Rekord osób online:
Najwięcej userów: 1414
Było: 24.05.2026 16:48:00
Współpraca z Tactic Games
>> Czytaj Więcej
Wydanie stworzyli: Nieoryginalna, Klaudia Lind, Anastazja Schubert, Takoizu, CoSieDzieje, Syriusz32.
>> Czytaj Więcej
Jak wyglądało życie Gauntów? Powstał film, który Wam to pokaże.
>> Czytaj Więcej
W sierpniu HPnetowicze mieli okazję spotkać się w Krakowie. Jak było?
>> Czytaj Więcej
Wydanie stworzyli: Klaudia Lind, louise60, Zireael, Aneta02, Anastazja Schubert, Lilyatte, Syrius...
>> Czytaj Więcej
Wydanie stworzyli: Klaudia Lind, Hanix082, Sam Quest, louise60, PaulaSmith, CoSieDzieje, Syriusz32.
>> Czytaj Więcej
Każdy tatuaż niesie ze sobą jakąś historię. Jakie niosą te fanowskie, związane z młodym czarodzie...
>> Czytaj Więcej
Nicram_93
Hermiona nie może zapomnieć o dziwnym zachowaniu profesora Hughesa. Pełna złych przeczuć decyduje...
>> Czytaj Więcej
Nicram_93
Hermiona nie może zapomnieć o dziwnym zachowaniu profesora Hughesa. Pełna złych przeczuć decyduje...
>> Czytaj Więcej
Nicram_93
Rok szkolny nabiera rozpędu, a Hermiona staje przed zadaniem patrolowania korytarzy kolejnej nocy...
>> Czytaj Więcej
Cykl wierszy poświęcony Remusowi. :)
>> Czytaj Więcej
Nicram_93
Rok szkolny nabiera rozpędu, a Hermiona staje przed zadaniem patrolowania korytarzy kolejnej nocy...
>> Czytaj Więcej
Nicram_93
W Hogwarcie rozpoczyna się nowy rok szkolny. Hermiona wraz z przyjaciółkami ma pierwsze zajęcia i...
>> Czytaj Więcej
Nicram_93
W Hogwarcie rozpoczyna się nowy rok szkolny. Hermiona wraz z przyjaciółkami ma pierwsze zajęcia i...
>> Czytaj Więcej




[P]Louise Lainey ostatnio widziano 17.12.2024 o godzinie 15:44 w Błonia
Valerie Adams ostatnio widziano 02.07.2023 o godzinie 13:40 w Stacja kolejowa
Valerie Adams ostatnio widziano 27.06.2023 o godzinie 21:20 w Błonia
Valerie Adams ostatnio widziano 23.06.2023 o godzinie 16:46 w Sala transmutacji
Valerie Adams ostatnio widziano 22.06.2023 o godzinie 19:04 w VII piętro
Valerie Adams ostatnio widziano 12.06.2023 o godzinie 18:15 w Dziedziniec Transmutacji
| Materiał | Treść | Data dodania |
| [ARTYKUŁ] Czym grozi czytanie Harry'ego Pottera | [quote]Głupia, stara, nawiedzona baba. Pewnie ani razu nie widziała HP na oczy. [/quote] dobrze ujęłaś to Lunia ! Jejuu, ale to są głupie banialuki ! ... | 17.08.2010 00:45 |
| [ARTYKUŁ] Harry Potter jako wzór do naśladowania | Czy to do szkoły ? Bo tak wygląda ... I to na marną ocenę ;/ Daję O Bo nie lubię takich ,,szkolnych" wypracowań na tej stronce ;] | 17.08.2010 00:40 |
| [ARTYKUŁ] Dlaczego Malfoy nie zabił | [quote]Malfoy stchórzył. Ale dlaczego? Przecież był on ojcem śmierciożercy[/quote] Z tego co wiem to Draco miał ojca śmierciożercę, a sam ojcem śmierc... | 15.08.2010 13:51 |
| [ARTYKUŁ] Dalszy los Harry'ego Pottera | Przeczytałam ten artykuł po przeczytaniu 7 tomu więc za dużo on dla mnie nie wnosi. Trochę krótki i oczywisty ;/ Daję N | 15.08.2010 13:48 |
| [ARTYKUŁ] Dalsza kariera Harrego Pottera. | Wystarczy przeczytać epilog w 7 części i wszystko jasne - będzie szefem biura aurorów ;) | 15.08.2010 13:46 |
| [ARTYKUŁ] Walburga Black | Dobre informacje, ale moim zdaniem to wszystko się nie klei ;/ Można by to wręcz wypisać od kropek poszczególne informacje. Więc daję Z (Ale tylko dl... | 10.08.2010 18:15 |
| [ARTYKUŁ] Klub Ślimaka | Przecież (z tego co pamiętam) Neville nie był w Klubie tylko był jakimś kelnerem na uczcie w Boże NArodzenie (przynajmniej w filmie, książek dawno ni... | 10.08.2010 18:00 |
| [ARTYKUŁ] Argus Filch | Całkiem niezły art, chociaż można by uzupełnić kilka informacji (takie drobniutkie poprawki). Ogólnie jestem zadowolna więc daję P. | 10.08.2010 17:57 |
| Śmiechaszny ten Graupek ;) Ale za bardzo zarysowane mięśnie xD | 08.08.2010 21:14 | |
| Ehh, w ogóle się nie postarali, gdyby nie różdżka i szata nie skapnęła bym się że to z HP | 08.08.2010 21:07 | |
| Super i wgl taka ... rzeczywista. Chociarz twarz nie jest idealna ... | 08.08.2010 20:59 | |
| Fajna, realistyczna xD Ale bym takiej nie chciała - chyba że bym zbierała wszystkich ^^ | 08.08.2010 20:58 | |
| Dziwny ten kubek, ale i tak fajny ;) Mi się wydaje że to nie jest patronus, tylko walka z ,,ciemnymi mocami" ;P | 08.08.2010 20:49 | |
| Ułożyłabym je, przykleiła na brystol i powiesiła na ścianie ^^ | 08.08.2010 20:48 | |
| Mój ulubiony bohater ! Tak ryczałam jak umierał ... ;/ ;) | 08.08.2010 20:48 | |
| Super ! muszę mieć te wszystkie przypinki ! | 08.08.2010 20:46 | |
| Super przypinka, czemu w tych gadżetów nie ma w polsce ?! <wnerw> | 08.08.2010 20:46 | |
| Muszę kupić ! Kto wie gdzie ? Oprócz allegro .. ;P | 08.08.2010 20:43 | |
| Całkiem fajny taki gadżet. Z internetu bym nie ściągała, ale jakby było w jakimś sklepie to bym pewnie kupiła ;d | 08.08.2010 20:42 | |
| W ogóle nie podobny, nie groźny i wgl nie taki jaki powinien być ! | 08.08.2010 20:42 |
Alette
fuerte
Katherine_Pierce
Sam Quest
Shanti Black
A.
monciakund
ania919
ulka_black_potter
Klaudia Lind