabeth Prince x Emily Takoizu x Felice Nixon x Keira Foley Mam zielone oczy z charakteru... .![]() Skoro Ty jesteś dziwna i ja jestem dziwny, to się wspaniale składa, razem zadziwmy świat. ![]() |
|
|
|
batalion_88 |
Dodany dnia 25.12.2015 12:58
|
![]() Pochwały: 2 Postów: 4036 Dom: GryffindorPunkty: 31890 Ranga: Pan Śmierci Data rejestracji: 16.07.15 |
Z Potterem bym chyba nie potrafił się zaprzyjaźnić, bo on według mnie sprawiał wrażenie osoby emocjonalnie niedojrzałej. Jak przypomnę sobie o tym jak w ZF wydzierał się na przyjaciół, dzięki którym udawało mu się zawsze wchodzić cało z tarapatów, to krew mnie zalewa. I jeszcze to twierdzenie, że "dokonał więcej niż oni oboje wzięci"... Dzięki za takiego przyjaciela. Ron został Prefektem, to Harry nie był w stanie się z tym pogodzić. Nawet szyderczo parsknął śmiechem jak przypomniał sobie słowa któregoś z bliźniaków, że "nikt normalny nie uczyniłby z Rona Prefekta". Strasznie był wybuchowy i moim zdaniem zarozumiały. Wystarczy wspomnieć, że myślał iż pod jego nieobecność na meczu "złapałby znicza szybciej niż Ginny". Sprawy i problemy innych zbytnio go nie obchodziły, bo to on zawsze musiał być pępkiem świata i w centrum uwagi. To, że był sławny by mi nie przeszkadzało, ale charakter jak najbardziej. Z Draco chyba nie można się przyjaźnić. Bo tacy Goyle i Crabbe byli jego gorylami bez własnego zdania. ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Margaret Black |
Dodany dnia 25.12.2015 13:20
|
![]() Pochwały: 3 Postów: 215 Dom: RavenclawPunkty: 9854 Ranga: Praktykant w Św Mungu Data rejestracji: 07.07.15 |
Zdecydowanie zgadzam się z powyższymi postami, a w szczególności z Felice. Zdecydowanie Luna jest idealnym materiałem na przyjaciółkę. A Harry to... Harry. Trochę wybuchowy, niezbyt domyślny... Czasami swoim zachowaniem wprost mnie irytował. A życie w jego cieniu - zdecydowanie nie dla mnie. Gdybym musiała wybierać wolałabym zaprzyjaźnić się raczej z Draco. Chociaż przyjaźnią pewnie trudno byłoby to nazwać. "Elficka aura" - to chyba najpiękniejszy komplement, jaki kiedykolwiek otrzymałam, dziękuję <3 ![]() ![]() ![]() ![]() Żeby nie było żadnych wojen W naszym kraju (Wysłuchaj nas panie.) Żeby głód nie dotknął Nas (Wysłuchaj nas panie.) Żeby nikt nie cierpiał Gdy patrzę (Wysłuchaj nas panie.) Żeby wrogowie nasi Zdechli (Wysłuchaj nas panie.) Amen. ![]() ![]() To ja Człowiek agresywny Ze strachu Przepełniony nienawiścią Z bólu Żyjący samotnie Z obawy Szydzący ze słabszych Z niepewności Uśmiechający się Ze zmęczenia Plujący jadem Z zazdrości Zły Bo przeżarty żalem. ![]() ![]() ![]() ![]() Ej ale w sumie to ja lubię Bataliona <3 Dlaczego się tak gościa czepiacie? Sympatyczny jest ![]() ![]() Drugie miejsce to ciągle podium ![]() ![]() ![]() ![]() "Nie no co za żal, jakbym słuchał jakiejś bajki z morałem. Beznadzieja po prostu." |
|
|
|
Alette |
Dodany dnia 25.12.2015 14:03
|
![]() Pochwały: 18 Postów: 7186 Dom: HufflepuffPunkty: 59643 Ranga: Poziomka! <3 Data rejestracji: 29.03.09 |
Wpadłam, żeby się nie zgodzić haha Co do Draco... jest przystojniakiem, uwielbiam go, ale mimo wszystko nie mam takiego charakteru jak on i nie potrafiłabym chyba traktować innych z góry. Ja nie wiem, w którym momencie ktoś nazwał go przystojnym ;p Jedna Pansi za nim latała, a tak to on miał szczurowatą buzię Co w tym ładnego? Z Potterem bym chyba nie potrafił się zaprzyjaźnić, bo on według mnie sprawiał wrażenie osoby emocjonalnie niedojrzałej. Jak przypomnę sobie o tym jak w ZF wydzierał się na przyjaciół Za przykład jego niedojrzałego zachowania podajesz Zakon Feniksa, kiedy on miał 15 lat. Chyba wół zapomniał jak cielęciem był, serio. Naprawdę każdy z ręką na sercu mógłby powiedzieć, że w tym wieku nie miał wahań nastrojów? Nie bez przyczyny mówi się o czymś takim jak "bunt młodzieńczy". Nie piję oczywiście do twojej chęci przyjaźnienia się z Harrym, bo wiadomo. Chodzi mi o sam fakt wytykania mu tej niedojrzałości i do reszty w sumie też. Ja nie wiem, ale ludzie chyba za wysoko sobie cenią samych siebie albo żyją w jakimś kompletnie odrealnionym świecie. Naprawdę nikt z was nie był nigdy niesłusznie zazdrosny, nie pomyślał o innym złego słowa bez przyczyny? Zapominasz batalion, że w tamtej scenie z prefektem siedzieliśmy w głowie Harry'ego, "na zewnątrz" on nie chciał dać po sobie poznać, że jego to gryzie. Warto też zaznaczyć, że to był trudny czas dla niego. Jeśli ktoś nie potrafi sobie poradzić z przejściowymi humorami przyjaciela, kiedy on ma pełne prawo takie humorki miewać, to widać nie nadaje się na przyjaciela. Harry wiele razy zawalił sprawę jako przyjaciel jak każdy człowiek Natomiast z drugiej strony nie raz udowodnił, że dla innych jest w stanie wiele zaryzykować. Nie wiem też, czy Luna to taki dobry materiał na przyjaciółkę. Ja odniosłam wrażenie, że ona trochę... nie słucha. Żyje tak zamknięta w swoim świecie, ze nie do końca można się tam dostać. Nie potrafiłabym się przyjaźnić na pewno z Ronem i Hermioną. Ten pierwszy po prostu bym mnie nie lubił a swoimi chamskimi odzywkami wiecznie podnosił ciśnienie. A Hermiona... zbyt idealna haha Co do samego Pottera... chyba nie dałabym sobie rady z tym napięciem. Gdybym już się z nim przyjaźniła, to może byśmy się dogadali, ale... ja chyba jestem zbyt "zwykła", żeby wpaść w jego aurę haha ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Kazui <3 ![]() W zasadzie lepiej tkwić w słodkiej niewiedzy. Umiejętność braku myślenia i brak odczuwania tego braku, w połączeniu z brakiem myślenia o myśleniu i przekonaniem, że się wszystko dobrze przemyślało jest darem, który posiadają tylko wybrani. Im więcej wiesz, tym mniej rozumiesz, więc w zasadzie lepiej nic nie wiedzieć i mieć święty spokój. Dziękuję Wilenie za cudowny wiersz o moich Rycerzykach <3 Za siedmioma górami, za siedmioma lasami Żył sobie Racław z rycerzykami. Wielu ich tam było, innej maści każdy, Jednak każdy spośród nich był bardzo odważny, Choć nie tak jak Racław - mąż najlepszy w świecie, Rozpalający serce niemal każdej kobiecie, Lecz kochając jedną, tę spoza Lagary, Którą owładnęły miłości jego czary I wyczekuje tylko kiedy się zobaczą... Ale koniec historii! Nie za to mi płacą. Wracając do Lagary, żyła tam Liliana, Która, chociaż nieporadnością owiana I znana w otoczeniu z niechęci do koni, Nie bała się prawie dzierżyć w ręku broni. Gdy tylko nadszedł rozkaz, wskoczyła na konia. Mając u swego boku Gaję, Aarona, Fomę i Milana, a przed sobą zadanie, Ruszyła, nie bacząc, czy coś jej się stanie. Jednak Racława niestety przy nich nie było, A szkoda, bo to by się lepiej skończyło. Zamiast niego, Nadar przewodził tej grupie I chociaż zdawało się, że ma wszystko w dupie, Doprowadził ich całych do kapitana, Nie mającego nic z Narnią wspólnego - Kasjana, Który miał przy sobie ogiera wspaniałego, Nawet dla stajennych nieprzyjemnego, Z piękną grzywą i gracją, jakiej więcej miało Jedynie zgrabne, Racławowe ciało... Co było z Aaronem? Z ostrzem w jego dłoni? I Lilianą? Jak z jej podejściem do koni? Co z zaciętą Gają? Co z nadętym Milanem? Potwornym ogierem wraz z jego panem? Co z Fomą? Jak żyje? I jak jego rany? Kiedy tego wszystkiego dowiedzieć się mamy? Gdy tylko na Alette wielka wena spłynie. Może nigdy, może jutro, może w czarnej godzinie, Byle, jak to nastąpi, napisała wreszcie O Racławie i jego kochanej niewieście. Authors act like they are sorry for killing characters but really they are like this... ![]() ![]() ![]() Lista ficków, które przeczytałam i polecam Miniaturki "Nieszczęśliwa historia" ulki_black_potter "Czterdzieści pięć" Barloma "Pierwsza ofiara" Katherine_Pierce "Przemyślenia" Wileny Romus Przyjaciołom, których już nie ma Fuerte "Zazdrość według Hermiony Weasley" Sam Quest "Glizdogon" Nieoryginalnej "Las mnie wzywa" Klaudek884 "***" Zirael Serie "Trudny wybór" Penelope "Jako w piekle, tak i na ziemi" Christiny "Proszę, powiedz moje imię" Only Dream "Między wierszami" Fuerte Drabble "Znalezisko" Ann "Miłość" Wioletty "Bogini" ulki_black_potter Poezja "Feniks" Wileny Romus "Na chwałę! Na honor!" Ann "Zwariował!" Wileny Romus "Wspaniały i Starożytny Hymn Rodu Black" Ann ![]() "Niewiele rzeczy ma na człowieka tak wielki wpływ jak pierwsza książka, która od razu trafia do jego serca. Owe pierwsze obrazy, echa słów, choć wydają się pozostawać gdzieś daleko za nami, towarzyszą nam przez całe życie i wznoszą w pamięci pałac, do którego, wcześniej czy później... i nie ważne, ile w tym czasie przeczytaliśmy książek, ile nowych światów odkryliśmy, ile się nauczyliśmy i ile zdążyliśmy zapomnieć... wrócimy." Carlos Ruiz Zafon ![]() Oglądam chińskie bajki, czytam romanse a ciasto najbardziej lubię surowe. Pozdrawiam wszystkich, których karmiłam, a szczególnie tych, którzy z tego powodu cierpieli. Lubię gotować dla Gne, której wszystko smakuje i Ciemka, któremu śmierdzą (gotowane!) jajka. Piję herbatę koło kibla z Ang, o miłości rozmawiam z Pene, śpię na podłodze Ulki albo na kolanach Christiny. W moim sercu zawsze jest miejsce dla tych, z którymi obieram ziemniaki. Pozdrawiam mistrza otwierania zamków Sam i specjalistę od łowienia smerfów Katherine ... a kiełbasa to najbardziej smakuje mi u Pauli love ![]() |
|
|
|
Katherine_Pierce |
Dodany dnia 25.12.2015 14:16
|
![]() Pochwały: 29 Postów: 5926 Dom: GryffindorPunkty: 47342 Ranga: Członek Rady Strachu Data rejestracji: 31.10.14 |
Ja raczej nie zaprzyjaźniłabym się z Potterem, ale z trochę innych przyczyn niż osoby powyżej. Chłopak wydawał mi się przeraźliwie nudnyyyyy Co to wypowiedzi bataliona o niedojrzałym... po części zgadzam się z nim, a po części z Al. Mnie nie bolały jego wybuchy, ale ten tekst ile to on nie dokonał, a oni razem wzięci mniej niż on... to było wręcz chamskie. Nawet jak na słowa w przypływie złości. Wytykał wtedy, że to on uratował kamień, ale o tym, że nie dotarłby do niego gdyby nie Ron i Hermiona to już zapomniał. To on pokonał bazyliszka, ale gdyby nie Hermiona to by nawet nie wiedział, że to bazyliszek. To on pokonał dementory, ale tylko on uczył się zaklęcia patronusa. To on przeszedł przez zadania turnieju, ale to przyjaciele pomagali mu opanowywać zaklęcia... ipt. To mnie w nim mega wkurzyło. Ta niewdzięczność i wywyższanie się sprawiły, że zaczęłam postrzegać go zupełnie inaczej niż przez poprzednie tomy. Jak to Draco przystojny? to, że w filmie zagrał go Tom to nie znaczy, że tak to dziecko wyglądało Moja chrisowa TOP5 ![]() 1. Always&Forever Chris Wood ![]() 2. Chris Hemsworth ![]() 3. Chris Evans ![]() 4. Chris Pratt ![]() 5. Chris Pine ![]() Maybe, you don't know Katherine at all. Did it ever occur to you that you have no idea who I really am? [/center]![]() Mam talenty różne, lecz nie należy do nich poezja staram się klecić słowa aby była w tym finezja. Obietnice złożyłam, więc spełnić ją należy admin co nie dotrzymuje słowa? Kto mu uwierzy? Z przeprosinami do Ciebie Kath pędze aby nie popaść w wieczna nędzę. Kiedy Mafia się z wielką pompą rozpoczęłą, nie chciałam aby osoba z miasta zginęła. Choć początkowo w mych oczach byłaś podejrzana, wymówka z brakiem czasu, zdawała się odgrzewana. Gdy zaś ufać zaczęłam w twe piękne słowa, mafia nie pozwoliła, by lekka stała się ma głowa. Rozkazali głosować wbrew mojej woli, musiałam się pilnować aby nie wyjść z roli. Swojego słowa bronić miałam zacięcie, najlepiej tak aby wśród innych miało ono wzięcie. Przepraszam najszczerzej, lecz nie cała moja jest wina, głosu bym na Ciebie nie oddała, gdyby nie mafii kpina. Grałaś zacnie, choć nie każdy to potrafił docenić, szkoda, że losów miasta nie udało nam się zmienić. Z najszerszymi przeprosinami, Tako. Cóż to tak echem pijackich krzyków rozbrzmiewa I z dupy łzy śmiechu rozlewając rzęsiste Wciąż sunie w dół siłą tyłków rozpędzone Ciemność nagłą powitać co się jej nie spodziewa To z trzech części całość misternie złożona Co czerwieni blaskiem ciekawskie oczy razi I bucha wciąż gdy w dół tak pokracznie złazi Zielonym długim poddupcem połączona A każdy człon tego przedziwnego bytu Nie przez Boga do życia powołanego Lecz przez wyobraźnie chore i łyki płynu czystego Zdaje się niczym wobec wspaniałości swego odbytu Bo piękny on niczym moszna na nieboskłonie Mądry jak żadna ze stóp co na świat zrodzona A zabawna tak, że aż strach Oto jest Kath Gne - Twoje przedtyłcze <3 Ołtarzyk uwielbienia Chrisa ![]() Autorstwa pięknej i utalentowanej Gne <3 Chris to dupa jakich wiele, Męski facet w fajnym ciele, Serial o nim Kath ogląda, Lecz na tyłek wciąż spogląda. Na nic próby oderwania Wzroku od słodkiego drania, Uśmiech jego mówi wiele Aż mam ciarki na całym ciele! By Sam Quest ![]() The wasted years, the wasted youth The pretty lies, the ugly truth And the day has come where I have died Only to find, I've come alive ~Teen idle ![]() I was angry with my friend; I told my wrath, my wrath did end. I was angry with my foe: I told it not, my wrath did grow. And I waterd it in fears, Night & morning with my tears: And I sunned it with smiles, And with soft deceitful wiles. And it grew both day and night. Till it bore an apple bright. And my foe beheld it shine, And he knew that it was mine. And into my garden stole, When the night had veild the pole; In the morning glad I see; My foe outstretched beneath the tree. Do hymnu! Katherine jak ten kwiat wykwitła na stronie, Katherine zostanie z nami po wsze czas. Skromniutka i gadatliwa, wielka jej chwała, bo serce jej ogromne niczym głowa Andrzeja. Refren: Chwała Ci nasza, Katherino! Filmowcu najlepszy, kochana userko! Znajomość TVD największą masz! Chwała Ci, nasz pierniczku! Twa sława się ciągnie za Tobą niczym smród. Lecz nie martw się tym, bo oznacza on Twój trud. Każdy go do docenia, bo robisz cuda od niechcenia. Trzymaj tak dalej, a nagrodzi Cię ktoś! Refren. Upijałaś się w Karczmie, szalałaś w Hogwarcie, lecz byłaś w stanie pokonać Parchatego Trolla. Dzielnie walczyłaś w konkursie literackim, w redakcji Proroka zasiadłaś niczym król. Refren x2 ~ Pszemek - łosiek <3 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Felice |
Dodany dnia 25.12.2015 14:25
|
![]() Pochwały: 1 Postów: 175 Dom: SlytherinPunkty: 2698 Ranga: Pomocnik Filcha Data rejestracji: 21.10.15 |
Dobra, dobra, ja mam słabość do złych charakterów i takich blond czupryn, więc proszę się nie dziwić. :> Mi to nawet Vader z SW się podoba i w jakiś sposób mnie jara. Ale przyznam szczerze, że na moją fascynację Draco wpłynął również Tom Felton. Edytowane przez Felice dnia 25.12.2015 14:40
Noce Węży![]() Elizabeth Prince x Emily Takoizu x Felice Nixon x Keira Foley Mam zielone oczy z charakteru... .![]() Skoro Ty jesteś dziwna i ja jestem dziwny, to się wspaniale składa, razem zadziwmy świat. ![]() |
|
|
|
hermiona03 |
Dodany dnia 25.12.2015 14:59
|
![]() Postów: 172 Dom: RavenclawPunkty: 513 Ranga: Prefekt Ravenclawu Data rejestracji: 29.08.15 |
Zawsze wszyscy mi mówili że jestem jak Hermiona. Ja się z tym nie zgadzam bo za pewne jej średnia wynosiła 6,0, ja mam gorszą ocenę ![]() Prawda jest taka że w zachowaniu i wrażliwości jestem do niej podobna. W ''chamskości'' również Myślę że zaprzyjaźniłabym się z naszym trio bo mam w sobie trochę z każdego przyjaciół. Witam!!!
Więc tak, jestem rezolutną nastolatką o imieniu Maja, która kocha swoich najbliższych, muzykę i podróże. Muzyka którą wielbię to przede wszystkim rock, hard rock i metal. Do best zespołów można zaliczyć między innymi Red Hot Chili Peppers, Metallica, Led Zeppelin, Deep Purple, Pearl Jam, Nirvana, Depeche Mode, Pink Floyd, Beirut. Zakochałam się w Open'erze. Potrafię grać na gitarze i trochę na pianinie. Nie mam pojęcia co jeszcze napisać o sobie... lubię książki...AMEN! Jestem również dzielną działaczką w grupie Hermionki78 w której domagamy się śniegu. Pozdrawiam wszystkich jej członków. CHCEMY WIĘCEJ ŚNIEGU!!! Teraz za prezentuje ważne cytaty: ,,Książka to Twój najlepszy przyjaciel, nie wyśmieje, nie zostawi - a nauczy wiele'' Maria Kowalewska ,,Czytanie książek to najlepsza zabawa jaką sobie ludzkość wymyśliła'' Wisława Szymborska ,,Mówi się LewiOsa a nie LewioSA!'' Hermiona Granger'' Teraz jeszcze podziękowania: Fenris, za bycie najlepszą partnerką do rozmowy ![]() Only Dream, za to że mam Cię w znajomych i można z Tobą pogadać i ogólnie za wszystko Hermionka78, kochana, za wszystkie miłe słowa, za każde ,,Hejjo''. batalion_88, za zachęcanie by iść na boisko Kiera Karkarow, za nasze wspólne, długie, rozmowy. kkinga123, za uwielbianie Wspaniałego Stulecia Katherine_Pierce, za gadanie o Twojej pracy EmilyWright, za uciekanie by oglądać The Voice'a Całemu HP - netowi, za to że, razem dzielimy się wielbieniem HP... ![]() W Hogusiu jestem Maja Choda ![]() |
|
|
|
ania919 |
Dodany dnia 25.12.2015 18:33
|
![]() Pochwały: 11 Postów: 1231 Dom: RavenclawPunkty: 39464 Ranga: Harrych świąt! Data rejestracji: 09.10.15 |
Na pewno bym nie zaprzyjaźniła się z Draco. On raczej szuka takich tępaków jak Crabbe czy Goyle bez własnego zdania, którzy zrobią bezmyślnie wszystko o co ich poprosi. Natomiast czy bym się mogła zaprzyjaźnić z Harrym to nie wiem, obawiam się, że nie byłabym taka odważna żeby przeżywać z nim te wszystkie przygody. Jego charakter nie jest taki najgorszy, każdy ma jakieś wady przecież, a Harry dla przyjaciół jest gotowy poświęcić wiele. |
|
|
|
Sam Quest |
Dodany dnia 25.12.2015 19:21
|
![]() Pochwały: 35 Postów: 3698 Dom: RavenclawPunkty: 45365 Ranga: Specjalista ds. sprzedaży Data rejestracji: 09.04.15 |
Ja wątpię, że się zaprzyjaźniła z kimkolwiek z głównych postaci. Może gdybym kogoś takiego znała osobiście byłoby inaczej.... pomimo, że niektóre postacie bardzo lubiłam, ale nie mam wśród moich znajomych nikogo takiego. Nie mam pojęcia w sumie... chyba to przemyśle ![]() Ściana uznania i miłości ![]() Daniel Radclffe to mój crush Nie kłam, że go nie znasz Harry'ego Pottera zagrał niektórych nawet nabrał, że ma oczy koloru zielonego a tak naprawdę są niebieskiego "Tak jak Ron" - woła Ulica dziewczyna pięknego lica. Potteromaniak z niej na schwał i nie jest to żaden wał. Daniel Radcliffe to mój crush Wiesz dlaczego jeżeli oczy masz Z zarostem mu do twarzy O takim Danie każda Samica marzy. ![]() Oj nana, oj nana Bardzo kocham Dana Czy to słońce, czy to deszcz W moich myślach on wciąż jest Myślę o nim nieustannie Nawet gdy się kąpię w wannie Oj nana, oj nana Bardzo kocham Dana Nie wiem jak się to zaczęło Lecz gdy serce moje drgnęło Cała byłam zakochana I tak kocham tego Dana Oj nana, oj nana Bardzo kocham Dana Nigdy o nim nie zapomnę Nawet jeśli spotkam bombę Jest to miłość jednostronna Ale źle to nie wygląda Oj nana, oj nana Bardzo kocham Dana wiersz by Elizabeth_ ![]() ![]() Ściana chwały ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Nedelle |
Dodany dnia 25.12.2015 20:20
|
![]() Ostrzeżenia: 2 Pochwały: 2 Postów: 1086 Dom: HufflepuffPunkty: 11317 Ranga: Harrych świąt! Data rejestracji: 26.08.14 |
Nie zaprzyjaźniłabym się z Harrym, bo nie lubię tej postaci, wydaje mi się zbyt idealna. Mimo bardzo dużych i zauważalnych błędów i tak zawsze wszystko kończyło się dobrze. Poza tym ja często nie lubię głównych postaci, haha. Ogólnie nie podoba mi się charakter Harry'ego. Z Hermioną byśmy się nie dogadały, bo strasznie, ale to strasznie idzie mi w szkole, nie lubię, bo nie umiem, się uczyć. Z Ronbem chętnie spędzałabym czas, bo wydaje się być do mnie bardzo podobny z charakteru. Z Draco byśmy się z pewnością nie lubili, bo gardzę osobami, które nie szanują innych. Hic sunt leones "Z pokojem wspólnym Ravenclaw była taka fanowska teoria, że uczniowie starszych roczników mają tak bardzo gdzieś te zagadki (bo chcą po prostu wejść do siebie, czy po coś jak mówiliście), że odpowiadają na nie na olewkę. Przykładowo: - Co ma wspólnego budzik i wiosło? - Obu tych rzeczy nie powinno się wsadzać sobie w du... - No.... w sumie racja. A pierwszoroczni patrzą wtedy na nich ze zgrozą i traktują jak bohaterów "Jesteśmy winni Szeregowemu przeprosiny. Szkoda, że nie pieniądze! Co to jest? Błyszczy i jest niepokojąco duże! Na pierwszy rzut oka to krystaliczny węgiel. Wynik oddziaływania ciśnienia i wysokiej temperatury. Kowalski! W prostych żołnierskich słowach! Inaczej najlepszy przyjaciel kobiety. Paralizator? Life's a piece of shit When you look at it Life's a laugh and death's a joke, it's true You'll see it's all a show Keep 'em laughin' as you go Just remember that the last laugh is on you ![]() Cóż za draka, jaka farsa Knedel nam odwala dansa Sznejp aż oczy swe przeciera. gdy do niego ta dociera. Kluska bierze Sznejpa w tany Slughorn cały uhahahany Zaraz z nimi tańczyć chce a to wszystko sen, hehe - SQ <3 ![]() Knedlu! Orędowniku Klusek! ty jesteś jak zdrowie. Ile Cię trzeba wielbić, ta Kluska się dowie, Co w Twą niełaskę wpadnie. Dziś wielkość Twą i chwałę Widzę i opisuję, bo mam nadzieję, że literkę dostanę! |
|
|
|
Andi Miller |
Dodany dnia 16.07.2016 16:18
|
![]() Postów: 76 Dom: SlytherinPunkty: 1151 Ranga: Prefekt Naczelny Slytherinu Data rejestracji: 11.06.16 |
Przyjaźń z Harrym na pewno nie należałaby do najprostszych i najprzyjemniejszych. Chłopak był wybuchowy, itp. Przyjaciele Pottera żyli w cieniu jego sławy, ale on sam nie lubił się chwalić. Zresztą bez Rona i Hermiony Wybraniec nie poradziłby sobie. Nie wiem czy zdawał sobie z tego sprawę, ale okazywał bliskim ogromną wdzięczność, może nie zawsze im o tym mówił, ale jednak. Uważam, że poradziłabym sobie w roli kumpeli Harry'ego. "Śmierć będzie ostatnim wrogiem który zostanie pokonany." ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Jestem miłą ślizgonką. Jestem leniwą puchonką. Jestem tchórzliwą gryfonką. Jestem nieoryginalną krukonką. ![]() The need for intelligence to be cunning! ![]() ![]() "We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to action. That's wo we really are." ~Sirius Black |
|
|
|
Wioletta |
Dodany dnia 16.07.2016 17:16
|
![]() Pochwały: 26 Postów: 3204 Dom: GryffindorPunkty: 33447 Ranga: Pan Śmierci Data rejestracji: 06.07.16 |
uważam, ze nie mogłabym zaprzyjaźnić się z Harrym. nie umiem żyć w cieniu drugiej osoby. nie lubię gdy ktoś mówi mi jak mam żyć i co robić. dla mnie on zbyt bardzo chce dominować nad każdym. to typ lidera i ja też kimś takim jestem. |
|
|
|
| Podziel się z innymi: |
|
| Przejdź do forum: |


Krnabrny




Gryffindor


































Slytherin






Ravenclaw




















Hufflepuff














Myślę że zaprzyjaźniłabym się z naszym trio bo mam w sobie trochę z każdego przyjaciół. 






























