Rekord osób online:
Najwięcej userów: 1414
Było: 24.05.2026 16:48:00
Współpraca z Tactic Games
>> Czytaj Więcej
Wydanie stworzyli: Nieoryginalna, Klaudia Lind, Anastazja Schubert, Takoizu, CoSieDzieje, Syriusz32.
>> Czytaj Więcej
Jak wyglądało życie Gauntów? Powstał film, który Wam to pokaże.
>> Czytaj Więcej
W sierpniu HPnetowicze mieli okazję spotkać się w Krakowie. Jak było?
>> Czytaj Więcej
Wydanie stworzyli: Klaudia Lind, louise60, Zireael, Aneta02, Anastazja Schubert, Lilyatte, Syrius...
>> Czytaj Więcej
Wydanie stworzyli: Klaudia Lind, Hanix082, Sam Quest, louise60, PaulaSmith, CoSieDzieje, Syriusz32.
>> Czytaj Więcej
Każdy tatuaż niesie ze sobą jakąś historię. Jakie niosą te fanowskie, związane z młodym czarodzie...
>> Czytaj Więcej
Nicram_93
Hermiona nie może zapomnieć o dziwnym zachowaniu profesora Hughesa. Pełna złych przeczuć decyduje...
>> Czytaj Więcej
Nicram_93
Hermiona nie może zapomnieć o dziwnym zachowaniu profesora Hughesa. Pełna złych przeczuć decyduje...
>> Czytaj Więcej
Nicram_93
Rok szkolny nabiera rozpędu, a Hermiona staje przed zadaniem patrolowania korytarzy kolejnej nocy...
>> Czytaj Więcej
Cykl wierszy poświęcony Remusowi. :)
>> Czytaj Więcej
Nicram_93
Rok szkolny nabiera rozpędu, a Hermiona staje przed zadaniem patrolowania korytarzy kolejnej nocy...
>> Czytaj Więcej
Nicram_93
W Hogwarcie rozpoczyna się nowy rok szkolny. Hermiona wraz z przyjaciółkami ma pierwsze zajęcia i...
>> Czytaj Więcej
Nicram_93
W Hogwarcie rozpoczyna się nowy rok szkolny. Hermiona wraz z przyjaciółkami ma pierwsze zajęcia i...
>> Czytaj Więcej




[P]Louise Lainey ostatnio widziano 17.12.2024 o godzinie 15:44 w Błonia
Valerie Adams ostatnio widziano 02.07.2023 o godzinie 13:40 w Stacja kolejowa
Valerie Adams ostatnio widziano 27.06.2023 o godzinie 21:20 w Błonia
Valerie Adams ostatnio widziano 23.06.2023 o godzinie 16:46 w Sala transmutacji
Valerie Adams ostatnio widziano 22.06.2023 o godzinie 19:04 w VII piętro
Valerie Adams ostatnio widziano 12.06.2023 o godzinie 18:15 w Dziedziniec Transmutacji
| Materiał | Treść | Data dodania |
| [Fan Fiction] Amelia | O matko!, To jest genialne! Genialne! Po prostu jestem zachwycona Twoim dziełem. Te opisy, emocje... Wszystko! Z czystym sumieniem daję Ci W. <3 | 06.02.2015 18:42 |
| [Fan Fiction] Turniej Trójmagiczny | Jak dla mnie fajny wiersz. Coś mi tam zgrzytało przy czytaniu, ale ogólnie jest okej. Po za tym to moi przedmówcy już chyba wszystko powiedzieli. :D | 31.01.2015 12:26 |
| [Fan Fiction] Bella | Fajny wierszyk. Tak lekko mi się czytało. :D Ogólnie bardzo trafnie opisana osobowość Bellatrix. Aż mi się przykro zrobiło. ;( Ode mnie W. | 31.01.2015 12:21 |
| [Fan Fiction] Wierzba Bijąca | Hmmmmm... Najbardziej podobał mi się ostatni wers. XD Ogólnie wiersz jest fajny, ale zgrzytał mi fragment : [quote]Lecz nigdy nie podejdź do niego... | 31.01.2015 12:11 |
| [Fan Fiction] Wojna | Fajny wiersz, aczkolwiek nie podobało mi się to, że raz były rymy, raz nie. :/ Po za tym coś mi tam zgrzytało przy czytaniu, ale nie sugeruj się mną, ... | 31.01.2015 12:04 |
| [Fan Fiction] Pożegnanie | Cóż, ja jestem na ogół optymistką, ale wiersz mi się podoba. Nie dotarł do mnie do końca i nie przepadam za wierszami bez rymów, ale jak nie sugeruj s... | 31.01.2015 12:00 |
| [Fan Fiction] Jasne jak słońce | Świetna przeróbka! :D Wiersz był przy tym taki lekki i przyjemny, a sam pomysł...genialny! Ode mnie W. | 31.01.2015 11:55 |
| [Fan Fiction] Najlepszego Łapko! | Jak dla mnie fajny wierszyk. Taki, przyjemny, lekki. Moi poprzednicy już chyba wszystko powiedzieli, więc ja powiem tylko : STO LAT, ŁAPKO! :kibic: | 31.01.2015 11:48 |
| [ZDJĘCIE] Emma Watson | Moim zdaniem zdjęcie bardzo ładne, choć nie spodziewałabym się, że to tapeta. ;O Wygląda raczej jak fotka z sesji zdjęciowej. Emma bardzo ładnie tu wy... | 26.01.2015 11:10 |
| [Fan Fiction] Syrenka z łazienki prefektów | Świetny wiersz. Uwielbiam czytać wiersz o postaciach, które nie miały w książce jakiegoś większego znaczenia. Twój wiersz bardzo lekko i przyjemnie mi... | 23.01.2015 12:38 |
| [Fan Fiction] L. NoLove | Nie spodziewałam czegoś takiego. Jestem pozytywnie zaskoczona. Jeszcze nigdy nie próbowałam patrzeć na Lunę z tej strony. Rzeczywiście w książce Lunka... | 23.01.2015 12:29 |
| Jesteśmy trzeci w pucharze.;( Trzeba się wziąć do roboty! :kibic: Pochwalę się, że wysłałam FF. XD | 21.01.2015 19:08 | |
| [Fan Fiction] Z pamiętnika horkruksa | Dziwna budowa wiersza. :o Trochę mi coś zgrzytało przy czytaniu, ale ogólnie jest okej. | 18.01.2015 14:20 |
| [Fan Fiction] Luna | Sympatyczny wierszyk. :D Coś mi tam zgrzytało przy czytaniu, ale ogólnie jeste fajnie. | 18.01.2015 14:17 |
| [Fan Fiction] Do Heleny | Mistrzostwo! Super wiersz. Tak lekko mi się czytało. DObra robota! Ode mnie W. | 18.01.2015 14:11 |
| [Fan Fiction] Medalion | Gratki, świetny wierszy! Lekko mi się czytało, a po za tym wiersz jest taki nastrojowy. Nie mam się do czego przyczepić. :D | 18.01.2015 13:57 |
| [Fan Fiction] Harry | Wow, super, Hermionko! Gratuluję świetnego dzieła. Daję W i życzę weny. :D | 18.01.2015 13:52 |
| [Fan Fiction] W dolinie | Świetny wiersz. W stu procentach zgadzam się z moncią. Dobra robota, gratuluję! ^^ | 18.01.2015 13:46 |
| [Fan Fiction] Wycieczka Grubej Damy | Rewelacyjny wiersz! :D lekko i przyjemnie mi się czytało. Dobra robota, Anciol! I pisz dalej, pisz ku chwale Ravenlawu! :kibic: | 18.01.2015 10:56 |
| [Fan Fiction] U Gryfonów | Zgadzam się z Pene. Moi przedmówcy już chyba wszystko powiedzieli, więc nie mam nic do dodania. :D | 18.01.2015 10:51 |
Alette
fuerte
Katherine_Pierce
Sam Quest
Shanti Black
A.
monciakund
ania919
ulka_black_potter
Klaudia Lind