Ostatnie
Artykuły Fan Fiction

Magiczne puzzle HP

Kategoria: Inne
Autor: Smierciojadek

Współpraca z Tactic Games
>> Czytaj Więcej

Prorok Niecodzienny ...

Kategoria: Prorok Niecodzienny
Autor: Prefix użytkownikaProrok Niecodzienny

Wydanie stworzyli: Nieoryginalna, Klaudia Lind, Anastazja Schubert, Takoizu, CoSieDzieje, Syriusz32.
>> Czytaj Więcej

The House of Gaunt

Kategoria: Recenzje filmów
Autor: Anastazja Schubert

Jak wyglądało życie Gauntów? Powstał film, który Wam to pokaże.
>> Czytaj Więcej

HPnet istnieje naprawdę

Kategoria: HPnet
Autor: Anastazja Schubert

W sierpniu HPnetowicze mieli okazję spotkać się w Krakowie. Jak było?
>> Czytaj Więcej

Prorok Niecodzienny ...

Kategoria: Prorok Niecodzienny
Autor: Syriusz32

Wydanie stworzyli: Klaudia Lind, louise60, Zireael, Aneta02, Anastazja Schubert, Lilyatte, Syrius...
>> Czytaj Więcej

Prorok Niecodzienny ...

Kategoria: Prorok Niecodzienny
Autor: Prefix użytkownikaProrok Niecodzienny

Wydanie stworzyli: Klaudia Lind, Hanix082, Sam Quest, louise60, PaulaSmith, CoSieDzieje, Syriusz32.
>> Czytaj Więcej

Historia pod skórą z...

Kategoria: Wywiady
Autor: Anastazja Schubert

Każdy tatuaż niesie ze sobą jakąś historię. Jakie niosą te fanowskie, związane z młodym czarodzie...
>> Czytaj Więcej

>> Więcej artykułów! <<

[NZ]Rozdział 10 cz....

Tytuł: Rozdział 10 cz.2 - Wizyta u Hagrida
Seria: Hermiona Granger i Powrót do Hogwartu
Gatunek: Przygodowe
Autor: Prefix użytkownikaNicram_93

Hermiona nie może zapomnieć o dziwnym zachowaniu profesora Hughesa. Pełna złych przeczuć decyduje...
>> Czytaj Więcej

[NZ]Rozdział 10 cz....

Tytuł: Rozdział 10 cz.1 - Wizyta u Hagrida
Seria: Hermiona Granger i Powrót do Hogwartu
Gatunek: Przygodowe
Autor: Prefix użytkownikaNicram_93

Hermiona nie może zapomnieć o dziwnym zachowaniu profesora Hughesa. Pełna złych przeczuć decyduje...
>> Czytaj Więcej

[NZ]Rozdział 9 cz.2...

Tytuł: Rozdział 9 cz.2 - Nocna przechadzka
Seria: Hermiona Granger i Powrót do Hogwartu
Gatunek: Przygodowe
Autor: Prefix użytkownikaNicram_93

Rok szkolny nabiera rozpędu, a Hermiona staje przed zadaniem patrolowania korytarzy kolejnej nocy...
>> Czytaj Więcej

Remus Lupin

Tytuł: Remus Lupin
Gatunek: Poezja
Autor: Kasia Koziorowska

Cykl wierszy poświęcony Remusowi. :)
>> Czytaj Więcej

[NZ]Rozdział 9 cz.1...

Tytuł: Rozdział 9 cz.1 - Nocna przechadzka
Seria: Hermiona Granger i Powrót do Hogwartu
Gatunek: Przygodowe
Autor: Prefix użytkownikaNicram_93

Rok szkolny nabiera rozpędu, a Hermiona staje przed zadaniem patrolowania korytarzy kolejnej nocy...
>> Czytaj Więcej

[NZ]Rozdział 8 cz.2...

Tytuł: Rozdział 8 cz.2 - Nowi nauczyciele
Seria: Hermiona Granger i Powrót do Hogwartu
Gatunek: Przygodowe
Autor: Prefix użytkownikaNicram_93

W Hogwarcie rozpoczyna się nowy rok szkolny. Hermiona wraz z przyjaciółkami ma pierwsze zajęcia i...
>> Czytaj Więcej

[NZ]Rozdział 8 cz.1...

Tytuł: Rozdział 8 cz.1 - Nowi nauczyciele
Seria: Hermiona Granger i Powrót do Hogwartu
Gatunek: Przygodowe
Autor: Prefix użytkownikaNicram_93

W Hogwarcie rozpoczyna się nowy rok szkolny. Hermiona wraz z przyjaciółkami ma pierwsze zajęcia i...
>> Czytaj Więcej

>> Więcej fan fiction! <<
Statystyki
Online Statystyki
Goście online: 40
Administratorzy online: 0
Aktualnie online: 0 osób
Łącznie na portalu jest
48,158 osób
Ostatnio zarejestrowany:

Rekord osób online:
Najwięcej userów: 1414
Było: 24.05.2026 16:48:00
Napisanych artykułów: 1,087
Dodanych newsów: 10,564
Zdjęć w galerii: 21,490
Tematów na forum: 3,920
Postów na forum: 319,635
Komentarzy do materiałów: 222,016
Rozdanych pochwał: 3,327
Wlepionych ostrzeżeń: 4,170
Puchar Domów
Aktualnym mistrzem domów jest  GRYFFINDOR!

Gryffindor
Punktów: 1509
uczniów: 4220
Hufflepuff
Punktów: 335
uczniów: 3778
Ravenclaw
Punktów: 916
uczniów: 4452
Slytherin
Punktów: 115
uczniów: 4107

Ankieta
Zima przejęła Hogwart i okolice, śnieg mocno sypie, ale to Cię nie powstrzyma przed robieniem planów. Zastanawiasz się, co ciekawego można robić w weekend:

Bitwa na śnieżki to jest to! Może "zupełnym przypadkiem" oberwie od nas przechodzący obok Snape.
12% [9 głosów]

Plan to brak planu. Będę leżeć w łóżku, pić kakao i plotkować ze współlokatorami z dormitorium.
40% [31 głosów]

Mój nos utknie głęboko w książkach. Tylko pani Pince będzie mnie mogła odgonić od czytania.
13% [10 głosów]

Wymknę się cicho do Miodowego Królestwa. Najwyższa pora uzupełnić zapasy słodkości.
9% [7 głosów]

Postraszę we Wrzeszczącej Chacie. Uwielbiam oglądać miny przechodniów, kiedy wydaje im się, że uciekają od duchów i upiorów.
12% [9 głosów]

Każda pogoda jest dobra na Quidditcha. Śnieg nie powstrzyma mnie przed regularnymi treningami.
14% [11 głosów]

Ogółem głosów: 77
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 07.02.23

Archiwum ankiet
Ostatnio w Hogwarcie
Hufflepuff[P]Louise Lainey ostatnio widziano 17.12.2024 o godzinie 15:44 w Błonia
HufflepuffValerie Adams ostatnio widziano 02.07.2023 o godzinie 13:40 w Stacja kolejowa
HufflepuffValerie Adams ostatnio widziano 27.06.2023 o godzinie 21:20 w Błonia
HufflepuffValerie Adams ostatnio widziano 23.06.2023 o godzinie 16:46 w Sala transmutacji
HufflepuffValerie Adams ostatnio widziano 22.06.2023 o godzinie 19:04 w VII piętro
HufflepuffValerie Adams ostatnio widziano 12.06.2023 o godzinie 18:15 w Dziedziniec Transmutacji
Urlop do HP...? Nie!
Insygnia ŚmierciWielkimi krokami zbliża się premiera "HP i DH" (oczywiście w krajach anglojęzycznych). W związku z tym, że wypada ona w samym środku wakacji, organizatorzy letnich obozów i kolonii, postanowili wyjść na przeciw potrzebom młoodych urlopowiczów, i organizaować wspólne wieczorne czytanie najnowszej częśći HP.
Pomysł ten ma odwieść rodziców od zabierania pociech z obozów, właśnie na premierę książki. Ponad to wieczorne czytanie ma za zadanie pomóc w uspokojeniu i położeniu niesfornych dzieciaków do łóżek.
Pomysłowi organizatorzy kolonii złożyli już setki zamówień na najnowszą część HP.



Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:


Komentarze
avatar
Cho Chang2  dnia 06.03.2007 10:42
Nawet fajne. Pomysł nie jest zły.
avatar
Herma  dnia 06.03.2007 10:56
Zgadzam się całkowicie z moją poprzedniczkąTak
avatar
Limonka  dnia 06.03.2007 11:04
Mi tam ten pomysł taki średniawy się wydaje. Przecież nie każdy lubi HP, to co...będą zmuszać jakieś biedne dzieci do czytania...A z resztą w Polsce i tak tego nie zrobią, bo polska wersja w wakacje napewno nie wyjdzie...
avatar
Dorcas_Black  dnia 06.03.2007 11:18
no spox plan ale ja tam wole sama przezczytac i u nas to by musialo byc na koloniach zimowych ;D
avatar
Sally Snake  dnia 06.03.2007 11:56
Plan niezbyt. Myślę, że lepiej jest czytać samemu. I nie każdy lubi HP. Ja osobiście nie mogę się doczekać ostatniej części :D Ale trzeba jeszcze trochę wycierpieć...
avatar
HermionaXXX  dnia 06.03.2007 12:42
Ten pomysł wydaje mi się taki sobie. Niektórzy wolą czytać sami .;)
avatar
Prefix użytkownikaNuda  dnia 06.03.2007 13:33
Ehh...to i tak sie nas nie dotyczy to nie wiem o co ten news.No ale skoro juz jestem takiego zdania jak Bellatrix.Ja wole czytac sama i nie lubie jak cos mnie rozprasza xD
avatar
olus666  dnia 06.03.2007 14:23
a mi kto poczyta w łóziu... ale wolałabym np." Serafinę i jej kochanków" K. Nepomuckiej niż HP hehe
avatar
monika_black  dnia 06.03.2007 14:36
Dobry pomysł. Olus666, ten kom nie jest zbyt ładny...
avatar
olus666  dnia 06.03.2007 14:40
co to znaczy " nie jest zbyt ładny"? mam go pokolorować?
avatar
Prefix użytkownikaWood  dnia 06.03.2007 14:50
kiedy bedzie polski nakład 7 tomu ??:smilewinkgrin:
avatar
Tiara  dnia 06.03.2007 15:33
zimą 2008 roku
avatar
Prefix użytkownikaNatalka184  dnia 06.03.2007 16:36
Nawet niezły pomysł...:smilewinkgrin:
avatar
Mila  dnia 06.03.2007 16:55
Lipa. Ja tam wolę sobie sama poczytać. Nie dość, że jakiś facet czy baba będzie to czytać to jeszcze z jakimiś niesfornymi dzieciakami w grupie. Nawet skupić się nie będzie można... Nie podoba mi sie ten pomysł... Nie wiem co na to tamte dzieciaki
avatar
wojob3  dnia 06.03.2007 18:34
pomysł dobry tylko ja nie lubie kolonii i nigdy nie byłem i nie będe
avatar
cath riddle  dnia 06.03.2007 19:55
Mi tez to jakoś nie podchodzi.
Nie wiem jak jest w Angli, ale u nas przecież nie wszyscy lubią HP. U mnie w klasie na 25 osób czytały TYLKO 3.
Maskara :/.
avatar
Peeves  dnia 06.03.2007 21:54
Jak dla mnie jest to lekkim wymuszeniem na uczestnikach nie lubujących się w tego typu książkach lub po prostu nieczytających ich, osoby nie znające wcześniejszych części nie dość, że niewiele zrozumieją to będą mieli zepsutą lekturę poprzednich... poza tym ja tam wolę sama czytać
avatar
Tonia  dnia 07.03.2007 16:51
Zgodze się z każdym po części...Niech sobie czytają, ale tylko zainteresowanym... Bo, w niektórych przypadkach, to tak jakby zmusić dziecko do wysłuchiwania "Krzyżaków" lub "Pana Tadeusza"... Niech każdy czyta co lubi... ;)
avatar
Fleur007  dnia 07.03.2007 17:49
FAJNY POMYSL
avatar
Prefix użytkownikaz@bol1294  dnia 07.03.2007 17:54
fajnie szkoda że nie ma tak u nas...:D:D
avatar
AlekHogwart  dnia 07.03.2007 19:25
W sumie dobrby pomysł... Pewnie w Polsce też będzie w wakacje ale te zimowe...jezyk
avatar
Albus_Dumbledore  dnia 02.04.2007 21:28
Ja wole czytać sam i niepojade na żaden z tych obozów.jezykjezyk
avatar
Gruba Dama  dnia 09.06.2007 22:37
eee no to super tam maja !!!!!!!!!!! :D
avatar
Smierciojadek  dnia 24.06.2007 18:45
ja tesh bym tak chciała xD
ci w anglii to mają fajnie xD
avatar
Prefix użytkownikaMagnus Walter  dnia 01.07.2007 13:36
Ciekawe czy Polacy wpadną na pomysł i zrobią to samo w ferie.
Odpowiedź jest prosta i oczywista - Raczej... nie!
avatar
Prefix użytkownikaPoznaniaczek  dnia 01.07.2007 21:56
Ułożyć do snu? Ja jak kupię książke to tak jak z 6 częsci bede czytał 24 h na okrągło.
Dlatego mam nadziej że wyjdzie przed gwiazdką abym mógł czytać w świeta.
avatar
Prefix użytkownikaAngie Davis  dnia 07.07.2008 03:29
I mialeś pecha^^ Nie wyszło na święta xD Wyszło na moje ferie akurat^^
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Pracownik departamentu
12.06.2026 18:36
Padł dziś Facebook i nikt nie pamiętał, żeby tu wejść (*)

Pracownik departamentu
07.06.2026 20:58
Moje ma niecałe 12 lat

Pracownik departamentu
07.06.2026 20:56
Czesc

Wielki Mag
07.06.2026 10:25
no i jutro mi stuknie dekada na stronie...

Wielki Mag
07.06.2026 10:24
Sharllottka, technicznym? nikt. bo czy A. jeszcze o tej stronie pamięta... nie wiem. o Krico już nawet nie wspominając xD

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Avatar

Posiada 59643 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Avatar

Posiada 58190 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Avatar

Posiada 47342 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Avatar

Posiada 45365 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Avatar

Posiada 44242 punktów.

6) Prefix użytkownikaA.

Avatar

Posiada 43682 punktów.

7) Prefix użytkownikamonciakund

Avatar

Posiada 43236 punktów.

8) Prefix użytkownikaania919

Avatar

Posiada 39464 punktów.

9) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Avatar

Posiada 36829 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Avatar

Posiada 34220 punktów.

Losowe zdjęcie
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2026 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme by Andrzejster
Copyright © 2006-2015 by Harry-Potter.net.pl
All rights reserved.
Wygenerowano w sekund: 0.18