Rekord osób online:
Najwięcej userów: 1414
Było: 24.05.2026 16:48:00
Współpraca z Tactic Games
>> Czytaj Więcej
Wydanie stworzyli: Nieoryginalna, Klaudia Lind, Anastazja Schubert, Takoizu, CoSieDzieje, Syriusz32.
>> Czytaj Więcej
Jak wyglądało życie Gauntów? Powstał film, który Wam to pokaże.
>> Czytaj Więcej
W sierpniu HPnetowicze mieli okazję spotkać się w Krakowie. Jak było?
>> Czytaj Więcej
Wydanie stworzyli: Klaudia Lind, louise60, Zireael, Aneta02, Anastazja Schubert, Lilyatte, Syrius...
>> Czytaj Więcej
Wydanie stworzyli: Klaudia Lind, Hanix082, Sam Quest, louise60, PaulaSmith, CoSieDzieje, Syriusz32.
>> Czytaj Więcej
Każdy tatuaż niesie ze sobą jakąś historię. Jakie niosą te fanowskie, związane z młodym czarodzie...
>> Czytaj Więcej
Nicram_93
Hermiona nie może zapomnieć o dziwnym zachowaniu profesora Hughesa. Pełna złych przeczuć decyduje...
>> Czytaj Więcej
Nicram_93
Hermiona nie może zapomnieć o dziwnym zachowaniu profesora Hughesa. Pełna złych przeczuć decyduje...
>> Czytaj Więcej
Nicram_93
Rok szkolny nabiera rozpędu, a Hermiona staje przed zadaniem patrolowania korytarzy kolejnej nocy...
>> Czytaj Więcej
Cykl wierszy poświęcony Remusowi. :)
>> Czytaj Więcej
Nicram_93
Rok szkolny nabiera rozpędu, a Hermiona staje przed zadaniem patrolowania korytarzy kolejnej nocy...
>> Czytaj Więcej
Nicram_93
W Hogwarcie rozpoczyna się nowy rok szkolny. Hermiona wraz z przyjaciółkami ma pierwsze zajęcia i...
>> Czytaj Więcej
Nicram_93
W Hogwarcie rozpoczyna się nowy rok szkolny. Hermiona wraz z przyjaciółkami ma pierwsze zajęcia i...
>> Czytaj Więcej




[P]Louise Lainey ostatnio widziano 17.12.2024 o godzinie 15:44 w Błonia
Valerie Adams ostatnio widziano 02.07.2023 o godzinie 13:40 w Stacja kolejowa
Valerie Adams ostatnio widziano 27.06.2023 o godzinie 21:20 w Błonia
Valerie Adams ostatnio widziano 23.06.2023 o godzinie 16:46 w Sala transmutacji
Valerie Adams ostatnio widziano 22.06.2023 o godzinie 19:04 w VII piętro
Valerie Adams ostatnio widziano 12.06.2023 o godzinie 18:15 w Dziedziniec Transmutacji
| Materiał | Treść | Data dodania |
| No...Ślicznie :) .Ciekawe gdzie to zdjęcie było robione... | 22.04.2008 12:49 | |
| Co jest w tym dziwnego?Wyszła normalnie.Jak każda dziewczyna.Przynajmniej nie ma tony makijażu. | 22.04.2008 12:46 | |
| [NEWS] Kolejny palacz na planie Pottera? | Niech se pali jak chce zatruwać sobie życie.Zresztą jedno czy dwa zdjęcia nie świadczą,że pali.Może to było dla picu.Może chciał pokazać,że niby jest ... | 20.04.2008 11:02 |
| Mina śmieszna,ale oni zdjęcia robią co sekundę i któreś musi nie wyjść. | 13.04.2008 19:33 | |
| Nie!Ja też chce być taka ładna.Bardzo ładnie wyszła. | 13.04.2008 19:31 | |
| To jest Neville?Nie podobny!Katie oczywiście ślicznie. | 13.04.2008 19:29 | |
| Czysto amatorski!Harry jest z WA.Ogólnie niezbyt mi się podoba.Nie lubię takich "oszukanych"(zdjęcia powklejane z innych części) | 10.04.2008 13:08 | |
| Czysto amatorski!Harry jest z WA.Ogólnie niezbyt mi się podoba.Nie lubię takich "oszukanych"(zdjęcia powklejane z innych części) | 10.04.2008 13:06 | |
| Świetnie jest ubrana!I te włosy.Też tak chce! | 04.04.2008 20:08 | |
| To jest premiera Czary Ognia.Są nawet plakaty.Fajne duże zdjęcie.Podoba mi się. | 04.04.2008 19:28 | |
| Ślicznie!Też tak chce!Odczepcie się od tych włosów. | 04.04.2008 19:19 | |
| Fajnie wyszła.Tak sportowo,młodzieżowo.Ma trampusie!Super wychodzi na zdjęciach. | 04.04.2008 19:16 | |
| Katie tu ładnie wyszła.Bonnie nie podoba mi się. | 04.04.2008 19:10 | |
| madzia1 to jest z 3 części.Z tyłu jest nawet plakat.Dziwnie wyszła,jeszcze w dodatku tak dziwnie stoi. | 04.04.2008 18:59 | |
| [ARTYKUŁ] | W 1 części Dumbledore uśmiacha się zanim została zaczarowana miotła. W 2 części Hermiona mogła czarować bo tam jest pełno czarodziejów więc nikt nie ... | 24.03.2008 19:38 |
| [NEWS] Trzy części Pottera w TVN! | Mogli by dać 4!No ale pewnie wszystkie obejrze. | 16.03.2008 16:36 |
| [NEWS] Evanna skacze ;] | Fajne fotki.Szkoda,że tak mało.Sama bym tak poskakała. | 29.02.2008 21:12 |
| [NEWS] Robbie Coltrane w tvp1 | Ooo...może obejżę ten film.No więc w sobotę o 20:15 przed telewizory! | 29.02.2008 21:08 |
| Jej...ale ładnie tu wyszła... | 25.02.2008 20:49 | |
| Świetne!Ma trampusie!Kocham te obuwie!No i super gitara oraz niedojedzona pizza.No ogólisz to świetna focia. | 21.02.2008 18:56 |
Alette
fuerte
Katherine_Pierce
Sam Quest
Shanti Black
A.
monciakund
ania919
ulka_black_potter
Klaudia Lind