Rekord osób online:
Najwięcej userów: 1414
Było: 24.05.2026 16:48:00
Współpraca z Tactic Games
>> Czytaj Więcej
Wydanie stworzyli: Nieoryginalna, Klaudia Lind, Anastazja Schubert, Takoizu, CoSieDzieje, Syriusz32.
>> Czytaj Więcej
Jak wyglądało życie Gauntów? Powstał film, który Wam to pokaże.
>> Czytaj Więcej
W sierpniu HPnetowicze mieli okazję spotkać się w Krakowie. Jak było?
>> Czytaj Więcej
Wydanie stworzyli: Klaudia Lind, louise60, Zireael, Aneta02, Anastazja Schubert, Lilyatte, Syrius...
>> Czytaj Więcej
Wydanie stworzyli: Klaudia Lind, Hanix082, Sam Quest, louise60, PaulaSmith, CoSieDzieje, Syriusz32.
>> Czytaj Więcej
Każdy tatuaż niesie ze sobą jakąś historię. Jakie niosą te fanowskie, związane z młodym czarodzie...
>> Czytaj Więcej
Nicram_93
Hermiona nie może zapomnieć o dziwnym zachowaniu profesora Hughesa. Pełna złych przeczuć decyduje...
>> Czytaj Więcej
Nicram_93
Hermiona nie może zapomnieć o dziwnym zachowaniu profesora Hughesa. Pełna złych przeczuć decyduje...
>> Czytaj Więcej
Nicram_93
Rok szkolny nabiera rozpędu, a Hermiona staje przed zadaniem patrolowania korytarzy kolejnej nocy...
>> Czytaj Więcej
Cykl wierszy poświęcony Remusowi. :)
>> Czytaj Więcej
Nicram_93
Rok szkolny nabiera rozpędu, a Hermiona staje przed zadaniem patrolowania korytarzy kolejnej nocy...
>> Czytaj Więcej
Nicram_93
W Hogwarcie rozpoczyna się nowy rok szkolny. Hermiona wraz z przyjaciółkami ma pierwsze zajęcia i...
>> Czytaj Więcej
Nicram_93
W Hogwarcie rozpoczyna się nowy rok szkolny. Hermiona wraz z przyjaciółkami ma pierwsze zajęcia i...
>> Czytaj Więcej




[P]Louise Lainey ostatnio widziano 17.12.2024 o godzinie 15:44 w Błonia
Valerie Adams ostatnio widziano 02.07.2023 o godzinie 13:40 w Stacja kolejowa
Valerie Adams ostatnio widziano 27.06.2023 o godzinie 21:20 w Błonia
Valerie Adams ostatnio widziano 23.06.2023 o godzinie 16:46 w Sala transmutacji
Valerie Adams ostatnio widziano 22.06.2023 o godzinie 19:04 w VII piętro
Valerie Adams ostatnio widziano 12.06.2023 o godzinie 18:15 w Dziedziniec Transmutacji
| Materiał | Treść | Data dodania |
| No... Luna jest świetna. I fajnie ubrana. :D Jak zawsze zresztą. ^^ To jest pewnie jak szli do Wieży Krukonów. | 28.06.2011 19:39 | |
| Mi tam Luna do Harry'ego pasuje. ;D Choć do Nevilla też. xD Luna jest świetna. ;) | 28.06.2011 19:37 | |
| Jest w drugiej części, stąd jest w albumie 2 część IŚ. Czemu niezbyt ładne? Gdybym była Ronem, to byłabym zazdrosna, że Hermiona przytula się do Harry... | 28.06.2011 19:24 | |
| Biedny Fred. ;( Tak mi go szkoda... | 28.06.2011 19:23 | |
| Harry walczył ze smokiem? Coś nie mogę skojarzyć by była taka scena. To pewnie atak Voldemorta i Śmierciożerców na Hogwart. | 28.06.2011 19:21 | |
| Już się nie moge doczekać tego wkroczenia do Wielkiej Sali... | 28.06.2011 19:18 | |
| Przecież to Lily... W Zakazanym Lesie... | 28.06.2011 19:17 | |
| Jakiś taki niepodobny do siebie. Mimo, że pomógł i tak go nie lubię, za poprzednie 6 części. | 28.06.2011 18:58 | |
| Śmieszny ten smok. xD Taką ma dziwną "minę". :D | 28.06.2011 18:54 | |
| Młodo wyszedł, bo ma 11 lat. ;/ Jak wszystko muszę tłumaczyć wszystkim. xD I robił jakieś notatki. | 28.06.2011 18:54 | |
| MonikaWeasley, Harry patrzy się na Nevilla. Hermiona rzuciła zaklęcie na Nevilla. A Ron... gapi się na to wszystko. :D Oglądałaś film? | 28.06.2011 18:52 | |
| dumbledoreweasley, po co piszesz taki komentarz do tego zdjęcia? Jak nic nie ma wspólnego z tym zdjęciem. A tak poza tym to w 1 części zginął Quirrell... | 28.06.2011 18:48 | |
| Enela, ty masz coś z oczami? Przecież widać wyraźnie, że to ślizgonka a nie gryfonka. ;/ A poza tym to zupełnie inna dziewczyna. | 28.06.2011 18:44 | |
| Her-mio-nina, ten o którym mówisz, występuje od 3 części i to jest Flitwick. Zmienili go od 3 części. A przedmiotu "muzyka" nie była w Hogwa... | 28.06.2011 18:41 | |
| Świetnie ją dobrali do postaci. Podobnie sobie ją wyobrażałam. A te jej oczy. :O Zwróciliście uwagę? | 28.06.2011 18:17 | |
| Lubię ją. Była surowa, ale sprawiedliwa. Czaem miała jakieś śmieszne teksty. :D Świetna czarownica. | 28.06.2011 18:13 | |
| Enela, oni kręcili to w paru zamkach. ;) Czasem w zwykłej sali z rekwizytami. Jak ja bym chciała być uczennicą Hogwartu. ^^ Byłabym teraz na 7 roku. :... | 28.06.2011 18:05 | |
| Tak, to był pierwszy mecz, czyli ze ślizgonami. Ktoś pisał, że Harry wygląda jak z podstawówki... przecież miał 11 lat, a na nasze szkoły to 5 klasa. ... | 28.06.2011 17:38 | |
| Flitwick od 3 części jest zupełnie inny, i jak na moje gorszy wygląd ma. Wyobrażałam sobie go takiego jaki był w 1 i 2 części. | 28.06.2011 16:36 | |
| Świetne są sceny z Zakazanego Lasu. Ale zauważyłam, że w pierwszych częściach drzewa były takie normalne a w kolejnych takie grube i wielkie. :O | 28.06.2011 16:23 |
Alette
fuerte
Katherine_Pierce
Sam Quest
Shanti Black
A.
monciakund
ania919
ulka_black_potter
Klaudia Lind