Już zakończono zdjęcia do Księcia Półkrwi, a dopiero teraz mamy informacje o kolejnej osobie z obsady. Tym razem jest to młody brytyjski aktor Michael Berendt, który wciela się w postać osiemnastoletniego Toma Riddle'a. Można się więcej na jego temat dowiedzieć stąd, a jego zdjęcie zobaczyć tutaj, oraz tu.
Jean Rosednia 21/06/2008 11:42 Ojej... zupełnie inaczej sobie go wyobrażałam. Nie pasuje mi strasznie do tej roli. Perzede wszystkim myślałam, że będzie przystojniejszy i będzie szatynem. No, ale może jak go ucharakteryzują to będzie jakoś wyglądał.
Narvanadnia 21/06/2008 11:50 O boże nie! Ten chłopak zupełnie nie pasuje. Kurde gdyby Christian Coulson się nie zestarzał to chciałabym go widzieć ponownie na planie HP
Arrydnia 21/06/2008 12:01 NIe zbyt mi się podoba, i jako chłopak i jako aktor wcielający się w Toma, inne wyobrażenie miałam. Ale może będzie dobrze, aktorzy w Harrym Potterze są świetnie obsadzeni ,więc może tutaj też się nie pomylili i będzie git.
Claire_dnia 21/06/2008 12:32 Przesadzacie. On jest o niebo przystojniejszy od Coulsona. Ma świetny, szczery uśmiech, ale pewnie na filmie tego nie zobaczymy. Wydaję mi się, że bardziej pasuje na osiemnastolatka niż poprzedni aktor, który wyglądał (moim zdaniem) staro. W każdym razie, jak Michaela ucharakteryzują, to będzie pasował do roli. Może na pierwszy rzut oka wydaje się "zbyt" sympatyczny, ale w końcu to aktor. Mimika będzie inna, charakteryzacja inna i powinno pójść okej.
Beznadziejny. O 100 kroć bardziej wolałam Christiana Coulsona - był przystojniejszy, miał ładniejsze rysy twarzy i większy talent.
Przystojniejszy - kwestia sporna. Dla mnie ten jest przystojniejszy.
Ładniejsze rysy twarzy - może rysy twarzy Coulsona były szlachetniejsze, owszem.
Większy talent - yy, do czego? Może aktorski? Widziałeś, jak gra Micheal, skoro się wypowiadasz?
fuertednia 21/06/2008 12:50 Szczerze mówiąc, również wyobrażałam sobie w tej roli kogoś podobnego do Coulsona, ale wydaje mi się, że Michael sobie poradzi. Na pierwszy rzut oka nie pasuje do tej roli, ale przynajmniej w filmie będzie większa przyjemność go oglądać. Po charakteryzacji, na pewno się zaskoczymy. Trzeba dawać szansę innym, a Michael może okazać się o wiele lepszym aktorem niż Coulson, który specjalnego wrażenia swoim talentem na mnie nie zrobił.
Klaudia@Harry Potterdnia 21/06/2008 13:35 Yy... całkowicie inaczej sobie wyobrażałam osiemnastoletniego Voldemorta. W książce pisze, że ma czarne włosy. Ja myślałam, że będzie trochę bardziej przystojniejszy, no i będzie miał ciemne włosy. Ale zgadzam się z Claire_, że Michael jest ładniejszy od Christiana.
Luciusz _ Malfoydnia 21/06/2008 14:31 Oj weźcie się odczepcie. Co z tego, że sobie inaczej wyobrażaliscie. Ale Yates też inaczej sobie go wyobrażał. Myślicie, że bedzie dobierał aktorów do waszych upodobań. Dla mnie jest fajny. Nawet nie wiecie jak bedzie wygladałw filmie
Lavender_Martusiadnia 21/06/2008 15:16 Uważam, że ten człowiek nie pasuje do roli młodego Riddl'a. Jest zupełnie odmienny od 'książkowego' Tom'a. Liczę, że inni aktorzy zostal lepiej dobrani.
Jednak mogę się mylić. Trzeba poczekać na film. Okaże się czy potrafi dobrze przedstawić tą charakterystyczną postać.
Do komentujących:
Przejmujecie się tym czy jest przystojny czy nie. TO JEST REWIA MODY CZY EKRANIZACJA FILMOWA ? Bo chyba uroda nie wchodzi tutaj w grę. Chyba, że nie zamierzacie oglądać filmu tylko aktorów ;]
Potter 11dnia 23/06/2008 20:52 Nie przypuszczałem że tak bedzie wyglądam myślałem że dadzą tego z drugiej części
Hermionka_HPdnia 24/06/2008 10:37 kurde ja go sobie inaczej wyobrazałam, ale wzieli podobnego atrora to aktora ktory gra starszego Tom'a myslalam ze bedzie mial troche dluzsze wloski i ciene a nie jakies z pasemkami<hahaha> ale ten lepszy
HermionaBlackdnia 24/06/2008 11:49 no niezle ;p ja tez go sobie zupelnie inaczej wyobrazalam. Jakos myslalam,ze bedzie mial taka szczuplejsza twarz,bardziej wyniosla,no i falszywa. No nic,trudno sie mowi. Byleby dobrze zagral ;]
BellatrixRiddlednia 24/06/2008 11:51 a ja uważam że jest idealny nie zapominajcie o umiejętnościach charakteryzatorów! Co zrobili z Ralphem Phinnesem??? Idealnie zrobili mu buźkę Voldemorta... Dajcie chłopakowi szansę... Czepiacie się pasemek i innych bzdetów... pamiętajcie że są farby do włosów :] jeszcze nie ma filmu, nie wiadomo jak zagra a wy już krytykujecie!!!!
Black Catdnia 02/07/2008 15:24 Nawet może być, ale lepszy był by ten, który grał w Komnacie Tajemnic...To był gość...
Carriganadnia 14/07/2008 19:07 Przystojny czy nie, to przeciez nieważne!! Zobaczymy jak poradzi sobie z rolą osiemnastoletniego Toma Riddle'a i dopiero wtedy oceniajmy!!!
agatqa92dnia 19/07/2008 00:57 Średnio przypomina mi mojego wyimaginowanego Riddla ;P Ale charakteryzacja jest teraz na najwyższym poziomie więc zobaczymy ;]
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze. -
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.
Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.