Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Pracownik departamentu
12.06.2026 18:36
Padł dziś Facebook i nikt nie pamiętał, żeby tu wejść (*)

Pracownik departamentu
07.06.2026 20:58
Moje ma niecałe 12 lat

Pracownik departamentu
07.06.2026 20:56
Czesc

Wielki Mag
07.06.2026 10:25
no i jutro mi stuknie dekada na stronie...

Wielki Mag
07.06.2026 10:24
Sharllottka, technicznym? nikt. bo czy A. jeszcze o tej stronie pamięta... nie wiem. o Krico już nawet nie wspominając xD

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Avatar

Posiada 59643 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Avatar

Posiada 58190 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Avatar

Posiada 47342 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Avatar

Posiada 45365 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Avatar

Posiada 44242 punktów.

6) Prefix użytkownikaA.

Avatar

Posiada 43682 punktów.

7) Prefix użytkownikamonciakund

Avatar

Posiada 43236 punktów.

8) Prefix użytkownikaania919

Avatar

Posiada 39464 punktów.

9) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Avatar

Posiada 36829 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Avatar

Posiada 34220 punktów.

Zobacz temat
Drukuj temat
NOP czy Antifa? I kto nam wreszcie powie prawdę?
Prefix użytkownikaFoszek
Temat polityki wywołuje wśród nas, młodych odruch wymiotny. Co się dzieje w naszym rządzie nie jest tajemnicą, każdy z nas ma swoją subiektywną opinię. Władza sprawowana przez liberałów prowokuje intensywne odradzanie się obozów narodowo radykalnych w Polsce. Po której stronie leży słuszność? Lewej czy prawej?
Macie jakieś doświadczenia (pozytywne lub negatywne) związane z ugrupowaniami neonazistowskimi jak NOP, ONR czy Falanga? A może wręcz przeciwnie - działacie ruchy antyfaszystowskie? Która ze stron intensywniej działa w Waszym środowisku?
Którą stronę popieracie?
Zachęcam do dyskusji!
Dziewczynka z zapałkami
długo, długo szukała, co mogłaby podpalić.
Czy podpalić stóg siana? Siano łatwo się pali.
Niech głodują krowy, nie lubiła krów.
Czy podpalić ludziom dom?
Mały zwykły dom obcym ludziom, wszyscy ludzie obcy.
Czy podpalić las, tak wielki jak jej strach. Bała się od dawna, zawsze bała się.
Niech spłonie las, niech spłoną źli jego mieszkańcy.
Niech spłoną czworonogi, dwunogi, bezeznogi. Niech spłoną żuki i złote pszczoły.
Niech spłonie las, zły las.
Zły jak cały świat.

I wtedy podpaliła świat.
I spłonął świat.
I nie było świata, złego świata.
Policzyła zapałki,
co jeszcze spalić?
Czy spalić siebie?

(spalić)







*wegetarianka
*miłośniczka poezji
 
Prefix użytkownikaAlette
Wiem, że Ameryki nie odkryję, ale jestem przeciwna podziałowi na lewicę i prawicę. Każdy ma swoje poglądy, ale fakt, że cenię tradycję nie znaczy, że nie propaguję rozwoju. Uważam, że skrajności są po prostu głupie, a żaden utarty i ograniczony światopogląd nie będzie charakteryzował moją osobę. Nie i już.

Moim zdaniem w polityce w ogóle powinno się odejść od jakiś rozważań i wyobrażeń i zacząć pracować. Może jakby przestać mamić biedną ludność, a zamiast tego operować wiedzą i doświadczeniem, to nasz kraj w końcu posunąłby się do przodu.

Z resztą... jak można być faszystą? Nie mieści mi się to w głowie. Można być konserwatywnym, ale faszyzm? Masakra...
web.archive.org/web/20170527063436im_/http://i61.tinypic.com/n1qk3n.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najfanfick2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najffalette.jpgwww.harry-potter.net.pl/images/articles/fanfick.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_fanficka.png
www.harry-potter.net.pl/images/najsympatyczniejszy_uytkownik.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_ff.png


66.media.tumblr.com/df7ff26a042721958add2f4d66811db3/tumblr_oc3zx5Nkcc1toyrsho3_1280.jpg

Kazui <3



78.media.tumblr.com/67e397cafbea681870d2cef222f21aa0/tumblr_os4igq7Fwu1s8gfjqo1_500.gif

W zasadzie lepiej tkwić w słodkiej niewiedzy. Umiejętność braku myślenia i brak odczuwania tego braku, w połączeniu z brakiem myślenia o myśleniu i przekonaniem, że się wszystko dobrze przemyślało jest darem, który posiadają tylko wybrani. Im więcej wiesz, tym mniej rozumiesz, więc w zasadzie lepiej nic nie wiedzieć i mieć święty spokój.

Dziękuję Wilenie za cudowny wiersz o moich Rycerzykach <3



Za siedmioma górami, za siedmioma lasami
Żył sobie Racław z rycerzykami.
Wielu ich tam było, innej maści każdy,
Jednak każdy spośród nich był bardzo odważny,
Choć nie tak jak Racław - mąż najlepszy w świecie,
Rozpalający serce niemal każdej kobiecie,
Lecz kochając jedną, tę spoza Lagary,
Którą owładnęły miłości jego czary
I wyczekuje tylko kiedy się zobaczą...
Ale koniec historii! Nie za to mi płacą.
Wracając do Lagary, żyła tam Liliana,
Która, chociaż nieporadnością owiana
I znana w otoczeniu z niechęci do koni,
Nie bała się prawie dzierżyć w ręku broni.
Gdy tylko nadszedł rozkaz, wskoczyła na konia.
Mając u swego boku Gaję, Aarona,
Fomę i Milana, a przed sobą zadanie,
Ruszyła, nie bacząc, czy coś jej się stanie.
Jednak Racława niestety przy nich nie było,
A szkoda, bo to by się lepiej skończyło.
Zamiast niego, Nadar przewodził tej grupie
I chociaż zdawało się, że ma wszystko w dupie,
Doprowadził ich całych do kapitana,
Nie mającego nic z Narnią wspólnego - Kasjana,
Który miał przy sobie ogiera wspaniałego,
Nawet dla stajennych nieprzyjemnego,
Z piękną grzywą i gracją, jakiej więcej miało
Jedynie zgrabne, Racławowe ciało...

Co było z Aaronem? Z ostrzem w jego dłoni?
I Lilianą? Jak z jej podejściem do koni?
Co z zaciętą Gają? Co z nadętym Milanem?
Potwornym ogierem wraz z jego panem?
Co z Fomą? Jak żyje? I jak jego rany?
Kiedy tego wszystkiego dowiedzieć się mamy?

Gdy tylko na Alette wielka wena spłynie.
Może nigdy, może jutro, może w czarnej godzinie,
Byle, jak to nastąpi, napisała wreszcie
O Racławie i jego kochanej niewieście.


Authors act like they are sorry for killing characters but really they are like this...


33.media.tumblr.com/1c33d4f027d1b0dfece36f03d8cab05f/tumblr_inline_nnkxxyKWKP1sr52q2_500.gif

31.media.tumblr.com/c5f304c7b0c89ee52e80a0a90f79fd7e/tumblr_inline_nnkxz1zV0v1sr52q2_500.gif

33.media.tumblr.com/9c3599c6a8d5caa85da97df2b4273732/tumblr_inline_nnkxz3S5OW1sr52q2_500.gif

Lista ficków, które przeczytałam i polecam

Miniaturki
"Nieszczęśliwa historia" ulki_black_potter
"Czterdzieści pięć" Barloma
"Pierwsza ofiara" Katherine_Pierce
"Przemyślenia" Wileny Romus
Przyjaciołom, których już nie ma Fuerte
"Zazdrość według Hermiony Weasley" Sam Quest
"Glizdogon" Nieoryginalnej
"Las mnie wzywa" Klaudek884
"***" Zirael

Serie
"Trudny wybór" Penelope
"Jako w piekle, tak i na ziemi" Christiny
"Proszę, powiedz moje imię" Only Dream
"Między wierszami" Fuerte

Drabble
"Znalezisko" Ann
"Miłość" Wioletty
"Bogini" ulki_black_potter

Poezja
"Feniks" Wileny Romus
"Na chwałę! Na honor!" Ann
"Zwariował!" Wileny Romus
"Wspaniały i Starożytny Hymn Rodu Black" Ann



38.media.tumblr.com/e7acb5a8e16d00b85b5d13f0579b1044/tumblr_inline_n8vl57qwvD1r1mylc.png


"Niewiele rzeczy ma na człowieka tak wielki wpływ jak pierwsza książka, która od razu trafia do jego serca. Owe pierwsze obrazy, echa słów, choć wydają się pozostawać gdzieś daleko za nami, towarzyszą nam przez całe życie i wznoszą w pamięci pałac, do którego, wcześniej czy później... i nie ważne, ile w tym czasie przeczytaliśmy książek, ile nowych światów odkryliśmy, ile się nauczyliśmy i ile zdążyliśmy zapomnieć... wrócimy." Carlos Ruiz Zafon



49.media.tumblr.com/06faed4d6c3be0fab9fbd74bd1023201/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o4_500.gif



Oglądam chińskie bajki, czytam romanse a ciasto najbardziej lubię surowe. Pozdrawiam wszystkich, których karmiłam, a szczególnie tych, którzy z tego powodu cierpieli. Lubię gotować dla Gne, której wszystko smakuje i Ciemka, któremu śmierdzą (gotowane!) jajka. Piję herbatę koło kibla z Ang, o miłości rozmawiam z Pene, śpię na podłodze Ulki albo na kolanach Christiny. W moim sercu zawsze jest miejsce dla tych, z którymi obieram ziemniaki.

Pozdrawiam mistrza otwierania zamków Sam i specjalistę od łowienia smerfów Katherine
... a kiełbasa to najbardziej smakuje mi u Pauli love


68.media.tumblr.com/f0cb94d96489a7af17c663e1007e68fd/tumblr_ornxp7GtDG1sccmwvo1_1280.jpg
 
Prefix użytkownikafuerte
Domyślam się, że temat założony poniekąd z powodu zbliżającego się Marszu Niepodległości, który, jak znam życie, znowu zaskoczy nas przemiłą napierdalanką ze strony uczestników.
Co do strony lewej/prawej, liberalnej/konserwatywnej, czy jak kto sobie chce to nazwać...
Platforma się sama nie potrafi określić, w którym miejscu stoi, ale tego nie zrobi żadna partia, która nie jest w pełni oddana idei świeckiego państwa. I niestety, ale moim zdaniem, Kościół katolicki jest właśnie takim bardzo radykalnym ruchem, (nie porównując do faszystów, oczywiście) który działa w polityce państwa, zamiast pozostać w sferze czysto religijnej. Bo poseł w pierwszej kolejności powinien być posłem. I chociaż w chwili obecnej w Polsce nie ma żadnej partii, która mogłaby sprawować "normalnie" władzę, to w przypadku tego, co się u nas teraz dzieje, jestem całym sercem za lewicą.
zapodaj.net/images/d147bde5b4314.png


media.giphy.com/media/WS6ABEVwTwWew89CHo/giphy.gif



www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzab2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najart2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladrym2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najnewsfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladcarymowfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzabawniejfuer.jpg
 
http://lastfm.pl/user/justyskag
Prefix użytkownikaFoszek
Założyłam temat, więc troszkę bardziej pokieruję dyskusję, która niestety nie będzie pewnie zbyt zażarta. Nie chce za bardzo osądzać obecnych partii rządzących, a raczej skupić się na obozie narodowo radykalnym. Co się dzieje w Waszych miast? Ciekawa jestem jak zorganizowane są tego typu ruchy - NOP, ONR, Falanga lub idąc w skrajność Krew i Honor- w różnych częściach kraju. Próbują się ogranizować, promować, werbować członków? Muszę ze smutkiem przyznać że tego typu faszyzujące ugrupowania w zastraszającym tempie przenoszą się ze wchodu na zachód. W moim mieście zaczyna się źle dziać, robi się tu nam mały Białystok- NOP brata się z kibicami, organizuje idiotyczne marsze, okleja miasto zakazami ****owania. naturalną odpowiedzią jest rosnące grono antyfaszystów, które ciągle jest jednak zbyt małe, by przeciwstawić się temu 'syfowi'....
Dziewczynka z zapałkami
długo, długo szukała, co mogłaby podpalić.
Czy podpalić stóg siana? Siano łatwo się pali.
Niech głodują krowy, nie lubiła krów.
Czy podpalić ludziom dom?
Mały zwykły dom obcym ludziom, wszyscy ludzie obcy.
Czy podpalić las, tak wielki jak jej strach. Bała się od dawna, zawsze bała się.
Niech spłonie las, niech spłoną źli jego mieszkańcy.
Niech spłoną czworonogi, dwunogi, bezeznogi. Niech spłoną żuki i złote pszczoły.
Niech spłonie las, zły las.
Zły jak cały świat.

I wtedy podpaliła świat.
I spłonął świat.
I nie było świata, złego świata.
Policzyła zapałki,
co jeszcze spalić?
Czy spalić siebie?

(spalić)







*wegetarianka
*miłośniczka poezji
 
Prefix użytkownikafuerte
Nie wiem, jak mówię, nie miałam za bardzo styczności. Teraz mieszkam w dużym mieście, więc może coś zaobserwuję. Natomiast o 'zakazie ****owania' było dość głośno w Polsce. Co uważam za idiotyzm, zupełne nieoduczenie, niezrozumienie tematu - ważnego zresztą. No i fakt, kibice, a raczej kibole kojarzą mi się z tego typu zachowaniami, bo wśród dalekich znajomych mam kilku, którzy na widok czarnoskórego, czy homoseksualisty zaraz lecą z wyzwiskami, pięściami, itd. No, ale ze strachu przed czymś innym robi się różne rzeczy...
zapodaj.net/images/d147bde5b4314.png


media.giphy.com/media/WS6ABEVwTwWew89CHo/giphy.gif



www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzab2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najart2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladrym2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najnewsfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladcarymowfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzabawniejfuer.jpg
 
http://lastfm.pl/user/justyskag
Prefix użytkownikalosiek13
Co się dzieje w Waszych miast?


Okay, to ja jako przedstawiciel wsi, nie mam w temacie nic do dodania -.-
zapodaj.net/images/edba268d6e942.png


Always


zapodaj.net/images/c4ff56e394964.jpg
 
Prefix użytkownikaA.
Idąc tokiem myślenia autorki tematu Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych to również organizacja faszystowska, bo kieruje się tymi samymi ideałami co ONR, NOP itp.

Domyślam się, że temat założony poniekąd z powodu zbliżającego się Marszu Niepodległości, który, jak znam życie, znowu zaskoczy nas przemiłą napierdalanką ze strony uczestników.


Kwestia wyjaśnienia. 'Napierdalanke' w zeszłym roku nie zaczęli uczestnicy Marszu lecz policyjne prowokacje, które widać doskonale choćby na tym filmiku http://www.youtub...a6E40Qm5Aw Funkcjonariusz policji bije uczestnika Marszu.

No i fakt, kibice, a raczej kibole kojarzą mi się z tego typu zachowaniami,


Pogląd wykreowany przez media? Kibice mają bardzo mało wspólnego z NOP i ONR'em. Praktycznie jedyne co nas łączy to pamięć o świętach narodowych i walka z partią rządzącą.

naturalną odpowiedzią jest rosnące grono antyfaszystów, które ciągle jest jednak zbyt małe, by przeciwstawić się temu 'syfowi'....


Czyli rozumiem, że grupa osób, która chce usunięcia z kalendarzy świąt narodowych takich jak chociażby 11 listopada czy Dzień Pamięci o Żołnierzach Wyklętych (Antifa) jest dla Ciebie lepsza od osób, które cały czas pamiętają o takich świętach i je godnie obchodzą? Przykład z marca tego roku: http://www.youtub...NlA8kANES4 Żadna partia ani media o tym nie mówiły, a takie manifestacje pamięci były w każdym większym mieście w Polsce. Nie było żadnej rozróby czy propagowania faszyzmu, a organizowały je właśnie NOP i ONR.
 
Prefix użytkownikafuerte
Pogląd wykreowany przez media? Kibice mają bardzo mało wspólnego z NOP i ONR'em. Praktycznie jedyne co nas łączy to pamięć o świętach narodowych i walka z partią rządzącą.


Kibole, Andrzej, kibole... I to nie jest pogląd wykreowany przez media, tylko przez obserwację chłopaków, którzy w moim mieście mieszkają, bawią się w ustawki na meczach i przy okazji propagują, jeśli nie faszystowskie, to rasistowskie poglądy. poza tym media nie wieszają psów na kibicach, tylko na kretynach, którzy jadą na mecz po to, żeby komuś spuścić w****. Taka dygresja, siema.
zapodaj.net/images/d147bde5b4314.png


media.giphy.com/media/WS6ABEVwTwWew89CHo/giphy.gif



www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzab2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najart2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladrym2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najnewsfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladcarymowfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzabawniejfuer.jpg
 
http://lastfm.pl/user/justyskag
Prefix użytkownikaA.
Kibol to w gwarze poznańskiej kibic. Pseudokibice - ok oni się leją na meczach (chociaż ostatnio bardzo rzadko). Rasistowskie poglądy? To, że znajdzie się kilka osób, które coś krzykną na czarnych lub na Arabów to nie znaczy, że od razu cała grupa jest zła. Więcej rasizmu i dyskryminacji rasowej jest w przeciętnym polskim gimnazjum niż na stadionie.

Media nie wieszają psów na kibicach? Proszę Cię, nie rozśmieszaj mnie. Dla nich kibic = kibol = bandyta. Media tylko szukają właśnie takich sensacji, a przoduje w tym kochany TVN i ulubiona gazeta Polaków G*wno Prawda, które są pierwsze do relacji z burd (Finał PP, Marsz Niepodległości, zadyma przed meczem z Rosją), a nic nigdy nie napiszą właśnie o akcjach charytatywnych czy patriotycznych (wątpie byś słyszała o akcjach dla Polaków Wysiedlonych, Paczce dla Kombatanta, wsparciach dla Domów Dziecka, Szkolnych Wyprawkach - to tylko niektóre z akcji organizowanych przez 'kiboli';).

Przykład podać? W marcu ktoś z Poznania wysłał do GW maila z tym, że pseudokibice Lecha zaatakowali dzieci na turnieju, który sami zorganizowali (zapewniając transport dzieciom, posiłek, gadżety), odpalili race na hali przez co dzieci się dusiły, rzucali serpentyny na boisko. Chwilę po otrzymaniu tego maila od razu był artykuł w GW opisujący dokładnie całe zajście UWAGA przez redaktora, który BYŁ NA HALI. Po artykule ta sama osoba wysłała do GW film, na którym jest nagrany cały turniej. Artykuł dziwnym trafem zniknął po góra pół godzinie.
Może słyszałaś o tej sytuacji, bo było opisane na demotach i kwejku.

Takich przykładów mogę podać o wiele więcej.
 
Prefix użytkownikafuerte
Gwara, nie gwara, jeśli wolisz określenie pseudokibic, to proszę bardzo, do nich się odniosłam w poprzednim poście. Media nie są dla mnie guru, który kreuje moje opinie. ?Ty masz takie obserwacje, ja mam inne. O organizowaniu akcji charytatywnych słyszałam, no i super, oby więcej takich.
zapodaj.net/images/d147bde5b4314.png


media.giphy.com/media/WS6ABEVwTwWew89CHo/giphy.gif



www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzab2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najart2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladrym2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najnewsfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladcarymowfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzabawniejfuer.jpg
 
http://lastfm.pl/user/justyskag
Prefix użytkownikaAlette
Platforma się sama nie potrafi określić, w którym miejscu stoi, ale tego nie zrobi żadna partia, która nie jest w pełni oddana idei świeckiego państwa.


No i trudno się dziwić, straciliby poparcie. Ludzie nie lubią skrajności i dlatego PO wygrywa. Bo akurat teraz społeczeństwu potrzebne jest bezpieczeństwo, stabilizacja, a nie światopogląd. "Nic mnie Kościół, chcę mieć na chleb". Dyskusje na temat wiary, aborcji, Smoleńska, legalizacji i innych służy tylko oderwaniu obywatela od spraw istotnych. A taka jest prawda, że ani legalna aborcja, ani palenie trawki, ani powołanie komisji w sprawie katastrofy, ani oderwanie Kościoła od państwa nie wpłynie na ciebie aż tak bardzo. Znacznie bardziej liczy się sprawy system organów państwowych, praworządność, rozwój gospodarczy. Jeśli nie wsadzą za kratki pedofila - to jest tragedia, a nie to że jakiś biskup pierdzieli o aborcji. Jest cała masa ludzi bezrobotnych, kraj nie szanuje ludzi pracujących - to jest tragedia, a nie fakt, że sobie skręta nie możesz zapalić. Takie jest moje zdanie.

I chociaż w chwili obecnej w Polsce nie ma żadnej partii, która mogłaby sprawować "normalnie" władzę, to w przypadku tego, co się u nas teraz dzieje, jestem całym sercem za lewicą.


U nas nie ma ani porządnej prawicy ani lewicy. PiS - szkoda gadać, SLD - też szkoda, nie mają nawet programu, wszystko to gruszki na wierzbie. RP - kiepski żart, nawet bardzo kiepski.

Co się dzieje w Waszych miast?


Nigdy nie miałam z tym styczności, a mieszkam w mieście. Nigdy.

Pogląd wykreowany przez media?


Była taka głośna sprawa w Trójmieście, że kibole Arki napadli na ojca z dzieciakiem (kilku na jednego, nie ma to jak honor), za to ze ten właśnie dzieciak nosił szalik Lechii (może było odwrotnie, nie wiem kto tu na kogo napadł). Było wiele głośnych akcji, jak kibole rzucają się na policjantów (a oczywiście ci policjanci bez powodu łażą za kibicami uzbrojeni po same zęby, no proszę cię). Ja nie generalizuję - oczywiście są normalni kibice , którzy nie mają z tym nic wspólnego. Jednak nikt mi nie powie, że problemu nie ma. Za dużo się o tym słyszy, by to ignorować. To zjawisko powinno być tępione w społeczeństwie i wśród kibiców, powinno się otwarcie mówić -> są wśród nas tchórzliwe gnojki, co nie mają odwagi się mamusi postawić, a pozują na wielkich chojraków, kiedy są w towarzystwie innych gnojków. A prawda jest taka, że nikt nie ma odwagi tak powiedzieć. Kibic może nie identyfikuje się z kibolami, ale z pewnością ich nie tępi. Udaje, że problemu nie ma. I dlatego ja bym dała ban na stadiony, bo skoro się nie potrafią zachować to nara.
Edytowane przez Prefix użytkownikaAlette dnia 06.11.2012 18:21
web.archive.org/web/20170527063436im_/http://i61.tinypic.com/n1qk3n.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najfanfick2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najffalette.jpgwww.harry-potter.net.pl/images/articles/fanfick.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_fanficka.png
www.harry-potter.net.pl/images/najsympatyczniejszy_uytkownik.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_ff.png


66.media.tumblr.com/df7ff26a042721958add2f4d66811db3/tumblr_oc3zx5Nkcc1toyrsho3_1280.jpg

Kazui <3



78.media.tumblr.com/67e397cafbea681870d2cef222f21aa0/tumblr_os4igq7Fwu1s8gfjqo1_500.gif

W zasadzie lepiej tkwić w słodkiej niewiedzy. Umiejętność braku myślenia i brak odczuwania tego braku, w połączeniu z brakiem myślenia o myśleniu i przekonaniem, że się wszystko dobrze przemyślało jest darem, który posiadają tylko wybrani. Im więcej wiesz, tym mniej rozumiesz, więc w zasadzie lepiej nic nie wiedzieć i mieć święty spokój.

Dziękuję Wilenie za cudowny wiersz o moich Rycerzykach <3



Za siedmioma górami, za siedmioma lasami
Żył sobie Racław z rycerzykami.
Wielu ich tam było, innej maści każdy,
Jednak każdy spośród nich był bardzo odważny,
Choć nie tak jak Racław - mąż najlepszy w świecie,
Rozpalający serce niemal każdej kobiecie,
Lecz kochając jedną, tę spoza Lagary,
Którą owładnęły miłości jego czary
I wyczekuje tylko kiedy się zobaczą...
Ale koniec historii! Nie za to mi płacą.
Wracając do Lagary, żyła tam Liliana,
Która, chociaż nieporadnością owiana
I znana w otoczeniu z niechęci do koni,
Nie bała się prawie dzierżyć w ręku broni.
Gdy tylko nadszedł rozkaz, wskoczyła na konia.
Mając u swego boku Gaję, Aarona,
Fomę i Milana, a przed sobą zadanie,
Ruszyła, nie bacząc, czy coś jej się stanie.
Jednak Racława niestety przy nich nie było,
A szkoda, bo to by się lepiej skończyło.
Zamiast niego, Nadar przewodził tej grupie
I chociaż zdawało się, że ma wszystko w dupie,
Doprowadził ich całych do kapitana,
Nie mającego nic z Narnią wspólnego - Kasjana,
Który miał przy sobie ogiera wspaniałego,
Nawet dla stajennych nieprzyjemnego,
Z piękną grzywą i gracją, jakiej więcej miało
Jedynie zgrabne, Racławowe ciało...

Co było z Aaronem? Z ostrzem w jego dłoni?
I Lilianą? Jak z jej podejściem do koni?
Co z zaciętą Gają? Co z nadętym Milanem?
Potwornym ogierem wraz z jego panem?
Co z Fomą? Jak żyje? I jak jego rany?
Kiedy tego wszystkiego dowiedzieć się mamy?

Gdy tylko na Alette wielka wena spłynie.
Może nigdy, może jutro, może w czarnej godzinie,
Byle, jak to nastąpi, napisała wreszcie
O Racławie i jego kochanej niewieście.


Authors act like they are sorry for killing characters but really they are like this...


33.media.tumblr.com/1c33d4f027d1b0dfece36f03d8cab05f/tumblr_inline_nnkxxyKWKP1sr52q2_500.gif

31.media.tumblr.com/c5f304c7b0c89ee52e80a0a90f79fd7e/tumblr_inline_nnkxz1zV0v1sr52q2_500.gif

33.media.tumblr.com/9c3599c6a8d5caa85da97df2b4273732/tumblr_inline_nnkxz3S5OW1sr52q2_500.gif

Lista ficków, które przeczytałam i polecam

Miniaturki
"Nieszczęśliwa historia" ulki_black_potter
"Czterdzieści pięć" Barloma
"Pierwsza ofiara" Katherine_Pierce
"Przemyślenia" Wileny Romus
Przyjaciołom, których już nie ma Fuerte
"Zazdrość według Hermiony Weasley" Sam Quest
"Glizdogon" Nieoryginalnej
"Las mnie wzywa" Klaudek884
"***" Zirael

Serie
"Trudny wybór" Penelope
"Jako w piekle, tak i na ziemi" Christiny
"Proszę, powiedz moje imię" Only Dream
"Między wierszami" Fuerte

Drabble
"Znalezisko" Ann
"Miłość" Wioletty
"Bogini" ulki_black_potter

Poezja
"Feniks" Wileny Romus
"Na chwałę! Na honor!" Ann
"Zwariował!" Wileny Romus
"Wspaniały i Starożytny Hymn Rodu Black" Ann



38.media.tumblr.com/e7acb5a8e16d00b85b5d13f0579b1044/tumblr_inline_n8vl57qwvD1r1mylc.png


"Niewiele rzeczy ma na człowieka tak wielki wpływ jak pierwsza książka, która od razu trafia do jego serca. Owe pierwsze obrazy, echa słów, choć wydają się pozostawać gdzieś daleko za nami, towarzyszą nam przez całe życie i wznoszą w pamięci pałac, do którego, wcześniej czy później... i nie ważne, ile w tym czasie przeczytaliśmy książek, ile nowych światów odkryliśmy, ile się nauczyliśmy i ile zdążyliśmy zapomnieć... wrócimy." Carlos Ruiz Zafon



49.media.tumblr.com/06faed4d6c3be0fab9fbd74bd1023201/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o4_500.gif



Oglądam chińskie bajki, czytam romanse a ciasto najbardziej lubię surowe. Pozdrawiam wszystkich, których karmiłam, a szczególnie tych, którzy z tego powodu cierpieli. Lubię gotować dla Gne, której wszystko smakuje i Ciemka, któremu śmierdzą (gotowane!) jajka. Piję herbatę koło kibla z Ang, o miłości rozmawiam z Pene, śpię na podłodze Ulki albo na kolanach Christiny. W moim sercu zawsze jest miejsce dla tych, z którymi obieram ziemniaki.

Pozdrawiam mistrza otwierania zamków Sam i specjalistę od łowienia smerfów Katherine
... a kiełbasa to najbardziej smakuje mi u Pauli love


68.media.tumblr.com/f0cb94d96489a7af17c663e1007e68fd/tumblr_ornxp7GtDG1sccmwvo1_1280.jpg
 
Prefix użytkownikafuerte
No i trudno się dziwić, straciliby poparcie. Ludzie nie lubią skrajności i dlatego PO wygrywa. Bo akurat teraz społeczeństwu potrzebne jest bezpieczeństwo, stabilizacja, a nie światopogląd. "Nic mnie Kościół, chcę mieć na chleb". Dyskusje na temat wiary, aborcji, Smoleńska, legalizacji i innych służy tylko oderwaniu obywatela od spraw istotnych. A taka jest prawda, że ani legalna aborcja, ani palenie trawki, ani powołanie komisji w sprawie katastrofy, ani oderwanie Kościoła od państwa nie wpłynie na ciebie aż tak bardzo. Znacznie bardziej liczy się sprawy system organów państwowych, praworządność, rozwój gospodarczy. Jeśli nie wsadzą za kratki pedofila - to jest tragedia, a nie to że jakiś biskup pierdzieli o aborcji. Jest cała masa ludzi bezrobotnych, kraj nie szanuje ludzi pracujących - to jest tragedia, a nie fakt, że sobie skręta nie możesz zapalić. Takie jest moje zdanie.

Nie wiem, mnie irytuje to całe wieczne wypowiadanie się Kościoła na tematy, którymi powinni się zająć politycy. No, ale taka prawda, u nas się zawsze najwięcej gada, a nie robi się nic.
No i co do RP też się zgadzam. Ale chyba się nigdy nie doczekamy partii, która chociaż w 50 procentach spełniałaby nasze oczekiwania.

Znalazłam artykuł apropo marszu itd.:
http://www.tokfm....um=twitter
zapodaj.net/images/d147bde5b4314.png


media.giphy.com/media/WS6ABEVwTwWew89CHo/giphy.gif



www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzab2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najart2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladrym2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najnewsfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladcarymowfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzabawniejfuer.jpg
 
http://lastfm.pl/user/justyskag
Prefix użytkownikaA.
http://www.youtub...hRoB0pFuvE

Żeby znowu nie było, że 'kibole' i chuligani rozpoczęli zadymy...

sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/21895_449519361775264_191548998_n.jpg

Po prawej na nagraniu widać ludzi w takich samych kominiarkach.
Edytowane przez Prefix użytkownikaA. dnia 11.11.2012 20:12
 
Prefix użytkownikafuerte
JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA!
ŻYCIE I ŚMIERĆ DLA OJCZYZNY!
Pamiętajcie, nadejdzie kres tych haniebnych czynów, wa279; końcu dojdzie do rewolucji, już ludzie poświęcają swoje życie dla Ojczyzny i jest nas co raz więcej. Nie dajmy się zastraszyć, bądźmy silni. Tak nam dopomóż Bóg!
hub50n 38 min. temu 14


Wiesz co, Andrzej, jak widzę takie komentarze, to mi się słabo robi. Widziałam kilka filmików i jakoś mi się nie wydaje, że policja rozpoczyna zamieszki. Nie osłabiaj mnie. Są jacy są, ale tłumaczenie się, że pseudokibice są święci, jest dla mnie śmieszne.
Poza tym zamieszki zamieszkami, ale cały ten marsz... what's the point? Organizatorzy drący mordę 'gestapo', zachęcający pseudokibiców do wzięcia udzialu w marszu, chociaż wiadomo, jak to się skończy. Ja nie wiem, ten świat zwariował.
zapodaj.net/images/d147bde5b4314.png


media.giphy.com/media/WS6ABEVwTwWew89CHo/giphy.gif



www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzab2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najart2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladrym2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najnewsfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladcarymowfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzabawniejfuer.jpg
 
http://lastfm.pl/user/justyskag
Prefix użytkownikalosiek13
No tak, jak zwykle to była pokojowo nastawiona manifestacja, która została SPROWOKOWANA do określonego zachowania.

To śmieszne, że ktoś wnioskuje na podstawie głupiej kominiarki, że POLICJA sama wszczęła zamieszki, by później w mediach mogli powiedzieć, że jedna manifestacja była śliczna, a druga fuj. To jest chore myślenie, naprawdę chore. Jak można żyć w przeświadczeniu, że krajem rządzi spisek i nawoływać do jakiejś rewolucji... TO JEST CHORE...
zapodaj.net/images/edba268d6e942.png


Always


zapodaj.net/images/c4ff56e394964.jpg
 
Prefix użytkownikaAlette
No chyba sobie żartujesz z tym filmikiem. Na nim nic absolutnie nie widać.

Widziałam to wydarzenie nagrywane z lotu ptaka i sorry - żadnej prowokacji nie widziałam. Nie wiem dlaczego jesteś tak zaślepiony, przecież to jakaś chora manipulacja, robienie papki z mózgów młodych ludzi jak ty. Zobacz sobie na komentarze dziecko drogie:

Z każdym rokiem na Marszya279; co raz więcej osób. Naród się budzi!


****usy, ale JESZCZE POLSKA NIEa279; ZGINĘŁA !!! Wielka szkoda, ze dziadek naszego premiera razem z niemcami strzelał do moich dziadków


Jakia279; rząd taka policja, przyjdzie czas, wszystkich rozliczymy.


Takich idiotycznych wypowiedzi dawno nie czytałam. Oj bardzo dawno.

Ja bym ten marsz w ogóle zablokowała - banda ****i i zadymiarzy. Gdyby odbywało się to normalnie, nikt nikogo by nie sprowokował. Ale takie łepki zawsze znajdą jakąś wymówkę "Sprowokował mnie to udusiłem go papierem toaletowym w kiblu". Trzeba brać odpowiedzialność za swoje czyny, a skoro na ty marszu nie potrafią się zachować to trzeba go zablokować. Dziwię się, że nie wygonili wszystkich do domu, jak poszła pierwsza raca. idioci.
Edytowane przez Prefix użytkownikaAlette dnia 11.11.2012 20:25
web.archive.org/web/20170527063436im_/http://i61.tinypic.com/n1qk3n.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najfanfick2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najffalette.jpgwww.harry-potter.net.pl/images/articles/fanfick.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_fanficka.png
www.harry-potter.net.pl/images/najsympatyczniejszy_uytkownik.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_ff.png


66.media.tumblr.com/df7ff26a042721958add2f4d66811db3/tumblr_oc3zx5Nkcc1toyrsho3_1280.jpg

Kazui <3



78.media.tumblr.com/67e397cafbea681870d2cef222f21aa0/tumblr_os4igq7Fwu1s8gfjqo1_500.gif

W zasadzie lepiej tkwić w słodkiej niewiedzy. Umiejętność braku myślenia i brak odczuwania tego braku, w połączeniu z brakiem myślenia o myśleniu i przekonaniem, że się wszystko dobrze przemyślało jest darem, który posiadają tylko wybrani. Im więcej wiesz, tym mniej rozumiesz, więc w zasadzie lepiej nic nie wiedzieć i mieć święty spokój.

Dziękuję Wilenie za cudowny wiersz o moich Rycerzykach <3



Za siedmioma górami, za siedmioma lasami
Żył sobie Racław z rycerzykami.
Wielu ich tam było, innej maści każdy,
Jednak każdy spośród nich był bardzo odważny,
Choć nie tak jak Racław - mąż najlepszy w świecie,
Rozpalający serce niemal każdej kobiecie,
Lecz kochając jedną, tę spoza Lagary,
Którą owładnęły miłości jego czary
I wyczekuje tylko kiedy się zobaczą...
Ale koniec historii! Nie za to mi płacą.
Wracając do Lagary, żyła tam Liliana,
Która, chociaż nieporadnością owiana
I znana w otoczeniu z niechęci do koni,
Nie bała się prawie dzierżyć w ręku broni.
Gdy tylko nadszedł rozkaz, wskoczyła na konia.
Mając u swego boku Gaję, Aarona,
Fomę i Milana, a przed sobą zadanie,
Ruszyła, nie bacząc, czy coś jej się stanie.
Jednak Racława niestety przy nich nie było,
A szkoda, bo to by się lepiej skończyło.
Zamiast niego, Nadar przewodził tej grupie
I chociaż zdawało się, że ma wszystko w dupie,
Doprowadził ich całych do kapitana,
Nie mającego nic z Narnią wspólnego - Kasjana,
Który miał przy sobie ogiera wspaniałego,
Nawet dla stajennych nieprzyjemnego,
Z piękną grzywą i gracją, jakiej więcej miało
Jedynie zgrabne, Racławowe ciało...

Co było z Aaronem? Z ostrzem w jego dłoni?
I Lilianą? Jak z jej podejściem do koni?
Co z zaciętą Gają? Co z nadętym Milanem?
Potwornym ogierem wraz z jego panem?
Co z Fomą? Jak żyje? I jak jego rany?
Kiedy tego wszystkiego dowiedzieć się mamy?

Gdy tylko na Alette wielka wena spłynie.
Może nigdy, może jutro, może w czarnej godzinie,
Byle, jak to nastąpi, napisała wreszcie
O Racławie i jego kochanej niewieście.


Authors act like they are sorry for killing characters but really they are like this...


33.media.tumblr.com/1c33d4f027d1b0dfece36f03d8cab05f/tumblr_inline_nnkxxyKWKP1sr52q2_500.gif

31.media.tumblr.com/c5f304c7b0c89ee52e80a0a90f79fd7e/tumblr_inline_nnkxz1zV0v1sr52q2_500.gif

33.media.tumblr.com/9c3599c6a8d5caa85da97df2b4273732/tumblr_inline_nnkxz3S5OW1sr52q2_500.gif

Lista ficków, które przeczytałam i polecam

Miniaturki
"Nieszczęśliwa historia" ulki_black_potter
"Czterdzieści pięć" Barloma
"Pierwsza ofiara" Katherine_Pierce
"Przemyślenia" Wileny Romus
Przyjaciołom, których już nie ma Fuerte
"Zazdrość według Hermiony Weasley" Sam Quest
"Glizdogon" Nieoryginalnej
"Las mnie wzywa" Klaudek884
"***" Zirael

Serie
"Trudny wybór" Penelope
"Jako w piekle, tak i na ziemi" Christiny
"Proszę, powiedz moje imię" Only Dream
"Między wierszami" Fuerte

Drabble
"Znalezisko" Ann
"Miłość" Wioletty
"Bogini" ulki_black_potter

Poezja
"Feniks" Wileny Romus
"Na chwałę! Na honor!" Ann
"Zwariował!" Wileny Romus
"Wspaniały i Starożytny Hymn Rodu Black" Ann



38.media.tumblr.com/e7acb5a8e16d00b85b5d13f0579b1044/tumblr_inline_n8vl57qwvD1r1mylc.png


"Niewiele rzeczy ma na człowieka tak wielki wpływ jak pierwsza książka, która od razu trafia do jego serca. Owe pierwsze obrazy, echa słów, choć wydają się pozostawać gdzieś daleko za nami, towarzyszą nam przez całe życie i wznoszą w pamięci pałac, do którego, wcześniej czy później... i nie ważne, ile w tym czasie przeczytaliśmy książek, ile nowych światów odkryliśmy, ile się nauczyliśmy i ile zdążyliśmy zapomnieć... wrócimy." Carlos Ruiz Zafon



49.media.tumblr.com/06faed4d6c3be0fab9fbd74bd1023201/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o4_500.gif



Oglądam chińskie bajki, czytam romanse a ciasto najbardziej lubię surowe. Pozdrawiam wszystkich, których karmiłam, a szczególnie tych, którzy z tego powodu cierpieli. Lubię gotować dla Gne, której wszystko smakuje i Ciemka, któremu śmierdzą (gotowane!) jajka. Piję herbatę koło kibla z Ang, o miłości rozmawiam z Pene, śpię na podłodze Ulki albo na kolanach Christiny. W moim sercu zawsze jest miejsce dla tych, z którymi obieram ziemniaki.

Pozdrawiam mistrza otwierania zamków Sam i specjalistę od łowienia smerfów Katherine
... a kiełbasa to najbardziej smakuje mi u Pauli love


68.media.tumblr.com/f0cb94d96489a7af17c663e1007e68fd/tumblr_ornxp7GtDG1sccmwvo1_1280.jpg
 
Prefix użytkownikaA.
To proszę, znacznie więcej przykładów:
http://www.youtub...hE5qTjwMro - taranowanie ludzi przez policję

sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/378537_475165942533989_2094917134_n.jpg

Ciekawe co to? Oo

http://www.youtub...2Ja5Zcxi4c Wątpie by ten 10-latek kłamał.

Jak znajdę to jeszcze podrzuce wywiad z byłym funkcjonariuszem operacyjnym, który opisuje prawdziwą sytuację jaka jest w policji.
Edytowane przez Prefix użytkownikaA. dnia 11.11.2012 20:32
 
Prefix użytkownikaAlette
Andrzej, to nie są dowody. Ty serio nie widzisz, że ktoś ci robi pranie mózgu?

1. Jak rzucają w policjantów cegłami i butelkami to co mają zrobić? Czekać aż ich zabiją?
2. Po to mają te pałki, by ich używać.
3. Oczywiście wywiad dziecka do telewizji to wiarygodne źródło informacji... pewnie... ale nawet

Krzyczeli coś o policji, Policja barykadowała, a oni chcieli się przedrzeć, więc bili ich pałami...

hm... to po co chcieli się przedrzeć? Przecież wiedzieli, że nie wolno? A w ogóle co dziecko robi w takim tłumie, gdzie są jego rodzice? Skoro go bili, to gdzie są plastry, siniaki? Dlaczego rodzice nie ewakuowali swojego dzieciaka, tylko kazali mu udzielać wywiadu?

Proszę o kolejne dowody, ale tym razem takie, których wiarygodność nie będę mogła z taka łatwością podważyć.
Edytowane przez Prefix użytkownikaAlette dnia 11.11.2012 20:41
web.archive.org/web/20170527063436im_/http://i61.tinypic.com/n1qk3n.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najfanfick2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najffalette.jpgwww.harry-potter.net.pl/images/articles/fanfick.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_fanficka.png
www.harry-potter.net.pl/images/najsympatyczniejszy_uytkownik.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_ff.png


66.media.tumblr.com/df7ff26a042721958add2f4d66811db3/tumblr_oc3zx5Nkcc1toyrsho3_1280.jpg

Kazui <3



78.media.tumblr.com/67e397cafbea681870d2cef222f21aa0/tumblr_os4igq7Fwu1s8gfjqo1_500.gif

W zasadzie lepiej tkwić w słodkiej niewiedzy. Umiejętność braku myślenia i brak odczuwania tego braku, w połączeniu z brakiem myślenia o myśleniu i przekonaniem, że się wszystko dobrze przemyślało jest darem, który posiadają tylko wybrani. Im więcej wiesz, tym mniej rozumiesz, więc w zasadzie lepiej nic nie wiedzieć i mieć święty spokój.

Dziękuję Wilenie za cudowny wiersz o moich Rycerzykach <3



Za siedmioma górami, za siedmioma lasami
Żył sobie Racław z rycerzykami.
Wielu ich tam było, innej maści każdy,
Jednak każdy spośród nich był bardzo odważny,
Choć nie tak jak Racław - mąż najlepszy w świecie,
Rozpalający serce niemal każdej kobiecie,
Lecz kochając jedną, tę spoza Lagary,
Którą owładnęły miłości jego czary
I wyczekuje tylko kiedy się zobaczą...
Ale koniec historii! Nie za to mi płacą.
Wracając do Lagary, żyła tam Liliana,
Która, chociaż nieporadnością owiana
I znana w otoczeniu z niechęci do koni,
Nie bała się prawie dzierżyć w ręku broni.
Gdy tylko nadszedł rozkaz, wskoczyła na konia.
Mając u swego boku Gaję, Aarona,
Fomę i Milana, a przed sobą zadanie,
Ruszyła, nie bacząc, czy coś jej się stanie.
Jednak Racława niestety przy nich nie było,
A szkoda, bo to by się lepiej skończyło.
Zamiast niego, Nadar przewodził tej grupie
I chociaż zdawało się, że ma wszystko w dupie,
Doprowadził ich całych do kapitana,
Nie mającego nic z Narnią wspólnego - Kasjana,
Który miał przy sobie ogiera wspaniałego,
Nawet dla stajennych nieprzyjemnego,
Z piękną grzywą i gracją, jakiej więcej miało
Jedynie zgrabne, Racławowe ciało...

Co było z Aaronem? Z ostrzem w jego dłoni?
I Lilianą? Jak z jej podejściem do koni?
Co z zaciętą Gają? Co z nadętym Milanem?
Potwornym ogierem wraz z jego panem?
Co z Fomą? Jak żyje? I jak jego rany?
Kiedy tego wszystkiego dowiedzieć się mamy?

Gdy tylko na Alette wielka wena spłynie.
Może nigdy, może jutro, może w czarnej godzinie,
Byle, jak to nastąpi, napisała wreszcie
O Racławie i jego kochanej niewieście.


Authors act like they are sorry for killing characters but really they are like this...


33.media.tumblr.com/1c33d4f027d1b0dfece36f03d8cab05f/tumblr_inline_nnkxxyKWKP1sr52q2_500.gif

31.media.tumblr.com/c5f304c7b0c89ee52e80a0a90f79fd7e/tumblr_inline_nnkxz1zV0v1sr52q2_500.gif

33.media.tumblr.com/9c3599c6a8d5caa85da97df2b4273732/tumblr_inline_nnkxz3S5OW1sr52q2_500.gif

Lista ficków, które przeczytałam i polecam

Miniaturki
"Nieszczęśliwa historia" ulki_black_potter
"Czterdzieści pięć" Barloma
"Pierwsza ofiara" Katherine_Pierce
"Przemyślenia" Wileny Romus
Przyjaciołom, których już nie ma Fuerte
"Zazdrość według Hermiony Weasley" Sam Quest
"Glizdogon" Nieoryginalnej
"Las mnie wzywa" Klaudek884
"***" Zirael

Serie
"Trudny wybór" Penelope
"Jako w piekle, tak i na ziemi" Christiny
"Proszę, powiedz moje imię" Only Dream
"Między wierszami" Fuerte

Drabble
"Znalezisko" Ann
"Miłość" Wioletty
"Bogini" ulki_black_potter

Poezja
"Feniks" Wileny Romus
"Na chwałę! Na honor!" Ann
"Zwariował!" Wileny Romus
"Wspaniały i Starożytny Hymn Rodu Black" Ann



38.media.tumblr.com/e7acb5a8e16d00b85b5d13f0579b1044/tumblr_inline_n8vl57qwvD1r1mylc.png


"Niewiele rzeczy ma na człowieka tak wielki wpływ jak pierwsza książka, która od razu trafia do jego serca. Owe pierwsze obrazy, echa słów, choć wydają się pozostawać gdzieś daleko za nami, towarzyszą nam przez całe życie i wznoszą w pamięci pałac, do którego, wcześniej czy później... i nie ważne, ile w tym czasie przeczytaliśmy książek, ile nowych światów odkryliśmy, ile się nauczyliśmy i ile zdążyliśmy zapomnieć... wrócimy." Carlos Ruiz Zafon



49.media.tumblr.com/06faed4d6c3be0fab9fbd74bd1023201/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o4_500.gif



Oglądam chińskie bajki, czytam romanse a ciasto najbardziej lubię surowe. Pozdrawiam wszystkich, których karmiłam, a szczególnie tych, którzy z tego powodu cierpieli. Lubię gotować dla Gne, której wszystko smakuje i Ciemka, któremu śmierdzą (gotowane!) jajka. Piję herbatę koło kibla z Ang, o miłości rozmawiam z Pene, śpię na podłodze Ulki albo na kolanach Christiny. W moim sercu zawsze jest miejsce dla tych, z którymi obieram ziemniaki.

Pozdrawiam mistrza otwierania zamków Sam i specjalistę od łowienia smerfów Katherine
... a kiełbasa to najbardziej smakuje mi u Pauli love


68.media.tumblr.com/f0cb94d96489a7af17c663e1007e68fd/tumblr_ornxp7GtDG1sccmwvo1_1280.jpg
 
Prefix użytkownikaA.
To pokaż mi dowody, że to 'kibole' zaczęli zadymę.

Podam Ci nawet przykłady prowokacji, które nie miały miejsca na Marszu:
- zatrzymania organizatorów Marszu o 6 rano przez ABW
- utrudnianie dojazdu do Warszawy poprzez zastraszanie przewoźników
- agresywne kontrole autokarów (sam byłem świadkiem jak w nocy podjechało 10 suk, zatrzymało autokar i kazało '****ć' na zewnątrz osobom w środku.
- wzywanie różnych osób ze środowisk prawicowych na przesłuchanie akurat na dzień 11.11
- zatrzymanie ojców Paulinów z Włodawy, bo zaprosili w ogłoszeniach parafialnych do wzięcia udziału w Marszu
- zatrzymanie samolotu z Węgier na Modlinie. Powodem zatrzymania było podejrzenie, że...pasażerowie WEZMĄ UDZIAŁ W MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI

A pranie mózgu robi głównie partia rządząca i media lecz na szczęście coraz więcej osób zaczyna przeglądać na oczy co widać było po frekwencji na Marszu oraz po uroczystościach w innych miastach. (Po hasłach na komunę i premiera ludzie w bardzo wielu miastach bili brawa)
 
Prefix użytkownikafuerte
Chryste Panie, jeżeli ty uważasz, że uczestnicy marszu, którym, mówiąc krótko, nie daleko do faszystów, to jest wzór dla naszego społeczeństwa, to ja jestem załamana. I mam wielką, naprawdę ogromną nadzieję, że już nikt z młodych się do tych chorych poglądów nie przyłączy.
zapodaj.net/images/d147bde5b4314.png


media.giphy.com/media/WS6ABEVwTwWew89CHo/giphy.gif



www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzab2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najart2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladrym2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najnewsfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladcarymowfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzabawniejfuer.jpg
 
http://lastfm.pl/user/justyskag

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum:
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2026 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme by Andrzejster
Copyright © 2006-2015 by Harry-Potter.net.pl
All rights reserved.
Wygenerowano w sekund: 0.21