Wiemy kto zagra Narcyzę Malfoy! - Książe Półkrwi

Harry Potter

Ostatnie Artykuły
Nawigacja
Statystyki
Gości online: 8
Administratorzy online: 0
Użytkownicy online:
Brak użytkowników online

Zarejestrowanych: 16,746
Najnowszy Użytkownik: lucas
Ankieta
Które zwierzę ze świata Harry'ego Pottera chciałbyś posiadać?

sowę

kota

ropuchę

szczura

hipogryfa

smoka

trójgłowego psa

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.

Wiemy kto zagra Narcyzę Malfoy!

Książe PółkrwiDzięki stronie CBBC Newsround, wiemy już która aktorka została wybrana do roli Narcyzy Malfoy, żony Lucjusza i matki Dracona. Jak dotąd krążące po sieci spekulacje na ten temat sprowadzały nas głównie do Naomi Watts, o której rzekomej roli w Harry`m Potterze i Księciu Półkrwi rozpisywały się przeróżne gazety, we wszystkich możliwych zakątkach świata. Nikomu chyba nie przyszło jednak do głowy, że rolę tą otrzyma... Helen McCrory! Jako ciekawostkę należy podać, że ta wielokrotnie nagradzana, brytyjska aktorka początkowo miała wcielić się w rolę Bellatrix Lestrange, (która jak wiecie należy obecnie do Heleny Bonham Carter) ale uniemożliwiła jej to ciąża.

Byście mogli ocenić, czy Waszym zdaniem Helen pasuje do roli książkowej Narcyzy, zapraszamy do tej galerii! Natomiast jeśli interesuje Was jak przedstawia się filmografia aktorki klikajcie tutaj!
Dzieciol5 dnia 09/11/2007 19:38
Nie znam tej aktorki ale pewnie fajnie zagra,wszyscy jak dotad nowi aktorzy swietnie gralismileysmiley
Dziedzic Gryffindora dnia 09/11/2007 19:43
Faktycznie, słychać było tylko o Naomi Watts. Myślę że Helen poradzi sobie w roli Narcyzy, wystarczy życzyć powodzeniasmiley
Hermi_Beta dnia 09/11/2007 19:55
Najepsza wg mnie jest Gwen Pathyrlow czy jak to sie pisze. Ona jest najhbvardziej podobna xD
klauds dnia 09/11/2007 20:31
może być. nawet [jak dla mnie] wyglądem pasuje do tej roli.
Askay dnia 09/11/2007 20:43
Jako tleniona blondynka będzie wyglądać intrygująco, tak jak Jason smiley
Szczerze powiedziawszy, cieszę się, że to nie Naomi. Nie zrozumcie mnie źle, Watts jest świetną aktorką. Nie pasowała mi po prostu do kontekstu.
Magnus Walter dnia 09/11/2007 22:05
Zbyt ładna jak na Narcyzę. Przynajmniej na tym zdjęciu. Mam nadzieję, że "magia" sprawi, iż będzie wyglądała jak większa "ofiara losu".
herma_007 dnia 09/11/2007 22:08
Naomi Watts ostatnio była na liście najlepiej ubranych, razem z Emmą i J.K.Rowling ... tak jakoś sobie skojarzyłam ...
A co do Helen, to faktycznie ma już długą karierę aktorki, jest doświadczona i mam nadzieję, że dobrze zagra Narcyzę. Ale tak się zastanowić to nie będzie z nią dużo scen.
Nalua dnia 09/11/2007 23:50
Jak zrobią z niej blondynkę to będzie OK. A Naomi Watts wydawała mi się zbyt cukierkowa do tek roli
Serpensortia dnia 10/11/2007 01:03
Ojojoj... Coś mnie się ten wybór nie podoba... Mam bardzo mieszane uczucia...
Filmografia też pokaźna nie jest... W każdym razie rysy twarzy coś mi nie odpowiadają... Heh... No nic. Pozostaje tylko czekać i liczyć, że pani się sprawdzi.
Anika dnia 10/11/2007 02:48
Z daleka nie wydaje się być moim wyobrażeniem pięknej blondynki Narcisse Malfoy. Niby odpowiada mojemu wyobrażeniu Cyśki z CO kiedy była taka skrzywiona, ale już nie z Księcia Półkrwi, gdzie nabrała dla mnie nowego wyglądu i zyskała na bezsprzecznym szacunku. Wcześniej jakoś za nią nie przepadałam, teraz jednak uważam ją za osobę godną poświęcenia wiekszej uwagi.
Mimo to uważam, że jednak Naomi Watts byłaby lepsza, niestety ciąża zrobiła swoje. Tak szczerze? Faktycznie Helen McCrory bardziej pasuje mi na Bellę niż na Narcyzę. A już bardziej niż Helena Bonham Carter.
Zresztą zobaczymy jak to będzie wyglądało w filmie, chociaz nie nastawiam sie na wielki sukces.
Selekcjonerka dnia 10/11/2007 03:02
Cóż, ja bardziej widziałabym w tej roli Naomi Watts. W moim mniemaniu Helen McCrory nie nadaje się ani na Narcyzę, ani na Bellatrix. Chociaż z drugiej strony, gdy oglądałam pierwsze zdjęcia z Carter jako Bellatrix również uważałam, że nie pasuje... Ehh, zobaczymy, może nie będzie tak źle ^^.
Maggie Snape dnia 10/11/2007 10:58
jakoś mi do Narcyzy nie pasuje.. moze zmienię zdanie jak ją zobaczę przefarbowaną na blond?
zobaczymy jak ją "zrobią" smiley
Diagon Alley dnia 10/11/2007 10:58
Co za wybór... To oczywiste, że Naomi wiele bardziej pasuje do roli Narcyzy Malfoy. I miałam wielką nadzieję, że to ją w tej roli zobaczę.
Cóż, pozostaje czekać na film i wtedy przekonamy się czy Helen podoła roli Malfoy. Ja stawiam na to, że do jej wizerunku będę miała wiele pretensji, jak np. do Bellatrix (Bonham Carter) czy choćby do Dolores (Staunton).
Serpensortia dnia 10/11/2007 12:16
Spojrzałam na te fotki z porannej poespektywy i jestem załamana T__T Jak to było w czwartym tomie, cytując: "Narzyza uchodziłaby za niezwykłą piękność, gdyby nie jej mina". Minę można zmienić i mamy piękność, a patrząc na fotki z oficjalnej wiadomości BBC, to chyba zaszła jakaś pomyłka... Poza tym, po co brać aktorkę, która ma ciemne włosy, brwi i oczy na kobietę o skandynawskiej urodzie??? Lubią wydawać kupę kasy na charakteryzajcę czy co? Jak dla mnie, to jest jakaś koszmarna pomyłka!
Matilda Felton dnia 10/11/2007 13:06
Serpensortia,Tomsmiley i Jasonsmiley to też naturalni bruneci!Farba czyni cuda i na peno nie to będzie kłopotem.Już dawno nauczyłam się,że nie można oceniać aktora puki nie zobaczy się go na ekranie.Czas nam pokażę czy Halen spełni się w tej rolismileysmiley.
Serpensortia dnia 10/11/2007 13:41
Może jak jej przykleją na twarz maskę, to się uswoję smiley
Z dzieciakami to nie do końca tak... Wybierali je na castingach kiedy były małe, prześliczne i do przefarbowania, bo nie wiedzieli jak się 'zmutują' w przyszłości smiley
A tu mieli wybrać już 'wykształconą' homo erectus, która nawet bez niepotrzebnych poprawek zachaczała wyglądem o postać z książki... To tak dla rozwiania wątpliwości... Otwórz sobie link z Naomi Watts i link do Heleny z informachi BBC XD XD XD Uhhh.... Gorąco liczyłam, że znajdą kogoś zjawiskowego!
Przepraszam, że tak marudzę, bo może efekt końcowy chociaż częściowo zadolowi moje oczekiwania, ale na dziś dzień jestem z lekkim szoku XD
Mischaa dnia 10/11/2007 14:28
No widać, że ma dużo filmów na koncie smiley
Pasuje do roli Narcyzy, jak tylko przefarbuje się na blodynke będzie extra xD
Lady_Doom dnia 10/11/2007 15:04
trudno ja sobie wyorazic w tej roli ale jak ja na blond pofarbuja to moze...
LunaLovegooood dnia 10/11/2007 16:49
nie wiem jakos nie moge jej sobie wyobrazić w roli Narcyzy ...
blackberry dnia 10/11/2007 19:17
w sumie,to chyba najbardziej liczy się chyba to,co zaprezentuje sobą jako aktorka, a podobno jeśli chodzi o poziom artystyczny,jaki sobą reprezentuje ,to nie jest najgorzej...charakteryzacja faktycznie może zdziałać cuda,więc lepiej nie martwić się tym na zapas ,tylko czekać na efekt końcowy...
HermionaBlack dnia 10/11/2007 19:51
czy ja wiem... jakos inaczej wyobrazalam sobie Narcyze... Helen za dobrze wyglada... Narcyza powinna byc zmeczona zyciem... blada... chuda... podkrazone oczy... itp... chociaz to juz rola charakteryzatora... no zobaczymy zobaczymy...
Ginny@Potter@ dnia 10/11/2007 19:53
ta aktorka całkowicie nie pasuje do tej roli....w książce Narcyza Malfoy jest blondynką a ona jest szatynką to nie pasuje!!Ale może ją ucharakteryzują i będzie podobna....smileysmiley
Askay dnia 10/11/2007 22:39
Ludki, nie ma co wysilać wyobraźnię, bo efekt i tak zawsze przerasta oczekiwania. A jak się komuś nie spodoba - trudno, nawet Chrystus wszystkim nie dogodził.smiley
B_A_S_I_A_X dnia 16/11/2007 20:30
Dla mnie to ona BARDZO pasuje do tej roli, oczywiste jest to że zmienią jej kolor włosówsmiley
mada133 dnia 17/11/2007 17:30
Nie wiem jak gra ale moim zdaniem ona nie pasuje do tej roli
emma weasley dnia 25/11/2007 17:01
nie chce nic mówić ale ona jest za brzydka na Narcyzę !!!
Czarna94 dnia 08/12/2007 11:50
tez nie wiem jak gra, i moim zdaniem na pasuje do tej roli, w książce narcyza była opisana jako piękność a tutaj...
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze. -
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Claire
(Dark Vampire)
22/11/2008 01:08
Ide, bo mi glowa peknie. A moze juz jutro bedzie "Zmierzch" w sieci xD. Pa:*

Serea
(Szef działu)
22/11/2008 01:02
Dziwne sny to czasem blogoslawienstwo xD

Claire
(Dark Vampire)
22/11/2008 01:01
Zaraz zasne... Glowa mnie boli po tych 4 piwach. Przegielam. Teraz bede miala dziwne sny o Edwardzie xD.

Serea
(Szef działu)
22/11/2008 00:59
Nie jestes! Masz racje xD Ksiazki nalezy polecac.

Claire
(Dark Vampire)
22/11/2008 00:53
Chyba nie xD.

Jesli lubisz romantyczne historie, to zdecydowanie polecam "Zmierzch".

Ja to wszystkim polecam, jestesm straszna xD.

Serea
(Szef działu)
22/11/2008 00:48
"Romea i Julie" kocham. A jesli mowisz, ze to rzeczwysicie tak wspaniale... Chyba nic sie nie stanie jesli po skonczeniu "Ptaska" zajme sie lektura nieobowiazkowa? ^^

Claire
(Dark Vampire)
22/11/2008 00:46
Zmierzch to kopalnia cytatow. Drugie "Romeo i Julia", mozna z tego tworzyc kartki walentynkowe xD. To piekne jest: "You're like my own personal brand of heroine".


Archiwum
Przyjaciele
Kamień Filozoficzny, Zakon Feniksa, Czara Ognia, Książe Półkrwi

Harry Potter Slovenia - HpSlo.com

Harry Potter News

Hogsmeade.pl

Eragon Italia

Emma-Watson-Fans.net
Emma
Watson
     
 

Copyright © 2006-2007 www.Harry-Potter.net.pl
Powered by PHP-Fusion, kasha theme by: sonar

Harry Potter - gra MMORPG
Tibia, Porady prawne, Kamień Filozoficzny, Komnata Tajemnic, Więzień Azkabanu, Czara Ognia, Harry Potter i Zakon Feniksa, Książe Półkrwi
Emma Watson - Hermiona Granger, Rupert Grint - Ron Weasley, Gary Oldman - Syriusz Black, Alan Rickman - Snape, Daniel Radcliffe - Harry Potter