Ostatnie
Artykuły Fan Fiction

Magiczne puzzle HP

Kategoria: Inne
Autor: Smierciojadek

Współpraca z Tactic Games
>> Czytaj Więcej

Prorok Niecodzienny ...

Kategoria: Prorok Niecodzienny
Autor: Prefix użytkownikaProrok Niecodzienny

Wydanie stworzyli: Nieoryginalna, Klaudia Lind, Anastazja Schubert, Takoizu, CoSieDzieje, Syriusz32.
>> Czytaj Więcej

The House of Gaunt

Kategoria: Recenzje filmów
Autor: Anastazja Schubert

Jak wyglądało życie Gauntów? Powstał film, który Wam to pokaże.
>> Czytaj Więcej

HPnet istnieje naprawdę

Kategoria: HPnet
Autor: Anastazja Schubert

W sierpniu HPnetowicze mieli okazję spotkać się w Krakowie. Jak było?
>> Czytaj Więcej

Prorok Niecodzienny ...

Kategoria: Prorok Niecodzienny
Autor: Syriusz32

Wydanie stworzyli: Klaudia Lind, louise60, Zireael, Aneta02, Anastazja Schubert, Lilyatte, Syrius...
>> Czytaj Więcej

Prorok Niecodzienny ...

Kategoria: Prorok Niecodzienny
Autor: Prefix użytkownikaProrok Niecodzienny

Wydanie stworzyli: Klaudia Lind, Hanix082, Sam Quest, louise60, PaulaSmith, CoSieDzieje, Syriusz32.
>> Czytaj Więcej

Historia pod skórą z...

Kategoria: Wywiady
Autor: Anastazja Schubert

Każdy tatuaż niesie ze sobą jakąś historię. Jakie niosą te fanowskie, związane z młodym czarodzie...
>> Czytaj Więcej

>> Więcej artykułów! <<

[NZ]Rozdział 10 cz....

Tytuł: Rozdział 10 cz.2 - Wizyta u Hagrida
Seria: Hermiona Granger i Powrót do Hogwartu
Gatunek: Przygodowe
Autor: Prefix użytkownikaNicram_93

Hermiona nie może zapomnieć o dziwnym zachowaniu profesora Hughesa. Pełna złych przeczuć decyduje...
>> Czytaj Więcej

[NZ]Rozdział 10 cz....

Tytuł: Rozdział 10 cz.1 - Wizyta u Hagrida
Seria: Hermiona Granger i Powrót do Hogwartu
Gatunek: Przygodowe
Autor: Prefix użytkownikaNicram_93

Hermiona nie może zapomnieć o dziwnym zachowaniu profesora Hughesa. Pełna złych przeczuć decyduje...
>> Czytaj Więcej

[NZ]Rozdział 9 cz.2...

Tytuł: Rozdział 9 cz.2 - Nocna przechadzka
Seria: Hermiona Granger i Powrót do Hogwartu
Gatunek: Przygodowe
Autor: Prefix użytkownikaNicram_93

Rok szkolny nabiera rozpędu, a Hermiona staje przed zadaniem patrolowania korytarzy kolejnej nocy...
>> Czytaj Więcej

Remus Lupin

Tytuł: Remus Lupin
Gatunek: Poezja
Autor: Kasia Koziorowska

Cykl wierszy poświęcony Remusowi. :)
>> Czytaj Więcej

[NZ]Rozdział 9 cz.1...

Tytuł: Rozdział 9 cz.1 - Nocna przechadzka
Seria: Hermiona Granger i Powrót do Hogwartu
Gatunek: Przygodowe
Autor: Prefix użytkownikaNicram_93

Rok szkolny nabiera rozpędu, a Hermiona staje przed zadaniem patrolowania korytarzy kolejnej nocy...
>> Czytaj Więcej

[NZ]Rozdział 8 cz.2...

Tytuł: Rozdział 8 cz.2 - Nowi nauczyciele
Seria: Hermiona Granger i Powrót do Hogwartu
Gatunek: Przygodowe
Autor: Prefix użytkownikaNicram_93

W Hogwarcie rozpoczyna się nowy rok szkolny. Hermiona wraz z przyjaciółkami ma pierwsze zajęcia i...
>> Czytaj Więcej

[NZ]Rozdział 8 cz.1...

Tytuł: Rozdział 8 cz.1 - Nowi nauczyciele
Seria: Hermiona Granger i Powrót do Hogwartu
Gatunek: Przygodowe
Autor: Prefix użytkownikaNicram_93

W Hogwarcie rozpoczyna się nowy rok szkolny. Hermiona wraz z przyjaciółkami ma pierwsze zajęcia i...
>> Czytaj Więcej

>> Więcej fan fiction! <<
Statystyki
Online Statystyki
Goście online: 35
Administratorzy online: 0
Aktualnie online: 0 osób
Łącznie na portalu jest
48,158 osób
Ostatnio zarejestrowany:

Rekord osób online:
Najwięcej userów: 1414
Było: 24.05.2026 16:48:00
Napisanych artykułów: 1,087
Dodanych newsów: 10,564
Zdjęć w galerii: 21,490
Tematów na forum: 3,920
Postów na forum: 319,635
Komentarzy do materiałów: 222,016
Rozdanych pochwał: 3,327
Wlepionych ostrzeżeń: 4,170
Puchar Domów
Aktualnym mistrzem domów jest  GRYFFINDOR!

Gryffindor
Punktów: 1509
uczniów: 4220
Hufflepuff
Punktów: 335
uczniów: 3778
Ravenclaw
Punktów: 916
uczniów: 4452
Slytherin
Punktów: 115
uczniów: 4107

Ankieta
Zima przejęła Hogwart i okolice, śnieg mocno sypie, ale to Cię nie powstrzyma przed robieniem planów. Zastanawiasz się, co ciekawego można robić w weekend:

Bitwa na śnieżki to jest to! Może "zupełnym przypadkiem" oberwie od nas przechodzący obok Snape.
12% [9 głosów]

Plan to brak planu. Będę leżeć w łóżku, pić kakao i plotkować ze współlokatorami z dormitorium.
40% [31 głosów]

Mój nos utknie głęboko w książkach. Tylko pani Pince będzie mnie mogła odgonić od czytania.
13% [10 głosów]

Wymknę się cicho do Miodowego Królestwa. Najwyższa pora uzupełnić zapasy słodkości.
9% [7 głosów]

Postraszę we Wrzeszczącej Chacie. Uwielbiam oglądać miny przechodniów, kiedy wydaje im się, że uciekają od duchów i upiorów.
12% [9 głosów]

Każda pogoda jest dobra na Quidditcha. Śnieg nie powstrzyma mnie przed regularnymi treningami.
14% [11 głosów]

Ogółem głosów: 77
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 07.02.23

Archiwum ankiet
Ostatnio w Hogwarcie
Hufflepuff[P]Louise Lainey ostatnio widziano 17.12.2024 o godzinie 15:44 w Błonia
HufflepuffValerie Adams ostatnio widziano 02.07.2023 o godzinie 13:40 w Stacja kolejowa
HufflepuffValerie Adams ostatnio widziano 27.06.2023 o godzinie 21:20 w Błonia
HufflepuffValerie Adams ostatnio widziano 23.06.2023 o godzinie 16:46 w Sala transmutacji
HufflepuffValerie Adams ostatnio widziano 22.06.2023 o godzinie 19:04 w VII piętro
HufflepuffValerie Adams ostatnio widziano 12.06.2023 o godzinie 18:15 w Dziedziniec Transmutacji
Nowy teaser trailer! (Aktualizacja)
Książe PółkrwiNa wszystkich oczekujących najnowszego filmu o Harrym Potterze, mamy miłą niespodziankę. Do sieci trafił najnowszy zwiastun szóstej części, który możecie zobaczyć tutaj.
Teaser zawiera wiele nowych scen m.in. jaskinię, quidditch oraz pocałunek Rona i Lavender.

Życzymy miłego oglądania! ;]

EDIT by Issa:
Jak niektórzy z Was mogli zauważyć, teaser został usunięty ze strony, do której link został podany wyżej. Jeśli nie zdążyliście go obejrzeć, możecie zrobić to teraz:





Źródło: YouTube i SnitchSeeker

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:


Komentarze
avatar
dav_x3  dnia 27.10.2008 17:27
SUPER! Wszystko jest takie...inne.Ciekawe i w ogóle. Wywołało to u mnie duże podniecenie (ehm, be skojarzeń) i pojawiło się dużo scen, których nie spodziewałem się, że ujawnią przed filmem, m. in. Jaskinia i momenty walki w Norze.
avatar
Serpensortia  dnia 27.10.2008 17:32
News z ową treścią podsyłałam już wczoraj ;) HP.net długo każe czekać fanom na news o teaserze. W sumie zabawna z nim sprawa, gdyż nikt się go nie spodziewał, nawet potterowi giganci, jak chociażby Mugglenet, byli zaskoczeni.
Sam trailer bardzo przyzwoity. W końcu coś się dzieje, jest dynamika, dobra muzyka, efekciarstwo. No w końcu jest 'international' xD
avatar
Claire  dnia 27.10.2008 17:38
Jakoś mi nie trybi to, że lektor mówi "this year".

Zwiastun dobry, ale przede wszystkim dzięki muzyce. Niezły zlepek scen, chociaż wciąż niektóre nie są dopracowane i czekają na obróbkę. Najlepsza jest jaskinia i Potter wrzeszczący "Fight back, you coward!" ;]
avatar
Kinga21041993  dnia 27.10.2008 17:53
Jeżeli jest już aktualny zwiastun filmu to dlaczego tam pisze "this year"?
Przeciez HPiKP ma wyjść do kin dopiero w następnym roku???


Ogólnie mówiąc, zwiastun ciekawy. Muzyka wg mnie jest strasznie fajna.
avatar
herma_007  dnia 27.10.2008 18:08
Uważam, że teaser jest dużo lepszy. Fajne scenki, chociaż jak pokazali jaskinię od strony morza to troszkę się zawiodłam, sama nie wiem czemu. Może dlatego, że te klify są tak ogromne, a ja wyobrażałam tę jaskinię tak wtuloną w urwisko brzegu. Ale to tylko szczegół...

A co do tego tekstu co zacytowała Claire_, jakoby miał to wrzeszczeć Potter. To pierwsze skojarzenie to było: "Fuck you ... " xD Przesłuchałam ten moment chyba z 10 razy.
avatar
andzia93  dnia 27.10.2008 18:10
JA CHCE ZOBACZYĆ TEN FILM !!!
normalnie masakra...
pomimo iż połowy nie rozumiem to tak mnie to nakręciło, że szok po prostu...
ile można czekać na film... ?
i to jeszcze TAKI film....
ale zwiastun po prostu genialny :)
avatar
Claire  dnia 27.10.2008 18:11
A co do tego tekstu co zacytowała Claire_, jakoby miał to wrzeszczeć Potter. To pierwsze skojarzenie to było: "Fuck you ... " xD Przesłuchałam ten moment chyba z 10 razy.

Jasne, jasne, co się chce, to się słyszy =D

Zapomniałam wspomnieć, że ten zwiastun ma jedną niezaprzeczalną zaletę. Belllaaaatriiix.
Atak na Norę jest ewidentnie przeładowany. Ogólnie większość tych scen aż kipi od efektów specjalnych.

I cały czas mnie nurtuje "This Year" xD.

EDIT: Też macie wrażenie, że przez prawie cały zwiastun ktoś biegnie?
avatar
Serpensortia  dnia 27.10.2008 18:22
Oj taaak... Claire, masz rację, to: 'Fight back, you coward' jest chyba największym plusem tego trailera xD Po obejrzeniu go z siostrą kilka razy, stwierdziłyśmy to jednogłośnie.
Bellatrix jest cudowna! Szkoda, że tak mało Snape'a...
A jeśli chodzi o atak na Norę... Zdaje się, iż jest to chyba kulminacyjna scena filmu (w końcu tyle się o niej mówiło), szkoda tylko, że nie było jej w książce... xD Bo przecież MAAAŁO mieli materiału od Rowling i MUSIELI wcisnąć coś od siebie... Zawiewa mi kaszaną, no ale przecież dowiemy się wszystkiego 'this year'... xD
Rany... Kto tam pracuje?
avatar
ron_my_love  dnia 27.10.2008 18:40
moim zdaniem ten zwiastun jest o niebo lepszy od poprzedniego. Strasznie jestem ciekawa tego ataku na Norę, ciekawe jaki im to wyjdzie... No i moja ulubienica- Bellatrix w końcu pokazana :D ale najbardziej podoba mi się muzyka.
avatar
Arry  dnia 27.10.2008 19:30
Nowy zwiastun bardzo mnie zaskoczył pozytywnie;) Jest wręcz idealny. Jest tajemniczo, ciekawie, zabawnie (pod koniec ;D) i większość bohaterów jest ukazanych.
Co do "This Year" no cóż, nikt nie potrafi tego do końca wytłumaczyć, mam nadzieje, że w tej sprawie wkrótce się dowiemy o co chodzi.
Ale naprawde zwiastun świetny.
avatar
Czarownica17  dnia 27.10.2008 20:16
Wow!!!nowy zwiastun jest wspaniały!!!!!
i jak wcześniej ktoś mówił jest o wiele lepszy od pierwszego.Jej ale nie moge się doczekać filmu!!!
avatar
daniel_potter  dnia 27.10.2008 20:26
ech.. za pozno chyba wlaczylem trailer bo na youtube jest napisane ze WB zablokowal ten film...szkoda:(Jednak nie obejrze zwiastuna
avatar
warkpia04  dnia 27.10.2008 20:38
Ten zwiastun jest super. Poprzedni jakoś wcale mnie nie zachęcił :| nudny troszkę. Ten jest o wiele fajniejszy :D
avatar
Prefix użytkownikakajah1  dnia 27.10.2008 21:13
Ron i Hermiona tacy przestraszeni :D Zwiastun jest superaśny :))
avatar
Ankalima  dnia 27.10.2008 21:53
Naprawdę niesamowite! Robi wrażenie hasło " YOU COWARD!!" Które Harry krzyczy do Snape'a. Trailer tylko zaostrzył moją ciekawość. Ale rzeczywiście to "this year" nie pasuje wcale..:(
avatar
Ginny_Harry_Potter  dnia 27.10.2008 22:09
Nie umiem angielskiego więc mógłby mi ktoś napisać, co takiego powiedział Harry, że Hermiona pacnęła go tą gazetą czy co to było? :D
avatar
Claire  dnia 27.10.2008 22:14
Ginny_Harry_Potter dnia 27/10/2008 22:09
Nie umiem angielskiego więc mógłby mi ktoś napisać, co takiego powiedział Harry, że Hermiona pacnęła go tą gazetą czy co to było? smiley

- Hej! Ona się tobą interesuje tylko dlatego, bo myśli, że jesteś Wybrańcem!
- Ale ja jestem Wybrańcem.
PAC.
- Przepraszam. Żartowałem.
avatar
Ginny_Harry_Potter  dnia 27.10.2008 22:30
Dobre. ;D
avatar
-_-ginny-_-  dnia 28.10.2008 08:48
Super jest ten zwiastun,dużo lepszy od poprzedniego,tamten jest taki trochę nudny...a ten jest prawie takiej samej długości i jest w nim więcej scen.
A najleprza jest Bellatrix xD
avatar
agunia1233  dnia 28.10.2008 14:00
Fajny, trochę lepsza jakość. Ale nie podoba mi się to, że jest tam dużo scen z poprzednich trailerów. Cieszy mnie przynajmniej, że jest pelerynka+Harry+Draco! A nie cieszy: napad na nore; i że tak wcześnie dają nowy trailer.
P.S Co to za dziewczyna, co siedzi w bibliotece?
avatar
ollek-  dnia 28.10.2008 14:09
To jak Harry krzyczy do Snape`a TY TCHÓRZU było najlepsze. Albo to że JA JESTEM WYBRAŃCEM. Teaser trailer wymiata.! Mam nadzieje że film w całość też zrobi na mnie takie wrażenie.
Mam tylko pytanie. Czy dobrze zrozumiałam tak było... hmm... jak to było coś że siły ciemności i nie poradze sobie sam... musisz mi pmóc tak tam było.? :uhoh:
avatar
Prefix użytkownikamumilka  dnia 28.10.2008 14:58
ta dziewczyna w bibliotece to pewnie Romilda. nie wiem,

A co do zwiastunu: po prostu genialny, o wiele lepszy niż ten wcześniejszy. Teraz dopiero wiadomo o co chodzi w tym filmie. Już się nie mogę doczekać.

A to "This Year" kompletnie bez sensu. Najlepsza jest scena pod sam koniec w bibliotece.:D
avatar
Nimbus Dwa Tysiace  dnia 28.10.2008 15:21
Zwiastun super,taa najlepsza jest scena w bibliotece =D
Tylko ciekawi mnie po co wciskali ten atak na Norę.
Ogólnie nie moge się doczekać filmu -,-
avatar
dav_x3  dnia 28.10.2008 15:37
Po to wciskali atak na Norę, by zaostrzyć klimat i pokazać jak niebezpiecznie jest w świecie magii za bycia Voldemorta...A dziwni mnie jedno. OD KIEDY HARRY MÓWI O SOBIE, ŻE JEST WYBRANCEM? O_O
avatar
Horkruks 1212  dnia 28.10.2008 15:48
dav_x3 to byl zart przeciez sam mowi a poza tym to film troche przekrecaja
Zwiastun wymiata film bedzie zaje*****:bigrazz:
Najlepsza scena w bibiliotece uwazam ze ta dziewczyna to Romilda:lol:
A co do this year to troszke smieszne po co to wstawiac skoro niedawno przekldali premiere
avatar
darcik  dnia 28.10.2008 16:12
Na koncu "THIS YEAR" pomylka albo czegos nie wiem ?jezyk
avatar
Prefix użytkownikaKashia  dnia 28.10.2008 16:39
Super zwiastun. :D
avatar
dav_x3  dnia 28.10.2008 16:45
Ehm, to "żartowałem", było raczej reakcją na złość Hermiony za wodę sodową która mu do głowy uderzyła...
avatar
dorsz  dnia 28.10.2008 17:13
Wow! Jest super! Tylko żałuje że nie po polsku!
avatar
nb993  dnia 28.10.2008 17:44
O ludzie. Ale se wymyślili z tą Norą. Jak tacy byli kreatywni to trzeba było film o innym tytule zrobić, a nie wywalać wszystkie ciekawsze sceny i dodawać własne których nie było w książce...
A trailer, nic nadzwyczajnego.
avatar
Carmen Lowell  dnia 28.10.2008 18:03
Moim zdaniem to THIS YEAR znaczy, że w tym roku w HOGWARCIE.
Zwastun bardzo mroczny taki jak lubię...nie mogę się doczekać premiery!!!!
avatar
Prefix użytkownikaGinewra17  dnia 28.10.2008 19:40
Odpłynęłam kiedy zobaczyłam ten zwiastun cały dzień chodziłam zakręcona...jedno jest pewne przejdzie mi dopiero w lipcu przyszłego rokujezyk
avatar
Ms_Starfire  dnia 28.10.2008 20:11
O rany!. Jest boski! Film będzie boski! Kocham kocham kocham!!! Ja chcę film! Te sceny, ta akcja...ach^^ Chcę jeszcze więcej.!
avatar
Domisia122  dnia 28.10.2008 22:39
O jaaa.! :rol: Suuuuper! Dawajcie go już do kin.! Tak I ten tekst z Wybrańcem xD
avatar
kamilx98  dnia 29.10.2008 15:30
podoba moi się bardzo ten zwiastun jest inny niz poprzedni no a najbardziej mi się podoba jak Harry dotyka reki Dumbeldore'a i w tedy znikają i pojawia się mec i fajne jest jak Harry staje na przeciwko Hermiony i ona go wali w głowę i nie wierze że mogli zepsuć ten film jak wcześniej coś se wymyślali że zepsuli go po zwiastunie ja wierze że nie zepsuli
avatar
HPfanka  dnia 29.10.2008 17:35
Ten zwiastun jest o wiele lepszy niż poprzedni.. więcej konkretów i w ogóle. Ciesze sie, że go obejrzałam :)
avatar
martak96-96  dnia 29.10.2008 19:48
To This year to początek wypowiedzi narratora. Napiszę tak jak przetłumaczył 7777777. Tego roku. Jedynie on. Może ujawnić tajemnice. I uratować nas wszystkich. Wtedy to się jakoś składa do kupy. Zwiastun jest fajny, lepszy od tamtego. Podoba mi się, jak Dumbledore mówi To jest inny rodzaj magii:rol:
avatar
dav_x3  dnia 30.10.2008 07:19
Jezu, ja nie mogę, to wywołuje u mnie dreszcze podniecenia (tzn, to jak się muzyczka rozkręca i akcja). Najlepszy moment to chyba "Fight back you coward!" i Snape z slytherinem u boku ^^.
avatar
errol-F16  dnia 30.10.2008 12:28
normalnie super ten zwiastun, mam nadzieję, że cały film okaże się równie dobryTak
avatar
Prefix użytkownikaVenly  dnia 30.10.2008 17:57
Gdyby WB chciało zrobić niespodziankę i wypuścić film w tym roku, to nie popełniliby takiej gafy, żeby się zdradzić. Najprawdopodobniej trailer miał być wypuszczony w styczniu albo później i stąd to 'This year...'
A tak chciałabym, żeby było inaczej...
avatar
Prefix użytkownikaPitera  dnia 30.10.2008 21:00
supcio
avatar
Prefix użytkownikaFred-Weasley  dnia 31.10.2008 08:59
muzyka troche gorzsza niz od poprzedniego ale reszta ok:smilewinkgrin:
avatar
Horion  dnia 31.10.2008 11:37
Ja dopiero przed chwilą zobaczyłem ten zwiastun obejrzałem go kilka razy i uważam że ten film napewnoi spełni moje oczekiwania jest dynamiczny , myśle że najważniejsze sceny z książki zostały uchwycone . obejrzałem trailer kilka razy i myśle że uchwycił wpełni magie harrego pottera już nie mogę sie doczekać:D:smilewinkgrin:
avatar
Horion  dnia 31.10.2008 11:38
O i tak apropos moglibyście zrobić nową ankietę do tego zwiastunu jestem ciekawy jak go oceniają z poprzednim
avatar
Prefix użytkownikaLilysne  dnia 31.10.2008 19:33
Ten zwiastun jest lepszy od wcześniejszego. Ciekawe kiedy będzie po polsku :)
avatar
FankaHP-Kasioola  dnia 01.11.2008 20:38
Lepszy od tamtego. Ale brakuje tu postaci małego Riddle'a.... Już po trailerze widać że Daniel niczym nie zaskoczy. Drewniak :]
avatar
Prefix użytkownikaHermiona465  dnia 02.11.2008 18:22
Fajowe :) Lepsze o d tamtego Tak :D
avatar
animag8  dnia 02.11.2008 20:51
nie działa oszustwo
avatar
Galonc  dnia 03.11.2008 11:55
ciekawie sie zapowiada
avatar
Halszka_  dnia 03.11.2008 12:31
Jak cudownie! ; D
trochę mroczny i trochę zabawny - bardzo mi się podoba i uważam, że jest lepszy od poprzedniego. :)
avatar
cocker  dnia 04.11.2008 08:52
jak dla mnie to 'w tym roku' trzeba czytac od razu z reszta, czyli 'ma szanse ocalićich wszystkich', czyli po prostu w tym roku szkolnym :]
avatar
Askay  dnia 04.11.2008 19:04
Uwielbiam trailery. Zazwyczaj są świetnie zrobionym miksem najlepszym scen, z genialnym pomieszaniem kolejności i muzyką. Tutaj jest klimat, dynamika i humorystyczne wstawki dla rozładowania dramatyzmu. Bardzo mi się to podoba. Czekam na kolejny :)
avatar
hermiona--granger  dnia 05.11.2008 15:44
Superrrrr !!! :D:D:D
Już niemogę się doczekac premiery ..
Ale zapowida sie naprawde niesamowity !!
K.C ;** jezykjezykTak
avatar
Rozalie  dnia 06.11.2008 16:06
Ja chcę film, ja chcę film! :D


I zwiastun świetnyyyy!
avatar
hermina  dnia 06.11.2008 17:29
Zwiastun jest po prostu super! Już nie moge doczekać sie filmu :D szkoda że ma być dopiero w lipcu następnego roku :( bo na początku miał być w listopadzie to był by już niedługo:D
Ale co tam i tak oglądne :D:D
avatar
Prefix użytkownikaneron95  dnia 06.11.2008 22:00
ja chce ten film juz teraz obejżec a nie za rok
avatar
ILoveHarryPotterxD  dnia 07.11.2008 15:26
TEN zwiastun jest o wiele,wiele lepszy od poprzedniego. :) Wygląda na to że będę siedziała wbita w fotel przez większość filmu. Szkoda,że przeczytałam książkę ,bo wiem co się stanie xD
avatar
kalina0707  dnia 07.11.2008 18:55
Zwiastum jest super o niebo teprzy od tamtego! irytuje mnie to'THIS YEARS'... To z Hermioną świetne, ale najlepsza jest jaskinia i Harry wrzeszczący "Fight back, you coward!" ;]
avatar
Elika0210  dnia 08.11.2008 13:43
Ten zwiastun lepszy od poprzedniego, nie mogę się doczekać :D:D:D
avatar
Luke James Potter  dnia 10.11.2008 21:28
dla mnie tez zwiastun jest oszałamiający i świetnie zrobiony.ma wszystkie cechy tej książki : mroczny,dużo akcji i efektów specjalnych.jest o wiele lepszy od poprzedniego, w którym widzieliśmy młodego toma riddla.
avatar
Prefix użytkownikaMagnus Walter  dnia 03.12.2008 14:41
Zwiastun całkiem, całkiem :D.
"THIS YEAR"? Wystarczy posłuchać dalej.
"Tylko on może odkryć tajemnice", bla, bla.
Tu nie chodzi "TEGO ROKU 2008" tylko "TEGO ROKU W HOGWARCIE..." ;D
avatar
jonny164  dnia 27.12.2008 23:48
TEN TRAILER JEST BARDZO FAJNY... NO I W ZDECYDOWANIE LEPSZEJ JAKOśCI OD POZOSTAłYCH...:)
avatar
Prefix użytkownikaHermiona Justysia  dnia 20.01.2009 16:54
DLA MNIE BOMBA:D:D:D:D
genialny jest:D
Aż mnie wmurowało:D
Ja chce już film:(
avatar
LittleBitty  dnia 06.03.2009 13:39
Zapowiada się interesująco...Zwiastun jest świetny, a to dlatego, że sprawia, iż się boje :D
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Specjalista ds. sprzedaży
05.06.2026 22:30
Rue Riddle, no, też czasem sobie wspominam tamte akcje, ale nie było jak tego zapisać. Brak zaplecza technicznego zabił tą stronę i Hogwart

Harrych świąt!
04.06.2026 12:11
24 jak założyłam konto, teraz 34, jestem z wami od ponad dekady, szkoda, że strona się sypie ;(

Do szopy hipogryfy, do szopy wszyscy wraz!
02.06.2026 22:31
Mi tęskno za starym Hogwartem, szkoda że nigdzie nie został zapisany :v

Harrych świąt!
02.06.2026 22:06
Niecałe 13, a w tym roku stuknie ćwierćwiecze Rain

O choinka!
02.06.2026 10:16
13 jak założyłam konto, teraz 25 :(

Też tęsknię za tą stroną, dobrze się tu bawiłam i dzięki niej czułam się mniej samotna. Kiedyś to były czasy, a teraz nie ma czasów

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Avatar

Posiada 59643 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Avatar

Posiada 58190 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Avatar

Posiada 47342 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Avatar

Posiada 45365 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Avatar

Posiada 44242 punktów.

6) Prefix użytkownikaA.

Avatar

Posiada 43682 punktów.

7) Prefix użytkownikamonciakund

Avatar

Posiada 43236 punktów.

8) Prefix użytkownikaania919

Avatar

Posiada 39464 punktów.

9) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Avatar

Posiada 36829 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Avatar

Posiada 34220 punktów.

Losowe zdjęcie
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2026 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme by Andrzejster
Copyright © 2006-2015 by Harry-Potter.net.pl
All rights reserved.
Wygenerowano w sekund: 0.64