Rekord osób online:
Najwięcej userów: 1414
Było: 24.05.2026 16:48:00
Współpraca z Tactic Games
>> Czytaj Więcej
Wydanie stworzyli: Nieoryginalna, Klaudia Lind, Anastazja Schubert, Takoizu, CoSieDzieje, Syriusz32.
>> Czytaj Więcej
Jak wyglądało życie Gauntów? Powstał film, który Wam to pokaże.
>> Czytaj Więcej
W sierpniu HPnetowicze mieli okazję spotkać się w Krakowie. Jak było?
>> Czytaj Więcej
Wydanie stworzyli: Klaudia Lind, louise60, Zireael, Aneta02, Anastazja Schubert, Lilyatte, Syrius...
>> Czytaj Więcej
Wydanie stworzyli: Klaudia Lind, Hanix082, Sam Quest, louise60, PaulaSmith, CoSieDzieje, Syriusz32.
>> Czytaj Więcej
Każdy tatuaż niesie ze sobą jakąś historię. Jakie niosą te fanowskie, związane z młodym czarodzie...
>> Czytaj Więcej
Nicram_93
Hermiona nie może zapomnieć o dziwnym zachowaniu profesora Hughesa. Pełna złych przeczuć decyduje...
>> Czytaj Więcej
Nicram_93
Hermiona nie może zapomnieć o dziwnym zachowaniu profesora Hughesa. Pełna złych przeczuć decyduje...
>> Czytaj Więcej
Nicram_93
Rok szkolny nabiera rozpędu, a Hermiona staje przed zadaniem patrolowania korytarzy kolejnej nocy...
>> Czytaj Więcej
Cykl wierszy poświęcony Remusowi. :)
>> Czytaj Więcej
Nicram_93
Rok szkolny nabiera rozpędu, a Hermiona staje przed zadaniem patrolowania korytarzy kolejnej nocy...
>> Czytaj Więcej
Nicram_93
W Hogwarcie rozpoczyna się nowy rok szkolny. Hermiona wraz z przyjaciółkami ma pierwsze zajęcia i...
>> Czytaj Więcej
Nicram_93
W Hogwarcie rozpoczyna się nowy rok szkolny. Hermiona wraz z przyjaciółkami ma pierwsze zajęcia i...
>> Czytaj Więcej




[P]Louise Lainey ostatnio widziano 17.12.2024 o godzinie 15:44 w Błonia
Valerie Adams ostatnio widziano 02.07.2023 o godzinie 13:40 w Stacja kolejowa
Valerie Adams ostatnio widziano 27.06.2023 o godzinie 21:20 w Błonia
Valerie Adams ostatnio widziano 23.06.2023 o godzinie 16:46 w Sala transmutacji
Valerie Adams ostatnio widziano 22.06.2023 o godzinie 19:04 w VII piętro
Valerie Adams ostatnio widziano 12.06.2023 o godzinie 18:15 w Dziedziniec Transmutacji
| Materiał | Treść | Data dodania |
| [NEWS] Fani Harry'ego Pottera chcą kupić Zamek Czocha | Ogólnie fajna inicjatywa no i jakaś tam promocja Polski :D W niezłym tempie zebrali pierwsze 18 tysięcy (jeden dzień!) ale pewnie z czasem mniej z dni... | 04.03.2015 13:32 |
| [NEWS] Wyniki konkursów | fullmoon miała zdecydowanie najlepszą okładkę. Praca Gne była świetna, ale na moje nie byłą to okładka. Pewnie to był jeden z czynników, które zdecydo... | 04.03.2015 13:30 |
| [Fan Fiction] Setki mil pod ziemią | Fajny, lekki i przyjemny. W sumie tyle by wystarczyło XD ale wymagane są trzy linijki więc dodam jeszcze, że z Twoich wierszy ten (jak na razie) czyta... | 04.03.2015 09:25 |
| [Fan Fiction] Niebieskooki | Tak sobie mi podeszła tematyka. Zupełnie nie pasuje mi to do Marty, do tego jakoś tak ciężko mi się to czytało. I zgadzam się z Ang, niepotrzebnie w o... | 04.03.2015 09:23 |
| [Fan Fiction] Żółte ślepia | Strasznie płytkie podejście moim zdaniem... taka... rymowanka niczym z książeczek dla dzieci, a w końcu pisałaś o śmierci i do tego dość smutnej. Nie ... | 04.03.2015 09:21 |
| [Fan Fiction] Pragnienie czy obowiązek? | Wiersz ładny, ale bez szału. Są zgrzyty, ale ujdą w tle. Tematyka fajna, ale... no właśnie nie potrafię wskazać co właściwie mi się nie podobało, ale ... | 04.03.2015 09:18 |
| [Fan Fiction] Klątwa | A mi się tam podobał :D Fajnie opisałeś krótko każdego z nauczycieli. I nie zgadzam się, że jest nudny bo jest długi XD Czytałam go z zapartym tchem i... | 04.03.2015 09:16 |
| [Fan Fiction] W myślodsiewni | Podoba mi się, szkoda, że taki krótki, ale jak przeczytałam kom Ang, o tym, że miało to być drabble to zrozumiałam dlaczego. Fakt, czytałam już lepsze... | 04.03.2015 09:13 |
| [Fan Fiction] Zjadacz Szczęścia | Wiersz fajny, ale jakoś mnie nie powalił. Nie potrafiłam się w niego wczuć i nie czytało mi się go jakoś płynnie. Jednak ma on to co lubię, czyli tą m... | 04.03.2015 09:10 |
| [Fan Fiction] Zabawa do białego rana | Znaczy... mam mieszane uczucia. Niby jest okej, ale brakuje mi w nim jakieś głębi, jakiegoś porwania. Jest takie... po prostu wiersz. Nie zapada w pam... | 04.03.2015 08:59 |
| [Fan Fiction] Nocne eskapady młodego czarodzieja | Powaliłaś mnie :D Czyta się tak szybciutko, do tego przez cały czas miałam banana na twarzy :D Naprawdę kawałek dobrej roboty. te rymy są genialnie do... | 04.03.2015 08:55 |
| [Fan Fiction] Szachy Czarodziejów | Fajny wierszyk, lekki ("ale" ale o "ale" będzie później) i przyjemny. Ja ogólnie nie uważam szachów za nudne, a czarodziejskich t... | 04.03.2015 08:53 |
| [Fan Fiction] W wigilię | Piękny wiersz, naprawdę... do tego taki smutny :( naprawdę mi się podoba, ma w sobie wszystko co lubię w poezji. Jeden z moich ulubionych, które przec... | 04.03.2015 08:50 |
| [Fan Fiction] Dwa oblicza mordercy | Wiersz jest udany, choć brakuje mi jakiegoś "łał". Ale jako iż nie potrafię właściwie wskazać czego mi brakuje to się nie czepiam XD podoba ... | 04.03.2015 08:46 |
| [Fan Fiction] Dzwony zwycięstwa | Bardzo nastrojowy wiersz. Naprawdę taki... wciągający i człowiek żałuje, że taki krótki. Mi też początek trochę zabrzmiał niczym jakaś pieść kościelna... | 04.03.2015 08:44 |
| [Fan Fiction] Harry's Tale | Wiersz ma coś w sobie, ale jakoś... nie przepadam za tego typu poezją :( wolę jak są rymy XD I też brakuje mi trochę jakieś głębi, takie to z lekka pu... | 04.03.2015 08:40 |
| [Fan Fiction] Inni? | Wiersz nawet fajny, ale mi też brakuje jakieś wzmianki o uczniach z innych domów :( Fakt, w rymach są lekkie zgrzyty, ale i tak uważam, że wiersz na p... | 04.03.2015 08:37 |
| [NEWS] Koniec 'Downton Abbey', drugi sezon 'Indian Summers' | Nie oglądam, baaa, nawet nie słyszałam. Więc samo info jakoś mnie nie rusza XD ale widziałam zdjęcia z tego z Maggie... to smutne bo po aktorach widać... | 03.03.2015 23:01 |
| [Fan Fiction] Opowieść Księcia | Fajny i przyjemny do czytania wierszyk. Nie ma może jakiegoś wielkiego ŁAŁ, al jest naprawdę dobrze. Też lekko mi zgrzytał ten brak rymu w 8 wierszu, ... | 03.03.2015 10:27 |
| [NEWS] Jim w miniserialu War and Peace! | [quote] [quote]a za kamerą stanął Tom Harper.[/quote] Zdjęcia się jeszcze nie zaczęły, a on już "stanął", cóż za gotowość ;p[/quote] Hahah... | 02.03.2015 10:31 |
Alette
fuerte
Katherine_Pierce
Sam Quest
Shanti Black
A.
monciakund
ania919
ulka_black_potter
Klaudia Lind