Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Pan Śmierci
16.04.2024 00:26
wpadłam się pochwalić, że w końcu mi się udało.. i zdobyłam Albusa. xD

O choinka!
15.04.2024 09:57
Hej, takie pytanko do adminów. Wysyłałem już jakiś czas temu kolejny rozdział do akceptacji. Z ff też teraz jest problem z dodaniem i wyrzuca błędy czy czeka tylko w kolejce? :)

Sprzedawca prac domowych
07.04.2024 00:38
Syriusz32, taaa jak z bicza strzelił xD masakra....

Potęga Krwistego Steka!
06.04.2024 14:17
Sharllottka, serio minęły już 3 lata?...

Sprzedawca prac domowych
05.04.2024 20:15
ojaaa minęły już 3 lata od tej wtopy z hpnetem xD dalej mnie to bawi że usunęło mi konto w urodziny Śmiech

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Avatar

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Avatar

Posiada 57436 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Avatar

Posiada 47342 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Avatar

Posiada 45329 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Avatar

Posiada 44242 punktów.

6) Prefix użytkownikaA.

Avatar

Posiada 43682 punktów.

7) Prefix użytkownikamonciakund

Avatar

Posiada 43236 punktów.

8) Prefix użytkownikaania919

Avatar

Posiada 38928 punktów.

9) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Avatar

Posiada 36761 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Avatar

Posiada 34220 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Oliver i James Phelps
Prefix użytkownikaGinny_Weasley12
Oliver i James to moi fani. W filmach (i książkach) są najśmieszniejsi. Są to rudzi bliźniacy, którzy grają Freda i Georga Weasleyów. Są podobni do mnie: lubią sobie robić żarty, w ogóle są śmieszni. Grają też w Quidditcha. Najbardziej podobał mi się ich żart w drugiej części: "Przejście dla Dziedzica Slytherina, potężnego czarnoksiężnika", "Harry się śpieszy", "Tak, zasuwa do Komnaty Tajemnic na filiżankę herbaty ze swoim jadowitym sługą" Nie mogłam się powstrzymać od śmiechu.
Dobre jest jeszcze to, że Fred i George manipulowali różdżką Smitha lub zamiast napisu: "Prefekt Naczelny" umieścili napis "Prefekt Bezczelny".
Napiszcie, jakie kawały i zachowania Freda i Georga Weasleyów was najbardziej rozmieszyły lub czy lubicie Olivera i Jamesa Phelpsów i dlaczego.Tak
img329.imageshack.us/img329/619/drfyhdrhrehtrherhgdgfbmj5.png
Draco&Hermiona - mówię NIE! Dołącz.

Być może istnieją czasy piękniejsze,
Ale te są nasze.


Ciąg dalszy w profilu.



Jestem fanką Kurzego Wylotu oraz Brudnego Odbytu. Wiedzcie, że to jedna i ta sama osoba. ;D


[O]ld [G]ood [S]tyle

of

H-P.net

*Angela
*Angelina
*Mimid
*Christina
*Śmierciojadek
*Lestrange
*Essi
*Adzilla
*Wera
*Lenne
*Hemcia
*Nacia
*filis




img218.imageshack.us/img218/7083/scrittaslykv2.gif

Od cnót Gryfonów, Kretynizmu Puchonów, Wiedzy-o-wlasnej-wszechwiedzy Krukonów, chroń nas Slytherinie!


th03.deviantart.com/fs7/300W/i/2005/210/0/6/Death_Eaters_by_digijohn.png
Śmierciożerca




mitsurugi.files.wordpress.com/2007/01/las.png
Trzeba żyć, a nie tylko istnieć.


republika.pl/blog_cy_3256437/3538848/tr/kadziewicz_zdjecia_dnia512.jpg
Mój ulubieniec, a siatkówka to moje życie!
 
Asiula
Nie no oni sa extra :D w filmie czary ognia mieli fajne wlosy...dlugie :)... bez nich ksiazka bylaby momentami nudna jezyk Ja lubie fragment z 6 czesci gdy przed swietami Harry i Ron rozmawiaja o przysiedze wieczystej, a potem bracia wypytuja Rona o Lavender:D
Fred - ";(...)jak do tego doszlo?"
Ron - "Niby co?"
Fred - "Miala jakis wypadek czy co?"
Ron - "Co?"
Fred - "No wiesz jak doznala az takiego uszkodzenia mozgu..."

lubie to oczywiscie z wczesniejszymi tekstami :D

"No dobra ale pomijajac lewy posladek Freda" :D
 
Peeves
uwielbiam i wielbię, polubiłam tych aktorów od pierwszych scen... co do postaci z książki to gdy przeczytałam w pierwszej części te dwa fragmenty:

"- Och, jesteś prefektem, Percy - zdziwił się jeden z bliźniaków - Dlaczego nam nie powiedziałeś? Nie mieliśmy pojęcia.
- Daj spokój, przecież pamiętam, że coś o tym wspominał - powiedział drugi bliźniak- Raz...
- Albo dwa...
- Chwilę temu...
- Przez całe lato..."

i:

" - A teraz wy dwaj... w tym roku macie mi się zachowywać przyzwoicie. Jak dostanę, choćby jedną sowę z wiadomością, że... wysadziliście w powietrze toaletę albo...
- Toaletę w powietrze? Nigdy nie wysadziliśmy żadnej toalety.
-Ale to wspaniały pomysł. Dzięki, mamo..."

... to po prostu wiedziałam kto będzie moją ulubioną postacią, każdy ich kolejny numer rozśmiaszał mnie do łez :smilewinkgrin::smilewinkgrin::smilewinkgrin::smilewinkgrin:
"Aggressive, tough and defiant may describe me, but that leaves the impression I'm mean and I'm not. People expect me to have fangs."
Joann Jett
 
Prefix użytkownikaClover
Dla mnie to oni są świetni,rewelacyjni,bezkonkurencyjni,zabawni...mogłabym tak wymieniać w nieskończoność aż by mi zabrakło słów do określenia xD.W końcu po Draco,Fred i George to moje ulubione postaci.Uważam także,że aktorzy też są rewelacyjnie dobrani.Chociaż w CO mieli zrąbaną (według mnie) fryzurke,ale za to w ZK mi sie bardzo podoba x).No,a za co ich lubie?Za ich bezkonkurencyjne żarty,dowcipy,świetne teksty i za to ze momentami są bezczelni.To w nich lubie.
Edytowane przez Prefix użytkownikaClover dnia 04.07.2007 20:28
Oferuj pomoc tylko wtedy, kiedy możesz to spełnić,
bo mało rzeczy gorszych jest od czczych obietnic.
Bądź dumny, idź z prawdą przez życie,
bądź rozumny - to pozwala być na szczycie.
 
czarli lestrange
och tak, zawsze lubiłam bliźniaków książkowych, ale zaczęłam ich uwielbiać jak obejrzałam CO. ahh te wlosy... *.* i bardzo przeżyłam likwidację tych kłaków.
cytaty może kiedyś, jak już wrócę z wakacji...
rządzą, co tu mówić xP
Sev, maj hiroł!

[s]Oh, I forgot we'll be hunting down Voldemort in a mobile library.[/s]
 
Miss Weasley
Heh uwielbiam blizniaków:D Zreszta widać to po moim avatarze:)To jedni z moich ulubionych bohaterów.Nawet gdy sie nie odzywają i nic nie robią sam ich wygląd sprawia że się uśmiecham:smilewinkgrin:
 
karolakhp
Oni są boscy !! Ich pomysły i teksty wogóle jak grają tych bohaterów ! Super dobrali ich do tych ról. Nawet sobie nie wyobrażam innych aktorów. Niestety nie pamiętam nic z książki i filmu ;( Ale podobało mi się jak opuszczali szkołę ;d co na miotłach do WS wlecieli ;D Mmm... są SUPER !!
"-... A teraz zwracam się do ciebie, Harry Potterze. Pozwoliłeś by twoi przyjaciele zginęli za ciebie,zamiast
otwarcie stawiać mi czoło. Będę na ciebie czekał w Zakazanym Lesie. Przez godzinę.Jeśli się tam pojawisz,jeśli się nie poddasz, bitwa znowu rozgorzeje,ale tym razem ja sam ruszę do boju, Harry Potterze odnajdę cię i ukarzę każdego mężczyznę,kobietę i dziecko, którzy będą próbowali ukryć cię przede mną.Masz godzinę"

^^^^

"-Byłeś taki dzielny.
Nie mógł mówić. Pochłaniał ją wzrokiem,myśląc,że mógłby tak stać i patrzeć na nią wiecznie. Tylko patrzeć,nic więcej.
-Jesteś już blisko-powiedział James.-Bardzo blisko.Jesteśmy ciebie tacy dumni.
-Czy to boli ? To dziecinne pytanie wymknęło mu się z ust, za nim zdołał je powstrzymać.
-Umieranie?Nie,w ogóle nie boli- odrzekł Syriusz-To takie coś jak zaśnięcie, tylko jest szybsze i łatwiejsze.
-A on będzie chciał zrobić to szybko. Żeby już było po wszystkim-odezwał się Lupin.
-Nie chciałem,żebyście umarli- powiedział Harry,a te słowa też wyrwały mu się bez udziału woli.-Żadne z was.
Przepraszam..."

^^^^

"-Zostaniecie ze mną?
-Do samego końca-odrzekł James.
-Nie zobaczą was ?
-Jesteśmy częścią ciebie- powiedział Syriusz.-Nikt inny nie może nas zobaczyć.
Harry spojrzał na swoją matkę.
-Bądź blisko mnie-szepnął.
I wszedł w mroczny las."

^^^^
 
xxkajaxx
Oliver i James są naprawde super. Uważam, że są świetnie dobrani do swoich ról! :) Kto jak kto ale oni naprawdę pasują, jakoś tak ten film dodatkowo ożywiają. :lol: Nawet choc nie pojawiają się często to mają w sobie cos takiego, że się ich zapamiętuje. :smilewinkgrin: Podoba mi się to, że są zawsze uśmiechnięci i potrafią cieszyc się życiem. Jestem ich wielką fankąTak
 
nimfadora21
Oni sa naprawde dobrymi aktorami. W jednym z wywiadów wyznali, że kiedy zadzwonili do nich z produkcji, że dostali role w filmie HP i KF byli wtedy w pokoju. Telefon odebrała ich mama.
"Dzień dobry. Czy zastałem mamę braci Weasleyów?" - rozległ się głos ze słuchawki.
"Nie to chyba jakaś pomyłka. Do widzenia" - tak zareagowała mama bliźniaków.
"Mieliśmy niezły ubaw. Musielismy przedzonić do produkcji i wszystko wytłumaczyć" -mówili bracia Phelps.
I na szczęscie im się udało, bo nikt nie wcieliłby się w rolę rudych bliźniaków lepiej niż oni sami. W życiu normalnym również są bardzo zabawni, co wspaniale owocuje na ekranie.
moje ulubione powiedzonko:
"NIE MÓW DO MNIE NIMFADORA":-)

[img]
http://hogsmeade.pl/button/gryffindor.jpg[/img]


Ulubiony przedmiot: Transmutacja, Obrona przed Czarną Magią
Ulubiony aktor: Rupert Grint
Ulubiona aktorka: Emma Watson
Wymarzona miotła: PiorunxxD
Różdżka: 8 cali, kawałek klapy od sedesu, kawałek klamki
Ulubiony nauczyciel: McGonagall
Patronus: Kot
Animag: Sarna
Dom: Gryffindor
Ulubiony kolor: niebieski, złoty

hogsmeade.pl/button/userbar-gryffindor.jpg
img.userbars.pl/14/2773.gif
i32.tinypic.com/9hl6hw.jpg


Mój nick jest dość długi, więc, aby go całego nie pisać możecie pisać nimfa. Łatwij i prościej!
 
Prefix użytkownikaAlette
Nie wiem właściwie sama dlaczego, ale ja ich zwyczajnie nie lubię. To nawet nie jest tak, że oni mi nie pasują do roli Freda i Georga. Po prostu nie podoba mi się ich twarz i sposób bycia. Jest jakiś taki niepoważny, ale w tym negatywnym sensie. A może po prostu nie trafia do mnie te całe "woow, jacy oni są przystojni". Na moje nie są.

No i nie wyobrażam sobie ich przyszłej kariery. Każdy rozwija się jak może, a oni tylko łażą na potterowe imprezy. Nie wiem, może cośtam sobie robią, tylko to nie jest aktorstwo. No ale nie wiem, nad czym się zachwycać. Po prostu na dzień dzisiejszy nie wróżę im wielkiej kariery aktorskiej, chociaż oczywiście nie skreślam.
web.archive.org/web/20170527063436im_/http://i61.tinypic.com/n1qk3n.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najfanfick2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najffalette.jpgwww.harry-potter.net.pl/images/articles/fanfick.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_fanficka.png
www.harry-potter.net.pl/images/najsympatyczniejszy_uytkownik.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_ff.png


66.media.tumblr.com/df7ff26a042721958add2f4d66811db3/tumblr_oc3zx5Nkcc1toyrsho3_1280.jpg

Kazui <3



78.media.tumblr.com/67e397cafbea681870d2cef222f21aa0/tumblr_os4igq7Fwu1s8gfjqo1_500.gif

W zasadzie lepiej tkwić w słodkiej niewiedzy. Umiejętność braku myślenia i brak odczuwania tego braku, w połączeniu z brakiem myślenia o myśleniu i przekonaniem, że się wszystko dobrze przemyślało jest darem, który posiadają tylko wybrani. Im więcej wiesz, tym mniej rozumiesz, więc w zasadzie lepiej nic nie wiedzieć i mieć święty spokój.

Dziękuję Wilenie za cudowny wiersz o moich Rycerzykach <3



Za siedmioma górami, za siedmioma lasami
Żył sobie Racław z rycerzykami.
Wielu ich tam było, innej maści każdy,
Jednak każdy spośród nich był bardzo odważny,
Choć nie tak jak Racław - mąż najlepszy w świecie,
Rozpalający serce niemal każdej kobiecie,
Lecz kochając jedną, tę spoza Lagary,
Którą owładnęły miłości jego czary
I wyczekuje tylko kiedy się zobaczą...
Ale koniec historii! Nie za to mi płacą.
Wracając do Lagary, żyła tam Liliana,
Która, chociaż nieporadnością owiana
I znana w otoczeniu z niechęci do koni,
Nie bała się prawie dzierżyć w ręku broni.
Gdy tylko nadszedł rozkaz, wskoczyła na konia.
Mając u swego boku Gaję, Aarona,
Fomę i Milana, a przed sobą zadanie,
Ruszyła, nie bacząc, czy coś jej się stanie.
Jednak Racława niestety przy nich nie było,
A szkoda, bo to by się lepiej skończyło.
Zamiast niego, Nadar przewodził tej grupie
I chociaż zdawało się, że ma wszystko w dupie,
Doprowadził ich całych do kapitana,
Nie mającego nic z Narnią wspólnego - Kasjana,
Który miał przy sobie ogiera wspaniałego,
Nawet dla stajennych nieprzyjemnego,
Z piękną grzywą i gracją, jakiej więcej miało
Jedynie zgrabne, Racławowe ciało...

Co było z Aaronem? Z ostrzem w jego dłoni?
I Lilianą? Jak z jej podejściem do koni?
Co z zaciętą Gają? Co z nadętym Milanem?
Potwornym ogierem wraz z jego panem?
Co z Fomą? Jak żyje? I jak jego rany?
Kiedy tego wszystkiego dowiedzieć się mamy?

Gdy tylko na Alette wielka wena spłynie.
Może nigdy, może jutro, może w czarnej godzinie,
Byle, jak to nastąpi, napisała wreszcie
O Racławie i jego kochanej niewieście.


Authors act like they are sorry for killing characters but really they are like this...


33.media.tumblr.com/1c33d4f027d1b0dfece36f03d8cab05f/tumblr_inline_nnkxxyKWKP1sr52q2_500.gif

31.media.tumblr.com/c5f304c7b0c89ee52e80a0a90f79fd7e/tumblr_inline_nnkxz1zV0v1sr52q2_500.gif

33.media.tumblr.com/9c3599c6a8d5caa85da97df2b4273732/tumblr_inline_nnkxz3S5OW1sr52q2_500.gif

Lista ficków, które przeczytałam i polecam

Miniaturki
"Nieszczęśliwa historia" ulki_black_potter
"Czterdzieści pięć" Barloma
"Pierwsza ofiara" Katherine_Pierce
"Przemyślenia" Wileny Romus
Przyjaciołom, których już nie ma Fuerte
"Zazdrość według Hermiony Weasley" Sam Quest
"Glizdogon" Nieoryginalnej
"Las mnie wzywa" Klaudek884
"***" Zirael

Serie
"Trudny wybór" Penelope
"Jako w piekle, tak i na ziemi" Christiny
"Proszę, powiedz moje imię" Only Dream
"Między wierszami" Fuerte

Drabble
"Znalezisko" Ann
"Miłość" Wioletty
"Bogini" ulki_black_potter

Poezja
"Feniks" Wileny Romus
"Na chwałę! Na honor!" Ann
"Zwariował!" Wileny Romus
"Wspaniały i Starożytny Hymn Rodu Black" Ann



38.media.tumblr.com/e7acb5a8e16d00b85b5d13f0579b1044/tumblr_inline_n8vl57qwvD1r1mylc.png


"Niewiele rzeczy ma na człowieka tak wielki wpływ jak pierwsza książka, która od razu trafia do jego serca. Owe pierwsze obrazy, echa słów, choć wydają się pozostawać gdzieś daleko za nami, towarzyszą nam przez całe życie i wznoszą w pamięci pałac, do którego, wcześniej czy później... i nie ważne, ile w tym czasie przeczytaliśmy książek, ile nowych światów odkryliśmy, ile się nauczyliśmy i ile zdążyliśmy zapomnieć... wrócimy." Carlos Ruiz Zafon



49.media.tumblr.com/06faed4d6c3be0fab9fbd74bd1023201/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o4_500.gif



Oglądam chińskie bajki, czytam romanse a ciasto najbardziej lubię surowe. Pozdrawiam wszystkich, których karmiłam, a szczególnie tych, którzy z tego powodu cierpieli. Lubię gotować dla Gne, której wszystko smakuje i Ciemka, któremu śmierdzą (gotowane!) jajka. Piję herbatę koło kibla z Ang, o miłości rozmawiam z Pene, śpię na podłodze Ulki albo na kolanach Christiny. W moim sercu zawsze jest miejsce dla tych, z którymi obieram ziemniaki.

Pozdrawiam mistrza otwierania zamków Sam i specjalistę od łowienia smerfów Katherine
... a kiełbasa to najbardziej smakuje mi u Pauli love


68.media.tumblr.com/f0cb94d96489a7af17c663e1007e68fd/tumblr_ornxp7GtDG1sccmwvo1_1280.jpg
 
Prefix użytkownikaLiliana2194
Myślę, że lubię ich w tych rolach, moim zdaniem są niezłymi aktorami. Poza tym wyglądają podobnie do mojego wyobrażenia Freda i George'a, mimo że w książce opisywano ich nieco inaczej. Nie mam w sumie nic negatywnego do powiedzenia na temat tej dwójki :D
Edytowane przez Prefix użytkownikaLiliana2194 dnia 18.06.2018 20:44
www.harry-potter.net.pl/images/articles/maniakhogliliana.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/hogwart.jpg

- - W Hogwarcie: - -

2) Valerie Adams
2.06.2019 -


1.bp.blogspot.com/-f6fn3825Rzg/XYoz2x_dXHI/AAAAAAAAAR4/U1Y3euTkpT43y5p-PzE3sOQUfVacTTDSgCLcBGAsYHQ/s1600/Ostatni%2B4.png1.bp.blogspot.com/-Zt_p7ufiG7Y/XYpLUrPHdYI/AAAAAAAAASE/nWcAY3gPZdsKeHF_BgLud7iBasVSvJ96ACLcBGAsYHQ/s1600/Ostatni%2B2.png1.bp.blogspot.com/-HKWCp81dwBg/XYpLY6y0M3I/AAAAAAAAASI/Fq-O29kpGyY-why2RTfwu4MiQoKaXz0LwCLcBGAsYHQ/s1600/Ostatni%2B3.png

www.harry-potter.net.pl/images/smiley/it_s_all_about_magic_by_leogomes91.gif Karta postaci: tutaj

1) Liliana Williams
18.06.2014 - 31.05.2019

~ moja ulubienica spośród tej dwójki ~

1.bp.blogspot.com/-q33F5-l7z8g/XYotFEOYb9I/AAAAAAAAARQ/VUrs-_XIhyoKJu9-MM_2dZ_CPYx0_qQ8wCLcBGAsYHQ/s1600/Ostatni%2B5.png1.bp.blogspot.com/-mBVG84cJUbY/XYowhPqZ9XI/AAAAAAAAARk/B5LZeE8-XIoPOaPZl2s8ZZtF5wRiD1rngCLcBGAsYHQ/s1600/Ostatni%2B7.png1.bp.blogspot.com/-t25RlOp8RvQ/XYow9oCKVCI/AAAAAAAAARs/4wgSpZgFBM40x3mCffKZE0UIHujdlr4cQCLcBGAsYHQ/s1600/Ostatni%2B8.png

www.harry-potter.net.pl/images/smiley/it_s_all_about_magic_by_leogomes91.gif Karta postaci: 1. Lijka
2. Poboczne

- - Za 2017/2018: - -

www.harry-potter.net.pl/images/articles/humor.png

- - INBJN - -

Ten little Indian Boys went out to dine
One choked his little self and then there were nine.


68.media.tumblr.com/37a766bdee65f9dd103179e474f9a484/tumblr_o12brp9Qyv1qcffyto9_540.gif

Nine little Indian Boys sat up very late
One overslept himself and then there were eight.


Eight little Indian Boys travelling in Devon
One said he'd stay there and then there were seven.


Seven little Indian Boys chopping up sticks
One chopped himself in halves and then there were six.


49.media.tumblr.com/1ba28d7561830ce3ca69cf6dc1fefd68/tumblr_o1h4vyoU8Q1rpfvalo2_540.gif

Six little Indian Boys playing with a hive
A bumblebee stung one and then there were five.


Five little Indian Boys going in for law
One got in Chancery and then there were four.


Four little Indian Boys going out to sea
A red herring swallowed one and then there were three.


Three little Indian Boys walking in the zoo
A big bear hugged one and then there were two.


Two little Indian Boys sitting in the sun
One got frizzled up and then there was one.


One little Indian Boy left all alone
He went out and hanged himself and then there were none.


68.media.tumblr.com/bc978621ce1b3c07e887fb332616a035/tumblr_o15s27VgQV1unz0ero4_r1_500.gif

orig14.deviantart.net/3cce/f/2007/344/b/6/_raincloud__rvmp_by_bad_blood.gif

- - - -

66.media.tumblr.com/3c390d626aef57a973918bf2e130b093/tumblr_put2dopQgR1rm48goo1_500.png
 
Prefix użytkownikaUsagiTsukino
Jak mogą być twoimi fanami? O.o jak już to idoli xD I Oliver i James nie są rudzie tylko szatynami.

Na mój gust są bardzo przystojni. Każdemu podoba się kto inny, wiele osób uważa Toma Feltona za przystojniaka a mi się nie podoba. Wracając do Weasleyów uwielbiam te postaci. Ich żarty, byli uprzejmi i ogółem świetni :ye: Oliver i James są dobrymi aktorami lecz wątpię by gdzieś zagrali. To nie zmienia faktu że seria HP dała im wielu fanów. Jednym słowem, kocham :3
Może w Gryffindorze,

Gdzie kwitnie męstwa cnota,

Gdzie króluje odwaga

I do wyczynów ochota.


www.muzykswiecie.kei.pl/poznajsukces/ozdobnik.png

31.media.tumblr.com/bd13e0ae928516023037136ed89f833c/tumblr_mzrwfh2pfD1sukj1ko2_500.gif



31.media.tumblr.com/dd03f4e9afc29514bfe09c4f3608dce8/tumblr_myl3v8uxl31qhu3sco1_r1_500.gif


25.media.tumblr.com/8913ab05fe8423baccc0d7c5b18d156f/tumblr_mxkcgfUDg31rcajlmo2_500.gif


31.media.tumblr.com/tumblr_lv4ocyzpNj1qcxsy5.gif


38.media.tumblr.com/bdd9b213290bd41171440922838e198d/tumblr_nh3tni6gjN1tkl30lo1_500.gif


38.media.tumblr.com/18575fa4afc15c451a590a2cd839a036/tumblr_ntnbigP5uu1tk5hpho2_500.gif



66.media.tumblr.com/80ae989074e1a5d2103e7637a040d308/tumblr_o930k24Reg1tg25sbo1_500.gif
 
Prefix użytkownikaShanti Black
Uwielbiam ich jako filmowych bliźniaków, ale i jako aktorów. Niesamowici są i bardzo ich lubię. Chociaż mało o nich słychać i tak się czasem zastanawiam, czy oni jeszcze w jakimś filmie grali, czy coś...
www.harry-potter.net.pl/images/articles/shantiwielkawojanff.jpg


www.harry-potter.net.pl/images/articles/shanti.png


W Hogwarcie Cynthia Lynwood. Nikt ważny, ale lubi przypały, prefekt Hogwartu.
Na stronie:
- prefekt Gryffindoru (14 edycja; 27.07.2015 - 11.11.2015)
- przewodnicząca Karczmy pod Parchatym Trollem (31.08.2015 - 21.11.2015)
- Redaktor Naczelna Proroka Niecodziennego (Wydanie 4 - Halloween), (Wydanie 5 - Nowy Rok, (Wydanie 15 Walentynki), (Wydanie 16 (Huncwoci))
- Prefekt Hogwartu (27.08.2017-)


www.harry-potter.net.pl/images/articles/shant.jpg


Bo mogę Cwaniak
i.imgur.com/N9bzzWn.png

Sim Shanti w wykonaniu EmilyWright Love
i.imgur.com/MbrWM9r.jpg


Magiczna siódemka
i.imgur.com/GRVPG1y.png

Magiczna siódemka part II
i.imgur.com/M0pcH5X.png


Ciekawa liczba punkcików
i.imgur.com/p9aV7MW.pngi.imgur.com/JTHiWfJ.png
 
Prefix użytkownikaSherlocked
Uwielbiam ich i mam na ich punkcie bzika :) Są wspaniali :) Mimo, że nie mają za sobą wielu ról ( po Harrym Potterze, dodatkowych materiałach o Harrym , jest to tylko jeden film - "Own Worst Enemy";) to i tak mogę powiedzieć, że są świetni :)
Edytowane przez Prefix użytkownikaSherlocked dnia 19.09.2014 16:21
s-media-cache-ec0.pinimg.com/originals/79/be/3b/79be3b5ca2781e8e43363235d0f02e02.jpg



b1.pinger.pl/9580810455ebc2a81c716cfde3b31d0d/Fred-and-George-harry-potter-2012.gif


"-Jak się czujesz Georgie? - szepnęła pani Weasley.
Pomacał sobie głowę.
-Jak uduchowiony - wymamrotał.
-Co mu się stało? - wychrypiał Fred z przerażoną miną. - Mózg ma uszkodzony?
-Jak uduchowiony - powtórzył George, otwierając oczy i patrząc na brata. - Widzisz.. jestem trochę uduchowiony. ODUCHOWIONY, Fred, łapiesz teraz?"




27.media.tumblr.com/tumblr_luz3z6BEIc1r5hctgo1_500.gif


38.media.tumblr.com/833192c30f0e2277dbb93513a9be14ec/tumblr_n9pbqwRs961tia3zvo2_500.gif





stream1.gifsoup.com/view2/2399402/friends-theme-o.gif


24.media.tumblr.com/tumblr_lqcf1hhlk21r10kbco1_500.gif




emilychance.com/wp-content/uploads/2014/01/Kiss.gif
 
Prefix użytkownikatomparker
Są świetni:) Spawiają czasem, że śmieje sie do łez. Moja ulubiona scena to ta z Insygnii Śmierci:mina bodajże George'a(już dokładnie nie pamiętam, który z nich to był)zobaczył Ginny całującą się z Harry'm. Jego mina - BEZCENNA :D
 
Prefix użytkownikaBeatrice
Jamesa Kocham , jest moim ulubionym aktorem. Świetnie gra swoją rolę. Olivera bardzo lubię i uważam , że jest równie dobrym aktorem jak James. Uwielbiam czytać fanfiction z Fremione (Fred i Hermiona) i przeczytałam chyba już wszystkie opowiadania które są w internecie.
 
Prefix użytkownikaMonicMalfoyWeasley
Kocham, kocham i jeszcze raz kocham !! Fred i George to moi ulubieni bohaterowie z całej serii o HP. Pokochałam ich od ich pierwszej sceny w "Kamieniu filozoficznym" :

" - Fred, teraz ty r11; powiedziała Molly Weasley.
- Nie jestem Fred, jestem George r11; odrzekł chłopiec. - Naprawdę, kobieto, i ty się uważasz za naszą matkę? Nie wiesz, jak ma na imię twoje dziecko?
- Przepraszam, George.
-To był żart, jestem Fred". (mogłam coś pokręcić)

Wywiady i filmy z James'em i Oliver'em moge oglądać cały czas w kółko i w kółko i nigdy mi sie to nie znudzi. Tak samo z czytaniem blogów o Fremione - Fred i Hermione :) Dobra nie rozpisuje się już .. Po prostu kocham bliźniaków ! <3SerceLove
W Ravenclawie tylko ci
Których umysł pięknem lśni.



"Prawda to cudowna i straszliwa rzecz, więc trzeba się z nią obchodzić ostrożnie." ~ Albus Dumbledore


"Czasem trzeba być w życiu ofiarą, żeby kiedyś stać się zwycięzcą." ~ Autor Nieznany


"Telewizja to tylko zastępcza rozrywka dla mózgu, kto nie czyta, ten właściwie nie potrzebuje już głowy, nie mówiąc oczywiście o wyobraźni i fantazji"

Billie Joe
 
Prefix użytkownikabatalion_88
Alette wyjęła mi z ust wszystko co chciałem napisać ha ha ha
Ja może ich nie to, że nie lubię, ale ich sposób bycia w filmach jest dla mnie taki nieco żenujący i sztuczny. Nie wiem jak mam to w sumie określić. Z tym czy pasują do tych ról czy nie, to mogli dobrać kogoś lepszego (jak zawsze zresztą), ale tragedii też przecież nie ma. Poza tym czy ktoś tu napisał o jakichś innych filmach, serialach, w których oni występowali? (albo chociaż jeden z nich). Już tak Bogiem a prawdą, to powiem Wam, że bracia Mroczek mogliby to lepiej zagrać, tylko trzeba by ich ufarbować na rudo Grin Nie wiem czemu, ale jakoś nie zauważyłem ich nigdzie. Może bliźniacy są dobrzy tylko na jakiś czas? Bo w końcu filmów o bliźniakach wielu nie mamy...
i67.tinypic.com/2rdhw1i.png



m.popkey.co/ce2f16/X1Oxe_f-maxage-0_s-200x150.gifm.popkey.co/f3c2c0/YAAKy_f-maxage-0_s-200x150.gif
 

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum:
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme by Andrzejster
Copyright © 2006-2015 by Harry-Potter.net.pl
All rights reserved.
Wygenerowano w sekund: 0.20