Rekord osób online:
Najwięcej userów: 1414
Było: 24.05.2026 16:48:00
Współpraca z Tactic Games
>> Czytaj Więcej
Wydanie stworzyli: Nieoryginalna, Klaudia Lind, Anastazja Schubert, Takoizu, CoSieDzieje, Syriusz32.
>> Czytaj Więcej
Jak wyglądało życie Gauntów? Powstał film, który Wam to pokaże.
>> Czytaj Więcej
W sierpniu HPnetowicze mieli okazję spotkać się w Krakowie. Jak było?
>> Czytaj Więcej
Wydanie stworzyli: Klaudia Lind, louise60, Zireael, Aneta02, Anastazja Schubert, Lilyatte, Syrius...
>> Czytaj Więcej
Wydanie stworzyli: Klaudia Lind, Hanix082, Sam Quest, louise60, PaulaSmith, CoSieDzieje, Syriusz32.
>> Czytaj Więcej
Każdy tatuaż niesie ze sobą jakąś historię. Jakie niosą te fanowskie, związane z młodym czarodzie...
>> Czytaj Więcej
Nicram_93
Hermiona nie może zapomnieć o dziwnym zachowaniu profesora Hughesa. Pełna złych przeczuć decyduje...
>> Czytaj Więcej
Nicram_93
Hermiona nie może zapomnieć o dziwnym zachowaniu profesora Hughesa. Pełna złych przeczuć decyduje...
>> Czytaj Więcej
Nicram_93
Rok szkolny nabiera rozpędu, a Hermiona staje przed zadaniem patrolowania korytarzy kolejnej nocy...
>> Czytaj Więcej
Cykl wierszy poświęcony Remusowi. :)
>> Czytaj Więcej
Nicram_93
Rok szkolny nabiera rozpędu, a Hermiona staje przed zadaniem patrolowania korytarzy kolejnej nocy...
>> Czytaj Więcej
Nicram_93
W Hogwarcie rozpoczyna się nowy rok szkolny. Hermiona wraz z przyjaciółkami ma pierwsze zajęcia i...
>> Czytaj Więcej
Nicram_93
W Hogwarcie rozpoczyna się nowy rok szkolny. Hermiona wraz z przyjaciółkami ma pierwsze zajęcia i...
>> Czytaj Więcej




[P]Louise Lainey ostatnio widziano 17.12.2024 o godzinie 15:44 w Błonia
Valerie Adams ostatnio widziano 02.07.2023 o godzinie 13:40 w Stacja kolejowa
Valerie Adams ostatnio widziano 27.06.2023 o godzinie 21:20 w Błonia
Valerie Adams ostatnio widziano 23.06.2023 o godzinie 16:46 w Sala transmutacji
Valerie Adams ostatnio widziano 22.06.2023 o godzinie 19:04 w VII piętro
Valerie Adams ostatnio widziano 12.06.2023 o godzinie 18:15 w Dziedziniec Transmutacji
| Materiał | Treść | Data dodania |
| [Fan Fiction] [+15]W łóżeczku | Nie przypadł mi do gustu ten wiersz.:/ Jest taki... nie w moim stylu XD Ale ogólnie dość lekko mi się czytało. Jak dla mnie jeste na Z. | 18.01.2015 10:34 |
| [Fan Fiction] Miłości czarny kwiat | Ogólnie fajny wiersz, rymy są. Lekko mi się czytało. Jedyne do czego mogę się przyczepić to ostatnia strofa. Nie pasuje mi ten Snape... :/ | 18.01.2015 10:22 |
| [Fan Fiction] Złoty znicz | Podobnie jak Nieoryginalna, nie łapię końcówki XD Ale ogólnie wiersz jest fajny, lekko się go czyta. Dobra robota! Ode mnie W. :D | 18.01.2015 09:53 |
| [Fan Fiction] Gdzieś na wzgórzu | Wow, super wiersz! Świetny i oryginalny pomysł, pod względem stylistycznym też fajnie. Lekko i przyjemnie mi się czytało ten wiersz. Ode mnie ( zasł... | 18.01.2015 09:23 |
| [Fan Fiction] Hogwart - mój dom | Fajny wiersz, taki sentymentalny. Lekko mi się czytało. Nie mam się do czego przyczepić. :D | 18.01.2015 09:13 |
| [Fan Fiction] Labirynt | Jak dla mnie fajny wiersz, choć nie przepadam za wierszami białymi. Ogólnie jest ciekawie, nie mam się do czego przyczepić. Dobra robota! :D | 17.01.2015 14:17 |
| [Fan Fiction] Zakazany Las | Fajny wiersz, choć trochę nie czuję tego rytmu. :/ Ale nie sugeruj się mną zbytnio, bo nie znam się na poezji. :D Ogólnie jest okej. | 17.01.2015 14:13 |
| [Fan Fiction] Wyznanie | Ten wiersz jest dużo lepszy od poprzedniego. Coś mi tam zgrzytało przy czytaniu, ale nie sugeruj się mną zbytnio, nie znam się na poezji. :P | 17.01.2015 14:08 |
| [Fan Fiction] Czas urodzin | Ogólnie jest fajnie, przecież liczą się chęci. :) Lecz mimo to, coś mi zgrzytało przy czytaniu. :/ Ale mną się zbytnio nie sugeruj, nie znam się na p... | 17.01.2015 14:02 |
| [Fan Fiction] Zaufaj mi, Harry | Ładny, zgrabny wiersz. Dosyć lekko mi się czytało, choć niespecjalnie lubię wiersze białe. Ale ogólnie nie mam ię do czego przyczepić. Dobra robota! :... | 17.01.2015 13:56 |
| [Fan Fiction] Bogin - strach | Lekko i przyjemnie mi się czytało. Po za tym ciekawy i oryginalny temat na wiersz. Ni mam się do czego przyczepić. Ode mnie W i życzę weny. | 17.01.2015 13:52 |
| [Fan Fiction] Bogin - strach | Lekko i przyjemnie mi się czytało. Po za tym ciekawy i oryginalny temat na wiersz. Ni mam się do czego przyczepić. Ode mnie W i życzę weny. | 17.01.2015 13:52 |
| [Fan Fiction] *** | Nie przepadam za białymi wierszami, ale ogólnie jest okej. Nie mam się do czego przyczepić. :D | 17.01.2015 13:45 |
| [Fan Fiction] Czarny Kapturek | Bardzo oryginalny pomysł :D Super! Wiem, że oni próbują się zabić, ale ten wiersz jest taki lekki i przyjemny, że nie czuć powagi sytuacji. XD Ot, tak... | 17.01.2015 12:26 |
| [Fan Fiction] Odchodzą | Jeśli chodzi o mnie, zgadzam się z Pene. :D Świetny wierszyk, taki klimatyczny. Nawet się wzruszyłam, a zazwyczaj czytam wiersze na tej stronie bez wi... | 17.01.2015 09:41 |
| [Fan Fiction] Zmartwienia Śmierciożercy | Fajna, lekka w czytaniu rymowanka. Zabawna i taka ... przyjemna. :D Dobra robota ! :D | 17.01.2015 09:38 |
| [Fan Fiction] Dziękuję | Wzruszyłam się. ;( A musisz wiedzieć, że to się rzadko zdarza, przy czytaniu wierszy na tej stronie. Piękny, piękny, piękny.... Z czystym sumieniem, d... | 17.01.2015 09:33 |
| [Fan Fiction] Lunatyk | Lubię wierze opowiadające historię jakiejś postaci z HP, ale ten wiersz niezbyt mi się spodobał. Raz był rymy, raz nie i dlatego ciężko mi się czytało... | 17.01.2015 09:28 |
| [Fan Fiction] Wiersz wakacyjny | Miły, lekki i przyjemny wierszyk. Jak dla mnie - świetny. Dobrze sklecony, fajny pomysł. Gratuluję! :D | 17.01.2015 08:58 |
| [Fan Fiction] Voldemort | Świetny wierszyk, gratuluję! :D Rymy są, więc lekko i przyjemnie mi się czytało. Jedyne do czego mogę się przyczepić, to to, że moim zdaniem temu wier... | 17.01.2015 08:53 |
Alette
fuerte
Katherine_Pierce
Sam Quest
Shanti Black
A.
monciakund
ania919
ulka_black_potter
Klaudia Lind