Rekord osób online:
Najwięcej userów: 1414
Było: 24.05.2026 16:48:00
Współpraca z Tactic Games
>> Czytaj Więcej
Wydanie stworzyli: Nieoryginalna, Klaudia Lind, Anastazja Schubert, Takoizu, CoSieDzieje, Syriusz32.
>> Czytaj Więcej
Jak wyglądało życie Gauntów? Powstał film, który Wam to pokaże.
>> Czytaj Więcej
W sierpniu HPnetowicze mieli okazję spotkać się w Krakowie. Jak było?
>> Czytaj Więcej
Wydanie stworzyli: Klaudia Lind, louise60, Zireael, Aneta02, Anastazja Schubert, Lilyatte, Syrius...
>> Czytaj Więcej
Wydanie stworzyli: Klaudia Lind, Hanix082, Sam Quest, louise60, PaulaSmith, CoSieDzieje, Syriusz32.
>> Czytaj Więcej
Każdy tatuaż niesie ze sobą jakąś historię. Jakie niosą te fanowskie, związane z młodym czarodzie...
>> Czytaj Więcej
Nicram_93
Hermiona nie może zapomnieć o dziwnym zachowaniu profesora Hughesa. Pełna złych przeczuć decyduje...
>> Czytaj Więcej
Nicram_93
Hermiona nie może zapomnieć o dziwnym zachowaniu profesora Hughesa. Pełna złych przeczuć decyduje...
>> Czytaj Więcej
Nicram_93
Rok szkolny nabiera rozpędu, a Hermiona staje przed zadaniem patrolowania korytarzy kolejnej nocy...
>> Czytaj Więcej
Cykl wierszy poświęcony Remusowi. :)
>> Czytaj Więcej
Nicram_93
Rok szkolny nabiera rozpędu, a Hermiona staje przed zadaniem patrolowania korytarzy kolejnej nocy...
>> Czytaj Więcej
Nicram_93
W Hogwarcie rozpoczyna się nowy rok szkolny. Hermiona wraz z przyjaciółkami ma pierwsze zajęcia i...
>> Czytaj Więcej
Nicram_93
W Hogwarcie rozpoczyna się nowy rok szkolny. Hermiona wraz z przyjaciółkami ma pierwsze zajęcia i...
>> Czytaj Więcej




[P]Louise Lainey ostatnio widziano 17.12.2024 o godzinie 15:44 w Błonia
Valerie Adams ostatnio widziano 02.07.2023 o godzinie 13:40 w Stacja kolejowa
Valerie Adams ostatnio widziano 27.06.2023 o godzinie 21:20 w Błonia
Valerie Adams ostatnio widziano 23.06.2023 o godzinie 16:46 w Sala transmutacji
Valerie Adams ostatnio widziano 22.06.2023 o godzinie 19:04 w VII piętro
Valerie Adams ostatnio widziano 12.06.2023 o godzinie 18:15 w Dziedziniec Transmutacji
| Materiał | Treść | Data dodania |
| [NEWS] Nowa okładka pierwszej części! | Ta okładka jest lepsza,ale nie będę jej kupować.Przecież mam 1 część.Coś mi się wydaje,że zrobią tak do każdej części by wyciągać od nas pieniądze. | 21.05.2008 17:30 |
| [NEWS] Nowe FanArty z Emmą! | Niektóre są świetne.Chciałam wyróżnić 3 prace.1,10 i 14.Te najbardziej mi się podobały.Gratulacje dla wszystkich.Pozdrawiam . | 15.05.2008 19:44 |
| [NEWS] Włóczki z Harrym Potterem! | Był kiedyś news o tych wóczkach.A CO napewno będe oglądać. | 09.05.2008 17:28 |
| [NEWS] Nowe zdjęcia promocyjne | Wszyscy fajnie wyszli.Tylko tonks ma takie jasne włosy,chociaż może być,żeby nie było,że sie czepiam.Ron tak jakoś dziwnie.Hermiona fajnie.A Harry też... | 05.05.2008 16:04 |
| [NEWS] Shoutbox - kaputt | To dobrze,że nie będzie SB.Ostatnio forum długo się ładowało.Mam nadzieję,że teraz się to zmieni. | 03.05.2008 20:13 |
| [NEWS] Czara w TVN | Nie wierzę!Wreszcie dadzą ten film!Widziałam 1 raz 4.Ale obejrzę po raz drugi.Będzie napewno z dubbingiem.A widziałam angilelską. | 28.04.2008 23:00 |
| No nie!Okropne buty no i znów nie umie stać.Spódnica jak z lumpeksu.Bluzka też no i ta torebka!Gorzej to ona chyba już nie upadnie. | 22.04.2008 13:26 | |
| Dziwnie wygląda w takiej grzywce.I ta bluzka...bezndzieja. | 22.04.2008 13:22 | |
| Ona nie umie się ubierać.Spudnica po babci chyba,bluzka też no i torebka również,albo wszystko jest z lumpeksu. | 22.04.2008 13:21 | |
| Znów tak beznadziejnie stoi.Udaje EMO czy co?A co do ciuchów no nędza.Wygląda dziwnie i grubo. | 22.04.2008 13:18 | |
| Dziwna mina.No i jakoś tak grubo na twarzy wyszła. | 22.04.2008 13:17 | |
| Dziwny ten wzrok.I ten uśmiech jakiś krzywy. | 22.04.2008 13:15 | |
| Znowu?Nauczcie ją stać bo ja zaraz nie wyrobię.Jeszcze ten uśmieszek... | 22.04.2008 13:14 | |
| To nie jest najładniejsze jej zdjęcie.O ile jakieś ładne ma.Nie podoba mi się. | 22.04.2008 13:08 | |
| Dziwnie stoi.Jakby nie umiała chodzić w takich butach.No i wygląda staro.W dodatku wygląd jakby miała sukienkę po babci. | 22.04.2008 13:06 | |
| Wygląda jak taka sztuczna lalunia...No i nie pasuje jej grzywka. | 22.04.2008 13:03 | |
| Po pierwsze:Gdzie ona jest? Po drógie:Wygląda tak jakoś grubo. Po trzecie:Wygląda jakby się upiła? Po czwarte:Nie podoba mi się i jej nie lubię. | 22.04.2008 13:01 | |
| To jest ona?Taka jakaś dziwna mina.Nie podoba mi się. | 22.04.2008 12:57 | |
| Wyszło trochę pusto i plastikowo,ale to chyba jest dorabiane komputerowo.Ale ładnie... | 22.04.2008 12:54 | |
| Ładne są te blond pasemka.Też tak planuję zrobić.Ślicznie wyszła. | 22.04.2008 12:51 |
Alette
fuerte
Katherine_Pierce
Sam Quest
Shanti Black
A.
monciakund
ania919
ulka_black_potter
Klaudia Lind