Ostatnie
Artykuły Fan Fiction

Magiczne puzzle HP

Kategoria: Inne
Autor: Smierciojadek

Współpraca z Tactic Games
>> Czytaj Więcej

Prorok Niecodzienny ...

Kategoria: Prorok Niecodzienny
Autor: Prefix użytkownikaProrok Niecodzienny

Wydanie stworzyli: Nieoryginalna, Klaudia Lind, Anastazja Schubert, Takoizu, CoSieDzieje, Syriusz32.
>> Czytaj Więcej

The House of Gaunt

Kategoria: Recenzje filmów
Autor: Anastazja Schubert

Jak wyglądało życie Gauntów? Powstał film, który Wam to pokaże.
>> Czytaj Więcej

HPnet istnieje naprawdę

Kategoria: HPnet
Autor: Anastazja Schubert

W sierpniu HPnetowicze mieli okazję spotkać się w Krakowie. Jak było?
>> Czytaj Więcej

Prorok Niecodzienny ...

Kategoria: Prorok Niecodzienny
Autor: Syriusz32

Wydanie stworzyli: Klaudia Lind, louise60, Zireael, Aneta02, Anastazja Schubert, Lilyatte, Syrius...
>> Czytaj Więcej

Prorok Niecodzienny ...

Kategoria: Prorok Niecodzienny
Autor: Prefix użytkownikaProrok Niecodzienny

Wydanie stworzyli: Klaudia Lind, Hanix082, Sam Quest, louise60, PaulaSmith, CoSieDzieje, Syriusz32.
>> Czytaj Więcej

Historia pod skórą z...

Kategoria: Wywiady
Autor: Anastazja Schubert

Każdy tatuaż niesie ze sobą jakąś historię. Jakie niosą te fanowskie, związane z młodym czarodzie...
>> Czytaj Więcej

>> Więcej artykułów! <<

[NZ]Rozdział 10 cz....

Tytuł: Rozdział 10 cz.2 - Wizyta u Hagrida
Seria: Hermiona Granger i Powrót do Hogwartu
Gatunek: Przygodowe
Autor: Prefix użytkownikaNicram_93

Hermiona nie może zapomnieć o dziwnym zachowaniu profesora Hughesa. Pełna złych przeczuć decyduje...
>> Czytaj Więcej

[NZ]Rozdział 10 cz....

Tytuł: Rozdział 10 cz.1 - Wizyta u Hagrida
Seria: Hermiona Granger i Powrót do Hogwartu
Gatunek: Przygodowe
Autor: Prefix użytkownikaNicram_93

Hermiona nie może zapomnieć o dziwnym zachowaniu profesora Hughesa. Pełna złych przeczuć decyduje...
>> Czytaj Więcej

[NZ]Rozdział 9 cz.2...

Tytuł: Rozdział 9 cz.2 - Nocna przechadzka
Seria: Hermiona Granger i Powrót do Hogwartu
Gatunek: Przygodowe
Autor: Prefix użytkownikaNicram_93

Rok szkolny nabiera rozpędu, a Hermiona staje przed zadaniem patrolowania korytarzy kolejnej nocy...
>> Czytaj Więcej

Remus Lupin

Tytuł: Remus Lupin
Gatunek: Poezja
Autor: Kasia Koziorowska

Cykl wierszy poświęcony Remusowi. :)
>> Czytaj Więcej

[NZ]Rozdział 9 cz.1...

Tytuł: Rozdział 9 cz.1 - Nocna przechadzka
Seria: Hermiona Granger i Powrót do Hogwartu
Gatunek: Przygodowe
Autor: Prefix użytkownikaNicram_93

Rok szkolny nabiera rozpędu, a Hermiona staje przed zadaniem patrolowania korytarzy kolejnej nocy...
>> Czytaj Więcej

[NZ]Rozdział 8 cz.2...

Tytuł: Rozdział 8 cz.2 - Nowi nauczyciele
Seria: Hermiona Granger i Powrót do Hogwartu
Gatunek: Przygodowe
Autor: Prefix użytkownikaNicram_93

W Hogwarcie rozpoczyna się nowy rok szkolny. Hermiona wraz z przyjaciółkami ma pierwsze zajęcia i...
>> Czytaj Więcej

[NZ]Rozdział 8 cz.1...

Tytuł: Rozdział 8 cz.1 - Nowi nauczyciele
Seria: Hermiona Granger i Powrót do Hogwartu
Gatunek: Przygodowe
Autor: Prefix użytkownikaNicram_93

W Hogwarcie rozpoczyna się nowy rok szkolny. Hermiona wraz z przyjaciółkami ma pierwsze zajęcia i...
>> Czytaj Więcej

>> Więcej fan fiction! <<
Statystyki
Online Statystyki
Goście online: 39
Administratorzy online: 0
Aktualnie online: 0 osób
Łącznie na portalu jest
48,158 osób
Ostatnio zarejestrowany:

Rekord osób online:
Najwięcej userów: 1414
Było: 24.05.2026 16:48:00
Napisanych artykułów: 1,087
Dodanych newsów: 10,564
Zdjęć w galerii: 21,490
Tematów na forum: 3,920
Postów na forum: 319,636
Komentarzy do materiałów: 222,016
Rozdanych pochwał: 3,327
Wlepionych ostrzeżeń: 4,170
Puchar Domów
Aktualnym mistrzem domów jest  GRYFFINDOR!

Gryffindor
Punktów: 1509
uczniów: 4220
Hufflepuff
Punktów: 335
uczniów: 3778
Ravenclaw
Punktów: 916
uczniów: 4452
Slytherin
Punktów: 115
uczniów: 4107

Ankieta
Zima przejęła Hogwart i okolice, śnieg mocno sypie, ale to Cię nie powstrzyma przed robieniem planów. Zastanawiasz się, co ciekawego można robić w weekend:

Bitwa na śnieżki to jest to! Może "zupełnym przypadkiem" oberwie od nas przechodzący obok Snape.
12% [9 głosów]

Plan to brak planu. Będę leżeć w łóżku, pić kakao i plotkować ze współlokatorami z dormitorium.
40% [31 głosów]

Mój nos utknie głęboko w książkach. Tylko pani Pince będzie mnie mogła odgonić od czytania.
13% [10 głosów]

Wymknę się cicho do Miodowego Królestwa. Najwyższa pora uzupełnić zapasy słodkości.
9% [7 głosów]

Postraszę we Wrzeszczącej Chacie. Uwielbiam oglądać miny przechodniów, kiedy wydaje im się, że uciekają od duchów i upiorów.
12% [9 głosów]

Każda pogoda jest dobra na Quidditcha. Śnieg nie powstrzyma mnie przed regularnymi treningami.
14% [11 głosów]

Ogółem głosów: 77
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 07.02.23

Archiwum ankiet
Ostatnio w Hogwarcie
Hufflepuff[P]Louise Lainey ostatnio widziano 17.12.2024 o godzinie 15:44 w Błonia
HufflepuffValerie Adams ostatnio widziano 02.07.2023 o godzinie 13:40 w Stacja kolejowa
HufflepuffValerie Adams ostatnio widziano 27.06.2023 o godzinie 21:20 w Błonia
HufflepuffValerie Adams ostatnio widziano 23.06.2023 o godzinie 16:46 w Sala transmutacji
HufflepuffValerie Adams ostatnio widziano 22.06.2023 o godzinie 19:04 w VII piętro
HufflepuffValerie Adams ostatnio widziano 12.06.2023 o godzinie 18:15 w Dziedziniec Transmutacji
Złote Globy przyznane!
AktorzyHollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej po raz 71. przyznało Złote Globy, nagradzając tym samym najlepszych aktorów i produkcje filmowe 2013 roku.

Fanów Harry'ego Pottera może ucieszyć fakt, że Alfonso Cuaron, reżyser trzeciej części przygód młodego czarodzieja, został wybrany najlepszym reżyserem dzięki filmowi "Grawitacja".

imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/198/xlja.jpg


Emma Thompson (Sybilla Trelawney) oraz Helena Bonham - Carter nie poradziły sobie z konkurencją i nie wygrały żadnej statuetki.

źródło: Snitseeker

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:


Komentarze
avatar
Prefix użytkownikaAnciol  dnia 13.01.2014 17:21
O tym samym myślałam żeby dodać, ale byłaś pierwsza no i uznałam, że mało ciekawa informacja, że z 3 interesujących osób 2 dały dupy jezyk
avatar
Prefix użytkownikaLossiril  dnia 13.01.2014 17:32
Ale '12 Years A Slave' otrzymał statuetkę, film z Benem, yooo. I moja kochana Cate Blanchett również ;D Dla mnie wystarczy ;D
avatar
Prefix użytkownikaGoszka  dnia 13.01.2014 18:26
Ja jestem po prostu wniebowzięta, że Jared Leto dostał statuetkę, bo od lat jest niedoceniany za aktorstwo, a wychodzi mu to lepiej niż muzyka ;D Polska jak zwykle w głębokiej du*pie, bo Dallas Buyers Club ma premierę dopiero 14 marca.

Ogólnie jestem zadowolona ze Złotych Globów, zwłaszcza jeśli chodzi o Matthew McConaugheya, który wreszcie się zajął poważnym aktorstwem, Cate Blanchett (genialnej jak zawsze) i Amy Adams (tak, z czystej sympatii, bo choćbym chciała to nie mam jak obejrzeć z powodu późnych premier). Zaskoczyła mnie za to wygrana Andy'ego Samberga, bo koleś jest jak drewno w każdej roli. A co do Jennifer Lawrence... Nie wiem czy zasłużenie wygrała w swojej kategorii, ale miała małą konkurencję.
Więcej będzie można powiedzieć jak będą premiery w Polsce, bo póki co to takie gadanie o niczym.


Że też brakło zdjęć Emmy Watson z czerwonego dywanu... No nie może być! Jak dla mnie pokazała brak klasy, naprawdę wszystkie panie się postarały, a kreacja Emmy były chyba najbrzydsza z tego co widziałam. Ubrała spodnie, zapomniała góry, a na wszystko włożyła szlafrok w odwrotną stronę. Glamour.


i42.tinypic.com/2d6jnk7.jpg
avatar
Prefix użytkownikaulka_black_potter  dnia 13.01.2014 18:41
Jak zobaczyłam ją od przodu, to sobie pomyślałam, że znowu ładnie wygląda. Jednak nie przekonują mnie te spodnie/ Nie jest to jakaś super tragiczna kreacja, ale mogła ubrać coś ładniejszego.
avatar
Prefix użytkownikaMikasa  dnia 13.01.2014 18:46
O Boże, cóż za paskudny strój Emmy Watson. Jakby nic w szafie nie miała i skleiła coś z firanek i skrawków materiału, które wyjęła z tapczanu babci.
avatar
Prefix użytkownikaMikasa  dnia 13.01.2014 18:47
I błagam, dziewczęta! Nie "ubrać spodnie", tylko założyć,albo ubrać się w spodnie.
NIE MOŻNA UBRAC UBRANIA :)
avatar
Prefix użytkownikaAlette  dnia 13.01.2014 18:56
Sam pomysł na strój jest ciekawy. Te gwiazdy mają to do siebie, że kombinują ze strojami, żeby czymś się wyróżniać. Ubranie Emmy było ciekawe i temu nie można zaprzeczyć. Sam pomysł, by cały tył był odkryty też nie jest zły tylko... nie pasuję mi te leginsy, psują cały efekt. Już chyba lepiej, żeby jakiś zwykły czarny kostium założyła (Bo hpenetowy językowy Hitler nigdy nie śpi).

Co do samych globów to cieszę się za uznanie dla Jareda Leto, chociaż ostro przesadził z tą rolą. Takie samo uznanie dla Lawrence, bo naprawdę z każdym dniem lubię ją coraz bardziej.
avatar
Prefix użytkownikaMikasa  dnia 13.01.2014 19:01
Ja chciałabym tylko zauważyć, że celebryci bardzo często nie mają za wiele do powiedzenia w kwestii własnego ubioru na oficjalne okazje. Od tego są styliści i sponsorzy.
avatar
Prefix użytkownikagne  dnia 13.01.2014 19:24
Właśnie widziałam Emmę Thompson, która postanowiła wyjść na scenę boso/na boso*, ze szpilami w łapach. Kocham ją. Nic więcej mnie nie interesuje (i mniejsza o to czy była pijana...). ; p

i.dailymail.co.uk/i/pix/2014/01/13/article-2538414-1A9C1C8300000578-684_634x838.jpg


*boję się Mikasy Przepraszam
avatar
Prefix użytkownikaGoszka  dnia 13.01.2014 19:31
Mea culpa, założyła* ; )

Właśnie to kombinowanie ze strojami zawsze wychodzi najgorzej. Nie czarujmy się - spodnie nigdy nie będą tak eleganckie jak suknie bez żadnych udziwnień. Myślę, że Złote Globy i Oscary to są właśnie okazje, żeby zaprezentować się z klasą, podkreślając swoją urodę. Kobiecie najpiękniej jest w klasyce. Dowody:


i43.tinypic.com/2hyf6hk.jpg

i40.tinypic.com/2m3ix00.jpg

i41.tinypic.com/1060cch.jpg

i39.tinypic.com/1zzm9li.jpg

i41.tinypic.com/10p9a2e.jpg

i39.tinypic.com/4u74ma.jpg

i42.tinypic.com/2vspvly.jpg


A jest tego więcej.

Alette, jak Leto przesadził z rolą?

Edit: Dziękuję za edit =D

Ja chciałabym tylko zauważyć, że celebryci bardzo często nie mają za wiele do powiedzenia w kwestii własnego ubioru na oficjalne okazje. Od tego są styliści i sponsorzy.


Czy ja wiem? Wątpię żeby którakolwiek gwiazda założyła coś, co jej się nie podoba. Pewnie faktycznie styliści wybierają im stroje, odpowiadają za makijaż i fryzury, ale na pewno uwzględniają przy tym komfort i upodobania aktora/aktorki.
avatar
Prefix użytkownikaulka_black_potter  dnia 13.01.2014 20:18
Olivia Wilde prześlicznie wygląda w zielonym. Toż to kolor stworzony specjalnie dla niej. Piękna, jestem fanka jej urody.
avatar
Prefix użytkownikaMikasa  dnia 13.01.2014 20:24
Ulka, witaj w klubie, ja jestem absolutnie zakochana w Olivii jeśli chodzi o jej wygląd.
avatar
Prefix użytkownikalosiek13  dnia 13.01.2014 20:27
Po pierwsze, to nie fair, że Helenka nie wygrała. Należało jej się za bycie Helenką ;<

Bez urazy, ale tak sobie patrzę na te kreacje i pani w czarnym czymś na drugim zdjęciu wygląda jak ćma xD

PS na after party Emma ubrała się inaczej, gdzie foty? xp
avatar
Prefix użytkownikaLossiril  dnia 13.01.2014 22:04
Bez urazy, ale tak sobie patrzę na te kreacje i pani w czarnym czymś na drugim zdjęciu wygląda jak ćma xD

Ta PANI to Cate Blanchett i wyglądała przepięknie. Jestem naprawdę zachwycona tą sukienką.

Co do Emmy W, to sama nie wiem, co myśleć, pomysł jest naprawdę ciekawy, ale... No właśnie, ale ;D

Emma T, jest naprawdę niesamowita i w sumie to, że zdjęła buty jakoś mnie specjalnie nie zdziwiło, bo to takie w jej stylu ;D
avatar
Prefix użytkownikaSann  dnia 13.01.2014 22:38
Bez urazy, ale tak sobie patrzę na te kreacje i pani w czarnym czymś na drugim zdjęciu wygląda jak ćma

Łoś, toż to Galadriela jest! Jak mogłeś nie poznać? : (

One wszystkie pięknie wyglądały. Z wyjątkiem Emmy Watson, niestety, bo o ile przód tego czegoś jakoś ujdzie, o tyle ten tył to już jakaś kompletna porażka. A, i jeszcze Sandra Bullock nie wyglądała za ciekawie.

Emma Thompson może wolała uniknąć wpadki Jennifer Lawrence z zeszłorocznych Oscarów - wiadomo, że bez butów, na płasko, zawsze stabilniej :D
avatar
Prefix użytkownikaAnciol  dnia 14.01.2014 00:59
Czy Trzynastka jest w ciąży? Bo tak wyszła na tym zdjęciu...
Emma wygląda tragicznie! I staro na twarzy...
Serio jej stylista powinien dostać nie powiem co karnego.
I jeszcze na dobitkę dał jej granatowe szpilki. Do czarnych leginsów. Które ma POD SUKIENKĄ... Wstyd.
avatar
Prefix użytkownikalosiek13  dnia 14.01.2014 10:39
Anciol, serio? xD hahahaha No, przecież widać, że jej kałduna wywaliło...

Galadriela O_o Na tym zdjęciu słabo twarz widać, no i mówię, wygląda w tej kreacji jak ćma.
avatar
Prefix użytkownikaGoszka  dnia 14.01.2014 11:11
Czy Trzynastka jest w ciąży? Bo tak wyszła na tym zdjęciu...


Tak, z Jasonem Sudeikisem. Ale służy jej niebywale, wygląda świetnie.

Cate Blanchett wyglądała przepięknie. Klasyczna czarna koronka i jej uroda <3.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Pracownik departamentu
12.06.2026 18:36
Padł dziś Facebook i nikt nie pamiętał, żeby tu wejść (*)

Pracownik departamentu
07.06.2026 20:58
Moje ma niecałe 12 lat

Pracownik departamentu
07.06.2026 20:56
Czesc

Wielki Mag
07.06.2026 10:25
no i jutro mi stuknie dekada na stronie...

Wielki Mag
07.06.2026 10:24
Sharllottka, technicznym? nikt. bo czy A. jeszcze o tej stronie pamięta... nie wiem. o Krico już nawet nie wspominając xD

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Avatar

Posiada 59643 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Avatar

Posiada 58190 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Avatar

Posiada 47342 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Avatar

Posiada 45365 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Avatar

Posiada 44242 punktów.

6) Prefix użytkownikaA.

Avatar

Posiada 43682 punktów.

7) Prefix użytkownikamonciakund

Avatar

Posiada 43236 punktów.

8) Prefix użytkownikaania919

Avatar

Posiada 39464 punktów.

9) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Avatar

Posiada 36829 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Avatar

Posiada 34220 punktów.

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2026 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme by Andrzejster
Copyright © 2006-2015 by Harry-Potter.net.pl
All rights reserved.
Wygenerowano w sekund: 0.20